Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інший Firefox: 5 альтернативних браузерів

 1. Waterfox
 2. Pale Moon
 3. SeaMonkey
 4. Tor Browser Bundle
 5. Avant Browser Ultimate

Скажіть мені, які браузери ви знаєте?

Chrome, Firefox, Opera ... Так, добре ... яндекс.браузер, Maxthon ... Відмінно! Є ще пропозиції?

А що, якщо я вам розповім про те, що різних браузерів існує стільки, що не вистачить пальців загинати на всіх кінцівках? Не вірите?

Ну, тоді сідайте і слухайте, сьогодні мова піде про браузерах на основі Firefox.

Серцем кожного браузера, його основою і фундаментом, є механізм виведення веб-сторінок, званий також движком. Всі програми, розглянуті в цій статті, працюють на движку Gecko - продукт компанії Mozilla Corporation. Поширюється він під вільними ліцензіями, тому використовують його всі кому не лінь.

Waterfox

сайт: http://waterfoxproject.org
Платформа: Windows Vista (x64), Windows 7 (x64), Windows 8 (x64)

Waterfox - це спеціальна версія браузера Firefox, оптимізована для 64-бітових систем. Творці стверджують, що їм вдалося домогтися істотного приросту швидкості за рахунок оптимізації Intel's Math Library, SSE3, AVX і інших розумних технологій. Всі ваші розширення та доповнення будуть продовжувати працювати в цьому браузері.

 • Кому це потрібно: якщо у вас 64-бітна система і ви хочете вичавити ще трохи швидкості зі свого браузера. У всьому іншому, це все той же самий Firefox.

Pale Moon

сайт: http://www.palemoon.org
Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7, 8 x32 або x64

Ще одна спроба відполірувати і вдосконалити вихідний код браузера Firefox для отримання небаченого раніше швидкодії. Крім прихованих під капотом змін, призначених для максимального прискорення роботи програми на сучасних процесорах, є і невеликі зміни призначеного для користувача інтерфейсу. До речі, всім, хто заздалегідь не сприймає майбутнього нового інтерфейсу Australis в Firefox, варто подумати про перехід на цю програму.

 • Кому це потрібно: якщо ви хочете вичавити ще більше швидкості з браузера і не хочете використовувати майбутній дизайн Firefox.

SeaMonkey

сайт: http://mozilla-russia.org/products/seamonkey
Платформа: Windows, Linux, MacOS

Сьогодні мало хто пам'ятає, але Firefox отпочковался свого часу від проекту Mozilla Suite, який представляв собою повний набір утиліт, необхідних для роботи в інтернеті: web-браузер, поштовий клієнт, календар, IRC-клієнт ChatZilla, простий HTML-редактор і інструменти для Web-розробників. Цей комбайн досі живий, і хоч і не надто активно, але продовжує свій розвиток, і навіть має деяке коло шанувальників. До переваг такого підходу можна віднести те, що в одному флаконі ви отримуєте все необхідне для повсякденної роботи, при цьому, в такому вигляді більш економно використовуються системні ресурси, ніж при одночасному використанні окремих програм. SeaMonkey більш зручний у налаштуванні, так як багато опції діють відразу на всі компоненти, і для повноцінної роботи з ним потрібно набагато менше розширень. Це позитивним чином позначається на стабільності.

 • Кому це потрібно: цей продукт зацікавить, перш за все, любителів багатофункціональних рішень «все-в одному», а також шанувальників старих, перевірених десятиліттями, класичних рішень.

Tor Browser Bundle

сайт: https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
Платформа: Windows, Linux, MacOS

Tor - це одна з найбільш просунутих і надійних технологій з обходу всіх обмежень в мережі і збереження вашої конфіденційності. Щоб допомогти їй скористатися максимальному числу людей, творці розробили спеціальний браузер на основі Firefox. Він відрізняється від оригіналу тільки інтегрованими інструментами Tor і наявністю декількох спеціальних розширень, що забезпечують вашу приватність.

 • Кому це потрібно: тим, хто хоче отримати доступ до заблокованих сайтів або турбується про приховування слідів своєї діяльності в мережі.

Avant Browser Ultimate

сайт: http://www.avantbrowser.com/
Платформа: Windows

Самий екзотичний учасник цього огляду. Містить в собі відразу три популярних движка - від браузерів IE, Chrome і Firefox. Здавалося б, час таких монстрів давно пішло, але цей проект не збирається здаватися і навіть випускає нові версії. Аvant представляє собою готовий до використання інструмент, вже містить все найнеобхідніше для роботи в мережі: менеджер завантажень, блокіратор реклами, заповнення форм, збереження скріншотів, читання RSS і так далі. Тому цей браузер часто вибирають починаючі користувачі, які не бажають самостійно допрацьовувати функціонал голого браузера.

 • Кому це потрібно: якщо вам потрібен браузер, який вміє показувати сторінки на трьох двигунах і при цьому готовий до роботи відразу після установки.

Це далеко не всі браузери, які побудовані на основі браузера Firefox. Є ще PirateBrowser , Wyzo , K-Meleon і ряд інших. Але я вирішив не обтяжувати вас зайвою інформацією, так як деякі з них, судячи з усього, вже не розвиваються, а інші навіть у мене, великого любителя екзотики і експериментів, викликали подив.

Ну, а завтра ми з вами подивимося, що наваяли любителі движка Chromium. Відразу скажу, що там зоопарк не менш цікавий.

Є ще пропозиції?
А що, якщо я вам розповім про те, що різних браузерів існує стільки, що не вистачить пальців загинати на всіх кінцівках?
Не вірите?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: