Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Комісар слухати онлайн безкоштовно всі пісні

 1. Залишити коментар

У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Комісар» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Комісар», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити». Для прослуховування пісень і альбомів треба клікнути кнопку «Слухати» У нас ви можете завантажити або слухати пісні та альбоми «Комісар» Для того щоб завантажити пісні або альбоми в MP3 виконавця «Комісар», Вам потрібно клікнути по посиланню «Завантажити»

Коротка інформація:
- Назва - КОМІСАР
- Час народження - початок 90-х
- Кількість альбомів - поки 4 номерних і 7 збірок і перевидань.
- Стиль - хороша, стильна, танцювальна музика всіх часів і народів.

- Так вже виходить, що протягом всієї своєї історії група "Комісар" змушена доводити своє право на існування і відбиватися від звинувачень у вульгарності, бездуховності, беззмістовності і вульгарності. Не поспішайте шукати в рядах цих критиків і викривачів ту людину, яка сама здатна і вміє робити якісну музику "для всіх", тобто популярну.
- Але про все по порядку:
- Перенесемося в минуле, а точніше в початок 90-х років, коли слово Комісар щільно асоціювалося у народу або з політпрацівником, або з Катані, або, а це важливо, з групою "Комісар". Пісню "Ти підеш" знали тоді все. Найцікавіше, що організатори концертів готові були запрошувати групу "Комісар" в програму з однією єдиною піснею (альбому, навіть першого, ще не було), але аншлаг був гарантований.

Комісар - людина, уповноважений заявляти серйозно.
( "Посадова особа, вбрані особливими повноваженнями" - Тлумачний словник Єрмолової)

- Успіх проекту, а в той час це був саме проект, був практично вирішений. Досить поглянути на склад імен, що стоять біля витоків створення:
Валерій Соколов поет (автор шести з семи пісень першого альбому групи, автор і співавтор ряду пісень наступних альбомів групи), на той час постать в шоу-бізнесі культова. Він з першого дня і по даний час є беззмінним продюсером групи.
- Леонід Величковський композитор, колишній клавішник групи Технологія (Автор музики шести з семи пісень першого альбому. Всього в арсеналі групи Комісар сім пісень цього композитора.).
- Вадим Володін аранжувальник, відомий в колі професіоналів як Пітон - лаб. Весь перший альбом його рук справа.
Олексій Щукін діджей найбільшої в той час в Москві дискотеки Клас.

- До 1991 року проект остаточно переростає в групу Комісар. Група бере участь у великих збірних концертах і подає впевнені надії в хіт-парадах і фестивалях. До літа 1991 року закінчена запис першого альбому Наш час прийшов, починаються сольні концерти по містах і селах.
- У вересні 1991 року група отримує запрошення на телевізійний фестиваль Зоряний дощ каналу РТР і успішно лідирує за підсумками першого туру. У жовтні 1991 року група отримує премію Овація за пісню Ти підеш. Про пісню Ти підеш можна розповідати багато і окремо. До цього дня це візитна картка групи і без цієї пісні не обходиться практично жоден концерт.
- Період з 1991 по 1993 рік зоряний для колективу. Група масово затребувана на гастролях, випускає аудіо-касети і в 1993 році CD, стає дипломантом фестивалю Зоряний дощ, лауреатом фестивалю Звукова доріжка газети Московский Комсомолец, диплом фестивалю Золотий ключ теж лягає в колекцію нагород колективу. Але не про це.
- Як відомо, життя схоже на зебру. Біла смуга починає плавно переходити в протилежність. Успіх першого альбому призводить до творчої кризи. У 1994-1995 група по інерції катається і бере участь, але пропозицій стає все менше. Основне питання що робити? стає життєво важливим, але знаходить своє логічне дозвіл лише до кінця 1997 року. Запаморочення від успіхів пройшло, важкі часи струснули і С новими силами до творчих перемог, але через експерименти. Першою ластівкою нового стає пісня Яка ж ти, більш відома як Падла. Автором музики і слів цього скандального твору є композитор і поет С. Кузнєцов (фігура теж відома). Згодом в творчому списку з'явиться багато творінь цього автора. Найбільш відомою з його спадщини судилося стати пісні Дрянь. Вона ж стане заголовною в альбомі 1998 року, який з'явився другим диханням групи і поштовхом з прискоренням до повернення в чарти і хіт-паради. Хочеться відзначити, що в 1997 році відбулося ще одна історична подія група розпочала співпрацю з новим аранжувальником AFM, що визначило нового звучання групи.
- Перші два альбоми вийшли практично авторські, але подальша дискографія групи порушить цю зароджується традицію, і в наступних альбомах будуть гідні пісні таких гідних авторів як К. Брейтбург, В. Адарічев, А. Покутний, А. Вишня, І. Корсуков, А. заважає, Е. Ваєнга, Д. Коновалов, А. Кірсанов, Н. Рудіна, В. Дорофєєв і ін.
- Але повернемося до альбомонапісанію. Нагромаджені ідеї, енергія і нові думки в аранжуванні в найкоротші для групи терміни дають плоди у вигляді альбому Музика нового тисячоліття або Комісар-2000, датованого 2000 роком. Тим самим група Комісар успішно увійшла в нове століття. Навздогін випускається альбом - збірку Нове і краще. Альбом 2000 отримала вельми-вельми вдалим і потрапляє в лідери продажів на CD і MC ринку. Все це відбувається на тлі масового продажу піратських тиражованої продукції групи. З'являється ідея і починає збиратися колекція лівих (піратських) видань. Піратська колекція поповнюється і по сей день. Вона представлена ​​на сайті http://www.komissar.ru/albums/ .Газета Московський Комсомолецk в Звуковий доріжці зазначила, що ні в однієї групи немає настільки унікальною і різноманітною колекції (МК ЗД 23.08.2002 стаття Комісарські принципи автор А. Гаспарян) . Повний текст цієї статті є у нас на сайті в розділі "газетки-журнальчики". Потрапивши в струмінь і майже на гребінь, треба вміти утриматися. Влітку 2002 року група підписує перший серйозний контракт з одним з провідних, на той момент, рекордс-лейблом АРС і випускає черговий номерний альбом Любов це отрута. До цього альбому група знімає свій перший неконцертное відео. Відео-кліп на пісню Любов - це отрута група знімає на Мосфільмі. Режисер Федір Бондарчук. Перший кліп показують (не багато) центральними ТВ-каналах, але в зв'язку з тим, що у групи концертів досить, АРС припиняє рекламну компанію і ...
- Досить швидко погасивши вкладену в розкрутку колективу суму, група розриває контракт з компанією АРС і йде, в звичне для неї, вільне плавання.

- З 2003 року група не випускає жодного альбому, а тільки гастролює і неспішно записує нові пісні.

- У серпні 2009 року відбувається знакова подія у світовій музичній історії - група випускає альбом - збірку під назвою "НЕ ПІРАТСЬКИЙ". Чи не піратський - свого роду звітна робота, диск - ЗБІРКА, а не новий альбом, і якась модель настрою від групи Комісар. Платівка увібрала в себе все: свіже й актуальне, і в той же час зберегла найкраще з періоду альбомів Наш час прийшов, Дрянь, Любов-це отрута, Музика нового тисячоліття. Випуск альбому Чи не Піратський здійснила московська компанія Моноліт.

- Співпраця групи з компанією Моноліт виявилося надзвичайно плідним і продуктивним, і вже в січні 2010 року в світ виходить перший MP-3 альбом. Хороший результат і черговий крок вперед у кар'єрі колективу в 2010 році скромно підійшов до свого 20-ти річчя. Дана робота увібрала в себе все краще, за що слухачі та глядачі у всьому світі полюбили групу Комісар. Але, а але, як відомо, є завжди в цьому альбомі бракує пісень альбому Наш час прийшов, а так само декількох композицій з альбомів Музика нового тисячоліття, Нове і краще, Любов це отрута, але це проблемне АЛЕ тимчасове і ми працюємо над тим, що б в наступному МР-3 виданні була можливість відображення повного творчого доробку групи.

- На сьогоднішній день готовий до випуску новий альбом. Як завжди, експерименти і сюрпризи. Сподіваємося, що в 2010 році цей альбом з'явиться у тих, кому музика групи приносить задоволення і дарує приємні теплі почуття.

Залишити коментар

comments powered by

Основне питання що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: