Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Мій рейтинг хостингів на 2017. Вибір хостингу і сервера під конкретні завдання

 1. Кращий віртуальний хостинг (shared). Кращий і найдешевший хостинг для невеликих сайтів і Лендінзі
 2. Хостинг з кращого техподдержкой. Кращий хостинг для адалта. Хостинг для сайтів, що блокуються Роскомнадзором...
 3. Хостинг з найдешевшими і потужними серверами. Хостинг з найбільшими дисками. Кращий хостинг для дорвеев....
 4. Кращий російський хостинг VPS
 5. Кращий хостинг для проксі IPv4 - VPS з великою кількістю дешевих IP
 6. Кращий хостинг для проксі IPv6
 7. Хостинг з готовими VPN-серверами
 8. Абузоустойчівий хостинг
 9. «Кращий» ... казахстанський хостинг (VPS для сайтів на доменах KZ)
 10. Хостинг для сіток сайтів і блогів (PBN)

Дуже давно вже у мене виникла ідея якось сісти, і систематизувати весь свій досвід роботи з різними хостера. Без удаваної скромності - за півтора року, що я займаюся фрілансом , Через мене пройшли сотні клієнтів з різними завданнями, відповідно є такий-сякий практичний досвід роботи з десятками різних хостинг-провайдерів.

Взагалі, люди зазвичай шукають КРАЩИЙ хостинг. Або найдешевший. Або ще якось. Але тут справа така, що хостинг це по суті інструмент для роботи. А для різної роботи потрібні різні інструменти. Універсальний інструмент зазвичай може робить багато, але все буде робити посередньо. Мені ж більше подобається філософія unix - кожен інструмент повинен робити щось одне, але максимально добре. Тому у мене склалася думка, що і для різних завдань теж треба вибирати різні хостинги. У одних краще підтримка, у інших дешево і сердито потужно, у третіх дають багато дешевих IP, ну і т.д. Особисто я сам використовую на даний момент щонайменше 5 (п'ять!) Різних хостингів постійно, і ще стільки ж рекомендую своїм клієнтам під різні завдання. І кожен з них був обраний не просто так, а з пошуком, аналізом різних варіантів, і тому що на момент вибору саме цей варіант здавався найкращим для вирішення конкретних завдань.

Крім того, сам я теж займаюся сайтами. З різним рівнем занурення в цю справу і ось вже близько 8 років. Останні 2 роки особливо щільно. Саме тому, я вважаю свій список досить об'єктивним. Оскільки крім компетентності в адмініструванні і оцінки з цієї точки зору, я ще оцінюю хостинги і як користувач, тобто звичайний веб-майстер. За 8 років я пробував різні способи заробітку, різні типи сайтів, ну і т.д, і т.п. Причому, починав я, як і багато, з ... Юкоз)

Тому пропоную вашій увазі свій рейтинг, в яких хостери відібрані саме за цим принципом. Швидше, це навіть не рейтинг, а своєрідний лист «номінацій». Тобто кожен хостер для мене найкращий, вони на мою думку зовсім не конкуренти один одному. Я ж розповім який хостер в чому краще, і чому я так вважаю. Причому, у майже у кожного хостингу кілька «номінацій».

Відразу можу сказати, що всім хостерам з мого рейтингу притаманний один загальний ознака. Це співвідношення ціна / якість. Тобто я вибираю хостинги насамперед такі, щоб вони були недорогими, бо вибір настільки величезний, що завжди можна знайти дешево і добре.

Кращий віртуальний хостинг (shared). Кращий і найдешевший хостинг для невеликих сайтів і Лендінзі

І почати я хочу з того, з чого починав сам свій шлях в веб-мастерингу. З цього ж починало, починає, і буде починати безліч людей. Люди шукають зазвичай за запитами, типу «безкоштовний хостинг для сайту». І потрапляють на той самий ucoz, народ і їм подібні. Це велика помилка.

Я через неї пройшов, але якщо ви ще цього не зробили, то хочу вас застерегти. Розгляньте саме подібний хостинг, про який я розповідаю тут. Стало бути, перша «номінація» - це хостинг для новачків. Чи не безкоштовний, але найзручніший, дешевий і якісний варіант. Що зазвичай робить новачок? Він створює новий сайт. Це для нього все нове, він розбирається, пробує, експериментує.

Для нього зазвичай не треба багато ресурсів, бо сайти маленькі, але критичні кошти, які він витратить на свої проби і тести. Адже де один сайт, там і другий. А де другий - там і десяток. Тому свого часу я виявив, що починати займатися сайтами треба з безлімітного і недорогого хостингу.

Що це означає? Це означає, що вам видають аккаунт, припустимо за 100 рублів на місяць. І ви на ньому можете запустити хоч десять, хоч сотню сайтів, поки є ресурси. Я вважаю, що шаред-хостинг повинен бути саме таким - безлімітним. Тобто без обмежень на кількість доменів і баз. Немає ніякого сенсу переплачувати за віртуальні хостинги типу Бегета , Таймвеба, jino і макхоста. Це найвірніша їм альтернатива.

Обмеження може бути по ресурсам - тобто по дисковому простору, по лімітам CPU - це нормально і зрозуміло. Але ніколи не розумів - який сенс брати віртуальний хостинг, де є обмеження на кількість сайтів, доменів і баз даних mysql? Адже це нічого для хостера не варто. Стало бути, найчесніший shared-хостинг - це такий, де лімітуються тільки використовувані ресурси, але кількість розміщуваних сайтів НЕ ОБМЕЖЕНА. Такий хостинг, до речі, зручний не тільки для новачків і експериментаторів. Але і наприклад як хостинг для Лендінзі - для арбітражніков. Навіщо ж для десятка або навіть сотні Лендінзі переплачувати за хостинг? На мінімальному тарифі з 1Гб диска їх можна розміщувати пачками.

Тому представляю вашій увазі webhost1.ru

ru

Зверніть увагу - 85 рублів на місяць! За необмежену кількість сайтів. Правда, 85 руб - це якщо ви оплатите відразу за рік вперед. Якщо ж ви хочете оплачувати помісячно - це обійдеться вам в 100 рублів на місяць. СТО РУБЛІВ, панове! Саме така вартість входу в веб-майстерне ремесло)

Даний хостинг був мною знайдений випадково в одному з вебмастерскіх марафонських чатів. Мова зайшла про дотриманні навантажень, про ліміти хостерів, і хтось розповів, що на цьому хостингу, на мінімальному тарифі у нього працює сайт на wordpress (увага!) З відвідуваністю 60 тисяч осіб на добу. Так, там використовується кешуючий плагін, так, сайт звичайний статейний, але тим не менше. 60к в добу, друзі. Чи варто говорити, що мені стало дико цікаво що це за хостинг такий. На той час я вже розчарувався в шаред-хостингах, і не розумів взагалі який сенс їх використовувати, крім того варіанту, де потрібні невеликі ресурси для великої кількості дрібних сайтів.

Між тим, сам я починав свій шлях з хостингу з аналогічними умовами - HTS . Я користувався їхніми послугами більше 5 років, та й по сей день там є у мене акаунт, з якимись занедбаними сайтами, з числа перших створених. Однак, HTS однозначно програє webhost1, оскільки у них хостинг НЕ SSD. А на 2017 рік це, мабуть, перша вимога - хостинг зобов'язаний бути на твердотільних швидких дисках.

Інша незручність HTS полягає в тому, що у них за такий хостинг необхідно платити як мінімум за 3 місяці. Ціна та ж - 100 руб в міс, але при замовленні або продовження потрібно вносити плату за 3 місяці - тобто 300 рублів. У вебхоста такого обмеження немає - можна платити 100 руб за місяць і щасливо користуватися. Крім того, у HTS підтримка досить повільна. Вебхост більш молода компанія з більш швидким і якісним сервісом. Тому незважаючи на те, що я починав і 5 років використовував HTS - в моєму рейтингу номінацію кращого шаред-хостингу заслужено отримує Webhost1.ru

Я не можу нічого говорити за інші їх сервіси та послуги - VPS наприклад я у них не беру. Але віртуальний хостинг однозначно за ними.

До речі, далі мова піде тільки про VPS-хостингах, бо на цьому завдання, для яких краще підходить шаред, вичерпуються.

Рада для новачків про доменах

І ще. Раз вже я тут звертаюся до новачків, хочу дати одне напуття, з приводу однієї речі. З приводу покупки доменів. НІКОЛИ не беріть, не купуйте домени у хостерів! Знайдіть компанії, які пропонують вигідні умови саме на покупку доменів. Як правило, якщо ви берете домен у хостера - ви переплатите в рази, а то в десятки разів. Домени - це абсолютно незалежна від хостингу послуга. Відповідно, ви завжди можете взяти домени в одному місці і використовувати їх на будь-якому хостингу або сервері. Я беру домени у reghouse.ru і namecheap.com

Хостинг з кращого техподдержкой. Кращий хостинг для адалта. Хостинг для сайтів, що блокуються Роскомнадзором

Свого часу якось була необхідність підібрати сервер для адалта. А такий краще тримати в Канаді чи Нідерландах. Я довгий час використовував канадський хостинг cadedic . Теж непоганий, але не можу сказати, що в захваті від них.

І коли я почав займатися адмініструванням, у мене з'явилися клієнти, які займаються дорвеями, адалта, і іншими «сірими» речами. Від оних я і дізнався про цю чудову хостингу. Став його і сам використовувати, і зараз у них є один з моїх старих VPS, де доживають свій вік одні з перших моїх дорвеев .

Отже, friendhosting . За вартістю він, звичайно, не самий дешевий. Але і не такий вже дорогий. Особливо, якщо врахувати, що це хостер з найкрутішою, швидкої та вмілої підтримкою з усіх хостерів з якими мені доводилося працювати.

Відповідають вони 24/7, протягом декількох хвилин - як в тікет, так і в чатах. І завжди швидко допомагають з будь-якими проблемами. При переїзді надають безкоштовний перенесення ваших сайтів до них (втім, це звичайна справа і така можливість є у багатьох хостерів). Про роботу саппорта багато захоплених, але тим не менш достатньо об'єктивних відгуків можна почитати на серч в їх топіку . Серед їх числа можете знайти і мій (нік redeyer).

Тут можна тримати адалт і Дори, просто тому, що у них є можливість взяти виділені сервери (Дедик) і VPS в декількох країнах, серед яких Нідерланди. А законодавство цієї країни лояльно ставиться до подобинм тематиками. Тим не менш, не так давно, один з моїх клієнтів зіткнувся з тим, що вони злили його дані за запитом від органів. Хоча хостинг юридично український. Тому обережність треба дотримуватися в будь-якому випадку, особливо працюючи з «сірими» нішами.

Проте, я розглядаю і рекомендую цей хостинг тим клієнтам і користувачам, які стикаються з блокуваннями сайтів від Роскомнадзора . Справа в тому, що хостинг формально український, тому вони можуть легко ігнорувати будь-які вимоги РКН. А для того, щоб заблокувати сайт на рівні провайдерів цього доблесного органу треба потрудитися набагато більше, і витратити набагато більше часу. Відповідно, протистояти РКН і обходити блокування сайтів на цьому хостингу набагато простіше. Однак, вони підкоряються європейським законам, тому якщо у вас проблеми з правовласниками - френдхостінг вам не підійде.

А ще, у цих хлопців дуже хороша партнерська програма. І це теж відношу до одного з основних плюсів. Адже хороший товар або послугу продавати легко, а значить можна і непогано заробити на цьому.

Хостинг з найдешевшими і потужними серверами. Хостинг з найбільшими дисками. Кращий хостинг для дорвеев. Кращий хостинг з VPS Windows

Про це хостингу я вже писав раніше . Тому сильно розповідати про нього тут не буду. Але можете почитати за посиланням. Це звичайно ж Contabo . Мало хто про нього знає, але коли люди дізнаються, то не можуть зрозуміти в чому підступ, чому так дешево за такі ресурси)

Бо тут вони реально поза конкуренцією. Я не знаю більш дешевого і потужного хостингу, просто погляньте на скрін. 12 гб пам'яті, 4 CPU і 300 гігабайт SSD за 9 євро в місяць. І це мінімальний тариф. На такому VPS можна запускати тисячі доров, будь-які ресурсомісткі скрипти і Дорг. А ще там можна взяти недорогий VPS з Windows на борту, який буває потрібен для деяких завдань, щоб запускати наприклад ігрові сервери, або всілякі програми-боти, десктопні Дорг, типу Зевса , і т.д.

Кращий російський хостинг VPS

Я довгий час шукав такої. Перепробував декількох І півроку тому все ж він був знайдений. Напевно відомий багатьом - firstvds . На даний момент (а зараз кінець 2017 року) я вважаю цей хостинг найкращим в РФ за співвідношенням ціна / якість. Дуже грамотно підібрані тарифи, гарне залізо, пристойний саппорт при недорогих цінах.

Дуже грамотно підібрані тарифи, гарне залізо, пристойний саппорт при недорогих цінах

Крім станадартних тарифів у них є можливість взяти хмарний VPS, або замовити VPS c кастомной нестандартною конфігурацією, якщо вам не прибутк жоден з тарифів.

Зверніть увагу зверху на перемикачі KVM і SSD. За замовчуванням вони не включені, і вартість VPS при цьому рази в два дешевше. Але при виборі VPS завжди треба розглядати в першу чергу саме KVM і SSD. Віртуальні сервери за технологією OpenVZ не настільки надійні, можна зіткнутися з деякими проблемами з продуктивністю, або обмеженнями на кшталт неможливості використання деякого софта і функцій ядра. Тому краще відразу перестраховуватися від цих ризиків і брати апаратну віртуалізацію - KVM. До речі, всі хостинги, про які я говорю як про VPS проходять за цим критерієм. Вони надають сервери саме з апаратної виртуализацией - KVM, XEN або аналогічної. Я ніколи не використовую віртуальні сервери на контейнерах OVZ.

Ще у них є відчутна знижка на перший платіж, там щось близько 25-30%, вони надають разом з VPS недорого панель ISPmanager Lite 5 , Є можливість взяти сховище для бекапів. Загалом, я довго до них придивлявся, більше року тому вперше мав з ними справу, півроку тому взяв для своїх сайтів. Зараз у них працює 3 моїх VPS. Використовую під звичайні, що називається «білі» сайти, і під дорвеи «білих» тематик. Зрозуміло, при створенні дорвеев ніколи не варто забувати про обережність, тому краще використовувати в зв'язці з cloudflare , Наприклад. А ще, ці хлопці роблять всілякі евент і квести)

Ну і багатьох клієнтів я «відправив» на цей хостинг, з тих що зверталися до мене за порадою у виборі хостингу. І жодного разу не було нарікань з боку будь-кого з них. Навпаки, періодично звертаються повторно, кажуть що все добре працює, і просять налаштувати нові сервери.

Кращий хостинг для проксі IPv4 - VPS з великою кількістю дешевих IP

Це специфічна задача, тому і хостинги для них потрібні особливі. Справа в тому, що я займаюся налаштуванням проксі. У мене є інструмент - скрипт для швидкого налаштування проксі на своєму VPS . Крім цього, раніше я вже писав детальний огляд про те, де і за скільки краще брати VPS і адреси під власні проксі . Там я рекомендував кілька варіантів, і майже всі з них уже втратили свою актуальність.

Очевидно, що найважливіше в хостингу під проксі - вартість IP і можливість брати їх велика кількість. Ще краще, якщо є можливість замовляти IP з різних підмереж. При таких умовах - це ідеальний хостинг під власні проксі. На даний момент я не знаю варіанту краще, ніж у хлопців з freewww

На даний момент я не знаю варіанту краще, ніж у хлопців з  freewww

Правда тут все робиться досить повільно, якість сервісу залишає бажати кращого. Але можна взяти вже готові проксі, як бачите. А якщо не довіряєте - завжди можна взяти VPS c IP адресами по 40 руб, і підняти власні, які вже напевно будуть індивідуальними. Більш того, у них можна взяти IP ще дешевше, якщо вам потрібні великі обсяги IP (сотні штук).

Кращий хостинг для проксі IPv6

Ще більш специфічна задача - проксі під соцмережі. Вже давно популярні IPv6-проксі, які можуть використовуватися для всілякої роботи в соцмережах, типу розкруток, накруток, «масслайков» і «массфолловінг» ну і т.д. Я, чесно сказати, зовсім не розбираюся в усьому цьому SMM, тому в питаннях використання таких проксі теж слабкий. Але люди займаються, замовляють настройку IPv6, мабуть є якийсь резон. Сенс проксі IPv6 в тому, що вони набагато дешевше IPv4, їх можна піднімати тисячами штук. Що саме ідеально підходить для роботи в соцмережах, бо мало які сайти підтримують IPv6, але соцмережі майже все через цей новий протокол вже доступні.

Для того щоб налаштувати проксі IPv6 потрібна як мінімум мережу / 48. Така мережа дає можливість налаштувати потенційно 65 тисяч проксі IPv6. На мінімальному VPS з 512 RAM можна підняти до 1-2 тисяч штук.

Але такі мережі надає не всякий хостер. А ті, що надають - просять за їх оренду пристойну вартість - 1-5к рублів на місяць. Я ж знаю хостера, який надає такі мережі по 500 рублів на місяць! Та ще й може видавати їх в декількох країнах - Росія, США, Нідерланди. Особливо Росія тут важлива, бо дістати російські IPv6 під проксі мало де можна. це king-servers

Справа в тому, що IPv6 з США, Нідерландів, Німеччини, іншого «Буржуй» можна запросто отримати навіть безкоштовно через тунельних брокерів. А ось російські мережі IPv6 там не видають. Хоча якось знаходив брокера під українські мережі IPv6. Ну в загальному, це знаючі люди розуміють, наскільки там важливо гео в таких справах. У Кінга досить непогана і швидка підтримка, до речі. З якої можна домовитися. Наприклад, у них можна брати IPv4 адреси під проксі з США, наприклад, відносно недорого. При обсягах можна домовитися на знижки, наскільки я знаю. Та й так взагалі, VPS у них теж непогані і дешеві, але я крім як під проксі більше ні під що їх не використав. Просто тому, що не було потреби.

Хостинг з готовими VPN-серверами

Є навіть такий. Ніде раніше не зустрічав такої послуги, але ось хлопці запам'яталися саме цим. У них є можливість відразу замовити сервер під VPN. А оскільки настройка VPN завдання окрема, і може коштувати у фахівців разово як півроку, а то й рік вартості самого VPS під цю справу, то на мій погляд пропозиція цікава, щоб виділити під нього номінацію в моєму «рейтингу». Theideahosting .

раніше обговорювався і на сторінках мого блогу в пості про Бегета , Як альтернатива оному, і в інших блогах. Взагалі хостинг цікавий на перший погляд, але насправді виникли з ними складності свого часу через старого софта і заліза, і не знайшов їм застосування. А так у них теж шаред-хостинг безлімітний, за тим же принципом що і webhost1, але тільки починаючи з другого тарифу за 4 бакса, тобто дорожче. І через деякий час по тому були новини, що вони оновилися і поліпшили якість. Але з тих пір більше не пробував поки.

Абузоустойчівий хостинг

Не слід плутати з хостингом, здатним протистояти блокувань з боку РКН. Бувають випадки, коли потрібен хостинг для сайтів, які порушують будь-які авторські права. Сайтів регіону, наприклад. Або під продаж реплік товару буває складно знайти хостинг. Загалом, теж спектр специфічних послуг. Такі хостинги не рідкість, проте їх особливість в захмарних цінах. Abusehosting ж, напевно відомий багатьом, намагається тримати вартість послуг в адекватних рамках. Крім того, у них є можливість використовувати таку річ, як проксінг ресурсов. Це робиться з метою вибудувати ланцюжок серверів, щоб було складно обчислити кінцевий сервер, на якому і знаходяться сумнівні ресурси і матеріали.

Або ж така цікава річ, як VPS c динамічним (!) Адресою. Загалом, у хлопців багато досвіду і варіантів за рішенням різноманітних задач для забезпечення абузоустойчівості.

«Кращий» ... казахстанський хостинг (VPS для сайтів на доменах KZ)

Можливо така номінація в моєму рейтингу здасться дивною для багатьох. Але не для тих, хто в «темі») Вся справа в тому, що сам я живу в Казахстані. І є у мене сайти в зоні kz. А ще, в цій країні є такий дивний закон, який говорить про те, що сайти на доменах kz потрібно розміщувати на обладнанні, фізично знаходяться в Республіці Казахстан. Не сказати, що за дотриманням цього закону хтось особливо стежить, проте він має місце бути. І люди, які займаються сайтами kz волею-неволею стикаються із завданням підбору хостингу для таких сайтів. Тому я теж в курсі даної теми.

Підбір хостингу в Казахстані ускладнений тим, що на 2017 рік існує аж 2 (два!) Хостера, з яких можна вибрати. Це компанії hoster.kz і ps.kz. Все це досить сумно, але казахстанський хостинг варто в 3-5 разів дорожче, ніж навіть російський. Не кажучи вже про європейські компанії. Але вибрати було треба. І на мій дивіться, краще користуватися послугами компанії ps.kz .

kz

В принципі, різниці особливо немає. Ціни на VPS прийнятних потужностей у цих хостіров однаково космічні. Якщо вам цікаво скільки це в гривнях - ділите зазначені на скрині суми приблизно на 5-6. Виходить, що VPS по третьому тарифу коштує понад 1000 руб. Порівняйте їх з тарифами того ж firstvds. Точно такий же за обсягом пам'яті тариф, та ще з в 2 рази більшим диском коштує 300 руб.

Чому мій вибір на користь PS - так це як мінімум тому, що у них заявлено хоча б SSD кешування (boost). У hoster.kz схоже немає і цього. Крім того, при проплату на кілька місяців або рік вперед у PS як бачите знижка. Ну і взагалі, інтерфейс приємніше. Хоча домени kz я купую у hoster.kz.

Може, створити свій казахстанський хостинг?

Взагалі, давним-давно вже виношую думку, що з цими компаніями можна запросто конкурувати, створивши свій казахстанський хостинг. Досить поставити ціни в 1,5-2 рази нижче. Альо не все так просто. В кз поки ринок ще слабкий, боюся, попит не настільки великий, щоб можна було швидко зібрати клієнтську базу і триматися на плаву. Справа в тому, що в цій країні дуже багато робиться через «відкатні-распільние» технології, і пристойні заробітки можуть бути тільки якщо взаємодіяти з державними конторами. А маючи досвід такого, у мене зводить зуби при спогадах про це) Так що, поки я не бачу ринку і попиту - лізти в це не зважився.

На цьому, власне, мій список вичерпується. Чи не приходять в голову більше ніякі популярні мети і завдання, під які було б сенс підбирати хостинг. Хоча ... Є ще один цікавий сервіс на закінчення. Так би мовити, вишенька на торті)

Хостинг для сіток сайтів і блогів (PBN)

Концепція з Бурже - PBN - Private Blog Network. Тобто вони створюють сітки сайтів, блогів, і через них прокачують якийсь основний сайт. Так ось, щоб така сітка виглядала природною, очевидно, що всі сайти сітки повинні бути на різних IP, серверах, і бажано мати навіть різні NS. Тобто розташовуватися на різних хостингах. До мене кілька разів зверталися люди за відновленням цілих десятків сайтів з вебархіва , Щоб організувати такі мережі.

І ось від них то я дізнався про цей сервіс - https://www.bulkbuyhosting.com/

com/

Суть в тому, що через один інтерфейс вам дають можливість хостити 10, 50 або більше сайтів на різних хостингах. Тобто для вас це виглядає як один хостинг, але по суті сервіс Регал купу акаунтів і бере там шаред. Виходить сайти сітки на різних хостингах. Не знаю як вам, але мені ідея і реалізація здалася забійної. Тому, поки я пам'ятаю про цей сервіс, треба опублікувати. Завдання дуже специфічна, клієнт який замовляв відновлення сайтів досить довго шукав під цю справу хостинг.

Ну на цьому точно все. Але якщо є чим доповнити - велком в коменти. Завжди цікаво знайти щось нове і спробувати який-небудь хороший сервіс.

Що зазвичай робить новачок?
Що це означає?
Але ніколи не розумів - який сенс брати віртуальний хостинг, де є обмеження на кількість сайтів, доменів і баз даних mysql?
Навіщо ж для десятка або навіть сотні Лендінзі переплачувати за хостинг?
Може, створити свій казахстанський хостинг?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: