Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Фактори що впливають на швидкість передачі даних при використанні технології ADSL

При використанні технології ADSL швидкість передачі даних завжди менше швидкості з'єднання як мінімум на 13-15%. Це технологічне обмеження, про який ми далі розповімо докладніше. Воно не залежить ні від провайдера, ні від свого модема.
В ідеальних умовах при швидкості з'єднання 12 Мбіт / с можна розраховувати на максимальну реальну швидкість ~ 10 Мбіт / с.

У реальності, крім технологічного обмеження, є ще цілий ряд чинників, що знижують швидкість передачі. Про ці фактори ми розповімо далі.

Технологія ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) - асиметрична технологія передачі даних, в якій доступна смуга пропускання каналу розподілена між вихідним (Upload) і входять (Download) трафіком асиметрично. Таким чином, при підключенні ADSL-модему використовується швидкість від абонента (Upload) і швидкість до абонента (Download).
У ADSL-мережах передачі даних швидкість підключення вимірюється в мегабіта на секунду (Мбіт / с) або в кілобітах в секунду (Кбіт / с).
Наприклад: цифри 768/10240 говорять про те, що максимальна вихідна швидкість підключення від абонента складе 768 Кбіт / с (швидкість, з якою дані будуть надходити від вашого локального комп'ютера на віддалений сервер), а максимальна вхідна швидкість підключення до абонента складе 10240 Кбіт / с (швидкість, з якою дані будуть надходити на ваш локальний комп'ютер).
При цьому максимальна швидкість при скачуванні файлів (швидкість закачування) складе ~ 1000 Кілобайтів в секунду (КБ / сек).
Ця цифра отримана за такою формулою:
швидкість підключення (10240) - 15% (1500) / 8 (для перекладу кілобіт в кілобайти).

Справа в тому, що інтернет-браузери або менеджери закачувань / завантажень показують швидкість передачі в кілобайти в секунду.
Справа в тому, що інтернет-браузери або менеджери закачувань / завантажень показують швидкість передачі в кілобайти в секунду Наприклад, в браузері Internet Expolrer швидкість закачування файлу відображається в полі Швидкість передачі (Transfer rate): xxx КБ / сек (KB / Sec).
Браузери і / або менеджери закачувань / завантажень використовують цю цифру для оцінки швидкості передачі, щоб розрахувати загальний час завантаження файлу. Але звертаємо вашу увагу, що по ряду причин швидкість передачі даних відображається неточно. Наприклад, дані можуть Буферізірованний (при цьому таймери запускаються з невеликою затримкою, що призводить до неправильних показаннями). Також швидкість передачі даних може залежати від продуктивності комп'ютера.

Реальну швидкість з'єднання рекомендуємо перевірити за допомогою «Методики тестування швидкості» .

Детально розглянемо чинники, які впливають на реальну швидкість з'єднання:

 • В якості транспортного протоколу комунікаційне обладнання (IP ADSL-комутатори) використовує технологію АТМ (Asynchronous Transfer Mode - асинхронний спосіб передачі даних). АТМ - мережева високопродуктивна технологія комутації та мультиплексування, заснована на передачі даних у вигляді кадрів (осередки) фіксованого розміру (53 байта). Як відомо, Інтернет використовує протокол IP як протоколу зв'язку, і зокрема протокол TCP / IP. Технологія ADSL в якості транспортного протоколу використовують ATM, і тому дані передаються по вашій ADSL-лінії за допомогою TCP / IP через ATM. Тобто IP-кадри упаковуються (инкапсулируются) в АТМ-осередки і передаються по DSL-лінії, а потім приймають обладнанням знову розпаковуються, і виходять звичайні IP-кадри. Великі пакети при цьому будуть поділені на 48-байтниє частини. Якщо пакет не ділиться без залишку на 48, то до нього додається заповнення, щоб вийшло ціле число осередків по 48 байт. Після поділу пакета на осередки по 48 байт до кожної з вийшов осередків додається заголовок (5 байт). В результаті відбувається зниження швидкості на рівні 10% від швидкості передачі даних.
 • Використання протоколу TCP / IP при передачі даних знижує швидкість на рівні 3% від швидкості передачі даних, тому що передану корисну інформацію (дані) доповнює службова (протокольна) інформація.
  Зазначені вище фактори - це і є, ті самі технологічні обмеження, про які йшла мова на початку статті. Ці обмеження і призводять до того, що швидкість передачі даних завжди менше швидкості з'єднання як мінімум на 13-15%.

Але існують і інші чинники, що знижують швидкість передачі даних.
Теоретично у вікні браузера або менеджера закачувань / завантажень при завантаженні файлу ви повинні бачити швидкість передачі, що обчислюється за формулою швидкість підключення - 15% (витрати при використанні TCP / IP і ATM) / 8 (для перекладу кілобіт в кілобайти), але в реальності відображається швидкість нижче, і цьому є свої причини:

 • Налаштування комп'ютера. Наприклад, недостатньо пам'яті (віртуальної / оперативної), застарілий процесор, нестабільна робота (збої) операційної системи (синій екран) або програмного забезпечення, брак вільного місця на жорсткому диску, наявність на комп'ютері шкідливих програм / вірусів і т.д.
 • Втрати пакетів при передачі даних. Велика кількість втрат можливо на поганих лініях (каналах зв'язку) або при використанні гранично допустимої швидкості підключення. Якщо відбувається втрата пакетів при передачі кадрів, то протокол TCP / IP зауважує відсутній пакет в загальному потоці даних, не визнає його отримання і потім ініціює повторну передачу втрачених даних. Процедура ретрансляції призводить до додаткових затримок. Таким чином, протокол TCP / IP, крім важливої ​​функції контролю і транспортування даних, при наявності великих втрат пакетів на лінії уповільнює швидкість передачі даних. Для перевірки якості з'єднання з сервером в мережі Інтернет можна використовувати утиліту ping (пінг). У командному рядку операційної системи виконайте команду ping -t імя_сайта, наприклад ping -t www.download.com. Зачекайте секунд 30 і потім натисніть Ctrl + C для завершення роботи утиліти. У статистиці буде вказано% втрат пакетів. Якщо втрати пакетів складуть понад 5%, то продуктивність протоколу TCP / IP буде поганий при роботі з зазначеним сайтом.
 • Перевантаження серверів і шлюзів провайдера. Залежить від структури мережі провайдера (наприклад, багато шлюзів) або низької пропускної здатності вихідного каналу провайдера. Проблема спостерігається при піковому навантаженні з боку користувачів. Занадто велика кількість звернень на сервер може перевищити максимум його використання в години пікового навантаження і викличе уповільнення в роботі.
 • Проблеми з маршрутизацією також можуть викликати зниження швидкості. При виявленні проблем з маршрутизацією пакети можуть перенаправлятися по альтернативних маршрутах, що викличе затримки при передачі даних.
 • Використання протоколу PPPoE може призводити до зниження швидкості. PPPoE - це туннелируют мережевий протокол канального рівня передачі кадрів PPP через Ethernet. В основному використовується DSL-сервісами. PPPoE ресурсномісткий протокол, і при передачі мережевих даних вимоги до процесора зростають. Залежно від реалізації і використання PPPoE можна побачити зниження максимальної швидкості до 5-25%.
 • Недостатня (низька) продуктивність сервера BRAS (Broadband Remote Access Server). Маршрутизатор широкосмугового віддаленого доступу (BRAS) маршрутизує трафік до / від DSL-комутатора (DSLAM) в мережах інтернет-провайдера. BRAS знаходиться в ядрі мережі провайдера і агрегує призначені для користувача підключення з мережі рівня доступу. Маршрутизатор виробляє логічну терминацию тунелів точка-точка (PPP). Це можуть бути інкапсульовані тунелі PPP через Ethernet (PPPoE) або PPP через ATM (PPPoA). BRAS також є інтерфейсом до систем аутентифікації, авторизації та обліку трафіку.
 • Можливо обмеження швидкості по тарифному плану на сервері BRAS. Типовий випадок, коли швидкість фізичного з'єднання одна, а швидкість прийому даних обмежена сплаченого тарифного плану.
 • При використанні додаткового сервісу, наприклад IPTV (цифрове телебачення), потік прийнятого телебачення теж займає певну смугу, як правило близько 4 Мбіт / с для каналів стандартного дозволу. Максимальна швидкої прийому даних, при використанні сервісу IPTV, може бути розрахована за наступною формулою:
  швидкість підключення - 15% - швидкість потоку IPTV.
  Наприклад, швидкість підключення (10240) - 15% (1500) - швидкість потоку IPTV (4000) = 4700 Кбіт / с (587 Кбайт / с).

джерело

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: