Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Касперський для Aндроід | Безкоштовний антивірус Касперського (ключ, код активації)

 1. Наскільки складно заразити телефон вірусом в наш час?
 2. Антивірус Касперський на Андроїд: перше знайомство з додатком
 3. Де скачати Касперський на Андроїд безкоштовно на російській мові
 4. Як встановити антивірус Internet Security на планшет
 5. Попереднє налаштування утиліти Касперського
 6. Запуск антівірусника на телефоні, знайомство з опціями
 7. Перевірка телефону на віруси, сканування телефону
 8. Налаштування антівірусника "Касперича" на Андроїд
 9. Блокування небажаних викликів і sms-повідомлень
 10. Функція "антизлодій" захистить від крадіжки мобільного
 11. Синхронізація з порталом My Kaspersky
 12. Налаштування антивірусного комплексу KIS
 13. карантин
 14. Розширені можливості пошуку додатка
 15. Особливості ліцензійної версії Касперського
 16. Відповіді на питання читачів

Антивірус Касперського давно знайшов високий статус в сфері IT-безпеки, і, по суті, якість роботи програми не може викликати нарікань навіть у професійних "мисливців за вірусами". Слід також зазначити, що KIS входить в трійку кращих антивірусів для Андроїд . Однак ми часто говорили тільки про настільної версії цього антивірусного додатки від розробника Євгена Касперського. Настав час розглянути у всіх деталях антивірус Касперський (Kaspersky Internet Security) для Андроїд, вивчити основні його функції і можливості по очищенню вірусів на мобільній ОС.

Моя мета - написати найдокладніший і неупереджений огляд антивіруса "Касперський для Андроїд", щоб ви змогли переконатися, що це не просто утиліта, яка "з'їдає" пам'ять телефону, але і реальний, робочий інструмент, який здатний видалити всі новітні віруси на телефоні, так само як і інші шкідливі елементи, включаючи банерні модулі, трояни, малварі, кейлоггери, шпигунські надбудови і спам на мобільному пристрої.

Наскільки складно заразити телефон вірусом в наш час?

"Підчепити" вірус на Андроїд простіше, ніж ви могли б припустити. Як ми не раз писали в новинах і оглядах, найчастіше віруси непогано маскуються всередині інших android-додатків. Крім того, ймовірність зараження смартфонів і планшетів зростає в міру того, як часто ви встановлюєте несертифіковані (неперевірені) apk-додатки - викачані ні з Google Play, а інших сайтів, якщо немає впевненості в тому, що програма була перевірена, перш ніж її опублікували автори сайту.

Антивірус Касперський на Андроїд: перше знайомство з додатком

Перш за все - невелике уточнення з приводу найменування цього мобільного антивірусного додатки. Повна назва антивірусного пакета - Kaspersky Internet Security. Саме під таким ім'ям його можна завантажити на Google Play або ж офіційному порталі kaspersky.com, де представлені практично всі редакції комплексу по боротьбі з вірусами - як для мобільних, так і для настільних платформ.

Касперський на Андроїд досить простий в установці та налаштування, і далі ми розповімо і опишемо весь процес адаптації антивіруса на телефоні з андроїдом.

Де скачати Касперський на Андроїд безкоштовно на російській мові

Можу порадити найпростіший спосіб, де скачати Антивірус Касперського на Андроїд - для планшета або іншого мобільного пристрою. Kaspersky Internet Security доступний, безумовно, і на порталі Goolge Play в російськомовній редакції, просто перейдіть за посиланням:

Завантажити Касперський на Андроїд

Як встановити антивірус Internet Security на планшет

Чекаємо, поки установник Касперського буде викачаний на телефон або смартфон. Як правило, установка на планшет Android проводиться автоматично, аналогічно іншим програмам. До слова, після установки Kaspersky IS всі завантажені додатки можна перевіряти на віруси перед їх запуском - вельми корисна штука для планшетного антивіруса.

До слова, після установки Kaspersky IS всі завантажені додатки можна перевіряти на віруси перед їх запуском - вельми корисна штука для планшетного антивіруса

Касперський для Андроїд: установка антивіруса

Попереднє налаштування утиліти Касперського

Запускаємо програму Антивірус Касперський для Андроїд. Kaspersky Internet Security пропонує пройти попередню настройку. Всі параметри в Касперськом - російською мовою, так що не складе труднощів розібратися в їх призначенні. Отже:

 • вибираємо країну проживання
 • вибираємо тип ліцензії утиліти Касперського. У режимі ознайомлення антивірус повністю працездатний на планшеті і мобільному телефоні, але деякі функції виявлення вірусів на Андроїд будуть недоступні.
 • завжди можна натискати кнопку Продовжити для прискорення процесу, але все ж радимо вдумливо вибирати налаштування антивірусу, що стосується Mobile Security

Як встановити антивірус Касперський на планшет без сучка і задирки

Запуск антівірусника на телефоні, знайомство з опціями

Отже, антивирусник для Андроїда готовий до роботи. На головному екрані бачимо кілька опцій:

 • Перевірка
 • оновлення
 • Більше можливостей

Перед запуском перевірки на віруси можна спостерігати, що Kaspersky Internet Security для Android вміє швидко знаходити уразливості в реальному часі і на стартовому екрані планшета відображає всі проблеми. У моєму випадку така проблема була знайдена, що можна бачити на скріншоті.

У моєму випадку така проблема була знайдена, що можна бачити на скріншоті

Як швидко видалити вірус з телефону Андроїд Як швидко видалити вірус з телефону Андроїд  Закінчення антивірусної перевірки Закінчення антивірусної перевірки

Перевірка телефону на віруси, сканування телефону

Власне, переходимо до головних функцій антивіруса Kaspersky. В утиліті доступні наступні опції сканування телефону:

 • Швидка перевірка
 • повна перевірка
 • Перевірка папки

Я раджу провести повну перевірку, на телефоні вона не займе багато часу через невеликої ємності пам'яті пристрою. Втім, якщо у вас зберігаються великі масиви інформації, наприклад, на sd картці, то антивірусна перевірка може затягнутися. Перевірка папки корисна в тому випадку, якщо вам потрібно швидко переконатися у відсутності шкідливого коду в певному місці, куди ви завантажили дані з інтернету.

При виконанні перевірки, всю актуальну інформацію утиліта Касперського буде виводитися на екран під час сканування:

 • час перевірки
 • кількість загроз і перевірених об'єктів
 • адреса стеження в реальному часі.

Якщо буде знайдений мобільний вірус на Андроїд або ж Касперський знайде уразливість, антивірусом негайно буде поданий сигнал - тут у антивіруса Касперського все як у дорослих побратимів.

Після завершення процесу сканування телефону і / або sd карти на Андроїд, буде виведено повідомлення: повна перевірка завершена, загроза нейтралізована. Що це означає? Всі віруси, потенційно небезпечні елементи будуть поміщені в карантин, чи не видалені остаточно, проте шкоди вони вже представляти для ОС Андроїд не будуть. Звичайно, якщо ви не заходите відновити файл самостійного, не будучи впевненими, що він безпечний.

Налаштування антівірусника "Касперича" на Андроїд

Зараз ми з вами ознайомимося з основними настройками, опціями і параметрами, які дозволяють налаштувати роботу антивіруса на телефоні. Відразу потрібно зазначити, що в основному вони відповідають за поведінку Касперського, однак жодним чином не впливають на продуктивність - що можна назвати певним недоліком для будь-якого антівірусника на Андроїд.

Блокування небажаних викликів і sms-повідомлень

У додаткових налаштуваннях Касперського є можливість встановити фільтр на вхідні дзвінки та СМС. ПО суті, це файрволл і чорний список в одному. Можна змінити режим фільтрації (поведінку), встановити заборонені і дозволені контакти. Ця надбудова, іншими словами, дозволяє встановити блокування для небажаних абонентів, що особливо актуально в тих країнах, де часто зловживають смс-спаммінгом торгові мережі і шкідливі дрібні контори.

Ця надбудова, іншими словами, дозволяє встановити блокування для небажаних абонентів, що особливо актуально в тих країнах, де часто зловживають смс-спаммінгом торгові мережі і шкідливі дрібні контори

Налаштування чорних списків і фільтрів в KIS

Функція "антизлодій" захистить від крадіжки мобільного

На відміну, Скажімо, від антивіруса 360 Total Security , Касперський включає в себе кілька безкоштовних доповнень. Ця функція, насправді невластива антивірусу, дуже цікава. Як вона працює? Як тільки каперські визначає, що пристрій виявився в руках зловмисника, відбуваються такі дії:

 • на телефоні включається сирена
 • стираються всі дані з телефону
 • телефон блокується
 • робиться фото злодія або зловмисника іншого роду діяльності

В принципі, можна цю опцію неактивовані, якщо ви не параноїк.

В принципі, можна цю опцію неактивовані, якщо ви не параноїк

Антівіруснік на Андроїд підтримує функцію "Антивор"

Синхронізація з порталом My Kaspersky

При реєстрації антивіруса і отриманні ліцензії, а також зайшовши в настройки Касперського, ви можете безкоштовно створити обліковий запис користувача на офіційному сайті антивіруса. Це дає вам такі плюшки:

 • Віддалене використання функції захисту від крадіжки
 • Дистанційне керування антивірусом, встановленим на телефоні
 • Можливість доступу до цікавих сервісів на порталі

Знову ж таки, це надбудова, яку можна назвати необов'язковою, вона не входить в локальне ядро ​​KIS.

Налаштування антивірусного комплексу KIS

сканер

В налаштуваннях антивіруса (розділ Сканер) можна активувати виявлення шкідливих модулів - які самі по собі не аналогічні вірусам, однак припинення їх діяльності піде на користь власникові телефону. Реклама, автодозвон і інші.

карантин

Це свого роду буферна зона, в яку поміщаються віруси і заражені файли. У моєму випадку після сканування телефону і ОС Андроїд антивірусом довелося залізти в цей розділ і видалити з карантину цілком собі нешкідливе додаток для отримання root-прав - Framaroot.

Розширені можливості пошуку додатка

Повідомлення, звуки, звіти. Додавання ліцензії для отримання повнофункціональної версії KIS.

Додавання ліцензії для отримання повнофункціональної версії KIS

Налаштування розділу Mobile Security

Особливості ліцензійної версії Касперського

Хоча антивірус для планшета скачати можна безкоштовно на планшет, без ліцензії вам будуть недоступні такі цікаві функції щодо захисту вашого мобільного пристрою:

Резюме. Як антивірус для планшета / смартфона Касперський - оптимальний продукт. згідно рейтингом безкоштовних антивірусів , Він входить в топ додатків безпеки для мобільної платформи російською мовою. Так, це далеко не єдиний спосіб захисту вашого апарату, проте це один з додатків, яке неодмінно може скласти джентльменський набір. Так що радимо завантажити Касперський на Андроїд - гірше від цього нікому не буде. Рекомендований антивірус для установки на ваш телефон, якщо ви ще не знайшли спосіб, як видалити шкідливий вірус з телефону.

Відповіді на питання читачів

Оновив ос Андроїд на телефоні Самсунг А3. До поновлення був встановлений Касперський з купленим ключем. Після поновлення ключ судячи з усього пропав, тому що програма антивірус пропонує розширити свої можливості через покупку ліцензійного ключа. Чи є гіпотетична можливість хоч як то знайти ліцензійний ключ до антивірусу?

Відповідь. Якщо відповідати коротко, то відновити ключ до продукту Kaspersky можна. Якщо ключ купувався на фізичному носії (наприклад, диск), то разом з ним в комплекті йде документ з кодом активації. Якщо ж ключ до Касперському купувався через інтернет-магазин, попросіть службу підтримки вислати його ще раз.

Якщо відновити таким чином ключі до антивірусу ви не можете, залишається останній шанс - написати в техпідтримку на сайт kaspersky.ru і чекати подальших вказівок від офіційної служби підтримки. А ось за номером пробної ліцензії відновити ключ не представляється можливим.

Детальніше про відновлення ключа до Антивірусу Касперського читайте тут .

Купив планшет, там уже стояв Касперський. Все перевірила і ввела код активації, але бази не обновляються, з датою на планшеті все нормально. Якщо видалити і заново поставити, код активації Касперського схопиться?

Відповідь. Ключ для Касперского на Андроїд буде працювати і після переустановлення антивіруса. Інше питання - оновлення баз антивіруса. Швидше за все, ваша версія Kaspersky застаріла, і вам потрібно оновити додаток через Google Play.

Як вже було сказано вище, в разі виникнення проблем також можна звернутися в службу підтримки на сайті kaspersky.ru. З огляду на те, що кодом активації ви маєте в своєму розпорядженні, проблем взагалі бути не повинно.

Наскільки складно заразити телефон вірусом в наш час?
Наскільки складно заразити телефон вірусом в наш час?
Що це означає?
Як вона працює?
Чи є гіпотетична можливість хоч як то знайти ліцензійний ключ до антивірусу?
Якщо видалити і заново поставити, код активації Касперського схопиться?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: