Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Хмарний VDS-хостинг за дві хвилини. Тестуємо можливості віртуального виділеного сервера

 1. Зміст статті Для тих, хто не в курсі, VDS (Virtual Dedicated Server, віртуальний виділений сервер...
 2. Конфігуратор і ціни
 3. замовляємо VDS
 4. підключаємося
 5. Тестуємо продуктивність процесора
 6. результати SSD
 7. Тестуємо продуктивність інтернет-з'єднання
 8. висновки

Зміст статті

Для тих, хто не в курсі, VDS (Virtual Dedicated Server, віртуальний виділений сервер ) - це щось середнє між звичайним хостингом і власним сервером. Принцип досить простий: на одному потужному, немає - дуже потужному сервері встановлюється система віртуалізації, а потім ресурси цього сервера поділяються між віртуальними машинами, які здаються в оренду власникам сайтів. Кожен клієнт має у себе абсолютно незалежний сервер і володіє повним доступом до нього.

Варіанти використання такого сервера можуть бути найрізноманітніші. Основне призначення, як правило, полягає в використанні його в якості веб-сервера. Кому мало звичайного хостингу, але багато реального фізичного сервера, вибирають VDS. По-перше, це простіше. Не потрібно піклуватися ні про розміщення сервера, ні про укладення договору з дата-центром, ні про створення резервного каналу і забезпеченні резервного живлення (якщо розміщення поза дата-центру). Загалом, ні про що піклуватися не потрібно - ти отримуєш сервер потрібної тобі конфігурації і використовуєш його за призначенням. По-друге, як не крути, VDS дешевше звичайного сервера.

Звичайно, це не єдиний сценарій використання. Ти можеш підключатися до VDS по RDP і реалізувати щось на зразок «тонкого клієнта» - коли у тебе є парк слабких компів, які не тягнуть сучасний софт. Вихід є - можна орендувати потужний VDS, встановити на нього потрібний тобі софт і надати користувачам доступ до нього по RDP.

Перевага очевидно: тобі не доведеться купувати потужне залізо, потрібно орендувати тільки один VDS, конфігурація якого може бути абсолютно будь-який, наприклад CPU 8 x 3,5 ГГц, 16 Гбайт оперативної пам'яті і 600 Гбайт SSD-диска. Такий конфігурації вистачить для запуску навіть найвибагливішого софта.

Ось і інші сценарії використання VDS:

 • мережеве сховище даних - VDS знаходиться в дата-центрі з резервними інтернет-каналами і резервним живленням, так що твої дані будуть завжди доступні;
 • корпоративний веб-портал - зовсім не обов'язково купувати дорогий «залізний» сервер, дешевше його орендувати;
 • база даних 1С. Зауваження ті ж, що і для мережевого сховища даних, - твоя бухгалтерія буде завжди доступною;
 • ігровий сервер.

Основні особливості

Основні особливості провайдера UltraVDS наступні:

 • ліцензія Windows Server® (від 2003 до 2016) включена в пакет, що важливо;
 • підключення до вибраного сервера вже через дві хвилини;
 • три дні тестового періоду - цього цілком достатньо для ознайомлення із послугою;
 • смуга пропускання 200 Мбіт / с і необмежений трафік.

Наданої пропускної смуги 200 Мбіт / с достатньо, хоча на сьогоднішній день це далеко не межа. Для більшості завдань цього вистачить.
Найголовніша родзинка - доступність VDS через дві хвилини після замовлення (хоча в моєму випадку вийшло трохи довше, і про це далі), причому платити вперед не потрібно - всім бажаючим надається триденний тестовий період.

Конфігуратор і ціни

У попередньому розділі були перераховані в повному обсязі особливості. Мені ще сподобався конфигуратор майбутнього VDS-сервера. Втім, доступні і вже сконфігуровані тарифи, наприклад «Професійний» - двоядерний процесор Intel Xeon E5 2,2 ГГц, 2 Гб оперативної пам'яті, 40 Гбайт SSD-диска, 1 IP-адреса.

Втім, доступні і вже сконфігуровані тарифи, наприклад «Професійний» - двоядерний процесор Intel Xeon E5 2,2 ГГц, 2 Гб оперативної пам'яті, 40 Гбайт SSD-диска, 1 IP-адреса

Найпопулярніші тарифи

Конфігуратор дозволяє отримати сервер будь-якої конфігурації, наприклад з 16-ядерним процесором Intel Xeon, 32 Гбайт оперативної пам'яті і SSD-диском на 600 Гбайт. Однак така конфігурація обійдеться значно дорожче.

власна конфігурація

замовляємо VDS

Оформити замовлення досить просто - потрібно вибрати бажану конфігурацію і натиснути кнопку «Оформити замовлення». Обрана мною конфігурація показана на скрині нижче - я вирішив не використовувати даремно ресурси провайдера (все одно аккаунт мені потрібен тільки на час тестування) і вибрав двоядерний процесор, 8 Гбайт оперативної пам'яті і 60 Гбайт SSD.

Обрана мною конфігурація показана на скрині нижче - я вирішив не використовувати даремно ресурси провайдера (все одно аккаунт мені потрібен тільки на час тестування) і вибрав двоядерний процесор, 8 Гбайт оперативної пам'яті і 60 Гбайт SSD

Обрана конфігурація VDS: не вийшло

Але не тут-то було. Коли я вже пройшов реєстрацію (до речі, досить цікавий спосіб підтвердження номера телефону - голосовий дзвінок, а не звичне підтвердження по СМС), мені повідомили, що тестовий період доступний тільки для серверів вартістю до 2000 рублів на місяць. Довелося зменшити апетити і замовити VSD трохи дешевше - на 1780 рублів.

отримана конфігурація

Не можу не відзначити одне непорозуміння, яке сталося при реєстрації. Як я вже говорив, спочатку я вибрав конфігурацію дорожче 2000 рублів, і мені було відмовлено в безкоштовному тестуванні. Коли ж я вибрав конфігурацію дешевше, система все одно запропонувала оплатити VDS . Як з'ясувалося потім в саппорт - це нібито було створення другого сервера (але перший-то адже так і не був створений!), Тому система відмовила в тестовому періоді. Будь уважний: повідомлення про те, що тестовий період не надається, якщо вартість сервера перевищує 2000 рублів, хоч і виводиться праворуч від кнопки «Оформити замовлення», але на нього просто не звернути уваги, що і сталося в моєму випадку. Мораль така: VDS безкоштовно на три дні я отримав, але через свою неуважність нема за дві хвилини.

підключаємося

Панель управління серверами показана на Виводиться IP-адреса сервера, який можна використовувати для підключення по RDP, його конфігурація, завантаження процесора, інформація про трафік, використання SSD і так далі. Пароль користувача Administrator приходить на електронку, зазначену при реєстрації. Залишилося тільки підключитися по RDP (в Windows утиліта називається «Підключення до віддаленого робочого столу»).

Залишилося тільки підключитися по RDP (в Windows утиліта називається «Підключення до віддаленого робочого столу»)

Панель управління серверами

Панель управління серверами  Підключення по RDP Підключення по RDP

Власне, підключившись до сервера, можна приступити до його налаштуванні. Думаю, ти сам знаєш, навіщо тобі VDS (сценарії ймовірного використання ми розглядали раніше), а особисто мені хочеться протестувати продуктивність отриманого сервера.

Тестуємо продуктивність процесора

Конфігурація отриманого сервера виявилася навіть трохи краще, ніж замовлялася. Я вибирав два ядра Intel Xeon по 2,2 ГГц, а отримав два ядра на 2,5 ГГц - дрібниця, а приємно. Подивимося, як ці ядра працюють.

Спочатку я планував використовувати стандартну утиліту WinSAT, але забув, що на віртуальній машині (а наш VDS саме вона) це неможливо. Тому довелося вибрати інший засіб. Сьогодні для тестування продуктивності процесора ми будемо використовувати Geekbench 4 . По-перше, щоб було не як у всіх. По-друге, бали Geekbench нараховує не просто так, а в порівнянні з процесором Intel Core i7-6600U @ 2,60 GHz. Бали калибруются на підставі результату Intel Core i7-6600U - 4000 балів. Відповідно, якщо отриманий результат буде нижче 4000, то тестований процесор працює гірше, ніж Intel Core i7-6600U, якщо вище - то краще. Адже порівнювати результати нам все одно немає з чим, тому нехай буде порівняння з Intel Core i7.

утиліта Geekbench

утиліта Geekbench  процес тестування процес тестування

З результатами ти можеш ознайомитися особисто, а я поки приведу кілька скріншотів. Результат Single-Core (коли Geekbench для обчислення використовує тільки одне ядро ​​процесора) дорівнює 1815 балів, а результат Multi-Core (коли задіюються всі доступні ядра) - 3080. Багато це чи мало? Не варто забувати, що це таки віртуальна машина. Тому все одно її результати будуть нижче, ніж у фізичної Intel Xeon. А якщо вже хочеться порівняти з іншими системами , То їх результати також записуються на сайті geekbench.com.

Результати тестування

Результати тестування  Результати інших користувачів Результати інших користувачів

Щоб порівняння було більш справедливим, потрібно орієнтуватися на результат Single-Core. Зрозуміло, що у того ж Intel Xeon E7-8800 на борту 64 ядра, тому багатоядерний результат складе запаморочливі 73 758 балів. Зате одноядерний результат у нього 2816 балів при частоті 3,3 ГГц. Частота нашого процесора - 2,2 ГГц, плюс потрібно враховувати, що машина-то віртуальна, тому результат в 1815 балів можна вважати прийнятним.

результати SSD

Тепер настав час тестування SSD. Тут я винаходити колесо не буду - використовуємо відомий всім Crystal DiskMark. Результати SSD порадували, тут без жодних компромісів і застережень (дивись нижче). Наприклад, той же Kingston UV400 (ємність 480 Гбайт) на одному з моїх комп'ютерів показав тільки 502 Мбайт / с в тесті на послідовне читання і 484 Мбайт / с в тесті на послідовну запис. А тут 1275 і тисячі сорок-два Мбайт / с відповідно.

А тут 1275 і тисячі сорок-два Мбайт / с відповідно

Результати продуктивності SSD

Оскільки програма всім відома, то пояснювати її результати не буду. Якщо ти не знайомий з нею, то вся необхідна інформація є в довідці.

Тестуємо продуктивність інтернет-з'єднання

На сайті UltraVDS повідомляється, що пропускна смуга до сервера становить понад 200 Мбіт / с. Сподіваюся, не потрібно пояснювати, наскільки важливий цей параметр. Якщо ти використовуєш VDS під сервер для 1С або як веб-сервер великого сайту (для невеликих сайтів, як правило, VDS не купують), то, думаю, тобі не хочеться постійно отримувати скарги від користувачів, що все працює повільно.

Для тестування пропускної смуги буду використовувати той же Speedtest.net, а його результати поміщу в таблицю.

Результати тестування пропускної здатності

Думаю, картина зрозуміла. Але мені все ж хотілося бачити більш симетричний канал, нехай навіть і з меншою швидкістю. Все-таки у нас це сервер, а не робоча станція. До Download претензій немає, а ось Upload бажано б вище. З іншого боку, у тебе є тестовий період, протягом якого можеш знайти час, щоб підключитися до VDS і подивитися на пропускну здатність до твого офісу (якщо ти надумав розгорнути базу даних 1С або сховище даних на VDS), щоб оцінити, наскільки зручно тобі буде працювати з ним.

висновки

Настав час зробити висновки. До переваг UltraVDS можна віднести:

 • доступну вартість VDS;
 • високу швидкість інтернет-з'єднання, відмінний пінг по Москві;
 • високу продуктивність SSD;
 • повну автоматизацію процесу створення серверів, зрозумілу панель управління;
 • триденний тестовий період.

Є, звичайно, і ложка дьогтю:

 • в деяких випадках маємо відмінний Download, але помітно нижчий Upload, хоча отримані 100 Мбіт / с - стандартна швидкість послуги VDS на ринку;
 • в особистому кабінеті вказані середньодобові ліміти на навантаження CPU (40%) і HDD / SSD (залежить від типу обраного диска і його розміру, для SSD 60 Гбайт це 2000 IOPS), однак при навантажувальних тестах дії цих лімітів не встановлені;
 • були деякі проблеми при замовленні тестового сервера.

В принципі, дуже непогано, і даний сервіс можна рекомендувати нашим читачам.

3080. Багато це чи мало?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: