Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

loader.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з loader.exe
 2. Інформація про фото loader.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з loader
 5. loader сканер

Справжній файл loader.exe є одним з компонентів програмного забезпечення K-Meleon, розробленого K-Meleon.

Loader - це абревіатура від K-Meleon Web Loader Service

Loader.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є loader.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з loader.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Passcape Loader Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи loader.exe.

Інформація про фото loader.exe

процес Passcape Loader Service або TibiaBot (Версія NG 4.9.0) належить програмі Been або K-Meleon (Версія 1.1.6 en-US) або TibiaBot NG від Been .

Опис: loader.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Loader.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 580,096 байт (40% всіх випадків), 57,344 байт, 3,321,856 байт або 32,768 байт. Опис: loader
Немає інформації про творця файлу. Це не системний процес Windows. Додаток не видно користувачам. Loader.exe здатний маніпулювати іншими програмами, записувати введення даних і заховати себе. Тому технічний рейтинг надійності 30% небезпеки.
Програма K-Meleon 1.1.6 en-US або Been може бути видалена в панелі управління в розділі програми і компоненти.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з loader.exe

 • Якщо loader.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 56% небезпеки. Розмір файлу 11,776 байт (33% всіх випадків), 580,096 байт або 15,360 байт. Немає інформації по файлу. Це не системний процес Windows. Додаток не видно користувачам. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, User Shell Folders). Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. Loader.exe здатний маніпулювати іншими програмами.
  Програма Been може бути видалена в панелі управління в розділі програми і компоненти.
 • Якщо loader.exe знаходиться в папці C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 72% небезпеки. Розмір файлу 3,072 байт. Немає більш детального опису програми. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. У процесу немає видимого вікна. Це не системний процес Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу loader.exe, наприклад TrojanDownloader: Win32 / Cutwail.AP або TrojanDownloader: Win32 / Malushka.AE (визначається антивірусом Microsoft), і Trojan-Downloader.Win32.Mutant.ask або Trojan.Win32 .Agent.acir (визначається антивірусом Kaspersky). Таким чином, ви повинні перевірити файл loader.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

ставив гру на комп, після установки гри додаток видало помилку і упомінуло про цей файл.
саша Установлюю утиліту MouseAim v2.0 для Resident Evil 4 / Biohazard 4, щоб подружити останнього з мишкою. вимагає loader.exe
Олег Малвер побачив троян в цьому файлі. Лежав у c / windows. Видалив і на душі стало легше.
Михайло Аваст розпізнає його як троян зніс всю вінду геть. Керував він папками з фле шек папки глючат важать 609кб просто біда набридло це останнім часом зупиняв це процес в ручну писав що валяється в папці svhost але там були 3 файлу dll він за цією адресою не був удома-жесть.мучаюсь з відновленням вінди.п
дмитрий Найчастіше на файлообмінниках пропонують завантажити цю утиліту як активатор Windows. У більшості випадків в розділах цього активатора прописані трояни (в кращому випадку) і шифрувальники типу Vault (він прописується як системний файл реєстру), часто пропонований файл знаходиться на сайті відповідей mail.ru, і піймавши такий файлик ви залишитеся з шифрованого системою і всієї зберігається інфою на всіх дисках в залозі, крім завантажувальних файлів, їх шіфровальщк відразу не кодує. Наслідки можете прочитати на форумах з цього вірусу, натоятельно рекомендую ознайомитися, тому що участіліь випадки зараження. Так що стережіться подібних утиліт. (додаткова інформація)
Володимир

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото loader.exe: - на основі 7 голосів з 5 відгуками.

32 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів дали, як безпечний. 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з loader

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з loader. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу loader.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

loader сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: