Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Канцлер Гі: «На сцену« поліно »тягти не варто»

В цьому році у ивановцев є відмінна можливість відзначити перший день весни незабутньою подією. 1 березня в клубі MozArt дасть концерт Майя Котовська, більше відома слухачам як Канцлер Гі. 37.ru поговорив з виконавицею про те, звідки беруться сюжети для її пісень, і наскільки небезпечно чіпати чужі гітари без попиту.

| | 4279 |

«Реагую на персонажів, які мені комплементарні»

Тематика багатьох пісень канцлера Гі пов'язана з сюжетами фентезі-творів та історичними персонажами. Однак вони напевно сподобаються і тим, хто далекий від цього. Те, про що співає автор, завжди актуально. І неважливо, на тлі реальних або вигаданих епох розгортаються події. Любов і вірність обов'язку, ненависть і зрада, боротьба за владу і самопожертву зрівнюють в наших очах історичних діячів і літературних персонажів. А смішне і трагічне в піснях Канцлера Гі, як і в житті, поєднується, часом непередбачувано, але настільки органічно, що складно втриматися від вигуку: «Вірю!»

- Наполовину в жарт, наполовину всерйоз афіші представляють вас як «виконавицю, яка, як то кажуть, широко відома у вузьких колах». Наскільки це вірно? Хто вони - ваші слухачі? І чи буде зрозуміло людині «з боку» те, про що ви співаєте?

- Мої слухачі - звичайні люди, в загальному, тільки, на відміну від якоїсь «загальної маси», не втратили інтерес до світу і до самих різних нових знань і вражень. А щодо зрозумілості - якщо людина в першу чергу намагається схопити суть пісні, тобто, про що вона, а не намагається копатися в деталях типу «а хто цей дядечко, про якого співають» -то все зазвичай всім зрозуміло. На жаль, є тип людей, які грузнуть саме в деталях, не бачать за ними суть - а потім скаржаться, що нічого не зрозуміли. Тому що не те зрозуміти намагалися.

- Найчастіше героями ваших пісень стають вже існуючі персонажі - герої книг, легенд. Чому ви вибираєте тих чи інших героїв, як складаються історії про них?

- Історії про них ніяк не складаються, тому що зазвичай вони вже є - і таку історію залишається тільки трохи обробити, щоб вона стала піснею. Я, в принципі, рідко щось вигадую. А як вибираються герої - ну, ймовірно, за деякою надприродно виникає симпатії. Є у історика й етнолога Льва Гумільова такий термін - компліментарність. Ось я і реагую на персонажів, які мені в чомусь комплементарні. Правда, якщо чесно, іноді це бувають абсолютно страшні люди в чомусь. Але нічого не поробиш.

- У своїй творчості ви приміряєте безліч масок ... Чи є якийсь герой, чия історія вам найближче?

- Мені, так чи інакше, близькі все історії, тому що герої моїх пісень дуже часто - це я в запропонованих обставинах. Ну, наприклад, ось якщо я - раптово правитель Ріміні Малатеста, і мені приходить лист від Папи римського, з усіляким осудженням моєї поведінки - що б я йому відповіла, будучи в таких же обставинах?

«Мої речі брати небезпечно»

- Канцлер Гі з'явився на Зіланткон 2002 (щорічний міжнародний конвент любителів фантастики, толкіністікі і рольових ігор - 37.ru). Що змінилося в вас з тих пір? Що змінилося в текстах, які ви пишете?

- В основному змінилося те, що я стала у всіх сенсах старше. Ймовірно, і тексти якось змінилися, але я це не відстежую, це справа тих, хто слухає.

- Чи сильно вплинула на Ваше творчість «рольова тусовка»?

- А як вона могла на мене «вплинути»? Той факт, що я брала участь в рольовому русі і при цьому мені подобалося писати пісні на історичні або казково-містичні теми, рівно ні про що не говорить. Не будь ніякого рольового руху - писала б те ж саме, тому що мені це було просто цікаво, а інтерес вимагав реалізації.

- Для багатьох ваших шанувальників знайомство з вашою творчістю почалося з пісень, написаних за мотивами циклу романів Віри Камша «Відблиски Етерн». Деякі уважні читачі і слухачі звертають увагу на схожість виконавиці пісень і одного з головних героїв Камша - герцога Роке Алви. Він володіє живим розумом, іронічний, за власними словами "до непристойності правдивий". Скажіть, будь ласка, яке місце займає цей цикл у вашому власному творчості? І що спільного у Канцлера Гі і герцога Алви?

- Ну, якщо рахувати від загальної кількості пісень, то по «Відблиск Етерн» їх не так вже й багато. Рівне на один альбом і пару синглів. І у Канцлера Гі загальне все-таки не з Роке Алвой, а з тими поглядами на світ і на людей, які через Роке Алву трансльовані.

- У своєму блозі ви згадали такий факт про себе: «Я впадаю в лють, коли хтось без дозволу чіпає мої гітари, тим більше, не вміючи з ними звертатися». Брати без попиту вашу гітару дійсно ризиковано?

- Мої речі брати взагалі-то небезпечно (і справа не в «особливій енергетиці», а просто - в око можна отримати, бо не треба хапати без дозволу чуже), а музичні інструменти, за допомогою яких я працюю - тим більше. Своїми інструментами дорожу, але ставлюся до них рівно. Хоча у кожного мого інструменту є ім'я.

- Крім жартів, наскільки ви дорожите своїми інструментами? Чи є свої «улюбленці»? І так чи важливий для Вас інструмент, який потрапив в руки? Або при необхідності можна зіграти і на «поліні»?

- Інструмент, безумовно, важливий - погана, або навіть просто незнайома гітара може багато чого зіпсувати. Тому логічно, що музиканти, по крайней мере, на більш-менш серйозної сцені, на «полінах» намагаються не грати. На природі, на кухні - ще куди не йшло, а ось на сцену «поліно» тягти не варто.

Детальніше про концерт читайте в афіші 37.ru а також дивіться фотозвіт.

Відео з каналу YouTube Fantasy Foreva


Автор: Ольга Гуральник

фото: Даша Гребенева, Ольга Качура

Помітили помилку? Виділіть мишкою фрагмент тексту з нею і натисніть Ctrl-Enter.


Наскільки це вірно?
Хто вони - ваші слухачі?
І чи буде зрозуміло людині «з боку» те, про що ви співаєте?
Чому ви вибираєте тих чи інших героїв, як складаються історії про них?
Чи є якийсь герой, чия історія вам найближче?
Ну, наприклад, ось якщо я - раптово правитель Ріміні Малатеста, і мені приходить лист від Папи римського, з усіляким осудженням моєї поведінки - що б я йому відповіла, будучи в таких же обставинах?
Що змінилося в вас з тих пір?
Що змінилося в текстах, які ви пишете?
Чи сильно вплинула на Ваше творчість «рольова тусовка»?
А як вона могла на мене «вплинути»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: