Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Локальний сервер Denwer - як створити сайт на комп'ютері - установка, настройка і видалення Денвера

 1. Де скачати Denwer, як його встановити і запустити?
 2. Перевірка працездатності локального сервера
 3. Налагодження та установка Joomla або WordPress на Денвер
 4. Створення бази даних і користувача засобами Denwer
 5. Перенесення сайту на хостинг
 6. Як видалити Денвер з комп'ютера

Це чергова стаття з рубрики Інструменти вебмастера, в якій я хочу поговорити про роботу з сайтом на безкоштовній збірці під назвою Denwer, яку можна вільно скачати з ресурсу розробника. Спочатку розповім про те, що ж таке локальний сервер і навіщо нам з ним працювати. Попросту кажучи, його ви можете встановити і конфігурувати у себе на комп'ютері, отримавши безкоштовний аналог хостингу (читайте про те, що таке хостинг і домени тут ).

для роботи на будь-якому движку сайту вам, в цьому випадку, не доведеться купувати хостинг і навіть не обов'язково мати доступ в інтернет. Можливості, які надає вам Денвер, практично нічим не відрізняються від можливостей віддаленого хоста, так і складатися він буде з тих же самих компонентів і мати ті ж можливості. Він уже містить в собі бази даних MySQL, якій можна буде управляти через PhpMyAdmin читайте докладніше про це скрипті), сервер Apache (читайте що таке server ), Має підтримку PHP і багато іншого.

Де скачати Denwer, як його встановити і запустити?

Можна завантажити окремо всі описані вище компоненти локального сервера і, поставивши їх у себе на комп'ютері, правильно конфігурувати, але ж не всі здатні це зробити. І навіть ті, хто розуміє що до чого, можуть випробувати масу труднощів при установці і особливо при його конфігурації.

Тому, для спрощення нам з вами життя, були придумані і створені різноманітні установочні пакети (збірки), що дозволяють при мінімальних витрачених зусиль завантажити повністю робочий і конфігурований комплекс.

Вам тільки залишиться скачати відповідну збірку і встановити на нього движок вашого проекту (Joomla, WordPress і т.п.), а потім починати працювати на ньому, точно так же, як ви б робили при знаходженні файлів движка на фізичному хості. До речі, як варіант і альтернативу даному рішенню, можна розглядати вільний від плати хостинг з підтримкою MySQL і PHP , Тобто здатного працювати з Joomla та WordPress. Але в цій статті ми будемо говорити саме за localhost.

Отже, що ж нам пропонують розробники таких безкоштовних настановних пакетів? Давайте я перерахую посилання на сторінки ресурсів, де можна їх буде скачати, а потім розповім в подробицях саме про встановлення та налаштування одного з них, якого я вибрав в якості фаворита.

Це особисто мій вибір, а ви можете користуватися тим пакетом, який більше сподобається вам. Благо, що робота з ними досить однотипна і, зрозумівши як працювати з однією збіркою (сьогодні ми будемо говорити виключно про Denwer), ви без зусиль розберетеся і з будь-якою іншою.

Де можна безкоштовно скачати збірки локального сервера:

 1. Денвер - завантажити безкоштовно
 2. Xampp - завантажити
 3. VertrigoServ - завантажити
 4. Wamp - завантажити

пройшовши за посиланням ви повинні будете зареєструватися в запропонованій формі, після чого до вас прийде лист з посиланням на скачування дистрибутива Denwer.

Запускаєте скачаний файл з розширенням exe, погоджуєтеся встановити пакет, після чого починається його розпакування, а потім відкриється також вікно браузера з описом установки, яке можна відразу закрити, і ще з'являється чорне ДОСовскіх вікно з майстром установки:

Запускаєте скачаний файл з розширенням exe, погоджуєтеся встановити пакет, після чого починається його розпакування, а потім відкриється також вікно браузера з описом установки, яке можна відразу закрити, і ще з'являється чорне ДОСовскіх вікно з майстром установки:

Слідуючи вказівкам майстра для продовження установки натискаємо «Enter». У наступному вікні нам потрібно вказати, в яку папку на своєму комп'ютері ми будемо встановлювати сервер. Можна вибрати, наприклад, C: \ server.

Можна вибрати, наприклад, C: \ server

Натискаєте «Enter», на питання, чи точно ви хочете встановити Денвер саме в цю директорію, ви відповідаєте установкою «y» (ігрек) і знову тиснете «Enter». Далі нас інформують, що зараз буде створений окремий віртуальний диск, який необхідний для функціонування всіх компонентів локального сервера.

Просто тиснемо «Enter», а в наступному вікні вибираємо букву для віртуального диска. Ця буква, природно, не повинна в даний момент використовуватися вашою системою (тобто диск, латинську букву «с», точно не треба вибирати).

Краще вибрати що-небудь з останніх букв латинського алфавіту, наприклад, Z. Якщо виявиться, що ця літера вже використовується для позначення будь-якого диска у вашій операційній системі Windows, то ви побачите повідомлення про неможливість створити такий диск.

В цьому випадку, вам потрібно буде натиснути «Enter» і повторити крок з введенням імені директорії установки, знову натиснути «Enter» і ввести вже іншу букву. Які саме букви для позначення дисків у вашому комп'ютері вже зайняті, ви можете подивитися в «Мій комп'ютер».

У разі, якщо обрана вами буква не зайнята, ви побачите повідомлення про успішне створення віртуального диска.

У разі, якщо обрана вами буква не зайнята, ви побачите повідомлення про успішне створення віртуального диска

Натискаєте «Enter», в результаті чого почнеться копіювання файлів цієї збірки в зазначену вами раніше папку комп'ютера. Далі вам запропонують вибрати варіант завантаження, на що ви відповідаєте вписуванням одиниці і натисненням «Enter». Вас також запитають, чи створювати ярлики для запуску, зупинки або перезавантаження на робочому столі, на що ви відповісте «y».

За допомогою цих ярликів ви зможете запустити або зупинити сервер. Майстер установки після цього закриється, а відкриється вікно браузера зі сторінкою опису наступних кроків роботи зі складанням Denwer.

Перевірка працездатності локального сервера

Далі ви переходите на робочий стіл і запускаєте Денвер, клацнувши по ярлику «Start». При цьому на короткий час відкриється ДОСовскіх вікно говорить про запуск сервера, а потім в треї (область в правій стороні панелі завдань Windows, поруч з годинником) з'являться іконки у вигляді пір'їнки і чорного капелюха, що говорять про те, що він запущений.

Тепер набираєте в адресному рядку вашого браузера localhost, в результаті чого потрапите на сторінку з написом «Ура, запрацювало». Це означає, що збірка вдало встановилася на ваш комп'ютер з Windows. Прокрутивши цю сторінку вниз, ви побачите посилання для перевірки її працездатності:

Прокрутивши цю сторінку вниз, ви побачите посилання для перевірки її працездатності:

Якщо в результаті клацань по цих посиланнях ви побачите сторінки з різними повідомленнями, то значить всі складові Denwer працюють правильно. Остання посилання в цій табличці дозволить вам перевірити працездатність відправки пошти.

Ви переходите за цим посиланням, потім у вікні вводите в поле «Текст» який-небудь текст (краще на російській мові - перевірити, що з кодуванням буде все в порядку) і натискаєте на кнопку «Послати через mail». Якщо все спрацювало правильно, то ви отримаєте повідомлення виду: OK, функція mail () спрацювала коректно. Але потрібно так само перевірити, що лист дійсно дійшла.

Для цього потрібно зайти на наш віртуальний диск (згадуйте букву, яку вказали при установці цієї збірки) і пройти за наступним шляхом:

Z: \ tmp \! Sendmail \

До речі, можна заходити і не на віртуальний диск, а на реальний, де у вас встановлений локальний сервер (в моєму випадку це диск С) тим самим шляхом:

З: \ tmp \! Sendmail \

Якщо з відправкою пошти у вас все в порядку, то в цій папці ви повинні будете знайти надіслане вами лист. Відкривши його, ви можете перевірити правильність кодування російської мови.

Налагодження та установка Joomla або WordPress на Денвер

Для початку потрібно буде зайти в папку, куди ви встановили збірку (у мене це c: \ server \) і пройти за наступним шляхом:

c: \ server \ home \ localhost \ www \

У цій директорії WWW ви повинні створити каталог, в який надалі потрібно буде завантажити файли движка (Joomla, WordPress і т.п.). Назва папки придумуєте самі, наприклад:

c: \ server \ home \ localhost \ www \ Proba \

Після створення папки перезапустите локальний хост за допомогою ярлика «Restart Denwer» на робочому столі (якщо він ще не був запущений, то запустіть його). Для перевірки його працездатності введіть в адресному рядку вашого браузера:

http: // localhost / Proba /

Якщо відкриється сторінка з заголовком «http: // localhost / Proba /», то значить все в порядку. Якщо ніякого вікна не відкриється, то спробуйте ще раз перезавантажити Denwer.

Тепер вам потрібно встановити движок (Joomla, WordPress і т.п.) точно таким же способом, як ви робили це для реального хостингу (установка Joomla описана тут (В деталях і малюнках). Як встановити форум SMF я писав тут , а установка WordPress освітлена досить таки детально за посиланням.

Тобто потрібно скопіювати файли движка в створену на вашому комп'ютері (він виступає в ролі локального хостингу) папку. У моєму випадку це папка:

c: \ server \ home \ localhost \ www \ Proba \

Від установки движка на реальний хост ( що це таке? ) Цей процес буде відрізнятися лише тим, що для копіювання файлів немає потреби використовувати FTP-менеджер - цілком згодиться і звичайний провідник, ну, або файловий менеджер , На зразок описаного за посиланням Тотал Коммандера.

Після того, як ви скопіювали файли Джумли або Вордпресс в папку Денвера, вам потрібно для установки сайту або блогу набрати в адресному рядку браузера:

http: // localhost / Proba /

В результаті чого відкриється вікно майстра установки того або іншого движка. Далі ви дієте за тим же сценарієм, що і при звичайній установці на реальний хостинг, з тим лише винятком, що ви створюєте базу даних і користувача не через cPanel , Як описано в статті про установку Joomla (див. Посилання вище), а способом описаним нижче.

Створення бази даних і користувача засобами Denwer

Для того, щоб потрапити в програму phpMyAdmin, що входить в комплект збірки локального сервера, потрібно набрати в адресному рядку вашого браузера наступний Урл:

http: // localhost / tools /

У вікні натискаєте на засланні під назвою «phpmyadmin», в результаті чого відкриється головна сторінка цієї програми. На ній, в області «Створити нову БД», ви вводите бажане ім'я бази даних (для простоти її можна назвати також як і каталог для сайту в папці localhost, тобто «Proba», в моєму випадку) і натискаєте кнопку «Створити ».

Тепер повертаємося на головну сторінку phpMyAdmin, клацнувши по іконці будиночка в лівій колонці вікна програми. Знаходьте в області «MySQL» посилання «Привілеї» і клацаєте по ній.

На сторінці, phpMyAdmin, в центрі, ви повинні знайти пункт «Додати нового користувача» і клацнути по ньому.

В області «Ім'я користувача» вводимо бажане ім'я (я для простоти використовую знову «Proba»), в області «Хост» вводимо localhost, в областях «Пароль» і «Підтвердження» вводимо два рази який-небудь дуже складний пароль.

В області «Глобальні привілеї» тиснете по напису «Відзначити всі», щоб у створюваного користувача баз даних були максимальні права.

Все, база даних і користувач на Денвері створені. Тепер ви можете використовувати ці дані при установці Joomla, WordPress та ін., Яка буде йти тим же чергою, що і при установці на реальному хостингу. По завершенні цього процесу ваш ресурс буде доступний за адресою:

http: // localhost / Proba /

Працювати з Joomla або WordPress ви зможете звичайним чином, але при цьому істотно спрощується і прискорюється робота по редагуванню файлів движка, установці і видаленню різних розширень, а також з'являється можливість працювати над своїм проектом навіть там, де немає доступу в інтернет.

Перенесення сайту на хостинг

Після закінчення роботи над проектом ви повинні перенести сайт з Denwer на хостинг для того, щоб він став доступний відвідувачам з інтернету. Робиться це точно так же, як якщо б ви просто переїжджали з одного хостингу на інший або ж відновлювали свій сайт з резервної копії ( тут я писав про створення та відновлення з резервної копії).

Для цього вам потрібно буде за допомогою програми FileZilla (про яку я писав тут ) Перемістити всі файли з папки локального сервера (в моєму випадку це папка «Proba») в кореневу директорію віддаленого хоста (зазвичай це або PUBLIC_HTML, або HTDOCS).

А потім відкрити на редагування конфігураційний файл вашого движка і змінити параметри абсолютного шляху до файлів і папок цього движка, а також ім'я бази даних, користувача і пароль, на ті, що ви задасте при створенні нової бази даних на хостингу. Все це детально описано в статті про резервне копіювання і перенесення сайту, посилання на яку ви знайдете піднявшись на пару абзаців вище).

Як видалити Денвер з комп'ютера

Досить часто виникає питання, як видалити цю збірку зі свого комп'ютера. Основна заковика видалення полягає у відключенні створеного при установці віртуального диска. Але про все по порядку. Спочатку вам потрібно буде, звичайно ж, зупинити роботу локального сервера за допомогою відповідного ярлика на робочому столі.

Потім видалити віртуальний диск, який був створений при установці. Згадайте, яку букву ви присвоїли цьому віртуальному диску і перейдіть в Windows за наступним шляхом «Пуск» - «Виконати» (можна замість цього натиснути клавіші Win + R), введіть у вікні команду:

subst z: / d

Замість букви віртуального диска Z вам потрібно буде ввести свій варіант (диск Z предлагаетcz як літери для віртуального диска за замовчуванням). Ну, і для остаточного видалення збирання Denwer з вашого комп'ютера буде достатньо видалити каталог WebServers (за замовчуванням це папка «C: \ WebServers») і прибрати три ярлика на робочому столі вашої операційної системи Windows. Все, можна вважати, що нам вдалося видалити його малою кров'ю.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Де скачати Denwer, як його встановити і запустити?
Де скачати Denwer, як його встановити і запустити?
Отже, що ж нам пропонують розробники таких безкоштовних настановних пакетів?
О це таке?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: