Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інструкція: Де купити і як обміняти біткоіни

 1. Що потрібно зробити перед покупкою
 2. де купувати
 3. процес покупки
 4. процес виведення
 5. Криптовалюта з точки зору російських законів
 6. Поради з безпеки

За останні кілька років біткоіни і інші криптовалюта перетворилися з захоплення ентузіастів в масштабну сферу. Її визнали найціннішим активом мільйони людей, в тому числі зловмисники і представники влади. Тим часом в Росії триває «майнінговая лихоманка» і готується закон про регулюванні криптовалюта .

TJ пояснює, де краще зберігати і купувати цифрову валюту, чи можна довіряти індивідуальним продавцям, які існують проблеми з законом і як захиститися від хакерів.

Що потрібно зробити перед покупкою

Перед покупкою криптовалюта потрібно створити гаманець, де вона буде зберігатися. Для цього можна завести аккаунт через офіційний клієнт , Але для його повноцінної роботи потрібна постійна синхронізація з серверами, а також необхідність зберігати у себе на диску багатогігабайтними зростаючий блокчейн з усіма операціями в системі.

Простіше скористатися інтернет-сервісами, вони позбавлені цього недоліку. Також можна спробувати клієнт Electrum це той же офіційний клієнт біткоіни, тільки для його роботи не потрібно синхронізація з блокчейном. Плюс до цього, можна протестувати роботу, отримавши безкоштовні біткоіни.

Платформ для зберігання цифрової валюти досить багато, але недосвідченим користувачам краще завести гаманець на Blockchain або Coinbase . Реєстрація нічим не відрізняється від стандартної: потрібно вказати електронну пошту і придумати пароль. Після цього в профілі автоматично з'являться гаманці для звичайної і цифровий валюти.

При покупці або торгівлі слід враховувати, що до сих пір мало хто може чітко зрозуміти, що впливає на курс криптовалюта . Будь-яка подія, будь то поділ біткоіни на дві версії, або помилкова новина про загибель засновника Ethereum, може вплинути на її біржову вартість.

де купувати

біржі

В онлайн-біржах кожен зареєстрований користувач може поповнити свій рахунок, купити або продати криптовалюта за певною ціною. На біржах вона формується місцевим попитом і пропозицією, тому на різних платформах курс однієї і тієї ж криптовалюта може відрізнятися. Покупки можна здійснювати через банківські карти або електронні сервіси типу PayPal, Qiwi або «Яндекс.Деньги».

На біржах можна стежити за курсом, спілкуватися з трейдерами в чаті або шукати індивідуальних продавців. На розвинених платформах вже давно з'явилися біржі, де можна купувати не тільки біткоіни, але і багато інших криптовалюта - наприклад, ефіріум.

Комісія за транзакцію зазвичай становить від 1,49% до 10% в залежності від платіжної системи і біржі. У кожної є розділ з питаннями і відповідями на основні питання. З нього краще починати знайомство, там завжди вказані правила користування, способи оплати і комісія за операції.

При виборі біржі варто враховувати список криптовалюта, які на ній торгуються. Якщо раптом є бажання купити не дуже популярну, то її може просто не виявитися.

Головна сторінка Coinbase

Однією з популярних бірж в Росії вважається BTC-E (з вересня 2017 року його відома як WEX). На цій біржі комісія за зарахування грошових коштів для, наприклад, «Яндекс.Деньги» становить 5,5%. Однак вона постійно «плаває» і може збільшитися до 7%. Для Qiwi ж навпаки - введення грошей безкоштовний, але комісія за виведення становить 5%. За виведення з банківських карт біржа забирає 6%.

У вересні 2017 року BTC-E відновила роботу під ім'ям WEX. На даний момент вона запущена в тестовому режимі і буде працювати від 3 до 7 днів з добовими лімітами на виведення коштів.

У Росії також відома біржа EXMO, її аудиторія налічує 600 тисяч осіб. Вона доступна російською мовою, підтримує переклади з Qiwi, банківських карт або з акаунтів мобільних провайдерів. Комісія варіюється від 2% до 10%, точні дані вказані на офіційній сторінці платформи . Аналог сервісу - біржа LiveCoin, але там поповнити рублевий гаманець можна тільки через платіжні системи OKPAY, Capitalist і Payeer.

обмінні сервіси

Обмінники дозволяють конвертувати гроші в потрібну валюту і назад по внутрішньому курсу. Зазвичай процедура не вимагає реєстрації, потрібні тільки дані рахунків - з якого забирати гроші або криптовалюта, а на який переводити результат обміну. Відмінність обмінників від бірж - не можна торгувати з іншими користувачами.

Для перевірки репутації обмінників можна використовувати метапоіска начебто BestChange або Askoin. Ці сервіси відстежують пропозиції в російськомовних кріптовалютних обмінниках. Для прикладу підійде сервіс 99Francs. Він підтримує переклади російських банків або віртуальних платіжних систем.

Мінімальна сума обміну у 99Francs - 0,12 біткоіни (близько 32 тисяч рублів). Для конвертації валюти потрібно вказати номер кріптовалютного гаманця (його можна створити на біржі) і адресу іншого сервісу, з яким проходить обмін. Наприклад, номер Qiwi. Після цього заявка потрапляє в обробку оператора обмінника.

Після цього заявка потрапляє в обробку оператора обмінника

Процес обміну на 99Francs

Якщо мінімальний поріг у обмінника занадто високий, можна пошукати інший. Наприклад, у сервісу 24PayBank мінімальна сума при обміні біткоіни на іншу валюту становить трохи більше 2000 рублів, а якщо переводити Qiwi в криптовалюта - 3000 рублів. У ALFAcashier мінімальна планка на покупку біткоіни - 660 рублів. Така значна різниця залежить від курсу обмінника. Чим нижче планка - тим гірше курс.

Для зручності можна скористатися обмінниками в Telegram. Для постійних користувачів у них передбачені бонуси у вигляді зниження комісії.

Процедура обміну займає від 5 хвилин до кількох годин, залежить від швидкості роботи оператора. У кожного обмінника є свій графік роботи, це варто враховувати і заздалегідь планувати, коли потрібно конвертувати кошти. Якщо обміняти кошти потрібно оперативно, то обмінники можуть не підійти - коли оператор проведе операцію, вигідний курс може вже впасти. Плюс до цього, за великі операції сервіси обміну беруть вагому комісію.

Купівля безпосередньо

Для цього варіанту потрібно знайти людину, готову продати або купити криптовалюта за певною ціною. Зазвичай сторони домовляються про вартість, озираючись на біржовий курс. Продавець може вказати, скільки відсотків маржі від біржового курсу він хоче і по якій біржі вважати. Плюс цього варіанту в тому, що операція проходить без посередника, а значить і його комісії. З іншого боку, раз посередника немає, то і додаткову безпеки угоди тут забезпечити нікому.

Для пошуку продавців можна зайти на форуми типу BitsMedia , Там іноді з'являються пропозиції з вигідним курсом обміну. Перед операцією краще перевірити репутацію продавця на форумі. Щоб не стати жертвою зловмисників, можна домовитися провести не одну велику операцію, а розділити її на кілька невеликих. Це займе трохи більше часу, але допоможе уникнути обману.

Знайти російськомовних продавців можна на платформі LocalBitcoins . На головній сторінці виведений список продавців, способи оплати та ціни за криптовалюта. Через розділ «швидка покупка» можна задати суму, на яку потрібно купити або продати валюту. На LocalBitcoins обмінюють тільки біткоіни.

У кожного продавця є окрема сторінка, там вказано його рейтинг (у кращих він становить 99% -100%) і відгуки користувачів. Звертайте увагу на оборот продавця і кількість закритих угод. Почніть з тих, у кого їх більше 1000, і прочитайте останні відгуки.

Процес підтвердження продажу займає кілька хвилин. Розплатитися можна як через поширені системи на кшталт Qiwi, так і через карти, які рідко підтримують біржі або обмінники. Наприклад, «Альфа-банк» або «Рокетбанк».

процес покупки

Недосвідченим користувачам краще орієнтуватися на російськомовні біржі. Вони підтримують російські платіжні системи, що прискорює процес покупки криптовалюта.

1. Для прикладу підійде біржа EXMO. Гроші можна зарахувати рублями через Qiwi. Комісія висока (10%), але Qiwi поширеніший, ніж Payeer (8%), OKPAY (6%) або інші іноземні сервіси, у яких досить складна система веріфіцірованія. Однак у Qiwi і деяких інших сервісів потрібно підтвердити особу власника аккаунта для зняття лімітів на платежі (на Qiwi він становить 40 тисяч рублів на місяць), на Payeer і OKPAY цих обмежень немає.

2. Поповнити рахунок можна в розділі «гаманець». Збоку від кожної валюти є функції «поповнити» і «вивести». Гроші приходять протягом 10-20 хвилин. Коли кошти з'являться на рахунку, потрібно перейти на торги на головній сторінці.

3. Вгорі буде виведений список варіантів обміну біткоіни (на долари, рублі, ефіріум і так далі). Вибирати потрібно в залежності від того, яка валюта є на рахунку. Після цього потрібно у вікні «покупка, BTC» натиснути пункт «по ринку» і вписати в вікно «на суму» доступне для покупки число. Мінімальна сума, за яку можна купити частку біткоіни - 10 рублів. Комісія за «ордер» (угода між користувачами біржі) становить 0,2%.

4. Якщо покупець на запропонованих умовах знайшовся, на рахунку користувача з'явиться сума криптовалюта за вирахуванням комісії сервісу. Зазвичай це 2%.

процес виведення

Є три способи виведення криптовалюта з рахунку. Найпростіше це зробити на рублевий гаманець, щоб не обмінювати іноземну валюту (це можна зробити прямо на біржі, але з комісією). Перший спосіб - переклад прямо на банківську карту. На EXMO мінімальна сума для цього перекладу становить 3000 рублів, плюс комісія 4,5%.

Щоб вивести гроші, спочатку потрібно конвертувати криптовалюта в звичайну - наприклад, продавши її на біржі за рублі. Гроші за угоду з'являться на рублевому гаманці, звідки їх можна вивести. Для цього потрібно вказати дані карти (ім'я, прізвище власника) і підтвердити висновок. На зареєстровану в EXMO пошту прийде лист з посиланням. За нею потрібно пройти, щоб підтвердити платіж. Потім доведеться почекати - від години до трьох днів.

Процес виведення грошей на сервіси типу Qiwi або «Яндекс.Деньги» проходить за такою ж схемою, але є різниця в комісії. Варто пам'ятати, що після першого поповнення рахунку на біржах, вивести гроші можна тільки через конкретний проміжок часу. У кожного сервісу він різний, але в середньому це обмеження становить до трьох днів.

Інший спосіб вивести кошти - конвертувати криптовалюта в обміннику. Для цього потрібно вибрати кращий обмінник, вказати, яку криптовалюта потрібно поміняти і куди відправити. Далі потрібно ввести контактні дані та номер кріптовалютного гаманця (його номер вказаний в профілі). Якщо зазначені суми збігаються, система відправить лист-підтвердження на електронну пошту, вказану користувачем. Усередині нього буде фінальна посилання для завершення процесу.

Ще більш простий варіант - домовитися про продаж з індивідуальним продавцем. Він відправляє рублі (або будь-яку потрібну валюту) на Qiwi або банківську карту, а користувач надсилає йому криптовалюта на гаманець.

Криптовалюта з точки зору російських законів

Хоча Центробанк відноситься до криптовалюта скептично і вважає, що вкладення в неї несуть великі ризики, операції не заборонені. Офіційно в Росії можна розплачуватися тільки рублями, а криптовалюта знаходиться в «сірій зоні». На відміну від звичайної валюти, оборот цифровий валюти ніхто не регулює.

1 вересня в ЗМІ голосно розійшлася новина про нібито «першому відомому справі про незаконний видобуток криптовалюта». У замітці йшлося про затримання ФСБ підозрюваних, які перевели у готівку біткоіни на 500 мільйонів рублів. Однак, за даними «Медузи», затримання відбулося ще в 2015 році, а біткоіни в ньому грали другорядну роль.

Технічний директор компанії ICOnic Микита Кузнєцов пояснив виданню, що переведення в готівку коштів з використанням будь-якого інструменту - необов'язково біткоіни, незаконно без банківської ліцензії. Таким чином правовий статус криптовалюта в Росії залишається неясним.

Це положення, втім, може незабаром змінитися. У квітні 2017 року заступник міністра фінансів Олексій Мойсеєв р ассказал про плани уряду легалізувати криптовалюта в 2018 році. Незадовго до цього Банк Росії пообіцяв розробити законопроект щодо регулювання цифрових валют в країні. При цьому глава Центробанку Ельвіра Набіулліна на початку вересня заявила, що криптовалюта як грошовий сурогат не будуть допущені для використання на російському ринку.

Поради з безпеки

Кріптовалютная індустрія привертає велику кількість зловмисників, які прагнуть вкрасти чужі заробітки. Раз на півроку варто міняти пароль аккаунта в сервісі, на якому зберігається валюта. Сам профіль краще прив'язати до номера телефону або встановити двоетапну аутентифікацію через Google (якщо не принципова деанонімізація). Також слід придумати секретне питання і зберігати відповідь на нього в безпечному місці.

Краще зберігати криптовалюта на платформах на зразок Coinbase, а не на біржах. Якщо користувач не планує брати активну участь в торгах, а хоче притримати валюту на майбутнє, надійніше за все буде вивести її з біржі і перевести на запасний гаманець, тоді ймовірність втратити гроші мінімальна.

Ситуація з BTC-E добре відображає нестабільність навіть самих, здавалося б, надійних бірж. Поки не існує способів точно визначити, обвалиться платформа чи ні, але в першу чергу потрібно звертати увагу на юридичну адресу реєстрації, наприклад, в США, а не в офшорній зоні.

Поліцейський в цивільному супроводжує передбачуваного співзасновника BTC-E Олександра Винника в суд міста Салоніки. фото Reuters

Двоетапної аутентифікації з прив'язкою до номеру телефону можна знизити ризик крадіжки, але вона не дає 100-відсоткової гарантії безпеки. З початку 2017 зловмисники вкрали у користувачів обмінника Coinbase сумарно кілька мільйонів доларів, отримавши доступ до телефонів жертв.

Хакери знаходили номер атакованого в інтернеті, потім зв'язувалися з його оператором, представлялися власником і просили перевести його на іншого провайдера. Якщо співробітник погоджувався провести процедуру без додаткової перевірки, хакери отримували доступ до номера телефону.

Не варто зайвий раз обговорювати кріптовалютние заробітки або афішувати свою зацікавленість в соціальних мережах. Першими цілями хакерів стають ті, хто якось пов'язаний з цифровою валютою. Слід пам'ятати, що якщо зловмисники отримають доступ до аккаунту користувача і виведуть гроші з гаманця, повернути їх майже нереально.

ДЖЕРЕЛО

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: