Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Ігор Тихонов, ENpodcast - про розробку, англійських подкастах і спорті

 1. - Ігор, розкажіть для початку як прийшла ідея створення цієї програми?
 2. - На ринку самоосвіти вже досить багато інструментів , Які допомагають вивчати мову. Чим збираєтеся...
 3. - Скільки людей брало участь в розробці програми і в запису контенту?
 4. - Автори самі вибирають контент, а хто вибирає авторів? Ви запрошуєте тільки професійних викладачів...
 5. - У роботі над ENpodcast ваша команда напевно стикалася з труднощами. Що виявилося найскладнішим,...
 6. - Який же зростання ви зафіксували з моменту запуску програми? Наскільки нам відомо, це сталося всього...
 7. - Розкажіть про контент, який вже зараз доступний в додатку, і про те, які плани по наповненню бази
 8. - На даний момент основна база контенту доступна безкоштовно. Як будете монетизувати ваш стартап?
 9. - Раз вже мова зайшла про зміни в додатку: які нові функції розробляєте прямо зараз? Чи готуєте версію...
 10. - Чи шукаєте ви нових співробітників в свою команду? Якщо так - то ким повинен бути наш читач, щоб...
 11. - У процесі розвитку проекту завжди потрібні джерела натхнення. Які сайти, книги або заняття надихають вас?
 12. - Наостанок - ваші побажання нашим читачам

Навіть українські чиновники визнали необхідність вивчення англійської мови, і виправдовувати незнання оного відсутністю «нахилів» або поганими вчителями в школі більше просто недозволено. Так, у вас може не бути часу на репетитора , Але сучасні технології вирішують і цю проблему.

Для зручного і цікавого вивчення мови українські розробники створили мобільний додаток ENpodcast з безкоштовною базою подкастів від викладачів і носіїв англійської мови. Про нової технології в самостійному навчанні нам розповів Ігор Тихонов з агентства інтернет-маркетингу Webpromotion . Для цих українських фахівців, що працюють на ринку вже більше 7 років, додаток ENpodcast стало дебютом в галузі мобільного розробки і маркетингу.

- Ігор, розкажіть для початку як прийшла ідея створення цієї програми?

Ідея створення проекту належить Руслану Нинику, засновнику школи англійської мови Green Forest. Руслан дуже любить експерименти і, по суті, вкладає чимало зусиль в розвиток освіти в області англійської мови в Україні. Щоб пояснити масштаб проектів команди, яка працює над ENpodcast, наведу трохи статистики: школа Green Forest на сьогоднішній день присутня вже в 5 містах України, має 11 офісів і більше 4 тис. Студентів щороку проходять навчання в Green Forest. Так що освітній контент для додатка створюють люди з досвідом. Крім Green Forest також беруть участь в цьому проекті школа бізнес-англійської Yappi, Yappi Corporate і школа дитячого англійської Green Country.

Руслан ще в 2013 році хотів створити унікальний продукт, який стане цікавий людям, що вивчають англійську мову. Спочатку був створений сайт, залучалися автори, дизайнери малюють унікальні зображення до кожного подкасту, а всього їх вже більше 300. Руслан, як і я, відчуває неабиякий інтерес до ринку мобільного розробки і цієї індустрії в цілому і ми вважаємо її дуже перспективною в системі освіти майбутнього, тому рішення про рух в цьому напрямку було прийнято швидко, - так народилася ідея крім сайту розробити мобільний додаток ENpodcast .

- На ринку самоосвіти вже досить багато інструментів , Які допомагають вивчати мову. Чим збираєтеся переманювати користувачів з інших онлайн-платформ?

Не хотілося б себе перехвалити, але питання досить конкретний, тому скажу так: особливість проекту ENpodcast в самій ідеї формату навчання, який він пропонує, а також в абсолютній унікальності контенту. Кожен подкаст написаний, підготовлений і озвучений його автором, а авторів у нас вже більше 30 чоловік. Всі ілюстрації до подкасту малюють дизайнери, це створює додаткову атмосферу при прослуховуванні, коли ти дивишся на ілюстрацію і відкриваєш в ній глибину сенсу того подкасту, з яким працюєш. Там є неймовірно захоплюючі історії, наприклад, про жінку, що живе в світі без грошей і як у неї це виходить. Це треба слухати самому, щоб зрозуміти 🙂

Зараз у сучасної людини все менше часу, дуже багато інформації навколо, в ній можна просто потонути за день і не помітити, як настане вечір. Цей фактор потрібно враховувати, ось і ENpodcast пропонує такий формат допомоги у вивченні англійської, який буде цікавий і не буде забирати багато часу. Вам достатньо приділити 10-20 хвилин в день, прослухати пару подкастів, попрацювати з вимовою, повторюючи озвучені фрази, попрацювати зі словами і словником і з кожним днем ​​ви будете отримувати все більше впевненості в своїх знаннях англійської мови. Більш того: ви можете завантажити подкаст в смартфон або планшет і працювати з ним офлайн, наприклад, в дорозі. Це теж одна з наших переваг. І не турбуйтеся про мовне прогрес - синхронізація дозволить зберегти всі ваші дії в облікового запису, коли у вас буде доступ до інтернету. Про «фішки» можна говорити ще довго, я вважаю, краще спробувати і самим дати свою оцінку, тим більше, що додаток можна завантажити в AppStore і безкоштовного контенту там дуже багато.

Про «фішки» можна говорити ще довго, я вважаю, краще спробувати і самим дати свою оцінку, тим більше, що  додаток  можна завантажити в AppStore і безкоштовного контенту там дуже багато

- Скільки людей брало участь в розробці програми і в запису контенту?

Історія розробки програми це ціла окрема тема, про яку в нашому наступному інтерв'ю 🙂 Якщо говорити цифрами, то над додатком працювали два програміста, я писав сам додаток під iOS, мій колега Сергій Енгстрем розробляв backend - підготував базу даних, де зберігаються всі подкасти і потрібна інформація, а також написав API, «міст», через який додаток отримує дані з бази.

А ось з авторами все цікавіше: їх зараз вже більше 30 чоловік, кожен автор сам обирає тему, готує контент, запис ми також робимо не в кустарних умовах, а на професійному обладнанні, тобто, ще одна людина допомагає в підготовці звуку. І, звичайно, адміністратори самого сайту , Які публікують там контент, зараз цим зайняті дві людини. Я ще не розповів, скільки людина займається просуванням на ринку СНД, по суті майже всі наші ключові персонажі з команди Webpromotion.ua зайняті розвитком цього продукту.

- Автори самі вибирають контент, а хто вибирає авторів? Ви запрошуєте тільки професійних викладачів до запису подкастів? Або є записи від звичайних носіїв мови?

В Green Forest процес завжди кипить. З пошуком викладачів, які хочуть внести свій вклад в розвиток проекту, проблем немає і вони охоче виявляють бажання розглянути якусь цікаву тему. Що стосується носіїв мови, то серед авторів є і такі люди, їх легко відрізнити за вимовою, якщо ви хоч трохи володієте англійською. Ви отримаєте дуже цікавий досвід від прослуховування подкастів, підготовлених носіями мови, це як переглядати іноземне кіно, тільки формат трохи інший.

- У роботі над ENpodcast ваша команда напевно стикалася з труднощами. Що виявилося найскладнішим, і які уроки ви винесли з подолання перешкод?

До труднощів ми всі вже звикли, куди без них, особливо, коли в команді дуже багато людей. Якщо говорити про нашу команду (Webpromotion.ua), яка розробляє і просуває продукт, то у нас свої складності, якщо говорити про долю Green Forest, Yappi, Yappi Corporate, Green Country - там свій процес і свої питання. І в якійсь точці ми всі перетинаємося і створюємо той результат, який ви вже зараз можете побачити і оцінити. В цілому нашої комунікації і злагодженості я однозначно даю позитивну оцінку, в іншому випадку, у нас просто б нічого не вийшло, враховуючи кількість людей, які залучені в процес.

Якщо говорити про конкретні проблеми, які були явно мною відзначені, це - спочатку сумний досвід з розробкою програми. Ті люди, які взялися за цю роботу, з нею не впоралися і ми втратили 6 місяців. Так як я сам люблю програмувати і вже більше 10 років цим займаюся, то прийняв рішення освоїти Xcode (середовище розробки для iOS) і виконати ця задачу сам. Таке рішення коштувало ще кількох місяців навчання і ще близько чотирьох місяців пішло на розробку. По суті, ми дуже довго розробляли додаток.

Чому я не привернув ще кого-то з хорошими рекомендаціями? Насправді, таких людей не так вже в Україні і багато, або вони зайняті на аутсорс, а залучення іноземних розробників могло ще більше ускладнити процес комунікації і спричинити додаткові ризики. Більш того, нам потрібно було самим навчитися працювати в цьому середовищі і підтримувати проект. Якщо хтось стикався з подібною проблемою, знайте: все лише обмежена часом і терпінням, якщо є мета - її потрібно досягати, не дивлячись на труднощі. Зараз у нас в питанні розробки і просування продукту все добре, ми набираємося досвіду, а результати зростання говорять про те, що все робимо правильно.

- Який же зростання ви зафіксували з моменту запуску програми? Наскільки нам відомо, це сталося всього пару тижнів тому. І друге питання - чи був запуск пов'язаний із залученням сторонніх інвестицій?

«Холодний старт» дав понад 700 реєстрацій за 2 тижні, саме реєстрацій, не настанов, тобто людей, які залишили свій email і готові користуватися продуктом. Це дані тільки по Україні і я вважаю це дуже хорошим показником, якщо враховувати мінімальні маркетингові бюджети, тематику. Гроші вкладаються власні - наша команда інвестує свій час. Ми вже давно вибираємо, з ким працювати і на яких умовах. Як показує досвід, партнерські відносини з клієнтами, які будуються роками, в результаті можуть дати куди більш високі результати, ніж просто робота «за гроші під задачу». Але таких клієнтів в Україні, на жаль, дуже мало через невисоку бізнес-культури.

- Розкажіть про контент, який вже зараз доступний в додатку, і про те, які плани по наповненню бази

Тим контенту дуже багато: бізнес, подорожі, дитячі подкасти та багато-багато іншого. Що стосується кількості, то поки що виходить кілька подкастів на тиждень, а всього в базі їх більше 300 на сьогоднішній день. Пріоритетом є якість, а якихось конкретних цифр за кількістю ми не ставимо, так як стелі немає, але ми будемо намагатися шукати оптимальне рішення на основі тієї аналітики, яку отримуємо з поведінкових метрик наших користувачів, так як завданням будь-якого хорошого продукту є орієнтованість на користувача і зростання.

- На даний момент основна база контенту доступна безкоштовно. Як будете монетизувати ваш стартап?

Додаток плануємо монетизувати за рахунок платної підписки, до речі, на сьогоднішній день, це одна з найкращих методик, по крайній мірі, на мобільному ринку США, а як вона проявить себе в СНД - побачимо. Питання монетизації, знову-таки, з розряду пошуку оптимального рішення на основі тієї статистики, яку ми отримаємо. На даний момент даних для аналізу чимало, але нам потрібно більше часу, так як ще навіть місяця не минуло з моменту запуску програми, робити якісь висновки рано. Поки що ми не поспішаємо заробляти, ми сконцентровані на зростанні, але скажу по секрету: платну підписку краще брати вже зараз, так як її вартість може змінитися в будь-який час, а кількість безкоштовного матеріалу , Швидше за все, буде зменшено.

- Раз вже мова зайшла про зміни в додатку: які нові функції розробляєте прямо зараз? Чи готуєте версію для Android?

Ми вже маємо план дій і найближчі поновлення розписані. Збираємося впроваджувати систему обліку прогресу користувача, якого він досягає в міру роботи з додатком і його контентом. Цим ми плануємо ще більше залучити людей в процес навчання. Android, звичайно, це пріоритет №1 для розробників. Але пріоритетом №0 ми вважаємо якість, а це вимагає часу. Мобільна розробка це не розробка для вебу, тут все набагато складніше. На прикладі Apple можу сказати, що з моменту публікації поновлення ми чекаємо в середньому 7 днів, поки це оновлення перевірить Apple, а вже після вони, або його схвалюють, або відхиляють. Так що будь-яка помилка може дорого коштувати. А тепер уявіть собі, якщо ми опублікуємо додаток з безліччю багів і непрацюючих функцій - це відіб'ється на користувачах, оцінці додатки і його рейтингу. Тому ми поспішаємо неспішно. Android буде, але потрібно трохи почекати.

- Чи шукаєте ви нових співробітників в свою команду? Якщо так - то ким повинен бути наш читач, щоб стати «одним з вас»?

Ми завжди шукаємо хороших людей, які готові вкладати свій досвід в розвиток проектів, яких, на сьогоднішній день, вже кілька. Хто ці люди? Це програмісти для мобільних пристроїв, для вебу, люди, які знають толк в аналітиці та Google AdWords, Yandex.Діректе, а також всі, у кого є ідеї і бажання допомагати проекту. Нам дуже ліниво писати про вакансії на нашому сайті, так що добре, що ви запитали. Ми завжди чимось зайняті, у нас немає HR, у нас відмінний невеликий колектив, який дуже мобільний і ефективний. Якщо люди готові співпрацювати з нами, зовсім необов'язково щоб вони жили в Києві. Для нас головні критерії це відповідальність, професіоналізм і комунікабельність. Якщо у вас прямо зараз виникло бажання співпрацювати з нами - пишіть на email .

- У процесі розвитку проекту завжди потрібні джерела натхнення. Які сайти, книги або заняття надихають вас?

Останнім часом мало читаю, просто немає часу, хоча на полиці лежить 5 нових книг по маркетингу і саморозвитку особистісних якостей. Але, якщо і читаю, то пріоритет віддаю книгам про світоустрій і духовного життя, так як вірю, що ми тут не випадково і у нас є певні цілі. Ні, в сектах не перебуваю, читаю для себе, роблю висновки і спостерігаю за тим, що відбувається навколо 🙂 Надихаюся, в першу чергу, результатами. Якщо вже зовсім немає настрою, тоді спорт . За своїм 5-річному досвіду скажу, що краще занять спортом немає ніяких ліків, спорт знімає стрес, дає прилив сил і дуже загартовує характер, допомагаючи в досягненні цілей.

- Наостанок - ваші побажання нашим читачам

Дякую за можливість розповісти про наш додатку ENpodcast і про команду Webpromotion.ua. Колегам по галузі з українських або інших компаній країн СНД бажаю творчих успіхів, натхнення і сміливо йдіть вперед, пробуйте реалізувати свої ідеї і знаходите на них час. Клієнтам таких компаній хочу побажати терпіння - не завжди у розробників може йти все за планом, але якщо ви дасте їм шанс, то у вас всіх разом все вийде. Просто читачам, які не мають безпосереднього відношення до IT-розробці, хочу побажати також не боятися своїх цілей, більше боятися їх відсутності. А взагалі, абсолютно всім хочу побажати більше часу проводити на свіжому повітрі, займатися своїм всебічним розвитком і вчити іноземні мови.

Ігор, розкажіть для початку як прийшла ідея створення цієї програми?
Скільки людей брало участь в розробці програми і в запису контенту?
Автори самі вибирають контент, а хто вибирає авторів?
Який же зростання ви зафіксували з моменту запуску програми?
Як будете монетизувати ваш стартап?
Раз вже мова зайшла про зміни в додатку: які нові функції розробляєте прямо зараз?
Чи шукаєте ви нових співробітників в свою команду?
Які сайти, книги або заняття надихають вас?
Ігор, розкажіть для початку як прийшла ідея створення цієї програми?
Чим збираєтеся переманювати користувачів з інших онлайн-платформ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: