Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Історія нескінченної фінансової піраміди в дії

 1. Stock Generation - пряма спадкоємиця МММ
 2. Повернення трьох букв
 3. Вихід на глобальний рівень

У лютому 1994 року хтось Сергій Мавроді, нікому на той момент невідомий підприємець, організував фінансову піраміду МММ. Успіх підприємства був величезний. Кількість вкладників піраміди, що обіцяє 100% прибутку на місяць, росло з астрономічною швидкістю, майже по мільйону на тиждень. Цьому в значній мірі сприяла реклама, яка була всюди: на телебаченні, на радіо і на вулицях. Важко було встояти перед великою вигодою без витрат, особливо якщо всюди були приклади збагачення в такий короткий термін. Однак уже через кілька місяців фінансова машина дала збій. Всі пункти МММ закрилися і люди не знали, як повернути назад свої гроші.

Всього у фінансовій авантюрі брало участь близько 35 мільйонів чоловік. Більшість втратила всі свої гроші. Багато з них досі борються за повернення своїх вкладів, а деякі навіть сподіваються на належні їм відсотки. Загальна сума втрат обчислюється мільярдами доларів. Мавроді довго був в розшуку і в 2003 році його судили. Виходячи із залу суду, він навіть обіцяв виплатити вкладникам їхні гроші.

Stock Generation - пряма спадкоємиця МММ

У лютому 1994 року хтось Сергій Мавроді, нікому на той момент невідомий підприємець, організував фінансову піраміду МММ

1000 квитків МММ (третя серія). Автор: MMM. Джерело: Wikimedia Commons

Але мало хто знає, що історія фінансових пірамід w не закінчилася 94-го. Уже в 1998 році, коли Мавроді був в розшуку Інтерполу, на Карибських островах була зареєстрована компанія Stock Generation. Власником була двоюрідна сестра дружини Сергія Мавроді, вісімнадцятирічна Оксана Павлюченко. Згідно з реєстраційними документами, фірма організовувала азартні ігри. Насправді ж Stock Generation була «фондовою біржею», яка торгує акціями віртуальних компаній.

«Біржа» виглядала дуже правдоподібно. У котируваннях знаходилося 11 компаній, які володіли назвою і логотипом, але на сайті їх найчастіше називали тільки по номерам. Кожна з компаній мала своїм «гарантованим» темпом зростання цін акцій.

Stock Generation пропонував зростання цін акцій на 30-100% залежно від фірми. Щоб отримати «дивіденди», людина повинна була написати лист до адміністрації сайту і отримати гроші. Спочатку для перерахування грошей потрібно не більше декількох годин, потім днів, а в кінці 1999 року система стала давати «збої», а незабаром зовсім перестала приймати мейли на виплати. У той же час, реєстрація на сайті тривала (початковий внесок - 50 доларів з кожного зареєстрованого). У червні 2000 року на сайті з'явилася офіційна інформація про закриття проекту.

Згідно з офіційними оцінками від піраміди постраждало приблизно 275 тис. Чоловік, переважно громадяни США і західної Європи. Комісія з цінних паперів і бірж США подала до суду, стверджуючи, що Stock Generation є фінансовою пірамідою, при цьому називаючи себе фондовою біржею. Комісія програла процес. Причиною цьому послужили початкові правила «гри». Суд визнав, що правило № 18, застережливе, що це все лише гра, є достатнім доказом, щоб Мавроді виграв справу.

Але і тут діяльність фінансових пірамід пана Мавроді не закінчилася. Хоча схема кожного разу еволюціонувала.

Повернення трьох букв

Скріншот сайту Stock Generation. Джерело: ru.wikipedia.org.

У 2011 році Сергій Мавроді запропонував фінансовому ринку Росії новий проект "МММ-2011: Ми можемо багато". Це була нова інтернет-структура, «соціально-структурована мережа взаємодопомоги», як її називає сам Сергій Мавроді. Спочатку принцип роботи був, як у класичній фінансовій піраміді, що і було неодноразово написано в правилах сайту. Існувала ієрархія перерахування грошей, т.зв. десятники, сотники і тисячники, які координували перерахування грошей між внутрішніми рахунками учасників і купівлю-продаж Мавра. Клієнтам були доступні кілька видів МАВР-доларів з різним ступенем прибутковості від 20% до 60% в місяць. Головним інструментом були депозитні Мавра, які ще й росли в ціні від 10% до 100% в місяць.

З початку 2012 року починається розпад піраміди, скасовуються річні і піврічні мавро-депозити, тепер їх можна купити тільки на 3 місяці, по іншим операціях були знижені процентні ставки. 31 травня 2012 у МММ-2011 вводиться «режим спокою», виплати припинені. І 16 червня створюється нова піраміда МММ-2012 для покриття збитків від МММ-2011. В умовах нової піраміди «чесно» сказано, що 10% грошей буде використано на виплати учасникам МММ-2011. Виплати були зроблені за формулою: номінальний внесок плюс 10%, мінус вже отримане.

Система функціонування МММ-2012 в основному повторювала схему МММ-2011, з тією лише різницею, що скасовувався «людський фактор» розподілу виплат. Вкладники мали справу виключно з електронною системою, т.зв. «Диспетчером». Не було і єдиного банківського рахунку групи, десяток або соток, користувачі перераховували суми один одному прямими банківськими перерахуваннями або за допомогою електронної системи bitcoin.

З усіх проектів Мавроді МММ-2012 проіснувала найдовше, а в 2014 році еволюціонувала в міжнародний проект MMM-Global. У період з 2012 по 2014 року по всьому світу активно відкривалися все нові і нові компанії МММ. Першим кроком на шляху експорту «інновації Мавроді» за кордон, була фірма МММ-Індія, яка абсолютно себе виправдала. Пізніше з'явилися й інші в Індонезії, Малайзії, Японії, Південній Африці, Туреччині.

Вихід на глобальний рівень

MMM-Global по ідеології дуже схожий з першим МММ. На сайті пояснюється, як вибратися з «уявного замкнутого кола». Однак, тут же приписка великими буквами, що це система взаємодопомоги і ніхто нічим нікому не зобов'язаний. Учасники, як і у випадку з програмою-попередницею, обмінюються безпосередньо, без посередників, а МММ «тільки стежить за процесом».

Стратегія діяльності трохи змінилася, на сайті відкрито пишуть, що у МММ немає своїх банківських рахунків, тому і реєстрація не потрібна. Згідно з новою стратегією, не вказуються точні відсотки за вкладами, а тільки приклади, скільки «допомоги» можна отримати. В додаток до вже розробленими схемами, додалися нові, логічно виходять з можливостей інтернету. MMM-Global пропонує всім, які вже отримали прибуток зі своїх вкладів, ще 5%, якщо вони розкажуть про своєму успіху в відео, де видно їх обличчя, і 3% - якщо їх обличчя не видно. Крім цього, вони відкрили курси для «Глобальних Тренерів». Курс триває 8 днів, після закінчення кандидат отримує сертифікат і можливість запрошувати (додавати) на сайт нових учасників і отримувати з цього бонуси, будувати свою структуру допомоги.

Скріншот сайту МММ Global. Джерело: www.mmmglobal.com.

Новий проект відрізняється тим, що на головній сторінці немає ніяких конкретних цифр. Якщо раніше людина бачила конкретні вигоди 20%, 30% 40%, то зараз він може тільки дивитися відео і вірити тому, що там чує. У той же час MMM-Global не є сайтом основних операцій, в ньому лише наведені посилання на МММ-office, на який можуть зайти тільки зареєстровані користувачі. Але вже з самого початку видно, наскільки широка мережа. Сайт доступний на 10 мовах: російською, англійською, іспанською, португальською, філіппінському, хінді, малайською, китайською, японською та турецькою. Згідно з MMM-Global, саме на цьому сайті відбуваються всі контакти про «допомогу».

MMM-Global зараз налічує більше 138 мільйонів учасників в 107 країнах, їх число зростає. Ніхто не знає, коли закінчиться чергова «фінансова карусель», поки вона крутиться. А сайт рясніє відео і листами про успішні транзакції. Люди хочуть вірити в диво, і ніякої здоровий глузд і фінансові знання в цьому не перешкода.

Піраміда схематично. Автор: cranky messiah. Джерело: Wikimedia Commons

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: