Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Комерційне використання TeamViewer, активація ліцензії. Що робити, якщо закінчився термін дії пробної версії TeamViewer?

 1. Комерційне використання TeamViewer
 2. TeamViewer: скільки коштує ліцензія
 3. TeamViewer: активація ліцензії
 4. Код активації ліцензії TeamViewer
 5. Як активувати TeamViewer 11
 6. TeamViewer: як відключити комерційне використання
 7. Як TeamViewer визначає комерційне id
 8. TeamViewer заблоковано, тому що виявлено комерційне використання
 9. TeamViewer: приватне використання
 10. TeamViewer: термін дії пробної версії закінчився, що робити?

Ліцензійне програмне забезпечення TeamViewer - це проста в управлінні програма, яка успішно використовується для забезпечення віддаленого доступу до комп'ютера

Ліцензійне програмне забезпечення TeamViewer - це проста в управлінні програма, яка успішно використовується для забезпечення віддаленого доступу до комп'ютера. Незважаючи на можливість приватного використання більшість користувачів вважають за краще купувати комерційну ліцензію.

Для великих корпорацій і потреб малого та середнього бізнесу саме комерційне використання дозволяє повноцінно використовувати програму для виконання бізнес-завдань. Серед ліцензійних пакетів можна вибрати TeamViewer, який відповідає потребам вашої організації. Якщо вам цікаво дізнатися, що являє собою ліцензування TeamViewer і чому комерційна ліцензія краще приватної, рекомендуємо ознайомитися з рекомендаціями SoftMagazin, наведеними нижче.

Комерційне використання TeamViewer

Використання TeamViewer для виконання бізнес-завдань передбачає покупку комерційної ліцензії. Залежно від кількості використовуваних облікових записів і керованих пристроїв, а також каналів сеансів, користувачі можуть вибрати необхідний тип ліцензії.

Комерційне використання передбачає застосування програми для віддаленого доступу до пристроїв, що знаходяться в організаціях. Якщо ви підключаєтеся до сервера компанії з дому або допомагаєте декільком співробітникам, які працюють на одному підприємстві - це також розцінюється, як приклад роботи програми в комерційних цілях.

Якщо ви підключаєтеся до сервера компанії з дому або допомагаєте декільком співробітникам, які працюють на одному підприємстві - це також розцінюється, як приклад роботи програми в комерційних цілях

TeamViewer: скільки коштує ліцензія

Існує кілька видів ліцензій TeamViewer, які можна купити в SoftMagazin. Для малого бізнесу і приватних осіб оптимальним варіантом є ліцензія Business, яка передбачає наявність одного користувача і один сеанс зв'язку. Невеликі організації та приватні особи, які планують на професійному рівні використовувати ПО, можуть придбати ліцензію Premium.

Компаніям з великим оборотом і розвиненою IT-інфраструктурою слід купити TeamViewer Corporate. Дана ліцензія розрахована на підключення декількох облікових записів і 3 каналів зв'язку одночасно. Вартість ліцензії буде залежати від її виду: Business, Premium або Corporate.

TeamViewer: активація ліцензії

Для того щоб повноцінно використовувати програму, необхідно придбати ліцензійну версію TeamViewer. Якщо ви не активуєте ПО, то не зможете здійснювати ліцензовані з'єднання.

Щоб активувати TeamViewer, використовуйте ліцензійний ключ, який можна отримати при покупці ліцензії. Незалежно від того, яким чином придбана програма: по телефону, електронній пошті або в інтернет-магазині, вам обов'язково надається ключ / посилання для активації ліцензії.

Незалежно від того, яким чином придбана програма: по телефону, електронній пошті або в інтернет-магазині, вам обов'язково надається ключ / посилання для активації ліцензії

Код активації ліцензії TeamViewer

Ліцензійний ключ TeamViewer надається всім користувачам, які придбали комерційну версію програми. Після установки програми, вам необхідно буде ввести код активації, для того, щоб використовувати всі функції програми.

Виходячи з типу ліцензії, ви зможете створити одну або кілька облікових записів, а також створювати певну кількість сеансів зв'язку. Перевага комерційного використання TeamViewer в тому, що у ліцензій немає терміну дії. Таким чином, ви купуєте програму в безстрокове користування.

Як активувати TeamViewer 11

Для того щоб активувати програму, необхідно придбати її офіційну версію. Ви можете купити як електронну ліцензію, так і коробочки. TeamViewer 11 активується таким же чином, як і попередні версії.

Активація можлива в тому випадку, коли програма коректно встановлена ​​на комп'ютер, і ви маєте ліцензійний ключ.

Активація можлива в тому випадку, коли програма коректно встановлена ​​на комп'ютер, і ви маєте ліцензійний ключ

TeamViewer: як відключити комерційне використання

Пробна версія програми для ознайомлення або некомерційна ліцензія включають в себе неповний перелік функцій. Якщо ви завантажили пробну версію, щоб зрозуміти, чи потрібна вона вам буде надалі, програма може виявити, що ПО використовується в комерційних цілях. І заблокувати ваш доступ.

Таким же чином програма реагує на нецільове використання приватної ліцензії. В такому випадку, застосування TeamViewer розцінюється як комерційне. Існує два варіанти дій, якщо програма зафіксувала вашу діяльність, як комерційну:

 • Придбати ліцензію для комерційного застосування;
 • Деінсталювати пробну версію програми, якщо вона вам не підійшла.

Як TeamViewer визначає комерційне id

Програма регулярно моніторить, яким чином ви використовуєте ПО, і в разі некоректного використання надішле попередження. Таким чином, якщо ви використовуєте TeamViewer для роботи, ваші з'єднання можуть обмежуватися або блокуватися, якщо у вас некомерційна ліцензія.

Варіанти, коли програма розцінює використання в комерційних цілях:

 • Здійснення віддаленого доступу до пристроїв на підприємствах і організаціях, незалежно від того, оплачується підтримка чи ні;
 • Якщо ви підключаєтеся до корпоративного сервера з дому;
 • Використання TeamViewer для допомоги вашим колегам на роботі.

Здійснення віддаленого доступу до пристроїв на підприємствах і організаціях, незалежно від того, оплачується підтримка чи ні;  Якщо ви підключаєтеся до корпоративного сервера з дому;  Використання TeamViewer для допомоги вашим колегам на роботі

TeamViewer заблоковано, тому що виявлено комерційне використання

Вище наведені роз'яснення, в яких випадках програма TeamViewer може бути заблокована. Для того, щоб розблокувати ПО, потрібно придбати ліцензію, яка відповідає вашим бізнес-завдань.

Ви можете вибрати один з декількох видів ліцензій, виходячи з того, на скільки облікових записів потрібно надати доступ, і скільки одночасних сеансів зв'язку необхідно.

TeamViewer: приватне використання

Програма може використовуватися в некомерційних цілях безкоштовно, у вигляді приватної ліцензії. Однак, в такому випадку, ви маєте обмежене число функцій. Так, ви можете створити тільки одну обліковий запис і здійснювати не більше одного сеансу зв'язку одночасно. Також в інтерфейсі вашого ПО буде відсутній панель з професійними функціями.

Тому рекомендуємо вам придбати комерційну ліцензію TeamViewer, яка має необмежений термін дії. Таким чином, ви отримаєте потужний ПО, що володіє значним набором опцій для віддаленого адміністрування. Так як рішення кроссплатформне, ви можете без обмежень використовувати його на будь-яких операційних системах.

Так як рішення кроссплатформне, ви можете без обмежень використовувати його на будь-яких операційних системах

TeamViewer: термін дії пробної версії закінчився, що робити?

Якщо термін дії пробної версії закінчився, і ви залишилися задоволені результатом використання програми, ви можете придбати повну версію з ліцензійним ключем. В даному випадку ви отримаєте продуктивне ПО для здійснення віддаленого доступу з повним набором функцій.

Використовуючи безстрокову ліцензію, ви можете створювати кілька облікових записів, підключатися до великої кількості пристроїв, в тому числі і здійснювати підтримку мобільних пристроїв.

TeamViewer: термін дії пробної версії закінчився, що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: