Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Китайські біржі криптовалюта найбільші і популярні

 1. Китай і криптовалюта
 2. китайські біржі
 3. Bitfinex
 4. OkCoin
 5. Huobi

Китайські біржі криптовалюта грають найважливішу роль в торгівлі віртуальними грошовими одиницями

Китайські біржі криптовалюта грають найважливішу роль в торгівлі віртуальними грошовими одиницями. Термін «Велика трійка» прекрасно відомий кріптотрейдерам. І слово «велика» - зовсім не перебільшення, адже на частку трьох найбільших кріптообменних бірж родом з Китаю випадає більше 70% всього світового обсягу торгів електронною валютою.

І це за найскромнішими підрахунками! Прийшла пора і нам ближче познайомитися з біржами криптовалюта з Піднебесної.

Китай і криптовалюта

Жодна країна в світі на сьогоднішній день не зробила для розвитку криптовалюта стільки, скільки Китай. По-перше, КНР - це лідер по перебувають в країні майнінговим центрам, які видобувають кріптоденьгі. криптовалюта біткоіни - не єдина їхня мета, хоч і основна, інші електронні гроші добуваються майнінговимі фермами з не меншим успіхом. Причина появи такої великої кількості процесингових центрів в Піднебесній - низька вартість електроенергії, що дозволяє вигідно генерувати віртуальну валюту.

Китайська економіка - друга в світі за масштабами, після американської, хоча останні пару років вона має серйозні проблеми. Це позначається і на національній валюті, яка девальвує, з чим не сильно згодні місцеві громадяни. Вихід з цієї ситуації вони знайшли в конвертації юанів в альтернативні грошові одиниці - криптовалюта і ICO токени . Це дозволяє не тільки зберігати, але й примножувати свої кошти, а тому кількість китайців, які вкладають гроші в цифрові активи з кожним роком зростає. Тому не дивно, що за даними статистики близько 75-80% всіх угод з біткоіни в світі припадає саме на юань.

Правда подібна картина не сильно радує офіційна влада Китаю. Постійно з інтервалом в декілька місяців вони видають все нові і нові законодавчі акти, які повинні стати на заваді на шляху до купівлі-продажу криптовалюта. Такі дії поки не призводять до бажаного успіху, а ось складності операцій з кріптомонетамі ведуть до підвищення їх вартості, і ціна встановлює все нові і нові рекорди.

Китай - країна, що займає лідируюче положення в світі блокчейна і криптовалюта. На її частку припадає три чверті глобальних потужностей Майнінг, 75% світового обсягу торгівлі кріптомонетамі, а 80% всіх криптовалюта світу продаються і купуються за юані.

китайські біржі

Китайські біржі криптовалюта щодня проводять угод на мільярди доларів. Вони - справжні лідери галузі і з цим доводиться рахуватися всім іншим. З усіх місцевих торгових платформ лідирують біржі BTCChina і OKCoin, кожна з яких проводить до третини всіх угод з криптовалюта в світі, половину цього обсягу проводить біржа криптовалюта Huobi. Саме ці три майданчики отримали назву «Велика трійка», про що я згадувала на самому початку статті. Іншим доводиться задовольнятися залишилася часткою ринку. У їх числі і американські біржі криптовалюта і нова гонконгська біржа KuCoin .

Що стосується звичайного трейдера криптовалюта або простого інвестора, то їм теж важливо знати про специфіку роботи з китайськими кріптовалютнимі біржами. Оскільки там величезна кількість ордерів і користувачів, то тут найвигідніші умови для покупки і продажу цифрових активів. Крім того, саме китайські біржі пропонують найбільший їх перелік. Давайте подивимося, які особливості торгівлі біржі криптовалюта з Піднебесної.

Bitfinex

Bitfinex - одна з найбільших кріптовалютних бірж Китаю, яка дає можливість без перешкод торгувати криптовалюта. За останніми даними добовий обсяг торгів становить майже 10% всіх глобальних цифрових угод. Біржа базується в Гонконгу і почала свою роботу ще в 2013 році, а сайт має китайська, англійська і російський інтерфейс. Хоча, правду кажучи, російський переклад виконаний жахливо. Поповнити рахунок можна в криптовалюта, а ось поповнення в фіатних валютах з кінця минулого року вже неможливо. Один з приємних моментів для трейдерів або інвесторів, які хочуть зберегти анонімність в тому, що біржа не вимагає верифікації для роботи на ній. Іншими плюсами є наявність реферальной програми і мобільний додаток для найпоширеніших ОС.

Якщо резюмувати основні переваги біржі, то можна виділити:

 • Російська мова інтерфейсу;
 • Великий обсяг торгів;
 • Хороший рівень захисту, двофакторна аутентифікація;
 • Низька комісія (0-0,2%), яка залежить від суми торгівлі - чим більший обсяг торгуєш, тим менше платиш комісії.

Що стосується мінусів, то тут слід зазначити, що біржа вперто не йде на введення верифікації, а значить, з владою вона співпрацювати не хоче, що може негативно позначитися на її майбутньому. Крім того, на репутації біржі є чорна пляма - злом хакерів, в результаті якого було викрадено майже 72 млн. Доларів коштів трейдерів. І хоча адміністрація знайшла вихід із ситуації шляхом випуску власних токенов і поступового їх викупу у користувачів, а також зміцнила захист - осад залишився.

OkCoin

Одна з найбільших китайських бірж OkCoin була запущена в 2013 року. Головний офіс знаходиться в Пекіні, а сайт біржі представлений на 3-х мовах - англійській, китайській і кантонським. Крім того, присутній мобільний додаток, що дозволяє торгувати зі смартфона. Для початку торгівлі необхідно зареєструватися і пройти процес верифікації. Без цього буде неможливо нормально виводити кошти, та й з введенням будуть виникати проблеми. Номер телефону буде верифицирован ще при реєстрації - на нього прийде смс з кодом підтвердження, який потрібно буде ввести у відповідне поле. Щоб завершити верифікацію, потрібно буде підтвердити електронну пошту і вислати зображення засвідчує особу. Краще для цих цілей використовувати закордонний паспорт.

Перевагами даної біржі можна назвати позитивну ділову репутацію, великі торговельні обороти, що дозволяє отримувати найвигідніші курси для отримання прибутку, а також можливість маржинальної торгівлі для бажаючих використовувати кредитне плече, щоб збільшити обсяг торгівлі. Крім того, тут також прогресивна комісія від 0,2%, яка збільшується при значних обсягах торгівлі. Обсяг вираховується за останні 30 днів. До мінусів можна віднести відсутність російськомовної версії, верифікацію, яка зводить на «ні» анонімність використання криптовалюта, а також мала кількість торгованих віртуальних грошових одиниць.

Huobi

Ще один майданчик Піднебесної, розташована в Шанхаї. Свою діяльність розпочала в 2013 році і з тих пір постійно розвивалася, залучаючи все більше і більше трейдерів. Підкуповує велика кількість криптовалюта, які можна купити або продати, а також багатомовний інтерфейс. У числі підтримуваних мов є і російська, хоч і не всі сторінки сайту перекладені.

Особливістю китайської кріптовалютной біржі є високий рівень безпеки - за запевненням розробників 95% активів користувачів зберігаються в холодних кріптокошельках. Комісія на проведення угод - стандартна для китайських кріптобірж і становить 0,2%. Чи не відрізняється також і процес торгівлі тут - допоміжні аналітичні інструменти і стакан замовлень допоможуть швидко зорієнтуватися з поточними курсами і поточної тенденцією торгів. До речі, якщо інвестор не планує щодня вводити і виводити сотні біткоіни, то верифікацію проходити необов'язково. З мінусів можна виділити відсутність деяких інструментів, які потрібні професійним трейдерам для маржинальної торгівлі. З цього елементу біржа дійсно поступається своїм конкурентам.

На сьогоднішній день більшість криптовалюта в світі належить жителям Китаю. Тому саме тут виробляється більшість операцій з купівлі та продажу віртуальних валют. Це призвело до того, що на території Піднебесної було створено велику кількість майданчиків для обміну цифрових активів - бірж криптовалюта. Сьогодні через них проходить три чверті всіх таких операцій у всьому світі. Китайські біржі залучають користувачів по всьому світу завдяки високій ліквідності, що дозволяє проводити операції за найвигіднішим курсом. Незважаючи на спроби китайської влади боротися з такими майданчиками, успіху це поки не приносить, і щодня там реєструються все нові і нові користувачі.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: