Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращий локальний сервер: який вибрав я?

 1. Установка локального сервера.
 2. Налаштування локального сервера.
 3. Установка MaxSite на локальний сервер.

Сьогодні ми розберемо установку MaxSite CMS на локальний сервер

Сьогодні ми розберемо установку MaxSite CMS на локальний сервер. Прекрасно розумію, що мій сайт відвідують не тільки професіонали, а й новачки, тому, в першу чергу, я відповім на питання:

- Що таке локальний сервер?

Локальний сервер - це програма, навіть цілий комплекс програм, встановивши який на свій комп'ютер, ви зможете прямо на ньому розробляти свої сайти, а це "по-звірячому" зручно знаєте Локальний сервер - це програма, навіть цілий комплекс програм, встановивши який на свій комп'ютер, ви зможете прямо на ньому розробляти свої сайти, а це по-звірячому зручно знаєте

Звичайно, якщо ви обмежуєтеся розробкою сторінок HTML + CSS , То він і нафіг не потрібен - відразу можна в браузері переглядати результати. Але ось тим, хто працює з CMS ( системою управління сайтом ), Без локального сервера не обійтися!

Тому як у вас просто не вийде запустити цю "штукенцію" на своєму комп'ютері. Для її роботи потрібен сервер, який зазвичай знаходиться на хостингу. І навіть якщо у вас є свій сайт, розробляти той же новий шаблон буде дико незручно, так як кожен раз змінений файл треба завантажувати на сервер, що б подивитися на зміни, і не напоротися чи де-небудь, будь-небудь косяків. А зазвичай якраз таки і напоротися. Тому як у вас просто не вийде запустити цю штукенцію на своєму комп'ютері

Погодьтеся - це дуже незручно.

Саме для цих цілей і був придуманий локальний сервер. Встановив його до себе на комп'ютер, поставив туди сайт - і розробляв собі потихеньку нові фішки / шаблони / і всяку іншу безглузду хрень. Я саме так і розробляю нові шаблони, уроки і т.д. (Хрень в тому числі Саме для цих цілей і був придуманий локальний сервер )

Думаю, з цим розібралися. А значить, тепер будемо копирсатися в іншому напрямку, а саме:

- Як встановити локальний сервер?

Відразу дам мудру пораду, раз локальний сервер - це програма, значить спочатку нам треба її десь "чесно спіонерити". А для того що б "спіонерити", треба для початку визначитися, з яким саме сервером ви хочете працювати.

Підозрюючи, що тим, хто вже вміє працювати з локальним сервером - ця стаття нафіг не потрібна (ох горе мені горе Підозрюючи, що тим, хто вже вміє працювати з локальним сервером - ця стаття нафіг не потрібна (ох горе мені горе  ), А ті, хто ні - поняття не мають які вони бувають, буду пропонувати лише один варіант - НАЙКРАЩИЙ (ну це я так скромно назвав той сервер, з яким сам працюю) ), А ті, хто ні - поняття не мають які вони бувають, буду пропонувати лише один варіант - НАЙКРАЩИЙ (ну це я так скромно назвав той сервер, з яким сам працюю).

А взагалі, всім "web-Стереопари", в тому числі і мені, дозволяється захищати, хоч з піною у рота, свій варіант в коментах, так що можете залишити свою думку з приводу локального сервера. А ми погнали далі.

Найкращий варіант, який я рекомендую - це використання програми OpenServer. Зізнаюся чЕстно Найкращий варіант, який я рекомендую - це використання програми OpenServer , Що спочатку сидів на Denwer, але після того як спробував OpenServer - не шкодую. Реально приємніше і зручніше працювати з ним.

Загалом, дуємо ось за цим посиланням: скачати локальний сервер , Вводимо капчу і нам дадуть на вибір завантажити три версії.

Я скачував стандартну версію локального сервера.

Завантажили? Ну що ж, тепер найскладніше - до жаху важка установка Завантажили . Гарненько запасіться чайком і "Печенюги", так як ця штука зажадає 27 хвилин установки і 9 перезавантажень вашого комп'ютера. Від нудьги рятує тільки те, що там під час установки мультики показують. Тому чай не завадить.

Установка локального сервера.

Вона починається з того, що нам необхідно визначитися, в яку папку ми будемо його витягати з архіву. Я у себе на диску E, створив папку з назвою open_server, і туди все розпакувати.

Рекомендую зробити так само, або хоча б постарайтеся, що б в дорозі до вашої "локалке" не використовувалися російські символи. Тобто не треба його розміщувати в папці з російськими буквами і прогалинами. А то можуть виповзти шкідливі глюки. Рекомендую зробити так само, або хоча б постарайтеся, що б в дорозі до вашої локалке не використовувалися російські символи

Ну що? Витягли? Фууухх ... Вітаю, установка завершена! Ну що (Весь квітень нікому не вір)


Налаштування локального сервера.


Тепер в папці запускаємо файл Open Server.exe, і у нас, в панелі завдань (зазвичай знаходиться в правому нижньому кутку робочого столу) відобразитися червоний прапорець.

Натискаємо на нього і з'явиться контекстне меню з декількох пунктів:

Натискаємо на нього і з'явиться контекстне меню з декількох пунктів:

Саме час приступити до налаштування локального сервера. Багато налаштовувати ми там не будемо, лише - налаштуємо все під наші потреби.

І так, вибираємо пункт "Налаштування", і перед нами з'явиться відповідне вікно. Вибираємо в ньому вкладку "Сервер" і там вказуємо букву для віртуального диска, а також назву сервера бази даних. Втім, можна все залишити за замовчуванням. (я так і зробив)

Якщо поміняли на свої параметри - не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти".

Все, тепер знову клацаємо на прапорець і вибираємо пункт "Запустити". Через кілька секунд наш сервер повинен запуститися, прапорець стане зеленого кольору і у вас на комп'ютері з'явиться новий віртуальний диск з тією буквою, яку ви вказали в налаштуваннях.


Установка MaxSite на локальний сервер.


Ось, нарешті ми добралися до самого головного, відразу хочу сказати спасибі за те, що терпіли весь мій марення і знущання, які я розмістив вище.

Установка MaxSite на локальний сервер нічим ні відрізняється від установки на звичайний, треба завести базу даних, вказати пароль і користувача, і пройти ті ж самі кроки установки, що і при установці на справжній хостинг .

Тут я вирішив для наочності записати видеоурок. Так як довелося б писати ще більше, ніж вже накатав, та й бажано не напартачив з базою даних:От і все. Як бачите - простіше нікуди.

Тепер у вас на комп'ютері є власний працюючий сайт, над яким ви спокійно можете проводити свої нелюдський досліди. Тепер у вас на комп'ютері є власний працюючий сайт, над яким ви спокійно можете проводити свої нелюдський досліди

Дякуємо за увагу.

ЗИ: Не забуваємо ділитися статтею з "дружбанами", за допомогою натискання на різні кнопуленціі соціальних мереж.

ЗИИ: Готовий посперечатися на рахунок САМОГО КРАЩОГО локального сервера в коментарях. А взагалі було б цікаво дізнатися, чим користуєтеся ви.

Завантажили?
Ну що?
Витягли?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: