Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Microinvest для автоматизації бізнесу

Компанія Microinvest - болгарський розробник програмних рішень для автоматизації підприємств Компанія Microinvest - болгарський розробник програмних рішень для автоматизації підприємств.

Microinvest - це програмні продукти, призначені для автоматизації підприємств торгівлі і громадського харчування, розважальної індустрії та ресторанного бізнесу. Програмні рішення Microinvest дозволяють об'єднувати торговельні об'єкти в єдину мережу, з роботою в реальному часі в режимі копіювання даних. При цьому, рішення Microinvest виправдовують своє використання - як в невеликих бутиках, так і мережах супермаркетів з колосальним навантаженням і великою кількістю робочих місць, все залежить від індивідуальних налаштувань.

Програмне забезпечення Microinvest досить просто встановити і налаштувати. Використовувані 5 типів баз даних - Access, MSDE, MySQL, MS SQL і Oracle, гарантують високу надійність і швидкість роботи. Microinvest підтримує широкий спектр торгового обладнання: ваги, сканери штрих-коду, касові апарати, фіскальні реєстратори, POS-термінали , ПК, термінали збору даних , Дисплеї покупця та ін. Програмне забезпечення Microinvest сумісно з програмними продуктами 1С , Що дозволяє виробляти вільний імпорт / експорт даних через MS Excel. Microinvest пропонує програмне забезпечення для автоматизації торгівлі і ресторанів, яке відрізняється потужним функціоналом, простотою установки, настройки і вигідною, для продуктів такого класу, ціною.

продукти Microinvest

1. Microinvest Пакет Базовий Магазин . Пакет програм для ведення продажів в торговому об'єкті. 1 Оптимізовано для роботи зі штрих-кодами, підтримує дисплей покупця, касовий апарат і пряме управління принтерами.

2. Галузеве рішення Microinvest Склад Pro - система автоматизації ресторанів, магазинів, складів і мережевих роздрібних структур.

3. Microinvest Склад Pro Mobile . Призначений для роботи на пристроях з операційною системою Windows Mobile 2003 і всіх наступних. Microinvest Склад Pro Mobile застосовується для мобільної торгівлі, переобліку на великих об'єктах, а також і як переносний «особистий» термінал для продажу, замовлення та перевірок залишків в самому офісі. Підтримуються всі сучасні технології бездротових рішень з віддаленим сервером, що робить можливим вибір найбільш підходящою схеми роботи для кожного окремого клієнта.

4. Microinvest Більярд Prо . Завдяки цій програмі оператори можуть включати і відключати освітлення більярдних столів. Система відраховує парафії, стежить за знижками і автоматизує роботу персоналу. Контролер дає можливість управляти 8-ми окремими столами. Компанія Microinvest розробила систему управління цілісної діяльністю в більярд-клубах, фітнес-залах.

5. Microinvest Nutrition Calculator - це програма, яка використовується для друку калькуляційних і технологічних карт рецептів, створених в Microinvest Склад Pro.

6. Microinvest Barcode Printer Pro - програма нового покоління, призначена для створення і отпечативанія етикеток зі штрих-кодом, що працює як на стандартних лазерних і струменевих принтерах, так і на спеціалізованих термопринтер етикеток.

7. Microinvest СyberCafe - це продукт, орієнтований на заклади громадського харчування, бари та ресторани, які бажають пропонувати інноваційне, швидке, інтерактивне і, головне, виключно цікаве обслуговування своїм клієнтам.

8. Microinvest GPS Tracker є додатком, створеним з використанням новітніх технологій. Він дає можливість візуалізувати і детально відстежити переміщення кожного з операторів.

9. Microinvest MINI CD - завантаження програмних продуктів з демонстраційними даними для ознайомлення. Установка відбувається в кілька етапів: встановлюються самі програмні продукти, демонстраційні бази даних і допоміжні матеріали - зображення продукції, список контрагентів в режимі ресторану. У базу даних внесено інформацію з найбільш часто використовуваними операціями, що дозволяє побачити роботу продукту в реальних умовах роботи в повній мірі.

10. Microinvest Order Assistant - додаток оптимізує роботу кухаря в ресторані при прийнятті та виконанні замовлень. Важливим доповненням даного модуля є візуалізація системи надходження і виконання замовлення, отриманого від офіціанта.

11. Microinvest Архіватор Pro - автоматична архівуються система для роботи з серверами.

12. Microinvest інтернет-магазин. Електронна комерція набуває все більшої популярності у населення, а наявність інтернет-магазину для багатьох підприємств є потужним конкурентною перевагою. Електронний майданчик в значній мірі розширює ринок збуту щодо стаціонарного торгового об'єкта і є новим його каналом. Електронний магазин об'єднаний з ПЗ товарного програмним забезпеченням Microinvest і в максимальному ступені автоматизує бізнес-процеси.

13. Microinvest Коктейль Mobile - рішення для автоматизації та прискорення діяльності. Застосування системи сильно підвищує ефективність офіціантів в закладі і знижує час 13 між прийняттям замовлення і початком його приготування. При впровадженні системи заклад забезпечується Wi-Fi сигналом, і замовлення, прийняті офіціантами, оформляються в реальному часі по Wi-Fi мережі.

14. Web інтерфейс Microinvest Склад Pro Web являє собою централізований модуль для управління складськими залишками фірми. За вказаною Web-адресою ваші клієнти можуть виконувати операції прямо в базі даних вашої фірми.

15. Microinvest Склад Pro і 1С. Модуль для зв'язку між Microinvest і 1С Бухгалтерією версії 8.

Фахівці компанії «Восток» допоможуть правильно підібрати систему, що відповідає вашим потребам, проведуть настройку і запуск системи. Так само допоможуть підібрати оптимальну модель обладнання. Установка і використання якого дозволить налагодити ваш бізнес.

купити Microinvest ви можете зателефонувавши за телефонами (056) 720-90-37, (067) 622-06-91 або відправивши запит на електронну пошту [email protected]

Задати питання

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: