Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Хто кращий в 2015 - Firefox, Chrome, Edge, IE або Opera?

Ми вставили гвинти в усі п'ять сучасних браузера, тестуючи їх по всіляких параметрами

Ми "вставили гвинти" в усі п'ять сучасних браузера, тестуючи їх по всіляких параметрами. Якщо ви шукаєте швидкий, ефективний, зручний браузер, ми знайшли два, які, як ми думаємо, вам сподобаються.

Кращі браузери виходять за рамки показників, змагаючись, як реальними веб-сторінками, так і стандартними програмами. Їх легко налаштувати, вони гнучкі і не примхливі, і їх можна підключати до інших пристроїв і серверів в екосистемі.

Слухайте, провести кілька тестів і на цьому зупинитися все одно, що нічого не зробити. Так само, як ви очікуєте від нас перевірку відеокарти новітніх ігор, також і ми думаємо, що ваші браузери повинні бути перевірені на наявність працюючих сайтів. Чи можуть вони впоратися з десятками вкладок відразу? Або вони здригаються, борються, або ламаються, «пережовуючи» процесор і пам'ять вашого комп'ютера?

Щоб дізнатися хто краще, ми вибрали Google Chrome, Microsoft's EDGE і Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera для випробування, за винятком, покинутого Safari для Windows від Apple. Ми використовували останню доступну версію кожного браузера, крім Firefox, який був удосконалений до Firefox 40 по завершенню нашого тестування. І ми також спробували поглянути на кожен браузер в цілому. Наскільки легко було встановити і налаштувати кожен браузер? Полегшила чи, наприклад, Opera перехід від Chrome?

Полегшила чи, наприклад, Opera перехід від Chrome

На 2015 рік, у нас є новачок: Microsoft's Edge browser, який був інтегрований в Windows 10.

Ви вже бачили частину наших тестів, де ми показали вам, як багато сприятливих впливів Adobe Flash може мати на вашу систему. Відключення або відмову завантажити Flash може серйозно поліпшити продуктивність - деякі сайти, як, наприклад, YouTube, почали перехід до менш інтенсивного процесору HTML5 stream. Проте, інші читачі вказали, що їм просто потрібно запустити Flash на їх улюблених сайтах. Це нормально - ми тестували з і без Flash, так що браузер буде працювати краще за всіх, в будь-якому випадку.

Ах, так, на рахунок Microsoft: ми виявили, що ваш новий Edge браузер не такий вже і швидкий, яким ви намагаєтеся зробити його. (На жаль!) ​​Але він як і раніше продемонстрував певну перевагу над Internet Explorer.

Тестові показники «За» Chrome і Firefox

Ми вважаємо тестові перевірки цінним показником продуктивності, однак, не повністю визначають. Проте, це цифри, які користувачі хочуть бачити, тому ми зобов'язані їх надавати. Ми використовували ноутбук Lenovo Yoga 12 з процесором Intel Core 2,6 ГГц i7-5600U всередині, під керуванням 64-розрядної копії Windows 10 Pro на 8GB пам'яті, як випробувальну платформу.

Ми протестували Chrome 44, Windows 10 Edge 12, Firefox 39, Internet Explorer 11 і Opera 31 на двох популярних (хоча підтримуються) контрольних тестах -SunSpider 1.0.2 і Peacekeeper - тільки в довідкових цілях. Але ми рекомендуємо вам звернути увагу на більш сучасні види тестів, в тому числі Jet Stream, Octane 2.0, Speedometer і WebXPRT. Останні два особливо корисні, так як вони намагаються відобразити фактичне взаємодія з веб-додатками. Ми також провели тестування за допомогою графічного тесту Oort Online's graphics, а також стандартизованих HTML5test - які є не стільки тестами, скільки оцінкою того, наскільки сумісний браузер зі стандартом HTML5 для розробки веб-додатків.

У нашому тестуванні, Chrome і Firefox зайняли перші місця в the Speedometer і WebXPRT, відповідно. Не дивно, що Google був найшвидшим браузером під керуванням Octane 2.0. Але Microsoft 's Edge лідирував в тесті Jet Stream, який включає в себе тести SunSpider, в яких Edge також лідирував. (Для всіх тестів, чим більше кількість показників, тим краще; єдиний виняток становить Sunspider, який починає вести рахунок в той час, як його запускають.)

)

Google Chrome і Mozilla Firefox добре тут попрацювали. (Чим вище результат, тим краще, крім тесту SunSpider).

Що дивно, Edge випередив в тесті the Jet Stream, але залишився далеко позаду за Speedometer, це інформація необхідна для того, щоб записати досить розумний результат в WebXPRT. (Microsoft стверджує, що the Edge швидше, ніж Chrome, також за результатами тесту Google Октан 2.0, але наші результати не підтверджують цього.)

Chrome провалився на тестуванні SunSpider; єдиний тест, на якому Firefox також не досяг успіху був the Oort Online тест, який малює пейзаж подібний Minecraft, за допомогою браузера.

Chrome провалився на тестуванні SunSpider; єдиний тест, на якому Firefox також не досяг успіху був the Oort Online тест, який малює пейзаж подібний Minecraft, за допомогою браузера

З якоїсь причини, я помітив деякі графічні глюки, як тільки Edge став відображати пейзаж в тесті Oort, в тому числі проблеми c зображенням тіні, яка ковзнула через затоку в нічній сцені. Але Ооrt виявився ще більш проблематичним для Firefox, зображуючи «сніг» як миготливі вогники і дощ як безліч ліній. (Ми включили результат тесту, але взяли його з недовірою.) Internet Explorer 11 просто не зміг запустити Oort-тест взагалі.

Ми також включили в HTML5test тест на сумісність, який вимірює, наскільки сумісний кожен браузер з останніми HTML5 веб-стандартами. Хоча деякі розробники зосереджені на показниках кожного браузера, але навіть розробники тестів не дуже їм довіряють:

Оцінки тесту HTML5test менш цікаві для мене, ніж люди думають. Будь-браузер, який набрав вище 400 пунктів прекрасно підходить для сьогоднішньої мережі.

- HTML5test (@ html5test) 2 серпня 2015

І, звичайно, єдиним, хто провалив це випробування, є майже пішов у відставку Internet Explorer 11.

Що все це означає? Це не означає, чисту перемогу будь-якого конкретного браузера, в тому числі Chrome. Грунтуючись на показниках наших контрольних тестів, багато хто з браузерів зможуть обробляти сучасну мережу просто на вищому рівні.

Реальне тестування: Opera робить свою справу

Opera Software завжди жила на периферії, як показує NetApplications, тільки 1,34 відсотка від світового ринку браузерів доводиться на Opera Software. Але, так як Opera розглядає пропозицію про свій продаж, вона, ймовірно, довго не протримається. Однак, з точки зору продуктивності в реальному світі браузерів Opera варто довгого і пильного розгляду.

Чому? Тому що за результатами тестів, Chrome і Opera функціонують дуже добре.

Важливо знати, як кожен браузер фактично буде працювати, стикаючись з мережею «в живу». Протестувати це важко - деякі хитрі веб-сайти постійно підлаштовують своє утримання, і оголошення будуть варіюватися від одного візиту з тестуванням до наступного. Але ми постаралися звести до мінімуму час, за яке ми відвідали кожен сайт, що допоможе зменшити варіативність контенту.

Ми використовували вибірку з 30 діючих сайтів, від Аmazon до CNN і від iMore до PCWorld, а також підмножина три-вкладки кожного, щоб побачити, як масштабується продуктивність. Наші тести включали в себе додавання кожного сайту в новій вкладці, один за іншим, щоб приблизно зрозуміти, що буде, якщо користувач продовжить додавати нові вкладки - але робити це потрібно швидко, так, щоб провести стрес-тест самому браузеру. Нарешті, ми оцінювали їх з включеним і вимкненим Adobe Flash. (І Opera і Firefox спочатку не реагували на Flash, і тому ми протестували їх без нього, тільки потім завантажили плагін Flash.)

Після завантаження всіх 30 вкладок, ми чекали 30 секунд, а потім вивели загальну цифру споживання процесора і пам'яті, а також самого додатка, фонових процесів, і окремий хід розвитку Flash, при наявності необхідних умов.

Отже, що ж все це означає? Якщо ви є власником комп'ютера середнього і низького класу, ви, можливо, придбали його з невеликою пам'яттю, або з менш потужним процесором. У цьому випадку, ви можете розглянути питання про перехід на більш ефективний браузер.

Ця діаграма містить багато інформації; ви можете натиснути на неї, щоб збільшити. Але те, на чому ви дійсно повинні зосередитися, так це на відмінностях в споживанні пам'яті (жовті стовпчики) і на відмінностях в споживанні процесора. Ми включили вихідні дані в таблицю в нижній частині графіка. У кожному разі, нижні цифри вказують на більш ефективний браузер, з одним винятком, Firefox (з Flash) c нульовим балом, про який ми розповімо нижче.

Як не дивно, ми відзначили фактичне зниження споживання процесора, коли Flash було включено в тест трьох-вкладок, зокрема, в самому Edge, Firefox і Opera - можливо, тому що Flash плагін був більш ефективний при легких навантаженнях. Як вказувалося в попередній доповіді, однак, споживання процесора і пам'яті зросла, коли ми почали додавати вкладку за вкладкою в кожному браузері.

Інша невідповідність, яке ви можете помітити - це те, що Chrome, з включеним Flash, споживає майже стільки ж пам'яті, скільки Edge споживає без включеного Flash. Ми двічі перевірили це, але ми зробили це в інший день, коли споживання пам'яті Edge було навіть вище, ніж те, що ми зареєстрували. (Це, ймовірно через різницю в оголошеннях і відео, які відображаються на сайтах.)

Chrome відомий тим, що може зайняти всю пам'ять, яку ви їй приділили, і цифри це доводять. Але він також споживає відносно небагато вашого процесора - який, якщо ви зменшите використання вкладок, зробить свій вплив на комп'ютер керованим. Opera, проте, і тут блищить. Справді, без Flash, Opera споживає тільки 6,6 відсотка від процесора і 1.83GB з оперативної пам'яті під час нашого стрес-тесту. З включеним Flash, Opera споживає 3.47GB пам'яті і 81,2 відсоток процесора мого комп'ютера.

І у Mozilla виходило дуже добре, але з включеним Flash, вкладки, по суті занурилися в анабіоз, поки на них не натиснули, а потім почали повільно завантажуватися. Це було жахливо. «Поховання» вкладок, які не використовуються ще прийнятно, але, будь ласка, завантаж їх спочатку, Mozilla!

Нарешті, ми спробували завантажити сторінки, з огляду на те, наскільки швидко сторінка стала «судноплавної» - іншими словами, як скоро можна прокрутити вниз. На щастя, всі браузери, які ми перевірили, впоралися з цим, хоча деякі з них були швидше, ніж інші; Сhrome і Opera впоралися надзвичайно добре, особливо з відключеним Flash. В цілому, однак, можна сказати, що будь-який браузер, який може завантажувати сторінки протягом трьох секунд або менше, буде відповідати вашим вимогам. (Майте на увазі, що час завантаження сторінки частково залежить від вашого інтернет-з'єднання і змісту самої сторінки.)

коефіцієнт зручності

Так як всі ці браузери безкоштовні, в ідеалі у вас повинно виходити завантажувати кожен з них і оцінити їх для себе. І кожен браузер легко запозичує закладки та налаштування своїх суперників, особливо з Chrome і Internet Explorer. Але вручну експортувати закладки це вже інша історія. Це майже те ж саме, як говорити браузеру, що ви ситі їм по горло - а Firefox, наприклад, «пасивно-агресивно» ховає команду експортувати закладки глибоко в меню. Ще більш дивно, Opera стверджує, що ви можете експортувати закладки з її меню Настройок, а варіант імпорту мабуть, залишився в Опері 31.

Ще більш дивно, Opera стверджує, що ви можете експортувати закладки з її меню Настройок, а варіант імпорту мабуть, залишився в Опері 31

Багато браузери, в тому числі Opera, в даний час дозволяють вам синхронізувати інформацію між кількома пристроями.

Все більше і більше, проте, браузери використовують одноразовий пароль, щоб ідентифікувати вас, зберігають ваші закладки online, і дозволяють переходити з ПК на ПК, звичайно, за умови, що ви продовжуєте користуватися тим же самим браузером.

Chrome, наприклад, налаштовує себе на новому комп'ютері буквально також просто, як завантажує браузер, встановлює його, і вводить свій логін і пароль. Вам, можливо, доведеться перевірити ще раз, щоб панель закладок була включена, наприклад, і тільки після цього, ваші закладки та паролі будуть завантажуватися автоматично. (Як завжди, переконайтеся, що «майстер» паролів перевірив їх на складність).

Хром не самотній в цьому, також. Синхронізація Firefox синхронізує вкладки, закладки, паролі і вибраного, в той час як Опера синхронізує ваші закладки, вкладки, домашню сторінку для функції «Speed ​​Dial», а також обране і настройки.

Це та область, де Edge потребує уcовершенствованіі. Edge може імпортувати обрані / закладки з інших браузерів, вручну, але не зберігати постійний список обраних всюди пристроїв - принаймні, поки що. Але якщо ви збережете нового «обраного» в IE11, він буде миттєво доступний через інші ПК. Інші браузери - крім Edge - також дозволяють отримати доступ до настільним закладок в рамках відповідних мобільних додатків.

Інші браузери - крім Edge - також дозволяють отримати доступ до настільним закладок в рамках відповідних мобільних додатків

Ви можете налаштувати домашню сторінку Microsoft Edge так, щоб він показував вам інформацію, з якої ви могли б почати свій день. (IGoogle теж зробив це, багато років тому.)

Цікаво також, що все більше і більше, браузери відходять від концепції «домашня сторінка» на користь чогось на кшталт Edge або Opera, де браузер відкривається індексного сторінкою, тобто з новинами та інформацією, яку курирує сама компанія-розробник браузера. Але у вас все ще є варіант установки своєї власної домашньої сторінки в Chrome, Edge, і Firefox.

Чесно кажучи, всі браузери, які ми перевірили, було порівняно легко налаштувати і встановити, і навіть зі своїми особливостями - імпортувати закладки та налаштування, або з інших браузерів або з інших установок. Ви можете мати свої переваги, але тут відносна нічия.

Вихід за межі мережі

Сучасні браузери, тим не менш, виходять за рамки просто веб-серфінгу. Більшість з них приходить з деякою кількістю нематеріальних благ, про які ви і не могли б знати.

Може бути, ви хотіли б браузер, наприклад, в якості клієнта BitTorrent. У перші дні, вам потрібно завантажити окрему, конкретну програму для цього. Сьогодні ці можливості можуть бути додані за допомогою плагінів або аддонів (додаткові функції), які більшість браузерів пропонують, крім Edge. (Це може бути більше, ніж зручно; Edge буде зберігати ваші паролі, але не в зашифрованому менеджері паролів як LastPass.)

Якщо і є хоч одна причина, щоб використовувати Firefox, то це через можливостей плагіна. Mozilla має сайт, повністю присвячений плагинам, і вони згруповані по типу і популярності. Встановити плагін також легко, як натиснути пару повідомлень, а потім перезавантажити браузер. А з огляду на ринкову частку Сhrome - і популярність плагінів Firefox - ви виявите розробників, які будуть зосереджені на тих перших двох. Хорошим прикладом є OneTab, який перетворює всі ваші відкриті вкладки в текстовий список, різко скорочуючи споживання пам'яті вашого браузера. Зверніть увагу, що чим більше плагінів ви додаєте і включаєте, тим більше пам'яті і потужності процесора ваш браузер буде споживати.

Опера, здається, не має навіть приблизної кількості доступних плагінів, яке має Firefox, але у нього є унікальний елемент: «бічна панель» уздовж лівого боку, яка може бути використана для віджетів, як калькулятор чи навіть Твіттер-пости. Opera також розширюється за допомогою шпалер схожих на теми, але вони набагато менш вражаючі.

Chrome приховує безліч опцій, щоб управляти тим, що ви бачите в Інтернеті, але тільки якщо ви хочете це досліджувати.

Ви також можете помітити, що є браузери, які додають все більше і більше функціональних прав в сам додаток. Firefox включає в себе службу відеоконференції Firefox-to-Firefox під назвою Firefox Hello, яка працює прямо в браузері, і ви можете зберегти веб-сторінки в Pocket service для подальшого читання. І це, то місце де блищить Edge - його цифровий помічник, Cortana, який вбудований прямо в нього, і там же є опції Reading View і сервіс для розмітки веб-сторінок, звані Web Notes. Cortana робить відмінну роботу по подачі контексту, і це, безумовно, одна з причин, щоб спробувати Edge в якості браузера.

Cortana робить відмінну роботу по подачі контексту, і це, безумовно, одна з причин, щоб спробувати Edge в якості браузера

Клацніть правою кнопкою миші на термін, і Microsoft Edge's Cortana поспішає на допомогу.

Згодом, ми вважаємо, що це буде одна область, де Edge і Chrome будуть намагатися «відірватися», як це було раніше. У певному сенсі, це схоже на гонку пакетів офісних програм: число додатків імітують функціональність, яку Microsoft Office мав кілька років тому. Але Microsoft почав удосконалювати Office, і Edge, піднімаючи їх над конкурентами. З огляду на, що Chrome є свого роду «передніми дверима» до Google. Тепер на ПК, ми в кінцевому підсумку можемо побачити, як Google намагається зжити Cortana з її рідної землі.

Читайте далі, щоб дізнатися, хто є кращим браузером 2015 року. Але якщо ці основні браузери вам не підійшли, у нас є ще десять альтернативних браузерів, про які ви, можливо, ніколи не чули.

Chrome ледь не переміг Opera

Так хто виграє? Ось як ми це бачимо.

По заслугах і честь: продуктивність Edge покращилася настільки, що він став конкурентоспроможним, хоча, можливо, не таким, як Microsoft намагається це показати. Проте, відсутність розширюваності і власне синхронізації, тягне його вниз, по крайней мере, поки вони не були додані пізніше в цьому році. Firefox також чудово працював, до тих пір, поки він не загруз в нашому стрес-тесті. Ми також вважаємо, що Opera буде приголомшливим вибором для вас, так як він пройшов атестаційні тести і тести в реальній практиці однаково. Звичайно, йому не вистачає жорсткої ОS та служби інтеграції як в Chrome, IE, і Edge, але деякі можуть використовувати це теж як бонус.

Все це говорить про те, що ми як і раніше вважаємо, що Chrome від Google є найкращим з цієї купи.

Chrome має заслужену репутацію за «крадіжку і з'їдання» будь-якої доступної пам'яті, і наші тести доводять це. Але він стабільний, розширюваний, добре працює, інтегрується в інші сервери, і розкриває свої глибини і складності, тільки якщо ви активно їх шукайте. З цієї причини, Google Chrome залишається браузером нашого вибору, а Opera на другому місці.

11-05-2016

Чи можуть вони впоратися з десятками вкладок відразу?
Або вони здригаються, борються, або ламаються, «пережовуючи» процесор і пам'ять вашого комп'ютера?
Наскільки легко було встановити і налаштувати кожен браузер?
Полегшила чи, наприклад, Opera перехід від Chrome?
Чому?
Отже, що ж все це означає?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: