Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Email розсилка - кращі методи просування компанії

 1. Email розсилка - найефективніший метод спілкування з клієнтами Ви створили сайт, барвисто виділили...
 2. База передплатників - збираємо email контакти майбутніх клієнтів
 3. Розсилка клієнтам за допомогою комерційної пропозиції
 4. База для електронної розсилки - аналізуємо результати

Email розсилка - найефективніший метод спілкування з клієнтами


Ви створили сайт, барвисто виділили перелік послуг, описали переваги. Хто тепер про це дізнається, де брати клієнтів, як оповістити про вашу пропозицію?

В цьому випадку вам знадобиться база з email адресами цільової аудиторії. Розсилка по базі дозволить миттєво зв'язатися з клієнтами, оповістити тих, хто хотів купити послугу або товар, але далі не зробив ніяких кроків. команда фахівців «VozniNet» за допомогою розроблених баз продовжить переконувати ваших гарячих клієнтів і тих, хто тільки роздумує скористатися вашою пропозицією. Ваша розсилка листів повинна мати статистику інакше ви не зможете аналізувати ефективність цього методу просування компанії. Ознайомтеся з етапами створення прибутковою розсилки від професіоналів.

Масова розсилка - формування, організація та аналіз


Якщо у вас є база email адрес, ми зробимо ефективну розсилку за допомогою комерційного пропозицію в html форматі . У тому, випадку, якщо ви не маєте контактів своїх майбутніх клієнтів, ми створимо вам передплатну базу з нуля. Це корисно для компаній, які тільки вийшли на ринок комерції і про переваги їх послуг поки ще ніхто не знає.

База передплатників - збираємо email контакти майбутніх клієнтів


У нас народжується ваше майбутнє спілкування з цільовою аудиторією. Спочатку ми збираємо контактні дані ваших майбутніх клієнтів. Наші фахівці заощадять ваш бюджет за рахунок збору клієнтів вашої комерційної ніші.

Наприклад, ви налагодили оптові поставки побутової техніки з Китаю, значить, вас цікавлять власники інтернет магазинів, які торгують побутовими приладами. Навіщо створювати базу клієнтів, які продають автомобілі, катери або мотоцикли? Такому клієнту потрібна база емайл, яка буде заточена на бізнесменів, які торгують побутовою технікою. З першим етапом ви ознайомилися. Тепер ви власник бази, яка дозволить робити електронні розсилки клієнтам і вчасно сповіщати їх про зміни на сайті або акційні пропозиції. Ось так виглядає сирої зразок зібраних адрес в excel файлі. Ми його зібрали для клієнта, який торгує медичними препаратами і розсилає комерційну пропозицію аптекам Києва. Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.

Розсилка клієнтам за допомогою комерційної пропозиції

Після того як ми зберемо базу email адрес ваших майбутніх клієнтів буде потрібно створення комерційної пропозиції. Спеціально під ваш бізнес команда «VozniNet» розробить спеціальну пропозицію з виділенням переваг вашої компанії, вигод пропозиції, бонусів і економії бюджету клієнта. Для того щоб воно перспективно виглядало в тілі листа ми розробимо соковитий дизайн і зробимо верстку. Послання не буде сірим, воно виділить переваги вашої компанії яскравими блоками і перспективами для користувачів.

Подивіться, як ми розробили комерційну пропозицію для компанії «Атланта». Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.


База для електронної розсилки - аналізуємо результати


Щоб ви бачили результати вашого комерційної пропозиції, і потрапило воно в ціль, ми складаємо сувору звітність. Наданий аналіз покаже, скільки листів відправлено, скільки не вдалося відправити, скільки клієнтів відкрили листи і які з них перейшли на сайт. Ми покажемо вам листи, які були поміщені в спам, і скільки було битих адрес.

Звіт ми надамо графічно, подивіться, як приблизно він буде виглядати. Спочатку йде статистика доставки, яку дає mail розсилка. Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.

Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю

Потім ви дізнаєтеся географічне положення клієнта, країну і кількість клієнтів з цього району. Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.
Потім ви дізнаєтеся географічне положення клієнта, країну і кількість клієнтів з цього району

Потім ви побачите, з яких пристроїв клієнти розглядали вашу комерційну пропозицію, використовуючи сервіс розсилок. Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.

І нарешті, ми надамо вам повну звітність по діям клієнта, його переходи і реакцію на комерційне послання. Натисніть на картинку, і вона відкриється повністю.

Виконавши цю ефективну роботу, ми доставимо вам величезну кількість нових клієнтів. Ваш бізнес буде процвітати за рахунок нового потоку прибутку.
повідомте нам свою ідею просування бізнесу, і ми втілимо її в життя. Ваша поштова розсилка повинна вистрілити натхненням приємних вигод для клієнтів, і ми зробимо все можливе для її здійснення.

Команда «Без метушні»

Хто тепер про це дізнається, де брати клієнтів, як оповістити про вашу пропозицію?
Навіщо створювати базу клієнтів, які продають автомобілі, катери або мотоцикли?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: