Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Форма пожертвувань на сайт | Чи варто її ставити?

 1. Способи установки блоку пожертвувань на сайт
 2. Збір коштів за допомогою WebMoney
 3. Установка форми збору коштів Yandex
 4. Чи варто використовувати форму збору коштів на сайті?

Багато веб-майстри, щоб не захаращувати свої сайти рекламою прагнуть в першу чергу поставити на саме видне місце форму: "Підтримати сайт", "Підтримати проект", "Пожертвування" і подібне. Давайте розглянемо, які найпростіші способи установки даної форми і чи доцільно взагалі її ставити ...

Способи установки блоку пожертвувань на сайт

Я напишу про два найпростіших способу установки форми збору коштів на сайт. Це найдоступніші сервіси, які мають в собі різні способи оплати (карта, переклад, електронні гроші та інше), мають цілком приємний дизайн, а також їх установка не вимагає ніяких супер знань в CSS і HTML, отже встановити їх зможе навіть початківець користувач.

Збір коштів за допомогою WebMoney

Перший спосіб збору коштів - це форма надається сервісом WebMoney. Форма має приємний дизайн і добре вписується навіть в дуже мудрі дизайн сайту. Даний спосіб дозволяє збирати кошти не тільки на своєму особистому сайті, але і в популярних соцмережах - ВКонтакте і Facebook.

Для того щоб отримати форму слід виконати наступне:

 • Зареєструватися на сервісі Вебмані;
 • Надіслати фото або скан підтверджують вашу особу документів. Це для того, що б вам були доступні всі операції з коштами, зокрема - висновок, обмін, переклад на карту та інше;
 • Відкрити пункт меню "Для бізнесу" -> "Сайти" -> "Збір коштів";

Це для того, що б вам були доступні всі операції з коштами, зокрема - висновок, обмін, переклад на карту та інше;  Відкрити пункт меню Для бізнесу -> Сайти -> Збір коштів;

На вкладці збору коштів вам будуть доступні кілька типів збору:

 1. Збір коштів на сайті і в соціальних мережах;
 2. Краудфандінг - збір коштів на втілення ідеї або будь-якого проекту;
 3. Колективна покупка - пошук однодумців для отримання знижок, покупки за оптовими цінами, покупки будь-якого продукту або ПО для спільного використання і подібне;
 4. Захід - збір коштів на організацію будь-якого заходу.

Я не стану розглядати всі типи докладно, думаю при потребі ви і самі з ними ознайомитеся. Що б хотілося помітити! На сервісі WebMoney для отримання форми для збору коштів, не залежно від типу, потрібно створити проект, який проходить додаткову модерацію, тому намагайтеся найбільш зрозуміло заповнювати опис, мета і інші обов'язкові пункти ...

Натискаємо кнопку "Почати збір", в колонці - "Збір коштів", заповнюємо всі поля, вказуємо бажану валюту ->

Натискаємо кнопку Почати збір, в колонці - Збір коштів, заповнюємо всі поля, вказуємо бажану валюту ->

Після чого нам стає вибір вже безпосередньо форми в залежності від типу використання:

 • Збору коштів на сторінці і в групі VK;
 • На сторінці або в співтоваристві Facebook;
 • Безпосередньо на вашому сайті або ресурсі.

Вибираєте віджет для сайту -> визначаєтесь з відображенням горизонтальне або вертикальне і копіюєте отриманий код. Після чого ставити на заздалегідь вписаний сайт - якщо це Joomla, за допомогою модуля; на WordPress за допомогою віджета або плагіна; або ж тупо в HTML код сторінки. І отримуємо цілком хороший результат:

Я вже згадував, що важливо адекватно і зрозуміло заповнити опис вашого сайту або ресурсу, так як проект може не пройти модерацію. Мені не зовсім зрозуміло рішення адміністрації WebMoney, але створити можна тільки один проект, тобто ними мається на увазі використання отриманої форми збору коштів тільки на одному сайті. Чим підкріплено їх рішення мені не відомо, але після модерації першого проекту, вам висвітиться ось таке вікно.

Радує тільки те що форма доступна по IFRAME і не вимагає ніяких додаткових налаштувань і прив'язок до сайту, тому при бажанні ви можете встановити її і на інші свої сайти. На питання про правильність такого розміщення на підтримку, я відповіді не отримав - будемо вважати це згодою)))

Установка форми збору коштів Yandex

У яндекса вибір інструментів трохи ширше, ніж у вебмані, але так як сервіс - Яндекс гроші розрахований в першу чергу, то з Ідентифікацією у громадян інших країн можуть виникнути деякі труднощі або ж буде потрібна фінансова оплата реєстрації за допомогою партнерів Яндекса. Для прикладу, щоб мені пройти Ідентифікацію потрібно заплатити партнерам Яндекса 3500 рублів, що не зовсім типово якщо ви не збираєтеся в майбутньому, повноцінно використовувати сервіси Яндекса. Якщо вам буде цікаво дізнатися про складнощі проходження Ідентифікації не для громадян Росії, то зможете прочитати в цієї статті . Друге з чим ви зіткнетеся при зборі коштів через Яндекс гроші - це оплата ПДВ Росії, що для користувача, який громадянином РФ не є здасться просто дуже неприємним сюрпризом при виведенні коштів.

На вибір доступні наступні інструменти: Кнопка, Форма і редагована форма.

На вибір доступні наступні інструменти: Кнопка, Форма і редагована форма

Налаштування кнопки і форми досить прості і не вимагають ніяких пояснень:

Налаштування же редагованої форми зажадає від користувача серйозних знань коду, взагалі простому користувачеві і лізти туди без особливої ​​потреби не варто.

Налаштування же редагованої форми зажадає від користувача серйозних знань коду, взагалі простому користувачеві і лізти туди без особливої ​​потреби не варто

Вставляється отримана форма і кнопка за допомогою коду IFrame. Способи вставки я расспісал вище для CMS і HTML.

Особисто для мене найбільш зручним є використання форми WebMoney. Для багатьох поява їх форми стане відкриттям, так як вона була недоступна протягом декількох років і почала поширюватися зовсім не давно. Проста реєстрація майже у всіх пост-республіках СРСР (СНД), безкоштовне підтвердження особи і цілком приємний і легко поєднується дизайн, оплата тільки відсотки, що знімається за платіжний переклад або висновок без будь-яких ПДВ та інших надуманих Яндексом знімання коштів, робить її більш привабливою для Веб майстрів.

Чи варто використовувати форму збору коштів на сайті?

Питання не зовсім доречний і відповідь на нього залежить безпосередньо від контенту і аудиторії читачів вашого ресурсу. На одній тематиці можна отримувати на пожертвування додаткові кошти, в деяких випадках - це навіть може окупити доходи з рекламних блоків, на іншому вона буде висіти просто доповнюючи загальний дизайн сайту.

У будь-якому випадку, розміщення форми збору коштів на підтримку сайту я вважаю вираженням поваги до своєї аудиторії, кожен відвідувач сайту повинен мати спосіб віддячити автора зручним для нього способом, який він вважатиме за потрібне. Подяка може виражатися: пожертвуванням, лайки, шарінгом в соцмережі або ж просто розміщення посилання на ваш сайт у себе в блозі або на сайті.

Відразу хочеться зауважити, що на 95% тематик і ресурсів, збір коштів не приносить практично ніякого прибутку і багато веб майстра надалі заміщають місця з формою рекламними блоками, які в свою чергу будуть приносити дохід.

Розраховувати на те, що за допомогою Пожертвувань ви покриєте витрати на утримання і наповнення сайту, заробіток, який дозволить прибрати рекламні блоки з сайту - це на жаль не для нашого менталітету. У країнах де безкоштовне використання інформації і програмного забезпечення вже в крові декількох поколінь, складно очікувати подяки від поточної аудиторії.

При розміщенні форми на сайт, не будуйте грандіозних планів на вступ значних сум даними способом. Який дохід на DDR5.RU приносить форма збору коштів, ви можете безпомилково визначити за кількістю рекламних блоків на сайті ...)))) Удачі!

Вас можуть зацікавити:

Чи варто використовувати форму збору коштів на сайті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: