Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтерв'ю з Олексієм Германом молодшим

У російському кінематографі з'явилося свого роду новий напрямок, коли відомі бренди просять хороших режисерів зняти для них фільм. Як ви самі оцінюєте цю тенденцію? Чим вас зацікавила пропозиція Chivas?

Олексій Герман молодший спільно з брендом Chivas створили короткометражний фільм «З Токіо» (2011) , Який був представлений в цьому році на Венеціанському кінофестивалі в конкурсній програмі «Горизонти». У ньому розповідається історія людини, що повертається з Японії, яка пережила землетрус, де він працював рятувальником. Головну роль виконав Мераб Нінідзе , Вже грав у Германа мл. в «Паперовий солдат» (2008) . У ролях другого, але аж ніяк не останнього, плану задіяні Ксенія Кутепова , Чулпан Хаматова і Олег Долін

Сталося збіг. Навесні ми з Оленою Окопной почали готувати конференцію в Пітері з приводу інтеграції великого бізнесу і кінематографа, тому що, як мені здається, це один із шляхів розвитку російського кіно. Ця конференція пройшла досить успішно, в ній брали участь найбільші рекламні агентства, бізнес, іноземні фахівці та інші. Приблизно в цей же час, коли ми ще формували програму конференції, ми несподівано зустрілися з Chivas, і з'ясувалося, що наші думки і наші підходи абсолютно сходяться. Що, з одного боку, існує потреба великого бізнесу в інтеграції з мистецтвом і, з іншого боку, існує потреба мистецтва говорити важливі і чесні речі і намагатися зробити те, за що ні на секунду не соромно. Таким чином склалися наші відносини. Вони були побудовані на абсолютному довірі, що зустрічається рідко. Цей фільм почав народжуватися з якихось взаємних відчуттів. Нам вдалося, мені здається, довести, що енергія великого бізнесу, якому треба просувати себе, і енергія мистецтва можуть разом породити якусь синергію, яка в підсумку може бути затребувана не тільки в Росії, але і в світі.

У нас звикли, що, постав пляшку горілки, і все скажуть: «Так-так, ось це бізнес». Ні, це не зовсім так, існує безліч способів комунікації, вони розвиваються, і ефективність комунікації не є еквівалентною великим логотипу через кожні десять секунд. І мені здається, що цей проект, як я підозрюю, з усіх точок зору буде працювати. Це ніяке не милостиню, це взаємовигідна співпраця, яка має в кінцевому рахунку вимір, в тому числі в грошах. Цей фільм вже вигідний. Ми явили собою вдалий приклад: взяли досвід, який існує в світі, і випустили картину назад в світ - вона була досить добре прийнята в Венеції, показ пройшов при повному залі.

Ви не були обмежені як автор?

Ні. Свого часу ми з Артемом Васильєвим робили досить відомий проект «Самсунг», до речі, увійшли з ним в канський рекламний шорт лист. Проект був абсолютно безкомпромісний. У підсумку, у своїй безкомпромісності він був більш ніж успішним. Він був ефективнішим, ніж багато інших «правильні» кампанії, як не дивно. І в першу чергу, через наявність якоїсь справжньої життя всередині. Мені здається, що краще зробити хороший фільм або ролик, ніж поганий. Знімати, то в чому ти впевнений. І якщо виходити з того, щоб зняти хороший фільм, а не поганий, то тут головне вибрати ту грань, той фокус, коли відбувається збіг всіх енергій. Якщо говорити про бізнес і кіно, то треба розуміти, що бізнес може як спотворити мистецтво, так і породити мистецтво. Не треба боятися, треба просто робити щиро і добре, і тоді можна кудись пробитися. Я вважаю - це один із шляхів російського кіно і шляхів розвитку кіно взагалі, не тільки в Росії, але і в світі.

У цьому проекті все як було задумано, так і пішло. У мене були історії, коли я відмовлявся від проектів, тому що говорив: «Якщо ви будете щось міняти, то у вас потім буде погано. У вас фільм не буде емоційним, і ви все тільки втратите ». Тут цього не було, і мені здається це дуже важливо. Все було органічно. Я можу додати, що ніколи в Росії на подібний проект я б грошей не знайшов. Прийди я зараз куди завгодно ... в Фонд кіно, в компанію «Газпром», ну куди завгодно ... і розкажи я сюжет, - ніколи цей фільм не був би знятий. Для мене взагалі дивно, що в реальності величезної компанії з офісом в Парижі виявилося потрібніше інших висловлювання про російських людей, які повертаються з Японії. Дуже важливо, що нам вдалося сказати про речі, про які ніхто не говорить, при цьому не витративши ні копійки державних грошей, що теж, на мій погляд, дуже важливий приклад.

Звідки взялася історія, розказана в «З Токіо»? Які її витоки?

Для мене дуже важливий зв'язок з тим, що було в моєму житті. Ті люди, з якими я зустрічався, які для мене багато значать, ті місця, де я дорослішав, ті речі до яких я торкався. До 32 років я про це не думав, а потім раптом мені почали снитися сни, в яких я бачив або тих, кого я не зустріну, на зразок мого діда, або ті місця, де я виріс, але куди ніколи не зможу повернутись з тих чи інших причин. Це росло в мені і не давало мені спокою. Це стало найважливіше того, що відбувається навколо. З іншого боку я дуже емоційно сприйняв всю історію з Японією, на мене неймовірне враження справило те, що там не було ніякого мародерства, і то, як вони трималися після землетрусу. З третьої сторони, я вважаю, і про це багато говорилося в фільмі «Паперовий солдат», що якісь ідеали, принципи і цінності - це не вигадані речі. Вони повинні існувати. Ми втрачаємо ці цінності і, мені здається, це погано. У цьому проекті зійшлися ось ці три основні речі, які зі мною живуть, і як не дивно, ми зійшлися в цьому з Chivas. Виник сценарій. Я намагався говорити про важливе, потрібному і чесному.

Ви в цьому літаку знімали або це декорація?

Я написав сценарій, в якому був величезний порожній літак. З'ясувалося, що літака немає. Ми намагалися звертатися в одну авіакомпанію, в іншу авіакомпанію, тому що нам здавалося, що для виразності нам потрібен великий літак. Але все відмовляли з різних причин, часто досить божевільним. Нам допомогла тільки одна компанія - «Росія». Нам довелося вибудовувати цей літак - все, що ви бачите, це зроблено на підставі давно списаного порожнього літака. Ми хотіли зробити дуже яскраву картину, тому що нам здалося, що треба йти від того, чим я займався раніше. Я зараз велику картину знімаю, і вона теж буде радикально інша за кольором. Це була одна з найважчих картин, які я коли-небудь знімав, хоч фільм і маленький. «З Токіо» - історія рукодільна, вона вся зроблена.

Яка подальша доля фільму? Хто і як його зможе побачити?

Ми живемо в світі цифрових технологій, і основний спосіб звернутися до людей, яким може бути цікавий такий вид кіно, не тільки до потенційних споживачів бренду, але і до людей, яким цікава ця тема, це цифровий спосіб, тобто інтернет. Ми дамо картині можливість самій говорити. Після прем'єри на Венеціанському фестивалі нам стали надходити пропозиції про участь фільму у інших фестивалях, тобто в кіноспільноті у нього почалася якась своя доля, хтось захотів фільм купити і це теж один з варіантів дистрибуції.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
У російському кінематографі з'явилося свого роду новий напрямок, коли відомі бренди просять хороших режисерів зняти для них фільм Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Як ви самі оцінюєте цю тенденцію?
Чим вас зацікавила пропозиція Chivas?
Ви не були обмежені як автор?
Звідки взялася історія, розказана в «З Токіо»?
Які її витоки?
Ви в цьому літаку знімали або це декорація?
Яка подальша доля фільму?
Хто і як його зможе побачити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: