Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Комплекти акустики для комп'ютерного домашнього кінотеатру: VideoLogic DigiTheatre і DigiTheatre DTS

 1. Передмова
 2. DigiTheatre
 3. DigiTheatre DTS
 4. DolbyDigital5.1:
 5. DTS:
 6. Висновок

Передмова

Існуючу ситуацію на ринку наборів акустики для домашнього кінотеатру, орієнтованих на комп'ютери, до недавнього часу можна було назвати досить дивною. При виборі такого набору для покупки, у користувача PC було три основних альтернативи (вони описані нижче в порядку збільшення вартості).

Варіант перший: купити набір комп'ютерних пластмасових звукоімітатором за $ 100-250, з діаметром дифузорів 2-3 дюйма і потужністю 3-10 Ватт RMS на кожен спікер, плюс пластмасовий же сабвуфер з насвердлені всюди отворами для вентиляції - не найкращий вибір акустичного оформлення низькочастотної системи ( що, втім, виправдано наявністю всередині ще й підсилюючих блоків для всіх підключаються колоночек). В принципі, такий вибір цілком "котить" для ігор (в більшій частині яких частота семплірованія звукових ефектів рідко буває вище 22 кГц1) і перегляду DVD-фільмів з Dolby Digital 5.1, ну і тим більше для MPEG-4 дисків. Але слухати музику з такого інженерного дива не представляється можливим зовсім. Ні, воно, звичайно, там щось навіть грає, і не вибагливий користувач, який не має можливості порівняти такий саунд з чимось більш пристойним, навіть може залишитися цілком задоволений. Але ... більшість людей все-таки більше слухають музику (радіо, CD, mp3), рідше - грають в іграшки, ще рідше - дивляться фільми.

1 І це незважаючи на написи "44" або "48" всередині установок програм. Мабуть цей тонкий розрахунок вівся з прицілом на наївних дудлів, все ще вірять, що віртуальна реальність існує навіть на SoundBlaster Pro і ESS688. Але моє вухо не так то легко провести, і такі семпли, витягнені "за вуха" з 22-х або (ще гірше) 11-ти кГц примітивним алгоритмом, звучать характерно убого. Плюс, сюди ж додаються страшні спотворення на високих частотах, які виникають від подібної передискретизации.

Варіант другий: спорудити собі набір з підручних засобів, лише додавши до якісної (рівня Hi-Fi) комплексу відсутні компоненти. Такий варіант в плані музики більш кращий, ніж перший, і вже був докладно описаний в моєї недавньої статті про Санту Круз . Які тут основні мінуси. По-перше, захаращення комп'ютерного куточка апаратурою і проводами. По-друге, можливо, необхідність покупки окремого декодера DolbyDigital 5.1 і DTS. Тобто, додаткові витрати становитимуть від $ 200 до $ 600, залежно від Ваших запитів.

І, нарешті, третій варіант для безкомпромісних цінителів музики. Підкоп грошенят і купити пристойний початковий аудіо комплекс для "некомп'ютерних" домашнього кінотеатру. Обійдеться це навряд чи дешевше $ 1000.. Я говорю це зовсім не з теоретичних міркувань. Просто останнім часом ми з одним моїм хорошим другом підшукували йому пристойний аудіо-комплекс "кінотеатрального" напряму, але без музичних компромісів. Прикидали так і сяк, нишпорили по різним звукофільскім конторам, слухали, іноді навіть обговорювали з продавцамі2 - дешевше $ 1600. виходить якесь убожество. Ну та нічого, друга така ціна цілком влаштовувала, і комплект ми все-таки підібрали. А ось для шановних читачів цілком може виявитися зовсім інакше.

Загалом, ринок чекав якогось компромісу між відверто слабкими в плані музикальності чисто комп'ютерними сопілки і кусаються за цінами їх великими братами з аудіофільских світу Hi-Fi і Hi-End. І така альтернатива стає реальністю. У даній статті мова піде про двох наборах подібної акустики від поки ще маловідомою в Росії фірми VideoLogic. Зустрічайте їх - DigiTheatre і DigiTheatre DTS. Їх ціна, орієнтовно на кінець 2000 року, становить $ 400 і $ 650 відповідно.

2 Причому, зазвичай виходив класний прикол. Продавці, які звикли підбирати акустику в основному під колір інтер'єру для "обвішаного Голд" клієнта, просто "розкривалися" і непритомніли, коли два прийшли Ядрена перцю - тобто ми з приятелем - діставали принесені з собою роздруківки з сайтів виробників всіх характеристик, що цікавить апаратури і, далі, під час прослуховування, просто вбивали їх наповал фразами типу "мда ... явні нерівномірності в АЧХ на високих середніх", "ну клас - для 64-х кілобітного DolbyDigital та ще й з LFE купувати саб за $ 10 000", "цікаво , а в якому стандарті вка зана потужність цих колонок? ". Колишні в цей момент в салоні відвідувачі відразу починали цікавитися і ставити питання НАМ, мабуть не надто задоволені відповідями продавців із серії анекдотів з життя, над якими хочеться плакати: "Г-н продавець, ви мені не підкажіть? Я щось не зрозумію, а чим ця модель відрізняється від цієї? " - "Ну ви че, не бачите - ця дорожче, а значить КРУТІШЕ!" і все в такому роді. Є, звичайно, салони де працюють тямущі хлопці. Так адже керуючому таким спецам треба платити нормальні гроші, а це, в кінцевому підсумку, позначається на ціні купується клієнтами апаратури. І, якби моя зарплата була в рази вище ціни підшукувати інші комплекту, я б з радістю пішов в пристойний салон, і, навіть заради приємної розмови з розумними людьми, готовий був би переплатити на 10% -30% дорожче середнього. Тим же, хто (як я) не має таких надприбутків і розбирається в апаратурі краще, ніж послужливо несе єресь продавець-консультант, має сенс робити покупки в недорогих, але стабільних фірмах. У свою чергу, непосвяченим в усі аудіо тонкощі людям я завжди раджу не гнатися за дешевизною, борсаючись по ринках, а краще переплатити за консультацію у хорошого фахівця в пристойному салоні, бо скупий платить двічі. Так що, чудово уявляючи собі всю ситуацію, ми з приятелем пальців не загинали, а лише скромно просили поставити послухати на обраної апаратурі принесену з собою на CD музику і не заважати нам в прослуховуванні (а іноді і в обговоренні) своїми "геніальними" доводами.

DigiTheatre

Розглянемо перший комплект. Загальна потужність входить в нього акустики 62,5 Вт RMS і 1000 Вт PMPO (пояснення по стандартам на потужність можна почитати у нас на сайті в цій статті ). Загальна вага з упаковкою - 15 кг. Комплект складається з (в дужках вказані габарити в міліметрах):

 • фронтальних спікерів: 7,5 Вт + 7,5 Вт (114 × 236 × 150 мм)
 • тилових спікерів: 7,5 Вт + 7,5 Вт (114 × 151 × 150 мм)
 • спікера центрального каналу: 7,5 Вт (260 × 106 × 155 мм)
 • сабвуфера: 25 Вт (180 × 132 × 60 мм)
 • апаратного Dolby Digital декодера

Зверніть увагу, фронтальні колонки складаються з двох шарнірно скріплених між собою спікерів. Мабуть, така конструкція була придумана інженерним генієм для, так би мовити, апаратного розширення стерео. Але, покрутивши верхні частини колонок в різні боки, я так і не домігся жодних виразних позитивних відчуттів від подібного наворота.

Що ж цікавого привернуло мою увагу в цьому комплекті?

Давайте розглянемо все детальніше. Що характерно - Dolby Digital декодер виконаний повністю незалежним від каскадів (які знаходяться в сабвуфере) і має наступні входи:

 1. коаксіальний S / PDIF (RCA)
 2. оптичний S / PDIF (Toslink)
 3. стерео RCA лінійний вхід (мабуть, передбачений для наскрізного підключення і комутації додаткового джерела звуку)

З декодера йде спеціальний товстий кабель, з 6-ю стандартними "тюльпанове" (RCA) на кінці. Таким чином, додавши до цього комплекту звукову карту з 6-ю виходами (TB SantaCruz, Creative SBLive! 5.1, Genius SoundMaker 5.1 і т.п.), можна усунути обмеження на апаратне декодування тільки Dolby ProLogic і DolbyDigital. Виникає питання - а навіщо ж тоді цей декодер потрібен, якщо його функції саме по декодуванню з успіхом може виконати сучасна з 6-ю лінійними виходами карта? Щоб шановним читачам моє пояснення було більш зрозуміло, наведу збільшене фото "морди" цієї зверюги:

По-перше, по-друге і по-третє - це комфорт. Лежачи на дивані, з пульта дистанційного керування можна запустити тест3, вибрати необхідний режим роботи декодера (вже більш актуально), відрегулювати за смаком гучність кожного спікера окремо і всіх колонок разом (а ось це просто життєво необхідно!). А також, дуже зручно, скажімо, при перекладі "себе коханого" після довгої і напруженої роботи (ну або Гаманов в Квак, якщо Ви молодший) в режим stand by, для прослуховування музики одним натисканням на пульті залишити тільки фронтальні колонки і сабвуфер. А тепер уявіть свої гарячкові дії в Віндоус по переключенню режимів роботи звукової карти, де-небудь в надрах комплектних утиліт. Пульт ж, за останніми даними розвідки, з ширвжиткових карт має тільки Live! Platinum 5.1. При цьому, ціни на Platinum 5.1 кусаються. Не кажучи вже про те, що у власників непоганих звукових карт з цифровими виходами (наприклад, на чіпах Vortex2 або Yamaha7х4), може не виникнути бажання "міняти шило на мило". Тобто їх карти - поміняти на більш модні зараз 6-ти колоночного.

3 Функція, розроблена для маніяків, пересиджувати за комп'ютером - якщо Ви не можете сказати "в якому вусі у Вас дзижчить?", То значить пора піти погуляти на свіже повітря. :)

Невелике уточнення. Коли стаття була зверстані, я вирішив ще раз уточнити ціни на цей комплект. На подив, крім двох описуваних, в прайсі знайшлися ще дві позиції. А саме DigiTheatre LC і DigiTheatre PC. Перший комплект (що має на увазі в собі абревіатуру Low Cost, низька ціна) - це просто DigiTheatre, Недоукомплектованість вищезазначеним декодером, але зате і подешевшав від того вдвічі! Так що, тепер задум розробників про незалежність декодирующей і підсилювальної частини стає повністю ясним для нас з вами. Другий - являє собою комбінацію з DigiTheatre LC + VideoLogic SantaCruz (це європейський варіант Turtle Beach SantaCruz, він відрізняється від оригіналу тільки набором софта).

Цей комплект пробув на тестуванні цілих два тижні, і то, що такого "превіреде" як я було зручно з ним звертатися весь цей термін, говорить про те, що розробники постаралися на совість. До речі, ось такий ось крихітний пультик йде з ним у комплекті. Його товщина - всього 5 (!) Мм, а харчується він від плоских, з 10-ти копійчану монету, батарейок.

Перегляд фільмів і прослуховування музики вироблялося в не дуже захаращений меблями кімнаті 3х4 метра. Звук в DVD-фільмах здався мені досить переконливим. Акустика дуже правдоподібно відтворювала звукову доріжку, записану в форматі Dolby Digital 5.1 (AC-3). А характерне звучання среднечастотних динаміків, розташованих усередині колонок, згладжувало огріхи, стандартного для DD5.1, 64-х кілобітного потоку.

Для Музики, пластмасові корпуси колонок ... еее ... (як би це м'якше висловитися?) Не дуже вдалі. :) Але все ж, незважаючи на обрану в якості матеріалу для колонок 3-х міліметрову пластмасу, мені здалося, що самої геометрією колонок, застосуванням акустичної матерії і гумовими подушечками в точках опори, розробники по максимуму вичавили всі ресурси з наявного в наявності. Навіть дроти в комплекті йдуть вельми пристойні: мідні, міліметр в перетині, і достатньої довжини (по 4 метри на фронтальні і центр, і по 6 метрів на тилові колонки).

Ми порівняли звучання цього комплекту при програванні музичних композицій з музичним центром AIWA (з двома пластмасовими ж спікерами, 10 Вт RMS, 50-12000 Гц), через знаходження обох пар колонок в рівних "вагових" категоріях. На фотографії наведених фронтальні спікери, які стоять на Колоночки від AIWA-и. Для масштабу наведених 15-ти дюймовий монітор і клавіатура.

Незважаючи на всі песимістичні прогнози, колонки з комплекту VideoLogic DigiTheatre звучали набагато краще на високих і середніх частотах, ніж їх пластмасові побратими від центру. А при підключенні сабвуфера низи сильно оживали (або, якщо буде на те воля, :) з'являлися).

Підіб'ємо резюме музичним тестів. Для електронної, танцювальної та поп музики звучання оцінюється як впевнено хороше. Для класичної і джазової музики - як початкова фаза "отстойтуса обикновентуса".

DigiTheatre DTS

Перед початком тестування другого комлекта, дозвольте мені влаштувати маленький лікнеп на тему DolbyDigital vs. DTS (хто все це знає - пропускає теорію і читає далі).

Якщо виходити з того, що звукова доріжка DVD розпаковується в 16 біт 48 кГц, отримуємо наступні викладки:
48000 Гц * 16 біт / 1 к = 750 кбіт / с одержуваний декодіруемий потік (не забуваємо, 1 кбіт = 1024 біт).

Тепер, відповідно до самої останньої версії найбільш авторитетного і повного англомовного джерела http://www.dvddemystified.com/dvdfaq.html і грунтуючись на моїй практиці, як завзятого DVD-філа, отримуємо:

DolbyDigital5.1:

~ 80% фільмів з DD5.1 ​​мають аудиопоток 384 кбіт / с = 64 кбіт / с * 6 каналів. 750 кбіт / с: 64 кбіт / с = 11,7 ~ компресія в 12 разів

~ 20% фільмів з DD5.1 ​​мають аудиопоток 448 кбіт / с = 96 кбіт / с * 2 фронтальних каналу + 64 кбіт / с * 4 інших. 750 кбіт / с: 96 кбіт / с = 7,8 ~ компресія в 8 разів

DTS:

768 = 128 кбіт / с * 6 каналів. 750: 128 = 5,9 ~ 6-ти кратне стиснення

1536 = 256 кбіт / с * 6 каналів. 750/256 = 2,9 ~ 3-х кратне стиснення (!)

Проведемо аналогію з чимось рідним і знайомим, наприклад з MP3 (не як пряму аналогію, а тільки як родинного стандарту стиснення з втратами). Так як у MP3 два канали (тобто стерео), DD5.1 ​​відповідає 128 кбіт / с у MP3 (максимум для DD5.1 ​​- це до 192 кбіт / с, але такий потік тільки на фронтальних колонках). DTS ж - 256 кбіт / с у MP3 (межа - 512 кбіт / с).

Якщо ви щасливий власник DVD диска з фільмом "Матриця", то ви легко можете помітити, що звук в документальному фільмі про зйомки цієї епічної картини йде в 96 кбіт / с стерео. І коли перемикаєшся на фільм з його 64 кілобітах, що дісталися для 5.1, то в обидва вуха наче хтось вставляє по тампакс. :) А що було б, якщо подивитися фільм в 256 КІБІТ на канал - це просто страшно уявити! Правда, довелося б пожертвувати годиною документальних зйомок і записаним на диск другою мовою, але ... Підніміть руки, хто відмовився б від такої принципової можливості вибору між якістю і кількістю?

Сподіваюся, що тепер питань немає. :) Ах так, залишився один маленький питання - де ж взяти фільми з цим чарівним стандартом? Ситуація на даний момент поступово виправляється, але не з тією швидкістю, яку багатьом з нас хотілося б бачити. Загальний список фільмів в DTS-е можна подивитися на офіційному сайті розробників цього стандарту www.dtsonline.com . На сьогодні існує вже понад 150 фільмів з DTS-му для 1-ї зони і близько 50-ти готуються до виходу.

Отже, другий комплект від VideoLogic має в своїй назві магічні букви DTS. Це означає як мінімум те, що комплектний декодер може декодувати апаратно і DTS теж. Погляньмо на картинку:

Як видно, весь цей комплект виконаний більш солідно. Але зате і стоїть в ~ 1,6 рази дорожче попереднього. А тепер, розглянемо все детальніше. До його складу входять:

 • чотири однакових сателіти: 4 × 30 Вт RMS (100 × 136 × 79 мм)
 • центральний спікер: 30 Вт RMS (303 × 132 × 152 мм)
 • сабвуфер: 70 Вт RMS (350 × 245 × 400 мм)

Загальна потужність комплекту: 220 Вт RMS. Вага брутто ~ 17 кг.

Відмінні риси цього комплекту я б охарактеризував трьома словами: компактність, потужність, якість. Сателіти досить важкі і виконані, схоже, з МДФ, ламінованого пластиком. Мені дуже хотілося розпиляти хоч один із спікерів, щоб заглянути всередину, але у фірми, що дала комплект на тестування, тоді трапився б серцевий напад. :) Так що вибачайте, камаради, доведеться задовольнятися тільки видом колоночки з отстёгнутой захисною сіткою.

Корпус сабвуфера так само радує добротним, фарбованим в чорний колір, ДСП. Ось вам на десерт фотка сабвуфера з отсёгнутой тканинної рамкою:

У мене просто слинки течуть від подібного якісного виконання. З цим комплектом я погрався трохи довше, ніж з попереднім, і повернув з набагато більшим жалем. Забіжу вперед: саме цей комплект акустики отримав нагороду від iXBT в номінації "Кращий комплект комп'ютерної акустики 2000".

Перейдемо до розгляду можливостей ресивера, поєднаного тут з центральним каналом. входи:

 1. коаксіальний S / PDIF (RCA)
 2. оптичний S / PDIF (Toslink)
 3. стерео RCA лінійний вхід

З'єднується ресивер з сабом товстої півтораметрової шиною. Можливо, кожен провід в ній екранований, але перевірити, зробивши невеликий надпил, я не наважився. :) Подібне рішення робить непотрібним шнур живлення для ресивера, так як харчування подається по парі проводів шини. Питання екранування звукових проводів від фідерів харчування і сигнальних проводів інженерами VideoLogic-а, мабуть, було вирішене позитивно, так як якість звуку від такої "знахідки" не постраждало.

На зображенні морди видно, що крім стандартних режимів Dolby Digital, Dolby ProLogic і Stereo, є режим декодування DTS. А так само є в наявність режими, одержувані в результаті обробки внутрішнім ефект-процесором: Theatre і Hall.

Таким чином, цей ресивер нітрохи не поступається по мінімально необхідним функціональним можливостям своїм "великим" колегам по призначенню зі світу Hi-Fi & Hi-End.

Пульт ДУ в цьому комплекті не представляє з себе нічого екстраординарного і не був удостоєний честі бути "сфотканим". Невеликий за розмірами, як від VHS плеєра. Живиться від двох батарей формату ААА.

Прослуховування фільмів виявило Невеликий казус. В кімнаті 3 на 3 метри (в сусідня булу зайнятості комплектом-побратимом без DTS-а) на відаленні метра від тілові колоночек смороду переставали чутіся. Довелося заглянути в інструкцію і з подивом прочитати цікавий "рекомендейшн", що тилові колоночки потрібно поставити НЕ ззаду, як прийнято, а з боків, щоб ті "дулі" по прямій в вуха. Я порахував це жартом, проте дотримання цієї рекомендації повністю вирішило проблему. Чудеса, та й годі!

Перегляд DVD на комплекті DigiTheatre DTS залишив для моїх чуйних вух набагато приємніше враження, ніж на такому без магічних букв DTS в назві. Головне радісне враження (і навіть гордість за ці комп'ютерні колоночки) було засновано на нарешті повністю подолана пластмасовому призвук (СЧ-резонансах в акустичній системі). Але, повторю, це лише моє враження прискіпливого на вухо слухача, і багато хто може не розділити моїх радісних емоцій, просто не почувши різниці з пластиковими Бумбокс.

За виконання музики цей комплект отримує оцінку "добре" в принципі, і "відмінно" для комп'ютерної акустики. Звучання на поп-композиціях сперечалось вже навіть з дерев'яними колонками Radiotechnika S-30B. А це відмінний результат для акустики такого класу. Основні претензії були до провалену в цьому комплекті "нижньої серединці" (в термінах АЧХ). На деяких композиціях це було некритично, на інших - істотно збіднює картину.

Але в цілому - DigiTheatre DTS залишив найкраще враження з усієї бачені і слишенной мною саме комп'ютерної акустики. Що до ціни - на мій погляд, тут вона цілком виправдана. Однак, такі питання кожен вирішує для себе сам.

Висновок

VideoLogic DigiTheatre - вибір тих, кому вже не вистачає пластмасових чебурашек з діаметром динаміків 2 дюйма. Одні з кращих наборів комп'ютерних пластмасових колонок. Дуже зручний і стильний пульт дистанційного керування.

VideoLogic DigiTheatre DTS - вибір набагато більш вимогливих користувачів, які планують використовувати комп'ютерну акустику як для перегляду фільмів з DTS-му, так і для якісного прослуховування MP3 і насолоди більш реалістичними ефектами в іграх. Я б навіть сказав, що це проміжний варіант між серйозним аудіо-комплексом і несерйозними комп'ютерними спікерами.

Свої відгуки на статтю, як зазвичай, можна залишити в нашій конференції " Про матеріали сайту ". А можна і продовжити вже існуюче обговорення за цією статтею .

Комплекти VideoLogic DigiTheatre і DigiTheatre DTS надані на тестування компанією " Мультимедіа Клуб ".

Я щось не зрозумію, а чим ця модель відрізняється від цієї?
Що ж цікавого привернуло мою увагу в цьому комплекті?
Функція, розроблена для маніяків, пересиджувати за комп'ютером - якщо Ви не можете сказати "в якому вусі у Вас дзижчить?
К би це м'якше висловитися?
Підніміть руки, хто відмовився б від такої принципової можливості вибору між якістю і кількістю?
Ах так, залишився один маленький питання - де ж взяти фільми з цим чарівним стандартом?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: