Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Керівництво по використанню Tor для macOS

 1. Що таке Tor? Anchor link Tor - волонтерський сервіс, що забезпечує приватність і анонімність в...
 2. Установка Tor Browser Anchor link
 3. Використання Tor Browser Anchor link

Що таке Tor? Anchor link

Tor - волонтерський сервіс, що забезпечує приватність і анонімність в мережі. Він маскує, хто ви і з ким встановлюєте зв'язок. Tor також захищає користувача від самої мережі Tor - вам гарантована анонімність щодо інших її користувачів.

Для тих, хто часом потребує анонімності та конфіденційності при підключенні до сайтів, Tor Browser стане зручним і простим інструментом для роботи в мережі Tor.

Tor Browser працює так само, як і будь-який інший веб-браузер Tor Browser працює так само, як і будь-який інший  веб-браузер  (Програма, яка використовується для перегляду веб-сайтів, наприклад Chrome, Firefox або Safari) (Програма, яка використовується для перегляду веб-сайтів, наприклад Chrome, Firefox або Safari). Але на відміну від інших браузерів Tor Browser відправляє ваші запити через мережу Tor, ускладнюючи завдання тим, хто стежить за вами і хоче дізнатися, чим саме ви займаєтеся в мережі. Tor Browser також заважає тим, хто стежить за відвідуваними вами сайтами, щоб визначити, звідки ви підключилися.

Зверніть увагу на те, що тільки робота в Tor Browser буде анонімною. Просто встановивши Tor Browser на комп'ютер, ви не забезпечите собі анонімність в інших програмах, які працюють на тому ж комп'ютері (наприклад, в звичайному браузері).

Отримання Tor Browser Anchor link

Відкрийте наступне посилання в будь-якому браузері типу Firefox або Safari:

www.torproject.org/download/

Якщо ви знайшли Tor Browser з допомогою пошукової системи, переконайтеся в правильності отриманого адреси.

Не використовуйте інші джерела. А якщо спливе повідомлення з пропозицією прийняти альтернативний сертифікат безпеки Не використовуйте інші джерела HTTPS (SSL / TLS), відмовтеся.

А якщо спливе повідомлення з пропозицією прийняти альтернативний  сертифікат безпеки  HTTPS  (SSL / TLS), відмовтеся

Виберіть значок завантаження Apple:

Виберіть значок завантаження Apple:

Якщо ви використовуєте Safari, почнеться скачування Tor Browser. При використанні Firefox вам буде запропоновано відкрити або зберегти файл. Завжди краще зберігати файл, тому натисніть на кнопку «Save».

Завжди краще зберігати файл, тому натисніть на кнопку «Save»

У цьому прикладі представлений Tor Browser версії 8.0.8, яка є актуальною на момент публікації. До моменту прочитання, можливо, з'явиться більш свіжа версія програми.

Установка Tor Browser Anchor link

Після завершення завантаження вам, можливо, буде запропоновано відкрити папку, в яку був збережений файл. За замовчуванням це папка «Downloads». Запустіть файл TorBrowser-8.0.8-osx64_en-US.dmg подвійним клацанням.

macOS перевірить файл програми на наявність будь-яких шкідливих змін. Можливо, знадобиться зайти в меню Settings (Настройки)> Security (Безпека) & Privacy (Конфіденційність) для того, щоб підтвердити завантаження стороннього додатка.

Далі з'явиться вікно, яке пропонує встановити Tor Browser, перетягнувши цей файл в папку додатків. Зробіть це.

Зробіть це

Тепер програма Tor Browser встановлена ​​в папку додатків.

Використання Tor Browser Anchor link

Щоб запустити Tor Browser в перший раз, знайдіть програму в папці додатків або в Launchpad.

Після натискання на значок Tor Browser з'явиться вікно з попередженням про походження програми. До таких попереджень потрібно ставитися серйозно. Важливо переконатися, що ви можете довіряти встановлюється програмному забезпеченню, отримали справжню копію з офіційного сайту по безпечному каналу зв'язку. В даному випадку ви знаєте, що вам потрібно і де отримати програму. Завантаження здійснювалося з захищеного HTTPS Після натискання на значок Tor Browser з'явиться вікно з попередженням про походження програми сайту проекту Tor. Натисніть «Open».

Натисніть «Open»

При першому запуску Tor Browser ви побачите вікно, яке дозволить вам при необхідності змінити деякі настройки. Можливо, ви захочете повернутися до цього пізніше, але поки спробуйте підключитися до мережі Tor, натиснувши кнопку «Connect».

Можливо, ви захочете повернутися до цього пізніше, але поки спробуйте підключитися до мережі Tor, натиснувши кнопку «Connect»

Після цього з'явиться нове вікно з сірим індикатором, який ілюструє підключення Tor Browser до мережі Tor.

Після цього з'явиться нове вікно з сірим індикатором, який ілюструє підключення Tor Browser до мережі Tor

Перший запуск Tor Browser може зайняти досить багато часу. Будь ласка, проявіть терпіння. Через одну-дві хвилини Tor Browser відкриється і привітає вас.

Ви побачите наступний екран вітання:

Натиснувши на зображення земної кулі в верхньому лівому кутку, ви зможете ознайомитися з навчальним посібником по роботі Tor.

Посібник роз'яснює, як працюють схеми Tor і як з їх допомогою ви можете безпечно і анонімно працювати в інтернеті.

Деякі функції звичайних веб-браузерів створюють потенційну вразливість для атак посередника. Інші функціональні можливості раніше мали недоробки, що розкривали особисту інформацію користувачів. Переключивши рівень безпеки до найвищої позначки, вимкнення цих засобів. Таким чином ви зможете убезпечити себе від зловмисників, що мають передові можливості: доступ до вашого інтернет-підключення, використання невідомих недоробок вашого програмного забезпечення. На жаль, при відключенні цих функцій ви не зможете повноцінно працювати з деякими веб-сайтами. Налаштування за замовчуванням безпеки достатні для забезпечення повсякденної захисту вашої конфіденційної інформації. Однак якщо ви стурбовані можливістю атаки з боку професійних хакерів або спецслужб (або якщо вас не турбує відсутність функціональності на деяких сайтах), необхідно встановити максимальний рівень захисту.

Однак якщо ви стурбовані можливістю атаки з боку професійних хакерів або спецслужб (або якщо вас не турбує відсутність функціональності на деяких сайтах), необхідно встановити максимальний рівень захисту

У підсумку хотілося б відзначити, що використання Tor в деякому роді відмінно від звичайного перегляду веб-сторінок. Для збереження своєї анонімності і коректного використання Tor Browser, слід ознайомитися з цими рекомендаціями .

Тепер ви готові анонімно переглядати веб-сторінки в інтернеті за допомогою Tor Browser.

Що таке Tor?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: