Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Internet Explorer

 1. Відгуки (168)

Популярний безкоштовний браузер, розроблений корпорацією Microsoft. В Internet Explorer є зручний інтерфейс з табами (вкладками). У браузері є підтримка RSS-каналів новин, веб-фрагментів, прискорювачів (швидкі команди, які доступні з контекстного меню, вони дозволяють проводити пошук, відправлення повідомлень поштою, переклад тексту на іншу мову і т.д.).
В Інтернет Експлорер окрема увага приділяється безпеці: є захист від фішингу, захисний режим перегляду веб-сторінок та інші опції, необхідні для безпечного серфінгу. Є і режим InPrivate - служить для анонімного відвідування веб-сайтів. Дозволяє переглядати інтернет-сторінки не залишаючи і не записуючи ніякі ідентифікаційні дані (історія відвідування веб-сторінок, cookie і тому подібні елементи не зберігаються).
Є можливість відновлення після збою. Браузер в разі аварійного закриття запам'ятовує, які вкладки були відкриті і відкриває їх після запуску.
Ми звикли до того, що за якість доводиться платити, а все, що пропонується безкоштовно, якістю, на жаль, не відрізняється. Однак, є і виключення, що дозволяє в корені змінити свою думку про те, що можна отримати безкоштовно - Internet Explorer. Цей браузер від всесвітньо відомої компанії Microsoft добре відомий усім, хто звик багато часу проводити в Мережі і хоче, щоб цей час було витрачено максимально ефективно. В даний час цей браузер поєднує в собі зручність в роботі і високу ступінь захисту від шкідливих програм і настільки поширеного сьогодні в Інтернеті фішингу.
Відмітна особливість роботи браузера, скачати який можна абсолютно безкоштовно (посилання нижче на сторінці), полягає в тому, що Internet Explorer дозволяє значно збільшити швидкість роботи в Інтернеті, яка стає ще більше завдяки наявності спеціальних прискорювачів. Скористатися ними можна тоді, коли цікавить користувача текст виділяється на сторінці веб-сайту.
За допомогою іконок-прискорювачів можна перевести слова з однієї мови на іншу, а також скористатися можливістю швидкого пошуку в різних пошукових системах. Зробити це дуже просто: достатньо вибрати потрібну опцію на іконці. Інтерфейс браузера виконаний таким чином, що в одному вікні можна відкривати відразу кілька вкладок - ті, хто звик працювати з великою кількістю сайтів, безумовно, оцінять цю опцію.
Зручно і те, що не варто турбуватися про збереження цих вкладок - наступного разу система сама їх відновить. Так що тим, хто хоче максимально спростити свою роботу в Інтернеті і при цьому не втратити дорогоцінного часу, можна порекомендувати завантажити Інтернет Експлорер і переконатися в його безсумнівну зручність.
Минув той час, коли Internet Explorer, або просто IE, був практично єдиним браузером, доступним широким колам користувачів. Сьогодні, поряд з ним, діють ще кілька браузерів, які користуються популярністю, і не дивно, що між ними йде постійна конкуренція. По суті, функціональність останніх версій більшості браузерів знаходиться приблизно на одному рівні, і розробникам складно сьогодні чимось здивувати досвідченого користувача: він уже звик і до функції відновлення вкладок, і до можливості роботи в приватному режимі.
Однак, творці все ж внесли в нього деякі опції, до яких поки не додумалися розробники браузерів-конкурентів. Одна з них - угруповання вкладок за кольором. Зручності такої функції, безумовно, оцінять ті, хто звик постійно відвідувати велику кількість сайтів. Сенс цієї функції полягає в тому, що якщо користувач відкриває вкладку за посиланням з іншої вкладки, всієї цієї групи присвоюється певний однаковий колір вкладок. Практика показує, що подібне виділення буває дуже зручним при роботі з великою кількістю вкладок. При цьому IE дозволяє закривати як кожну вкладку окремо, так і всю групу в цілому.
Багатьом з тих, хто використовує загальний комп'ютер або комп'ютер, до якого мають доступ і інші члени сім'ї, знайома проблема конфіденційності. Далеко не кожному хочеться, щоб про його подорожах по Мережі знав хтось ще, і вирішити цю проблему сьогодні стало просто, як ніколи. Адже в цьому браузері є таке виключно корисне нововведення, як приватний режим, що дозволяє користувачеві знищувати все сліди свого перебування в Інтернеті.
Режим InPrivate, всупереч думкам, які можна нерідко почути з цього приводу, стане в нагоді не тільки відвідувачам порнографічних сайтів, які не хочуть, щоб про їх специфічному захопленні дізналися оточуючі. Ситуацій, в яких людина хоче зберегти конфіденційність своїх пошуків в Мережі, може бути досить багато: наприклад, чоловік, який знає, що комп'ютером користується і дружина, не хоче, щоб їй стало відомо, скільки саме коштував замовлений в Інтернеті новий спінінг - так хіба мало які ситуації бувають в житті.
Інтернет Експлорер не тільки дозволяє виключити збереження інформації про відвідані сайти, але і не дає можливості виконати кешування сторінок, які були переглянуті користувачем. Увійшовши в Інтернет в приватному режимі, користувач може бути впевнений, що ні його логіни, ні його паролі, ні файли кукі не зберігатимуться ніде на його комп'ютері. Ті, хто вирішив скористатися цим режимом, повинні тільки пам'ятати: він не встановлюється за умовчанням. Щоб почати роботу в цьому режимі, потрібно включити відповідну функцію: меню "Сервіс" - "Перегляд InPrivate" - і можна більше ні про що не турбуватися.

Список змін:
Це офіційна російська версія Інтернет Експлорер (Яндекс-версія) з вбудованими Яндекс-елементами, що додають цьому браузеру ряд додаткових можливостей: більш зручний пошук, підсвічування знайденого, перекладач, перевірка орфографії, візуальні закладки, інформація про погоду та багато іншого.

Відгуки (168)

Коментарі: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Коментарі: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

***

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: