Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращі програми для обробки фото на комп'ютері

 1. Платні редактори фотографій
 2. ACDSee
 3. Fotoslate 4
 4. Безкоштовні програми обробки фотографій
 5. Microsoft Office Picture Manager
 6. XnView
 7. Hornil StylePix
 8. LightBox Free Image Editor
 9. GIMP
 10. Fotoflexer
 11. Picasa

В якій програмі краще обробляти фотографії? Якщо поставити таке запитання будь-якому щодо просунутому користувачеві, то у відповідь почуємо що це Adobe Photoshop. Безумовно, можна сказати, що це перша програма серед всіх, якщо не брати до уваги двох помітних для звичайних користувачів мінусів: Adobe Photoshop є платною і досить складною. Для професіоналів це звичайно не є перешкодою, але хотілося б поговорити про програми для, так би мовити, звичайних людей. Адже найчастіше для домашньої обробки фотографій потрібно не так багато функцій. Тому в даній статті ми зупинимося на інших програмах, нехай вони і менш популярні, але при цьому по набору інструментів вони практично не поступаються Adobe Photoshop.

Тому в даній статті ми зупинимося на інших програмах, нехай вони і менш популярні, але при цьому по набору інструментів вони практично не поступаються Adobe Photoshop

Платні редактори фотографій

CorelDRAW

Серед платних редакторів фотографій одним з найбільш популярних є CorelDRAW. CorelDRAW - один з найпопулярніших графічних редакторів. Цей редактор активно використовується як професіоналами, так і аматорами. Пояснюється це тим, що CorelDRAW має зручний інтерфейс, великий набір засобів, для редагування графічних зображень, створення нових, а також дає можливість отримувати високоякісні зображення.

Можливості цього редактора дозволяють працювати і з кольором, і з формою зображення: розтяг, стиск, зміна розміру і т.п. При роботі в CorelDRAW легко можна поєднувати зображення з різними написами. Тому комп'ютерна графіка CorelDRAW більше підходить для створення емблем, логотипів, книжкової та рекламної верстці, ніж для обробки фотографій. З появою в пакеті coreldraw редактора Corel Photo-Paint можливості значно розширилися, тепер більше уваги можна приділяти обробці графічних зображень.

Нещодавно з'явилася програма, призначена для створення анімації Corel RAVE. Зараз найбільшу цінність мають програми здатні поєднувати функції різних графічних редакторів, які дозволяють реалізувати складні дизайнерські рішення. Такою програмою можна повноправно вважати CorelDRAW Graphics Suite. Вона містить в собі різні редактори і програми coreldraw, завдяки чому можна втілювати різні творчі задуми. Але варто зазначити, що цей продукт не безкоштовний, наприклад найдешевша версія CorelDRAW Home & Student Suite X7 коштує 6387 рублів в інтернет магазині.

Крім цього редактора також існує безліч інших. Таких як:

ACDSee

ACDSee

ACDSee це повний комплект всіх можливих дій для обробки, конвертації, перегляду фотографій безлічі відомих форматів. Єдиним недоліком цього додатка може виявитися ціна, яка стартує від 1200 руб.

Fotoslate 4

Fotoslate 4 - інструмент, створений для оформлення та друку цифрових фотографій. Фішкою цього редактора є можливість друку під виглядом фотоальбомів, стандартних записників, як календарі або як листівки і навіть логотипів для футболок. Шаблони можуть бути налаштовані вручну. Підтримуються формати BMP, JPG, TIFF і PDF. Але і коштує таке задоволення близько 30 дол. США.

PortraitPro ідеальний для «чайників», так як дозволяє насолоджуватися автоматичною обробкою обраних ділянок. Але коштує близько 40 дол. США.

ФотоШОУ PRO 7.0 - це ще один приклад редактора, що дозволяє створювати милі слайд-шоу і навіть анімовані презентації фотографій. Серед інструментів близько 150 ефектів, різноманітні анімації, титри, заставки та колажі. Вартість цієї принади близько 1400 руб.

Фото на документи Профі 8.0 - ідеальна знахідка для редагування документів. Вона цілком підійде для користування в домашніх умовах, хоча її використовують навіть в салонах. Серед функцій - готові формати фотографій, заміна фону, одягу. Оцінюють програму в 1650 руб.

Photoinstrument 7.4 - ця програма створена для поліпшення і ретушування зображень. Завдяки такому інструменти ви можете усунути дрібні недоліки і навіть виконати віртуальний макіяж. Крім того можна гарненько себе омолодити. Але за таку іграшку доведеться заплатити близько 50 дол. США.

Якщо ж ви любитель шаблонів, то тоді вам потрібна PhotoShine 4.9, яка налічує понад 680 шаблонів, поділених на категорії, наприклад: діти, любов, свята. Проста у використанні, але вартість її близько 40 дол. США.

Безкоштовні програми обробки фотографій

Серед безкоштовних інструментів можна знайти дещо набагато цікавіше.

Microsoft Office Picture Manager

Отже, першою розглянемо програму, яка є майже на всіх комп'ютерах, Microsoft Office Picture Manager. Програма має гнучкі можливості управління, дозволяє додавати ярлики для часто використовуваних зображень, спільно використовувати кілька малюнків. Picture Manager має мінімальний необхідний набір функцій для обробки зображень: зміна кольору, яскравості і контрастності, обрізка, поворот і відображення, коригування ефекту червоних очей, також можна змінювати розміри малюнка.

Після редагування малюнка його можна зберегти як в вихідному файлі, так і створити новий. Іноді для відправки зображень необхідно їх стиснути до певного розміру - ця функція теж доступна в Picture Manager.

XnView

Крім неї можна скористатися наприклад:

Відмінний аналог популярного ACDSee це програма XnView. Розробники постаралися на славу і вклали в неї безліч функцій, які варто спробувати самому.

Hornil StylePix

Також радимо скористатися знахідкою корейських програмістів Hornil StylePix. Програма містить в собі півсотні фільтрів, ретуш, корекцію фотографій, роботу з шарами, градуювання і заливки, виділення областей, видалення червоних очей. Працювати з нею одне задоволення.

LightBox Free Image Editor

Ще однією знахідкою для початківців може служити LightBox Free Image Editor. Який крім стандартних функцій редагування пропонує ще власну родзинку - Remove Color Casts, яка покращує загальний ефект фотографії за допомогою усунення сірих відтінків особи.

GIMP

Багато хто вважає цю програму безкоштовним аналогом Adobe Photoshop, хоча самим розробникам дуже не подобається таке формулювання. GIMP - це вільне ПЗ, і високоякісне додаток для фоторетуші і створення оригінальних зображень. Програма підтримує більше тридцяти форматів зображень. GIMP має широкий спектр різноманітних функцій для обробки фотографій, наприклад, інструменти для корекції, балансування кольорів, регулювання яскравості, контрастів, насиченості, знебарвлення.

Також програма дає можливість за допомогою різних масок, фільтрів, шарів з різними типами накладення і режимами змішування виконувати наступні операції: кадрувати фотографії, коректувати перспективу, прибирати спотворення, імітувати використання різних цветофільтров, повертати втрачену деталізацію і багато іншого. Також GIMP має зручний інтерфейс, і навчитися працювати з ним буде досить легко.

Fotoflexer

Fotoflexer - це безкоштовний онлайн редактор. За набір інструментів він нагадує урізаний Photoshop, в ньому не можна працювати масками і вибудовувати ряд шарів. Але при цьому Fotoflexer має гідну галерею фільтрів, яка добре редагується, також є можливість змінювати кольорову схему заданої області, наносити різні написи, використовувати елементарну анімацію, наприклад, різні мерехтливі фігурки, змінювати розміри і обрізати зображення. Цей редактор має кілька помітних мінусів - досить низька швидкість роботи навіть при хорошому інтернет-з'єднанні і наявність реклами на сайті, також для деяких може стати проблемою англійську мову ітерфейсом.

Picasa

Picasa - ця програма також призначена для обробки цифрових фотографій. З 2004 року випускається безкоштовна версія. Програма має широкий спектр можливостей для роботи з зображеннями: завантаження фотографій зі сканера і камери, перегляд, роздруківка, створення колажів, відправка по електронній пошті. Редагування фотографій: ретушування нерівностей, вирівнювання кольору, використання різних ефектів, коригування ефекту червоних очей і т.п.

У статті були розглянуті програми, зручні та доступні у використанні людям, які не мають спеціальних навичок в обробці фотографії. І ознайомившись з цим невеликим списком кожен зможе підібрати ПО спеціально для себе. Для кого-то просто необхідна програма, обробна фотографії, а кому-то потрібно більш потужне ПЗ з великим набором різноманітних функцій.

Матеріал підготовлений за участю співробітників студії « Yo-Foto «.

Перегляди: (128432)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: