Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Mobile-review.com Огляд GSM-телефону Alcatel OT 756

 1. Меню
 2. враження

Фотографії Alcatel OT 756 в інтер'єрі

Комплект поставки:

 • Телефон
 • Зарядний пристрій
 • Інструкція

Компанія Alcatel придбала більшу вагу, у користувачів мобільних телефонів випустивши такі моделі, як Alcatel OT 535 / 735 . Відмінними рисами даних апаратів була дуже висока функціональна насиченість і низька вартість. У разі 735 моделі вона взагалі була першою в своєму класі на російському ринку, що зробило її досить популярною. Єдиними недоліками апарата можна вважати відсутність підтримки Java і посередню поліфонію, за цим параметром телефон виглядав слабо. Підтримка Java з'явилася в моделі 735i , Але ось поліфонія залишилася колишньою. Робота над помилками була проведена в моделі Alcatel OT 756 , Яка з'явиться на ринку в кінці літа.

Робота над помилками була проведена в моделі  Alcatel OT 756  , Яка з'явиться на ринку в кінці літа

Можливість ознайомитися з даною моделлю ми отримали під час дилерської академії Марвел, яка проходила на Канарських островах, звідси деякі фотографії, відсутність випробувань моделі на стенді, це має бути в майбутньому. Окреме спасибі представникам компанії Alcatel, які детально показали можливості апарату, розповіли про нього максимально багато.

Перше, що кидається в очі це незвичайний дизайн апарату, клавіатура телефону опукла, клавіші щільно прилягають один до одного. За рахунок розміру клавіш використовувати їх зручно, робота з цифровою клавіатурою не викликає питань. В даному апараті виробник відмовився від навігаційного джойстика, його місце зайняла навігаційна клавіша, вона чотирипозиційна, всередині вписана кнопка ОК. Наскільки був виправданий відмова від навігаційного джойстика, судити не беруся, прихильники є як у першого, так і другого підходу. Одне можна сказати точно, навігаційна клавіша буде зручна не для всіх, занадто вузькі у неї краю, доводиться пристосовуватися до неї. Підсвічування клавіатури синього кольору, вона добре видно в різних умовах, як в повній темряві, так і при середній освітленості.

Модель буде випускатися в декількох колірних рішеннях, у всіх випадках відрізняється окантовка навколо клавіатури, вставки на бічних поверхнях. Апарат має комфортний розмір (106х46х18.5 мм), за цим параметром телефон порівняємо з Alcatel 735. Маса апарату 92 грами.

Маса апарату 92 грами

У телефоні впадає в око великий за розмірами екран, він має роздільну здатність 128х160 пікселів, що дозволяє відображати до 10 рядків тексту. Дисплей виконаний по TFT-технології і відображає до 262000 кольорів. Характеристики виглядають вельми цікаво, але в реальному житті екран не такий гарний, як на папері. В цілому його можна порівняти з середнім за якістю екраном на 65000 кольорів (TFT), але ніяк не екраном, що відображає 262000 кольорів. Завантаження на телефон своїх зображень показала, що проблема криється саме в екрані, а не встановлених зображеннях. З іншого боку в порівнянні з попередніми моделями компаніями даний екран виглядає значно краще, він більш контрастний, яскравий. Говорячи про те, що екрані не відповідає заявленим характеристикам, слід пам'ятати про позиціонуванні телефону, це молодіжний апарат. Виходячи з цього, було смішно чекати наявності кращого з можливих екранів, адже тоді ціна продукту була б захмарною, а в разі даної моделі ціна дуже цікава.

Виходячи з цього, було смішно чекати наявності кращого з можливих екранів, адже тоді ціна продукту була б захмарною, а в разі даної моделі ціна дуже цікава

На сонці екран вицвітає, але інформація читається, особливо якщо знайти зручний кут. Так, як системний шрифт великий за розміром, то проблем на сонці, як правило, не виникає, ви можете спокійно набирати номер, читати SMS-повідомлення.

В якості акумулятора виступає літій-іонна батарея ємністю 950 мАг. За заявою виробника вона здатна забезпечити до 8 годин роботи в режимі розмови і до 210 годин в режимі очікування. В умовах мережі Vodafone (острів Тенеріфе) апарат працював близько 4 діб при 20 хвилинах розмов і до години використання інших функцій. Обмовлюся, що, перебуваючи в роумінгу випробувати телефон по повній програмі не вдалося, це справа майбутнього. Але в цілому враження залишилося таким же, як від 735 моделі, порівнянне час роботи, незважаючи на більш хороший екран. Мабуть пояснення слід шукати в збільшеній ємності акумулятора. Час повної зарядки акумулятора трохи менше двох годин.

У даній моделі ІК-порт розміщений на верхньому торці апарату. Основна зміна полягає в тому, що апарата підтримує передачу і прийом музичних файлів з використанням ІК-порту. Так, не склало ніяких труднощів відправити мр3 файл з мого Sony Ericsson P900 на Alcatel OT 756. Зворотна процедура також пройшла без будь-яких ексцесів. Те ж стосується і фотографій, графічних файлів. Тобто ІК-порт тепер не тільки дозволяє передавати файли на ПК з використанням рідної програмного забезпечення, але це можливо і безпосередньо між телефонами.

Щоб завершити розповідь про апаратну частину телефону зупинюся на його поліфонії. У телефоні 32-тнальная поліфонія, вона звучить добре і значно краще, ніж в попередніх телефонах компанії. Гучність дзвінка висока, його добре чутно в різних умовах, якщо телефон знаходиться у верхньому одязі і не притиснутий до її стінок. Якщо заднє отвір динаміка прикрите чимось, то звук стає ледве чутний, про цю особливість слід пам'ятати. В цілому можна сказати про те, що апарат звучить вельми цікаво, його можна порівняти з іншими телефонами свого класу за якістю поліфонії.

На задній поверхні ви можете бачити дзеркальце, а також об'єктив VGA-камери. Вона аналогічна тій, що ми бачили в 735 моделі, лише з'явилася можливість запису відео. Давайте перейдемо до розгляду інших можливостей телефону.

Меню

За ідеологією організації меню телефон повністю аналогічний моделі Alcatel 735 / 735i. Як і у останньої моделі присутня головне меню у вигляді рядів іконок, можливість включити звичайний повноекранний режим (іконка і підпис до неї). З нововведень варто відзначити що з'явився пункт меню Tips & Tricks, в ньому містяться поради по роботі з телефоном, цікава функція, перегукується з такою на Sony Ericsson K700 .

З нововведень варто відзначити що з'явився пункт меню Tips & Tricks, в ньому містяться поради по роботі з телефоном, цікава функція, перегукується з такою на  Sony Ericsson K700

Нова модель пропонує більш розширену реалізацію низки функцій, зокрема Атмосфери (набір картинок, колірної схеми інтерфейсу і мелодій). При перегляді тепер ви бачите не тільки варіант оформлення, але й чуєте мелодію дзвінка відповідну вибраному варіанту. Природно завжди залишається можливість вибрати тільки колірну схему оформлення меню.

Природно завжди залишається можливість вибрати тільки колірну схему оформлення меню

З нових можливостей в області інтерфейсу варто відзначити призначення відеоролика в якості заставки екрана, функція цікава. Забігаючи вперед, відзначу, що вперше в телефоні можна призначити абоненту в телефонній книзі не тільки фото, але і відео.

В апараті присутній 4 Мб динамічної пам'яті, яка розподіляється у міру потреби між усіма додатками.

Швидкої навігації в меню за допомогою цифрових послідовностей немає, вона не потрібна, якщо згадати про можливість призначити виклик окремих пунктів меню в один дотик.

У підміню функції представлені списками, причому вони згруповані по групах. Пояснити це найкраще на прикладі Повідомлень. Потрапивши в це меню, ви побачите зверху ряд іконок, за замовчуванням виділено Створення повідомлення. Зі списку ви можете вибрати тип повідомлення, щоб переглянути отримані або відправлені повідомлення, потрібно пересунути джойстик в горизонтальному напрямку і перед вами з'явиться інший список. На перший погляд така організація меню здається не дуже просте, але до неї швидко звикаєш, вона логічна і дозволяє розвантажити меню, в них немає нагромаджень пунктів, як в деяких моделях інших виробників. В цілому апарат з організації меню справляє дуже гарне враження, все меню продумані. Так в бібліотеці зображень є окрема закладка для картинок, окрема для іконок.

В апараті реалізований не тільки англомовний введення Т9, але і російський. З меню ви можете вибрати кращий метод набору, він буде встановлений за замовчуванням. Для зміни мови під час набору вам потрібно буде вибрати його з меню. Частковий мінус полягає в тому, що вибір діє тільки для одного поля, так, при введенні полів в телефонній книзі перехід на наступне поле означає переключення вибраної мови.

Телефонна книга. У пам'яті телефону є поділ на кілька директорій. Є окрема директорія контактів з SIM-карти, за замовчуванням присутні ще три папки - Загальна, Робоча, Персональна. Користувач може створювати і свої директорії, вони служать свого роду групами користувачів в цьому апараті. Окремим папок можна призначити свою мелодію виклику, зробити цього для окремих записів можна.

У списку є пошук по першій букві імені. Окремі записи можна переносити між різними директоріями. Для одного імені можна ввести масу інформації - Прізвище, Ім'я, номер домашнього, робочого, мобільного, основного телефонів, факсу, пейджера, іншого номера, двох адрес електронної пошти, ім'я компанії, посада, адреса, місто, штат, індекс, країну, замітки , і 4 поля з персональною інформацією. Виходить, що одне ім'я може містити до 23 записів, причому розмір практично не обмежений, тут можна вказати будь-якого роду інформацію, телефонна книга задовольнить найвимогливішого користувача. Окремим абонентам можна призначити голосові мітки, тоді можливий голосовий набір цих номерів. Ця функція дуже чутлива до рівня зовнішнього шуму, розпізнавання на вулиці працює не завжди добре, потрібно тихе приміщення.

Для окремих записів також можна призначити свою картинку з тих, що представлені в телефоні. Також на апарат можна завантажити своє зображення і використовувати його в цій якості. Апарат підтримує роботу з файлами стандартів JPG, GIF, aGIF, PNG, BMP. Плюс до цього ви маєте можливість призначити імені відео (телефон записує до 5 секунд), відео можна призначити тільки замість фотографії. Функція незвичайна і вперше зустрічається в даному апараті.

З огляду на, що пам'ять розподіляється в телефоні динамічно, сказати, скільки ви зможете зберегти імен у телефонній книзі проблематично, максимальний обсяг дорівнює 800 контактам. У будь-якому випадку, ви напевно не зіткнетеся з проблемою браку місця для ваших записів в телефонній книзі.

У будь-якому випадку, ви напевно не зіткнетеся з проблемою браку місця для ваших записів в телефонній книзі

Повідомлення. Апарат вміє працювати не тільки з SMS-повідомленнями, але і EMS, MMS. Родзинка рішення і головне зручність в тому, що розробники не стали ділити повідомлення на різні типи, так, в папці Вхідні ви можете бачити повідомлення всіх типів (в Вихідних теж).

Для текстових повідомлень існують шаблони, найбільш цікавий момент пов'язаний з тим, що в кількох шаблонах є автоматична підстановка вашого номера. Наприклад, ось такий шаблон - My number is 777 77 77 або Call me at 777 77 77. Де у вигляді номера виступає ваш реальний номер, телефон бере його з пам'яті SIM-карти.

Для роботи з MMS-повідомленнями в телефоні є практично все, чого можна побажати. По-перше, кожне повідомлення може складатися з декількох слайдів, на кожному з яких може міститися мелодія, картинка, текст. Обмеження тільки на обсяг повідомлення, воно не може перевищувати 50 Кб. По-друге, в окремий пункт меню виділено створення повідомлень з голосовими посланнями. Тобто ви записуєте, що хочете, на диктофон і тут же відправляєте вашу запис. У такій організації є свої плюси.

Нарешті, для повідомлень ви можете створити вибіркової список розсилки, він ніяк не пов'язаний з директоріями в телефонній книзі і є окремим списком.

Персоналізація (Customize). Тут користувач може вибрати мелодію, тип дзвінка, його гучність. Потрібно відзначити, що в цьому апараті немає можливості вибрати змішаний варіант попередження (вібро і мелодія одночасно). Є тільки варіант включення вібродзвінка і потім мелодії. З іншого боку, в списку мелодій присутні деякі відмічені словом vibe, при їх програванні вібродзвінок працює, але окремого режиму, як такого, немає.

У телефоні немає профілів, але з режиму очікування в один дотик можна вимкнути всі звуки, цього буває достатньо, особливо для апарату такого класу.

З цього ж меню доступні всі налаштування для дисплея, установка шпалер. Також можна додати голосові команди для виклику пунктів меню.

Також можна додати голосові команди для виклику пунктів меню

У телефоні є вбудований редактор мелодій, плюс можливість збереження у вигляді мелодії будь диктофонного запису.

У телефоні є вбудований редактор мелодій, плюс можливість збереження у вигляді мелодії будь диктофонного запису

В іншому настройки досить повсякденні.

Інструменти (Tools). У телефоні є будильник, який можна виставити на щоденне спрацьовування або одноразове. Є також таймер зворотного відліку.

У записнику можна записати події для окремих днів, виставити для них нагадування. Ввести повторювані події не можна, тільки одноразові. Є перегляд календаря по тижнях або за місяць.

Є перегляд календаря по тижнях або за місяць

Годинники в цьому апараті можна виставити як на локальне, так і віддалене час. У телефоні також є калькулятор, конвертер валют. Диктофон дозволяє записувати до 60 секунд.

Диктофон дозволяє записувати до 60 секунд

Події. Меню, з якого можна переглянути останні 10 набраних, 10 пропущених, 10 прийнятих дзвінків. Тут же розташовуються записи про всі інші події.

WAP. У телефоні браузер версії 2.0, ніяких особливостей немає.

Ігри. У телефоні встановлено дві гри, одна з них це гонки (SpeedDevils), друга аркада (GylosTale). Видалити ці ігри не можна, є лише можливість завантажити нові ігри (кажуть про те, що завантаження доступна тільки через wap).

Видалити ці ігри не можна, є лише можливість завантажити нові ігри (кажуть про те, що завантаження доступна тільки через wap)

Медіа-Альбом. Тут представлені всі картинки, мелодії. Набір попередньо встановлених картинок і мелодій дуже великий, за цим параметром телефон хороший. Підбір веселих і іронічних картинок такий, що відразу ж розбігаються очі. Виходячи з набору звуків, мелодій і картинок, їх спрямованості, можна сказати, що телефон в першу чергу призначений для молодих людей.

Виходячи з набору звуків, мелодій і картинок, їх спрямованості, можна сказати, що телефон в першу чергу призначений для молодих людей

Камера. Камера знімає в наступних дозволах - 640x480, 352х288, 128х128, 64х64, 32х32, 16х16 точок, плюс присутній режим панорамної зйомки, в цьому випадку зображення витягнуте по горизонталі. У всіх випадках формат фотографій JPEG, доступно три якості стиснення (Високе, стандартне, економічне).

У всіх випадках формат фотографій JPEG, доступно три якості стиснення (Високе, стандартне, економічне)

Як видошукач використовується екран телефону. Інтерфейс продуманий до дрібниць, так ви можете змінити в режимі зйомки практично всі параметри в кілька натискань. Наприклад, цифрові клавіші 1, 2, 3 відповідають за вибір якості стиснення. Ліва софт клавіша відповідає за вибір кольору (кольорове фото, чорно-біле, Sepia, Негатив, Thin або контури).

Ліва софт клавіша відповідає за вибір кольору (кольорове фото, чорно-біле, Sepia, Негатив, Thin або контури)

Кнопка # дозволяє швидко перемкнути дозвіл знімків, в той час як зірочка відповідає за спеціальні режими, їх в апараті декілька. Один з таких режимів це створення GIF файлу з чотирьох знімків. Тобто ви робите поспіль чотири фотографії, а потім вони перетворюються в анімацію, відразу ж у вашому апараті. Тут жорстко передбачено лише один дозвіл у 128х128 точок, але воно й зрозуміло, розробники економили пам'ять. Функція унікальна і дуже різноманітить апарат, інші виробники поки не запропонували нічого подібного.

Функція унікальна і дуже різноманітить апарат, інші виробники поки не запропонували нічого подібного

Другий спеціальний режим зйомки, це мозаїка. У цьому режимі ви також робите 4 знімки (64х64 крапки), а потім з них збирається одне ціле зображення (128х128 пікселів).

У цьому режимі ви також робите 4 знімки (64х64 крапки), а потім з них збирається одне ціле зображення (128х128 пікселів)

У телефоні передбачено таймер, для зйомки із затримкою, наскільки ця функція необхідна, не беруся судити. Більш цікава настройка Exposure або виставлення рівня світла, за замовчуванням умови освітлення виставляються автоматично, але ви можете вказати їх вручну. У більшості випадків автоматичної установки достатньо.

Для фотографій ви можете вибрати папки за замовчуванням, в яких вони зберігаються, отримані зображення можна використовувати як заставки екрану, в MMS-повідомленнях.

Зовсім забув згадати, що для зображень з роздільною здатністю 128х128 пікселів можна використовувати фрейми (Frames). Це ефекти, які накладаються на фотографію під час зйомки, свого роду рамочки. Унікальна функція апарату полягає в тому, що файли рамочок (формат PNG) можна завантажити в телефон з ПК, тобто ви можете самі створювати свої ефекти. Жоден з апаратів не має такої можливості, хоча ті ж рамки застосовуються в багатьох моделях.

Жоден з апаратів не має такої можливості, хоча ті ж рамки застосовуються в багатьох моделях

Плюс в апараті є 8 кратне збільшення картинки (цифровий зум), достатньо висунути джойстик від себе.

Приклад фотографії на вулиці, 640х480, 55.1 Кб, JPEG
Приклад фотографії на вулиці, 640х480, 40.7 Кб, JPEG
Приклад фотографії на вулиці, 640х480, 42.3 Кб, JPEG

Приклад фотографії з ефектами в архіві, ZIP, 139 Кб >>>

Приклад фотографії зі збільшенням в архіві, ZIP, 262 Кб >>>

Відео записується у форматі 3GP, апарат підтримує запис зі звуком до 5 секунд. Ролики не ідеальні в порівнянні з іншими апаратами, оснащеними такою функцією, картинка смикається. Мабуть позначається слабкий процесор, який не справляється з обробкою відео. З іншого боку швидкість переміщення по меню зросла в порівнянні з попередніми моделями, що є великим плюсом.

Приклад програвання відео на екрані телефону (2.8 Мб, Windows Media PLayer)

Приклад відео (3GP, 92.5 Кб)
Приклад відео (3GP, 92.6 Кб)

Програмне забезпечення. У комплект з телефоном не входить програмне забезпечення, але його можна завантажити з сайту виробника. При цьому завантажується тільки інсталяційний файл, з його допомогою ви налаштовуєте модемне підключення між телефоном і ПК, вже потім потрібно буде вибрати потрібні програми і завантажити їх з оболонки настановної утиліти.

За допомогою Alcatel PC Suite ви зможете синхронізувати дані з вашого апарату з такими програмами, як Microsoft Outlook, Lotus Notes, плюс отримаєте можливість роботи з картинками, мелодіями. Ну і, нарешті, для використання телефону в якості модему (GPRS з'єднання) є спеціальна програма. Зізнаюся чесно, що набір програмного забезпечення і його можливості, один з кращих, програми чарівні, це можна сказати напевно. Зупинимося на деяких програмах трохи докладніше. В панелі задач Windows з'являється відповідна іконка, клікнувши по ній, ви отримаєте доступ до всіх програм з пакету.

Синхронізація може здійснюватися як за допомогою інфрачервоного порту, так і по USB-кабелю, для цієї моделі існує такий аксесуар.

Create Stamp. Дозволяє з будь-якої картинки створити іконку розміром 128х128 пікселів або 64х64 точки, ці картинки відповідно можуть застосовуватися в телефоні як вам завгодно, в тому числі використовуватися в MMS-повідомленнях.

Дозволяє з будь-якої картинки створити іконку розміром 128х128 пікселів або 64х64 точки, ці картинки відповідно можуть застосовуватися в телефоні як вам завгодно, в тому числі використовуватися в MMS-повідомленнях

Create Animation. Все те ж саме, але ви створюєте анімаційний файл, це може бути ваша анімація, або набір з трьох картинок, є можливість задати інтервал між ними, одним словом свобода для творчості.

Customize Sound. З звукових файлів ви можете мікшувати власний звук, або вибрати якийсь з файлів для завантаження в телефон, все просто і зрозуміло. Незважаючи на простоту можливості програми, вражають, так вона працює з форматом МР3, Wave, Midi.

Customize Image. Це свого роду графічний редактор, є ряд ефектів, які ви можете накласти на картинку. Як завжди в один клік відредагований файл можна відправити на телефон.

Як завжди в один клік відредагований файл можна відправити на телефон

Content Manager. За допомогою цієї програми можна завантажити на телефон і з телефону будь-які картинки і мелодії. В принципі окремо файли можна завантажувати програмами описаними вище.

В принципі окремо файли можна завантажувати програмами описаними вище

враження

За якістю зв'язку дана модель не має жодних проблем, вона є точним зліпком попередніх апаратів компанії. З основних поліпшень варто підкреслити 32-тональну поліфонію, можливість програвання мр3 файлів, а також їх передачі через ІК-порт. Цікаво, що обсяг пам'яті, становить близько 4 Мб, розширилися деякі напрацювання в області інтерфейсу. Підтримка Java дозволяє завантажувати на телефон нові програми. Говорити про те, що екран видатний в даному апараті не можна, але він краще або такий же як в конкуруючих моделях свого класу. Тому оцінювати його необхідно саме з цієї позиції.

Тому оцінювати його необхідно саме з цієї позиції

Телефон відрізняється практично максимальним набором функціональності при зваженій вартості. В даний момент ціни на телефон невідомі, так як з'явиться він тільки в кінці літа. Ризикну припустити, що вартість складе близько 230-250 доларів в перший момент, а пізніше вона стане менше. Наведену вартість варто розглядати як максимальну, цілком можливо, що вона буде значно менше. Саме від ціни моделі залежить її майбутній успіх, адже апарат буде вкрай затребуваний на ринку, приклад попередніх моделей це ясно показує.

Варіанти мелодій (300 Кб, mp3)

Обговорити телефон в форумі >>>

Матеріали по темі:

Дякуємо представництво компанії Alcatel за наданий телефон

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: