Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

МММ-2012 - розбір польотів, особистий досвід, відповіді на складні питання

 1. Згортання МММ-2011. Перезавантаження. Початок МММ-2012.
 2. Принципи роботи і функціонування МММ-2012
 3. Розкольники. Витязі. IMMM (Kipi). ASFN - Еволюція розуму.
 4. Розвиток МММ-2012 до 19 грудня 2012 року
 5. Шлях до занепаду. Дефолт МММ-2012 від 19 грудня. Реструктуризація МММ-2012.
 6. Повернення боргів по МММ-2013, МММ-2012 і МММ-2011
 7. Висновки. Результати. Оцінки.

Продовжую свою історію участі у фінансовій піраміді від знаменитого фінансового авантюриста Сергія Пантелійович Мавроді Продовжую свою історію участі у фінансовій піраміді від знаменитого фінансового авантюриста Сергія Пантелійович Мавроді. 31 травня було оголошено про запуск нової версії піраміди - МММ-2012. Пантелійович спробував зробити плавну перезавантаження Системи, так як в умовах, що склалися продовжувати діяльність МММ-2011 було неможливо. Офіційно крах МММ-2011 звалили на брехливі ЗМІ, які по всіх каналах розтрубили про падіння піраміди. Але насправді журналісти тільки констатували факт краху, який оголосив сам Мавроді. Реально в Системі банально скінчилися гроші. Щось пішло на виплати учасникам, щось розікрала адміністрація і наближені до неї люди.

Згортання МММ-2011. Перезавантаження. Початок МММ-2012.

Багато учасників пірамід думають, що в ній накопичуються великі гроші. Але насправді це не так. У нормальному режимі функціонування всі гроші, які надходять в Систему, тут же витрачаються на рекламу і виплати відсотків. Частина грошового струмочка відводиться в сторону і «зливається» в адміністративні кишені. Ширина цього відводу повністю залежить від планів розвитку піраміди, чим ближче крах, тим більше йде відтік коштів на ліві рахунки.

Тому про жодні виплати боргів не варто навіть мріяти. Отримати свої відсотки або просто номінал ви зможете тільки, якщо знайдете простоков, які подарують вам ці гроші. За вас їх шукати ніхто не буде :-). Є ще варіант забути про свої втрати і залишитися чесним, але бідною людиною.

Тим часом стартує МММ-2012. Починають залучатися перші внески. Головним гаслом стає «Будь першим! МММ-2012 тільки стартувала! ». Вкладникам МММ-2011 сказали, що їм на виплати (номінал + 10%) приблизно буде відрахований 10% від оборотів МММ-2012 при її активному розвитку. А поки попросили скласти списки постраждалих і направити їх на зазначені адреси електронної пошти.

Потім ці адреси кілька разів змінювали, змінювали форми звітності і просили по кілька разів вислати нові звіти. Весь цей нескінченний перерахунок був прикриттям і способом відвернути вкладників від проблем, змусити їх почекати чим довше, тим краще.

Принципи роботи і функціонування МММ-2012

Буря обурення стихла, робота МММ-2012 почало налагоджуватися. У нову систему брали тільки «перевірених» керівників. Тільки атестувалися вони незрозуміло ким і як. В результаті залишилися найхитріші і прошаренние люди. Виграші в новій версії стали називати взаємодопомогою. Основою ідеології стало гасло «Фінансовий Апокаліпсис неминучий». Ввели автоматизовані кабінети, які скасували функції десятників до рівня консультантів.

Хто вступав в МММ-2012? Ті хто залишився у виграші після МММ-2011, ті хто сподівався відбити свої втрати в новій піраміді, ті хто занадто пізно почув про МММ-2011 і не встиг у ній нічого втратити, ті хто не чув про МММ зовсім.

У МММ-2012 діяли автоматизовані особисті кабінети (ЛК) У МММ-2012 діяли автоматизовані особисті кабінети (ЛК). Учасник подавав заявку на надання допомоги і Система підбирала йому іншого учасника для здійснення переказу. Запит на переклад міг приходити не відразу, а тільки через деякий час. Бували випадки, що доручень не було аж до розморожування депозиту, і учасник при запиті допомоги частина відсотків виплачував сам собі. Але це більше виняток з правил. Зазвичай для підтвердження внеску все-таки переклад іншому учаснику було зробити необхідно. Але все це не заважало декларувати агітаторам, що гроші учасників зберігаються на їхніх особистих рахунках. Що зберігаються - це правда, але недовго :-).

За відмову від переведення коштів і виконання доручення учасника повинні були виключати з Системи. Але так робили не завжди. «Відмовники» могли одуматися і надалі зробити переклад, принести користь піраміди. Але при цьому з'являвся формальний привід для відправки їх на перевірку КРО, коли підходив час розморожування депозитів і робилися запити на виплату.

За офіційною версією виплати розподіляла програма Диспетчер, але у мене є підозри, що цю роботу все-таки робили в ручному режимі. Чому заявки і не виконує жодних миттєво, а були в черзі на формування доручень по кілька годин або днів? Для реальної програми це дрібниця, справа мілісекунд.

Розкольники. Витязі. IMMM (Kipi). ASFN - Еволюція розуму.

Після краху МММ-2011 частина успішних структур відокремилася від піраміди Мавроді. Їх керівники відмовилися від переведення наявних коштів на казначейські рахунки і утворили свої власні піраміди. СПМ назвав їх розкольниками і закликав ні в якому разі до них не вступати, працювати і реєструватися тільки через офіційні ЛК на його сайті.

Витязі - це піраміда на основі структури МММ з Волгограда під керівництвом Дмитра Мазанова. Його, до речі, виганяли ще з МММ-2011, точніше його зняли з посади тисячника і розжалували в десятники. Потім він знову відновив свою структуру, а в кінцевому підсумку отпочковался від Мавроді. У Витязів внутрісистемна валюта називається Кредо.

iMMM - структура Есаулкова - колишнього керівника іноземного відділу МММ. Його піраміда впала однією з перших. Він справив її перезавантаження, і тепер вона називається Kipi.

Еволюція розуму (ASFN) - це дітище Рубена Меджлумяна активного спікера з МММ-2011. Він запустив свою систему Еволюція РА, в якій розрахунки між учасниками ведуться у валюті ПЕ (персональні одиниці). Його піраміда одна з найвідоміших і розкручених на даний момент.

Були й інші розкольники, але вони мало відомі. Взагалі МММ сколихнула в Рунеті цілу хвилю різних пірамідальних схем. Після краху МММ-2011 база учасників з усієї особистою інформацією була злита у відкритий доступ і багато хто поспішив скористатися їй в своїх корисливих цілях. Почався активний спам з боку шахраїв різних мастей на телефони і email'и учасників, який триває на поточний момент.

Але все розкольники є по своїй суті фінансовими пірамідами і їх чекає закономірний крах. Якими б новомодними словами вони не прикривалися б краудсорсінг, краудфандінг, каса взаємодопомоги, нанотехнології, хто б що б вам не пропонував, піраміда є піраміда, від законів математики далеко не підеш.

Розвиток МММ-2012 до 19 грудня 2012 року

МММ-2012 набирала обертів, жадібність людей брала своє. Мавроді віщає учасникам в своїх відеороликах про «бурхливе зростання» Системи. Для того щоб краще розібратися в роботі МММ-2012 і бути в курсі подій, я зробив невеличкий внесок в кінці липня на тримісячний надприбутковий депозит.

Протягом вересня-жовтня 2012 року було проведено кілька піар компаній для популяризації піраміди. Показувалися фейковий ролики про введення мавро в якості основної валюти в одній з країн Центральної Африки. Але ця ідея так і не отримала якогось реального втілення.

У вересні було кілька декларацій про створення партії МММ в Росії і в Україні. Але до реальної реєстрації поки ніде не дійшло, тільки пройшли збори членських внесків 🙂 і нечисленні установчі збори. Черговий порожній піар хід.

На початку жовтня Сергій Пантелійович направив своїх прихильників на Вибори КС позасистемної опозиції. Після того як члени виборчої комісії відхилили заявки представників МММщіков на участь у виборах, Мавроді зробив спробу дискредитації цього заходу. Він закликав прихильників МММ голосувати за список кандидатів, яких він вивісив на своєму блозі. Ця акція мала деякий успіх в ЗМІ, але в той же час Пантелійович потрапив у скрутне становище. Так як довелося всім показати реальну кількість учасників МММ, яких виявилося всього 30-50 тис. Чоловік на середину жовтня 2012 року.

Наступним провальним кроком була акція «Авто за півціни». За її умовами пропонувалося учасникам зробити внесок в розмірі половини вартості бажаного автомобіля і отримати всю необхідну для його покупки суму через 6 тижнів. В кінці листопада початок грудня в Інтернеті з'явилося кілька роликів, в яких деякі люди отримували в салонах автомобілі нібито по акції від МММ. Ролики відрізнялися гарною якістю зйомки і награним посмішками учасників роликів про виграші. До масових виплат по автоАкції так і не дійшла ...

Шлях до занепаду. Дефолт МММ-2012 від 19 грудня. Реструктуризація МММ-2012.

В кінці листопада був призначений «Новорічний бонус» у розмірі + 50% до нових внеском з заморожуванням всіх операцій на висновок протягом місяця. Мавроді в своєму відеозверненні з цього приводу сказав, що подібні бонуси в МММ-2011 «дуже добре себе показали, навіщо від них відмовлятися зараз». Але у багатьох людей вже був бонусний досвід, і вони відмінно пам'ятали, що сталося з МММ-2011 після введення щедрих квітневих презентів. Але я для експерименту і контролю виплат все ж зробив невеличкий внесок з раніше отриманих в МММ грошей.

В екстреному зверненні до учасників Мавроді оголосив про складну поточну ситуацію в МММ-2012, він обмежив виплати за вкладами до 19 грудня. Тепер знімати можна було лише не більше 1000 $ в тиждень і тільки тим хто залишився в мінусі на той момент, тобто не отримав навіть свій номінал. Такі умови говорили про великі проблеми в МММ з вільними коштами. Але виплати все ж були, я в січні отримав свій номінал, який вкладав під «Новорічний бонус».

У той же час для нових вкладів від 21 грудня ніякі обмеження формально не діяли. Чому формально? Тому що фактично 20 січня за день до того, як повинні початися за цими вкладами масштабні виплати, було оголошено про «зміну концепції» в МММ. Вся влада передається низам, відміняється централізація і знову вводяться структури, які переводяться на самоокупність.

Кожна структура вільна призначати свої власні правила для учасників. Але звідки у структур гроші? Правильно, їх немає. Тому майже всі керівники структур відмовилися від минулих боргів і вирішили почати свою діяльність з нуля. Вийшло, що МММ-2012 розсипалася на кілька сотень автономних хайпів . А по суті стався крах піраміди, і Мавроді всю відповідальність за нього перевалив на самих же учасників. Вам дана повна влада, але ви нічого не змогли зробити, самі винні, нарікайте виключно на себе.

Зараз в найкращих традиціях пирамидного справи учасники зайняті перерахуванням своїх вкладів, керівники написанням власних правил і перерозподілом вкладників між конкуруючими між собою структурами. Все при справі :-), а про старі проблеми і борги краще згадувати якомога рідше.

Повернення боргів по МММ-2013, МММ-2012 і МММ-2011

Скажу відразу, що ніякого повернення не буде. Ті хто все ж сподівається на якихось чарівників, в даному випадку чудеса скасовуються. Перед вступом ви читали правила? Читали. Які тепер питання? Ніяких. Ви внесли свій посильний вклад в побудову світової фінансової апокаліпсису. Для вас особисто він уже настав. Хто до чого прагнув той, то і отримав :-). За прикладом МММ-2011 була створена Каса Повернення боргів з МММ-2012, але ми пам'ятаємо, що сталося з подібними касами в попередній версії піраміди і яка була їхня реальна ефективність і основний принцип роботи.

Висновки. Результати. Оцінки.

З 20 січня 2013 року по суті стартувала вже нова фінансова піраміда МММ-2013. Якщо ви ще так нічому не навчилися, то можете вибрати собі якусь структуру і вступити в неї, і спробувати відігратися. Але я вам такого не говорив і не радив :-). Краще почитайте мою історію і почніть вчиться на чужих помилках, саме для цього я проводив цей глобальний експеримент, який розтягнувся на цілих два роки з хвостиком. Я на цьому закінчую свій експеримент, брати участь в МММ-2013 я точно не буду, немає вільного часу, потрібно рухатися далі. А МММ - це малоефективний інструмент досягнення фінансової свободи. Під час проведення даного фінансового експерименту я отримав мало грошей, але багато досвіду, а також фана і Лулзім. Це того варте!

Моя оцінка чисельності учасників МММ. У МММ-2011 було не більше 1 млн. Активних учасників з вкладами. Звідки такі цифри? Сотник ставав десятником, якщо у нього з'являвся 1-2 десятника, тобто в сотні виходило приблизно 20 осіб. У тисячі зо дві сотні, в 10тисяч приблизно 2000 учасників, а в 100тисяч приблизно 20 000, що підтверджується даними по структурі, в якій я був учасником. Відповідно в структурах-мільйонниках було приблизно по 100-200 тис. Чоловік. Великих структур було приблизно 5-10 на всю МММ-2011, звідси виходить відповідна цифра в 700-800 тис. Активних учасників. Багато було пробних реєстрацій, багато учасників знімали халявні 20 $, і благополучно забували про МММ, були шахраї, які створювали велику кількість мультіаккаунтов, щоб будувати свої ланцюжка з липових рефераллов. Побічно представлені цифри підтверджуються кількістю переглядів відеороликів про крах МММ-2011і інформацією про розмір злитої в Мережу бази даних з контактами учасників.

За чисельністю МММ-2012 у мене оцінка приблизно в максимум 100-200 тис. Активних учасників. В цьому випадку інформації ще менше, ніж за МММ-2011. Збереження в секреті реальної кількості вкладників і даних по притоку і відтоку коштів є одним з головних принципів функціонування фінансової піраміди. Але піар акція з виборами в КС опозиції показала, що в жовтні 2012 року в МММ було не більше 100 тис. Учасників з урахуванням Росії та країн СНД. За Індії нічого сказати не можу, цим напрямком займався Олексій Муратов, колишній член партії «Єдина Росія», який з неї вийшов і вступив до лав МММщіков. Там якесь реальне на відміну від Африки рух було, але все-таки це незначні цифри. У них своїх кмітливих лоховодов вистачає з лишком :-), досить почитати місцеві новини.

Люди як і раніше вірять у чудеса і не хочуть підвищувати свою грамотність і освоювати ази аріфметікі.Человеческая жадібність не має кордонів, і професійні лоховоди цим успішно користуються.

(Далі буде ... Або кіно не буде - електрика скінчилася ?! :-))

PS Що ж робити? Підписуйтесь на оновлення мого блогу, будьте в курсі подій, і ми обов'язково доб'ємося відмінних фінансових результатів відносно чесними методами, у відповідності з усіма законами математики, фізики і КК РФ :-).

Рейтинг записи


Чи не жмісь! З друзями посиланням поділися:

Цікаве по темі

Хто вступав в МММ-2012?
Чому заявки і не виконує жодних миттєво, а були в черзі на формування доручень по кілька годин або днів?
Чому формально?
Але звідки у структур гроші?
Перед вступом ви читали правила?
Які тепер питання?
Звідки такі цифри?
Або кіно не буде - електрика скінчилася ?
PS Що ж робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: