Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтерв'ю з SEO Блондинкою, автором SEOblondinka.ru

Днями мені пощастило спілкуватися з цікавою людиною, відомим в мережі як SEO blondinka Днями мені пощастило спілкуватися з цікавою людиною, відомим в мережі як SEO blondinka. Для деяких цей бренд SEO блондинки не знайомий, у інших же крутиться на слуху. Якщо вам цікавий жіночий погляд на оптимізацію сайтів і заробіток в мережі, тоді вам варто ознайомитися з блогом Марини (так звуть SEO Блондинку в реальному житті) SEO blondinka.ru .

З деяких шматків спілкування ми з Мариною вирішили зробити інтерв'ю і подумали, що буде корисно його викласти тут для інших оптимізаторів і блогерів.

Марина, слоган твого блога - "блондинка вивчає seo", але в останньому пості ти пишеш, що хочеш його перейменувати просто в "блондинка вивчає ...". Відходиш ти від SEO і чому плануєш присвятити свій блог в майбутньому?

Ні, відходити від SEО я не планую. Просто через деякий час мені стало зрозуміло, що тема власне SEO настільки для мене нова, що для того, щоб повноцінно в ній розібратися у мене не вистачає знань і по багатьом іншим, які стикаються з SEO, напрямками - програмування, верстки, дизайну, тайм -менеджменту, в кінці кінців.
Тому в майбутньому (не люблю говорити про плани) планую просто розширити тематику блогу. Конкретніше не можу сказати, досвід практичний напрацьовується з кожним днем, і інший раз вимагає зовсім інших знань, ніж це бачиться в теорії.

А що ти розумієш під SEO?

Гарне питання. ))) Саме під SEO я розумію адаптацію сайту таким чином, щоб максимально можливо підвищити його позиції в пошуковій видачі. Чи не претендую на істину в останній інстанції, але я бачу це так.

Ага зрозуміло. Тоді таке питання, що означає твій нік SEOB londinka? чому саме такий собі вибрала?

Коли я зібралася відкривати автономний блог, я задумалася.
Прочитавши вже масу блогів і переглянувши купу назв, було ясно, що назва повинна містити в собі слово SEO, але при цьому має бути в достатній мірі запам'ятовується, щоб не загубитися в масі.

У житті я, насправді, натуральна блондинка. І подумавши, вирішила, що буде оригінально поєднати ці два досить різноспрямованих поняття - SEO і блондинки. Придумав першу версію назви, стукнула в аську братику. Після короткого мозкового штурму прийшли до остаточного рішення і я зареєструвала домен www.seoblondinka.ru .

Хороший підхід до вибору назви! З самого початку почала оптимізувати під ключевик "seo" 🙂

Ем .. ось саме тут, від нестачі досвіду, я і допустила найбільшу помилку в оптимізації 🙂 Хоча як сказати, може й не помилку .. Справа в тому, що в даний час блог видається здебільшого не за запитами, пов'язаними з "SEO ", а за запитами, пов'язаними з" блондинка ". Працюю над виправленням ситуації.

Спасибі, мозковий штурм це відмінна ідея для реєстрації доменів, треба буде взяти до уваги. У тебе промайнула цікава думка, що seo його тісний зв'язок з багатьма іншими напрямками. Як думаєш, часто людям, які працюють в інших напрямках, доводиться стикатися з пошуковою оптимізацією? Ось у тебе, наприклад, є знайомі, які займалися різними речами, але не оптимізацією, і їм раптово довелося вивчати цей напрям?

Думаю, що про оптимізацію треба знати тим, хто пише код сайту (програмісти або як правильно називаються ці люди?), Тим, хто робить дизайн сайту теж потрібно знати про оптимізацію, хоча б у загальних рисах, ну і тим, хто прив'язує дизайн до коду. Можливо, звучить кострубато, я не в курсі, як точно називається кожен з людей, які займають безпосередньо процесом виготовлення сайту. Але те, що вони повинні мати хоч якісь базові поняття про пошукової оптимізації - це абсолютно точно. ИМХО.

З знайомих брат є 😀

А чим він раніше займався?

Брат з ранньої юності займався вивченням веб-дизайну і створення сайтів. Самостійно і досить успішно, треба сказати. Зараз робить на замовлення сайти, причому і верстку, і дизайн. Але ні оптимізацією сайтів, ні власне просуванням, йому займатися не доводилося. Втім і замовники таких цілей не ставили.

Про SEO він дізнався зовсім з іншого боку, з боку "чорного" SEO. Коли ж я почала розбиратися в темі, було приємним відкриттям, що крім "чорного", є ще багато інших варіантів SEO. ))

Марина, розкажи, будь ласка, як ти ставишся до чорної оптимізації: створення дорвеев, сплог, пошуковому спаму, разменещенію на сайті невидимих текстів, і всілякого іншого обману пошукових систем для просування своїх якихось ресурсів і їх монетизації? Якщо не секрет, чому саме брат займався в плані чорного сео? )

А брат не займався SEO взагалі і счас не займається. Це якийсь його приятель займався дорвеями в адалт-тематики, причому, за чутками, начебто настільки успішно, що переїхав жити до Таїланду. Брата це вразило і він порадив мені спробувати розібратися, що ж таке це SEO і реально заробити там грошей. :)))

А я в той час вже півроку як пішла з роботи і сиділа вдома. Мені це вимушене сидіння початок доставляти психологічний дискомфорт від відсутності власного заробітку і інтелектуального навантаження. Тому я з радістю вхопилася за нову тему, благо в інтернеті давно і міцно живу.

Після тримісячного розбору теми, стало ясно, що дорвеями я займатися точно не буду. Це не моє зовсім. Мені здавалося цікавішим писати в щоденник і спробувати заробити на сервісах типу Блогуна і постових. Однак, як виявилося, мій наявний щоденник (а я вже років зо три вела дневничок на одному з оздоровчих сайтів) для цього не годився.

Само по собі все прийшло до того, щоб завести собі блог. Спочатку це був Блоггер, на якому теж, як з'ясувалося, були певні обмеження для заробітку. Як тільки я це зрозуміла, я зареєструвала автономний блог - SEOблондінку .

Я помітив таку штуку, що чорним seo в основному займаються особини чоловічої статі. Коли спробував пригадати, кого ж я знаю з дівчат, що займаються дорвеями або іншим чорним сео, так і не зміг згадати. Як думаєш, серед дівчат багато спамерів і чорних оптимізаторів? 🙂

Складно сказати. Думаю, що все ж поменше. Досить часто приходить спам, написаний від жіночого імені, але робити з цього якісь висновки не варто. Хоча все ж спамерів серед дівчат, напевно, вистачає 🙂 А ось "чорних" оптимізаторів, думаю, трохи. Дівчата, скоріше, будуть вести блоги і заробляти на постових. ІМХО
Хоча, можливо, я помиляюся в цьому питанні.

Зрозуміло .. 🙂 мені здається, що спамлять в коментах під ім'ям дівчат мужики, щоб коменти проходили модерацію 🙂 хоча, ...

Так, тут важко робити якісь висновки 🙂 але як то за менталітетом дівчатам ближче постити в блог, ніж спамити по блогам. ИМХО 🙂

Скажи, а ти займаєшся просуванням сайтів на замовлення або робиш свої проекти?

У мене поки невеликий досвід в просуванні, тому про просування сторонніх сайтів не може бути й мови .. до того ж я вже за своє життя досить попрацювала "на дядю", щоб зрозуміти що у такої роботи, як правило, вкрай низька віддача відносно "вкладаються зусилля" - "одержувані гроші". Тому поки все вивчаю на своїх проектах, їх небагато, вони ще майже в зародковій стадії, але я на них відмінно "зондують ґрунт" і "набиваю руку", при цьому не засмучуючись особливо через допущених помилок.

Згоден з тобою, працювати на дядька неправильно 🙂

Як правило, починати досвід роботи майже завжди доводиться з роботи на "дядю". Однак, по закінченню часу, починаєш розуміти, що ти розтрачує свій інтелектуальний потенціал, а вершки з цього дістаються не тобі: ((
Стає шкода часу .. 🙁 ..и потенціалу 🙂

До речі, такий ще питання: як твій чоловік ставиться до того, що ти сеоблондінка? 🙂 ну в плані того, що ти постійно за комп'ютером щось робиш, оптімізіруешь, пишеш статейки, ... або він теж якось пов'язаний з цим напрямом?

Щодо чоловіка. Поки я сиділа вдома півроку - у мене виникло стан, близький до депресії, від усвідомлення власної "невлаштованості", тому, коли я зайнялася реально цікавим мені справою, та ще й з перспективою отримання грошей, він був тільки радий, тому що психологічна осбтановка від цього різко покращилася. 🙂

Він сам по роду роботи впевнено володіє комп'ютером, тому ніяких проблем моє комп'ютерне бдіння у нас не викликає :))) Він мене підтримує, і каже, що впевнений, що це моє і я досягну успіху в своїх проектах 🙂

На його прохання я і йому відкрила блог на тему подорожей 🙂 але поки блог трошки покинутий, він все ніяк не може вирішиться почати в нього писати, а в мене не вистачає на нього часу 🙁

Тобі пощастило з чоловіком, передавай йому привіт з сонячного Криму! 🙂

Передам, спасибі! ))

Скажи, з чого ти починала: манімейкерства або блогерства? Які у тебе думки з приводу манімейкерства?

Спочатку було блоггерство, а манімейкерство прийшло вже потім, як наступний, якісно новий етап блогерства. Те, з якими думками я починала розбирати тему в теорії, і те, які у мене думки з цього приводу зараз (теорія плюс якась практика) - це абсолютно різні речі!

Починалося все з Сарові. Це пора пройшла швидко. З якоїсь гордістю, можу сказати, що при всьому мізері Саров заробітків, я там примудрилася заробити на рекламу в Блогуне, ніж дуже пишаюся. Взагалі хочу тут трошки уточнити. Починаючи розбирати тему SEO, я сформулювала свою (можливо спірну і неправильну) концепцію, згідно з якою, всі витрати на онлайн повинні йти з онлайн-заробітків. За винятком витрат на комерційний хостинг (на перших порах) і необхідні доменні імена. Це свого роду інвестиції.

Досить швидко я зрозуміла, що не хочу працювати з дорвеями, фармой, адалта. Мені це просто не цікаво. Говносайти і сателіти теж не зацікавили. Мені цікаво вести блоги, сайти для людей. Писати інформацію, давати інформацію, розбирати щось самій і ділитися своїми висновками. Отримую задоволення, коли бачу, що інформація, яку я пишу, кому-то виявилася корисною.

Наостанок таке питання: можеш поділитися з читачами якимось своїм досвідом, який може виявитися корисним для новачків-оптимізаторів?

Досвідом мені ділиться поки рано, я його тільки напрацьовую, а ось рада, вже зі свого досвіду, дати можу.

Порада від SEOблондінкі: якщо щось не знаєш, але дуже хочеш дізнатися, треба не боятися або соромитися задавати питання, а якщо щось не виходить, то треба не засмучуватися і не впадати у відчай, а обдумавши невдачу і зробивши висновки, продовжувати далі. Терпіння і наполегливість - це два надзвичайно цікавих якості, не тільки для початківця оптимізатора, але і взагалі по життю.

Відходиш ти від SEO і чому плануєш присвятити свій блог в майбутньому?
А що ти розумієш під SEO?
Тоді таке питання, що означає твій нік SEOB londinka?
Ому саме такий собі вибрала?
Як думаєш, часто людям, які працюють в інших напрямках, доводиться стикатися з пошуковою оптимізацією?
Ось у тебе, наприклад, є знайомі, які займалися різними речами, але не оптимізацією, і їм раптово довелося вивчати цей напрям?
Програмісти або як правильно називаються ці люди?
Якщо не секрет, чому саме брат займався в плані чорного сео?
Як думаєш, серед дівчат багато спамерів і чорних оптимізаторів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: