Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Хто такий Ілон Маск (Elon Musk)

 1. Дитинство і юність
 2. Початок кар'єри
 3. Стартапи і ідеї Ілона Маска
 4. Головні досягнення Ілона Маска
 5. Критика Ілона Маска

Ми часто любимо дізнаватися про життя відомих особистостей, що зробили найбільш істотний вплив на навколишній світ. Зазвичай це люди талановиті і досить неординарні, так що літопис їх життя розбурхує уми навіть через сотні років. До числа таких людей в різний час можна було віднести і Леонардо да Вінчі, Ісаака Ньютона та Ніколу Тесла.

Якщо наблизитися до нашої епоху, то найбільш відповідною кандидатурою можна назвати Білла Гейтса або Стіва Джобса. Але прямо зараз в число найбільш неординарних і яскравих особистостей, безумовно, відноситься мільярдер Маск, Ілон. Його ім'я постійно знаходиться на слуху, в останні роки з ним пов'язують найбільш радикальні, незвичайні і глобальні проекти.

Дитинство і юність

Ілон Маск схожий на мрійника-фантаста, якому б краще писати художні книги. Але ні - він зайнятий реальними розробками і багато хто з них втілюються в життя вже зараз, а не через десятки років. Будь-яке його висловлювання тут же викликає бурхливе ажіотаж. Якщо комусь доводиться ретельно відстоювати свою позицію, шукати інвесторів , То Маску досить просто розповісти про щось, як група зацікавлених осіб практично моментально пропонує співпрацю.

В цьому і полягає неординарність і навіть велич такого генія, як Елон Маск. Цитати цієї людини обговорюють як в закритих наукових колах, так і на публічних інтернет-форумах. У них немає складних термінів або заплутаних формул, все гранично зрозуміло. І саме завдяки цьому він завоював таку величезну популярність.

Ілон Рів Маск народився 28 червня 1971 року в місті Преторія, ПАР. Його батько Еррол був успішним інженером і займався бізнесом, а мати Мей була відомою моделлю і дієтологом. Однак його дитинство не можна назвати безхмарним, тому що батьки розлучилися, коли Ілону було 7 років, а він залишився жити з батьком.

У школі справи у нього також не ладналися - однокласники цькували і навіть били його. Можливо, через те, що він був розумніший них і не поділяв тягу до розваг. Одного разу жорсткість однолітків коштувала Маску зламаного носа.

Ми часто любимо дізнаватися про життя відомих особистостей, що зробили найбільш істотний вплив на навколишній світ

Зліва на фото Ілон Маск

Можливо, проблеми з однолітками привели до того, що хлопчик став замкнутим і переключив свою увагу на комп'ютери, книги, науку і вивчення навколишнього світу. На цьому терені він домігся відмінних результатів. Допоміг йому в цьому і батько, який прищепив любов до точних наук. Хоч він був суворим, але дав гарну освіту синові.

Зверніть увагу: коли Ілону Маску було тільки 9 років, він навчився програмувати на подарованому комп'ютері Commodore VIC-20, а через 3 роки він вже створив свою першу відеогру Blastar і продав її за 500 $.

Здавалося б, що може зробити 17-річний підліток з вирученої сумою? Витратити її на розваги, скоріш за все. Однак юний Ілон почав стежити за акціями фармацевтичний компаній через газети, після чого вклав в них кошти і заробив кілька тисяч доларів. Цього було достатньо, щоб всупереч протестам батьків виїхати з ПАР в Канаду. Завдяки тому, що його мати була уродженкою цієї країни, він зміг отримати громадянство за спрощеною схемою.

Ілон Маск: «головне - це навчитися ставити правильні питання. Як тільки у тебе це вийде, все інше буде даватися просто ».

Початок кар'єри

У Канаді юний Ілон виявився в 1989 році, де його люб'язно дали притулок родичі матері. Однак у новій для себе країні він опинився наодинці з собою. У Монреалі він почав братися фактично за будь-яку роботу, підраховуючи кожну копійку.

Одночасно з цим він вступає до Королівського університету Онтаріо, де він надалі познайомився з майбутньою дружиною Жюстін. Після отримання диплома він поступив на магістратуру в Пенсільванський університет. Протягом декількох років навчання сформувалося коло інтересів, з яким досі у нас асоціюється ім'я Ілона Маск (Elon Musk):

 • космос;
 • Альтернативна енергетика;
 • інтернет-стартапи, послуги;
 • економіка.

І. Маск на початку своєї діяльності

Таке змішання інтересів привело до того, що ми маємо зараз: Маск пропонує проекти, які реально корисні для людини. Він стурбований тим, як прискорити польоти в космос, він працює з інвесторами, він залучає нових людей до тих чи інших проблем. Це відрізняє його від багатьох вчених і фантастів, часто забувають про приземлених речах. Якщо Ілон говорить про колонізацію Марса, то він тут же пропонує якусь ідею, як це можна зробити.

Після закінчення Пенсільванського університету, Ілон хотів отримувати докторську ступінь в Стенфордському університеті. Однак тяга до дій була сильнішою, тому він практично відразу кинув навчання і перебрався з братами в Кремнієву долину.

Ілон Маск: «коли я вчився в коледжі, я думав над тим, що найбільше змінить людство в майбутньому».

Стартапи і ідеї Ілона Маска

Одна з перших цікавих ідей прийшла до нього в 1995 році. Тоді спостерігався справжній пік розвитку інтернет-компаній, гаражні стартапи Білла Гейтса, Стіва Джобса і інших людей поступово перетворювалися в справжніх гігантів. Маск в той період вирішив створити компанію Zip2, яка була аналогом «Жовтих сторінок».

Вона повинна була збирати інформацію про піцеріях і надавати її в цифровому вигляді. Для цього використовувалося програмне забезпечення новинних компаній. Сьогодні така програма вже не викличе ні у кого подиву, але тоді це було щось дійсно незвичайне.

До слова сказати, буквально за 3 роки вартість Zip2 зросла до 300 млн доларів, а Маск від продажу своєї частки в 1999 році отримав 22 млн. Відразу після цього він став одним із засновників X.com - компанії, що займалася електронними грошовими переказами. До речі, деякі заявляють, що Маск «винайшов» PayPal.

Однак це не так, тому що PayPal була одним з відділень X.com. При цьому сам Ілон Маск виступав навіть проти даної платіжної системи. Однак в подальшому відбулося злиття, компанію викупив eBay і почав просувати саме PayPal.

Однак в подальшому відбулося злиття, компанію викупив eBay і почав просувати саме PayPal

Багато цікавих моментів містить біографія Ілона Маска. Однак все ж головне його дітище, на думку багатьох людей, є компанія SpaceX. Компанія заснована в 2002 році, і стала одним з найбільших приватних розробників ракет-носіїв і оператором космічних систем. Вона стала активно розвиватися після підписання контракту з НАСА, а її основною метою була ідея про істотне зниження вартості космічних запусків.

Інший цікавий проект, який багато також називають важливим для майбутнього людства - це Tesla Motors. Вона займається розробкою і виробництвом прогресивних електромобілів і займається вирішенням питань зберігання енергії. На першому етапі сам Ілон вклав близько $ 70 млн власних коштів.

Ілон Маск: «якщо у тебе є мільйон доларів, то тобі вже не доведеться працювати заради виживання. Але я продовжую працювати кожен день, я вже кілька років не був у відпустці. »

Головні досягнення Ілона Маска

З ім'ям Ілона Маска (Elon Mask) часто пов'язує просто величезна кількість речей. Однак все ж варто виділити головні його винаходу і досягнення:

 • електрокар Tesla;
 • ракета Falcon;
 • космічний корабель Dragon;
 • акумулятор Powerwall;
 • вакуумний потяг Hyperloop.

Ідеї ​​з цієї людини просто фонтанують безперервним потоком. Він розповідає про свої плани з підкорення космосу, зокрема активно займається Марсом. Всі пам'ятають його заяву про те, що корабель відправитися до Червоної планети вже в 2025 році. Через це багато хто вже сприймають це як реальну дату, на яку варто орієнтуватися всій світовій спільноті.

Одне з найбільш серйозних досягнень пов'язано з розробкою багаторазової ступеня для ракети Falcon. Ідея полягала в тому, що найдорожчим завжди був перший розгінний блок. Якщо зробити його багаторазовим, то вдасться скоротити вартість космічних запусків на 30%. В останні роки компанія SpaceX дійсно змогла це зробити, що вже позначилося на світових цінах на послуги запуску космічних апаратів.

Ілон Маск пропонує найфантастичніші ідеї, які дозволять людству просуватися вперед

Критика Ілона Маска

Перед нами, безумовно, видатна людина, проте в його сторону сиплеться чимало критики, причому найчастіше цілком виправданою. В першу чергу потрібно сказати, що його сприймають як генія в дусі «Залізну Людину» Тоні Старка, який в підвалі в поодинці може зібрати ядерний реактор. Звичайно, це не так. Маск - це в першу чергу все ж керівник, інвестор і ідейний натхненник. Безпосередньо в розробці бере участь багато інших талановитих інженерів і вчених.

Інший важливий момент полягає в тому, що Ілон Маск аж ніяк не такий незалежний, як може здатися на перший погляд. Практично всі його нинішні компанії більшу частину грошей отримують від держави. Компанія SpaceX розвивалася багато в чому завдяки контрактам НАСА.

Причому державі запуски у приватній компанії Маска обходилися на 30% дорожче. США протягом декількох років відставали від Росії, залежали від її ракетних двигунів, і бажаючи позбутися від цього, кілька років підтримували більш дорогого власного виробника. До того ж, досить чітко простежується зв'язок з DARPA, так що геній і чудеса Маска беруться зовсім не з нізвідки.

З компанією Tesla Motors також не все гладко - протягом декількох років вона показує тільки збиток. У 2015 році «мінус» склав $ 900 млн. Жодна приватна компанія, яка живе тільки на свої кошти, не в змозі займатися експериментальними розробками при таких втратах. До того ж, кількість проданих моделей по всьому світу складає близько 50 тисяч примірників, що все-таки не тягне на світову революцію.

Проте, Ілон Маск не боїться мріяти, він використовує всі свої можливості для досягнення поставлених цілей. Його амбіції полягають не в тому, щоб накопичити побільше грошей, а в тому, щоб створити щось, що може дати поштовх до розвитку всього людства.

Здавалося б, що може зробити 17-річний підліток з вирученої сумою?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: