Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Індивідуальний кабельний ввід

Фірма Murrplastik Systemtechnik, Оппенвайлер, Німеччина, пропонує першу в світі систему кабельного вводу Kabeldurchführung On Demand, яка може бути повністю індивідуалізована за розміром, формою і комплектації, з можливістю конфігурації в діалоговому режимі через інтернет.

Незалежно від того, яка форма (восьмикутна, кругла або овальна), який розмір (1 × 1 см або 1,5 × 3 метри), незалежно від того, буде це 111 кабельних вводів і / або 888 кабельних сальників, незалежно від наявності або відсутності штекера на кабелі, незалежно від призначення (для плоского стрічкового кабелю, силових проводів пневматичних шлангів або для будь-якої їх комбінації): Kabeldurchführung On Demand дозволяє повністю індивідуально конфігурувати кожну систему кабельного вводу. Особлива відзнака: Конфігурація виконується по інтернету в діалоговому режимі за адресою www.mp4you.de всього за кілька етапів, або, як альтернатива, шляхом надсилання відповідного креслення САПР, або шляхом прямого діалогу з співробітником відділу збуту фірми. Вже через добу замовник отримує робоче креслення і пропозиція. Через кілька днів, точно в термін, виготовляють KDP On Demand - при обсязі партії п'ять штук або більше.

Мал Мал. 1. Нової концепцією кабельних вводів KDP On Demand фірма Murrplastik Systemtechnik, Оппенвайлер, Німеччина, забезпечує величезну свободу при розводки кабелів в електрошафах.
[+] Для збільшення клацніть зображення

При вирішенні складних завдань розводки кабелів, наприклад різного типу і діаметра, зі спеціальним розміром і формою розрізу, використання стандартних кабельних вводів зазвичай важко. Тому як правило на електрошафі або корпусі обладнання встановлюють різні кабельні вводи.

One Size Fits All. Тепер можна реалізувати численні побажання клієнтів щодо кабельних вводів.

Тепер фірма Murrplastik випускає плиту кабельних вводів KDP On Demand, яка в одній системі може охопити всі можливості розводки відповідно до побажань замовника. Тепер обмеження майже повністю зняті. Плиту кабельних вводів можна виготовити будь-який мислимої форми з розміром від 1 × 1 см до 1,5 × 3 метри і можна виконати в ній отвори для вводу кабелів будь-яких розмірів. Таким чином можна реалізувати безліч варіантів розташування отворів для проводів діаметром 1-50 мм. Максимально можливу кількість кабельних вводів на плиті кабельних вводів в кінцевому рахунку обмежується тільки розміром самої плити. KDP On Demand можна додатково обладнати протипожежною перегородкою або додатково встановити на неї систему захисту від електромагнітних завад.

Переваги для промислового застосування: Використання однієї плити кабельних вводів для вирішення відразу всіх завдань.

Переваги системи KDP On Demand в промислових умовах величезні: Більше немає необхідності утримувати великі складські запаси з різними плитами кабельних вводів і вести їх каталог із зазначенням номерів. Зрештою промисловий споживач не буде більше шукати відповіді на запитання, які плити кабельних вводів підходять для тих чи інших випадків: За допомогою KDP On Demand можна відразу вирішити найрізноманітніші проблеми введення.

Шлях до KDP On Demand: Запит, замовлення і постачання протягом декількох днів.

Шлях до KDP On Demand для промислового користувача дуже простий. По-перше, KDP On Demand можна конфігурувати в інтернеті в кілька етапів за адресою www.mp4you.de . В якості альтернативи можна відправити креслення САПР з усіма зазначеними технічними даними. Можна також обговорити конфігурацію в діалозі зі співробітником відділу збуту фірми. Таким способом можна вказати детальну інформацію: дані про необхідний розмірі вирізу і його формі, конфігурацію отворів, кількість вводяться кабелів і дані про всі необхідних діаметрах кабелю. Далі вам можуть, наприклад, задати уточнюючі питання щодо введення оконцованнимі ліній, по додаткової розвантаження від натягу або щодо протипожежної перегородки.

Мал Мал. 2. KDP On Demand можна конфігурувати в інтернеті в кілька етапів за адресою www.mp4you.de.
[+] Для збільшення клацніть зображення

Останній по порядку, але не за важливістю, питання: тип і розмір кріплення або яке ущільнення корпусу бажано встановити. Креслення та відповідну пропозицію фірма Murrplastik висилає протягом одного робочого дня. Після оформлення замовлення на виготовлення готова продукція поставляється протягом десяти робочих днів.

Інноваційне виробництво за гнучкою технологією

KDP On Demand проводиться по багатошарової технології з нержавіючої сталі або поліетилену. Таким чином забезпечується висока ступінь жорсткості KDP On Demand при мінімальній товщині. Високий рівень гнучкості виробництва забезпечує ту перевагу, що можна без праці реалізувати всі варіанти розміру і форми при вертикальному розрізі майже без задирок. Можна реалізувати навіть складні форми розрізу, філігранні структури і тонкі перемички. Також важливо наступне: при використанні цієї методики практично не відбувається викривлення матеріалу. Поряд з нержавіючої сталлю і поліетиленом, як варіант можна виготовляти KDP On Demand з інших матеріалів. Інтерв'ю з Майклом Брауном, менеджером по продукції підрозділу, що займається системами введення і кріплення кабелів в фірмі Murrplastik Systemtechnik, Оппенвайлер, Німеччина. Вбудоване в систему KDP On Demand ущільнення забезпечує ступінь захисту IP 65. У систему KDP On Demand розвантаження від натягу вбудовується ще на підприємстві-виробнику. Альтернативним є варіант, в якому є менша розвантаження від натягу, але кабель можна вводити по обидва боки.

Завантажте KDP On Demand
Завантажте KDP On Demand

Мал Мал. 3. Майкл Браун - керівник виробництва лінійки систем для введення і кріплення кабелів в фірмі Murrplastik Systemtechnik, Оппенвайлер, Німеччина

Питання: Пане Браун, на ринку є безліч пристроїв для вводу кабелів. У наш час навіть є можливості індивідуалізації в різних формах. У чому особливість KDP On Demand?

Майкл Браун: KDP on Demand - не "просто" новий виріб, з ним пов'язана ціла філософія надання послуг. Перед нами стоїть завдання вчасно надати замовнику пристрій кабельного вводу, щоб встигнути до наступного технологічного процесу, незалежно від конфігурації. В рамках цієї послуги в свою чергу пропонується широкий спектр послуг з конструювання, оптимізації, розрахунку ціни і постачання.

Питання: яку вигоду отримує при цьому клієнт Murrplastik?

Майкл Браун: Це відбувається так: в конструкторських відділах під час виконання проектно-конструкторських робіт приходять до пункту, коли обговорюється розводка і, як наслідок, введення кабелю в електрошафа. Потім вивчають численні каталоги постачальника і виконують пошук в знаходяться в інтернеті базах даних. Часто отримують не точно такий кабельний ввід, який потрібно, комбінують вводи або виявляються перед необхідністю виконувати конструктивні зміни. У разі невдачі відділ постачання говорить «не можна», коли в загальному ціна є занадто високою або коли немає бажання перевантажувати складське господарство. Підсумок: Зрештою конструктор переходить до пошуку пропозицій на ринку. Запропонувавши KDP On Demand, ми змінили такий підхід! Незалежно від того, які ставляться конструктивні завдання, ми їх реалізуємо! Або, якщо сформулювати інакше кажучи: за допомогою KDP On Demand можна виконати будь-які, без винятку, вимоги до конструкції.

Питання: Напевно, за це потрібно платити високу ціну?

Майкл Браун: Ні, навпаки. Навіть при невеликих партіях ми, завдяки гнучкій технології виготовлення, можемо запропонувати привабливі ціни. Причина проста: не потрібні великі витрати на інструменти і переналагодження. Навіть при замовленні п'яти однакових виробів ми можемо запропонувати ціни, близькі до оптових.

Питання: Виходить, що стандартні кабельні вводи зовсім не потрібні?

Майкл Браун: Ні, немає. Звичайно ж ні. У стандартних кабельних вводів завжди буде перевага в тих випадках, коли потрібно реалізувати попередньо чітко заданий стандартизований кабельний ввід. KDP On Demand виявляється поза конкуренцією, коли ставиться спеціальне завдання і потрібні швидкі гнучкі рішення.

У чому особливість KDP On Demand?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: