Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Модулі для управління банерної рекламою в wordpress блозі

 1. AdsPlace'r Pro
 2. WP125
 3. плагін WPAds
 4. Установка і настройка WPAds

Банерна реклама - невід'ємна частина практично будь-якого добре відвідуваного інтернет проекту. Дуже часто при її розміщенні відображається не один банер, а відразу кілька, та й взагалі цим усім треба якось керувати. Таке завдання дозволяють реалізувати різні wordpress плагіни для банерів. Я вже колись розповідав про один з них - плагін Random ads дозволяє рандомних чином по черзі виводити кілька банерів. Це, напевно, найпростіше рішення, яке є і в 99% випадком мене особисто влаштовувало.

Проте, недавно з'явилася задача вивести парочку банерів, враховуючи процентне співвідношення їх показів щоб все 3-4 банера виводилися однакову кількість разів. В процесі пошуку рішення я натрапив на вельми цікаву статтю, де автор розглянув парочку корисних плагінів, причому з докладним поясненням їх переваг і недоліків. Пропоную невелику добірку за її мотивами, інформація згодиться в господарстві. Отже, переходжу відразу до плагінів.

AdsPlace'r Pro

AdsPlace'r Pro

даний плагін реклами AdsPlace'r Pro дозволяє налаштовувати показ оголошень з урахуванням безлічі параметрів і дій користувачів: використовувані мобільні пристрої, відвідувані сторінки сайту, спрацьовування AdBlock і т.п.

Переваги AdsPlace'r Pro:

 • Поділ показів для мобільних і десктопних (ПК) відвідувачів.
 • Кілька параметрів орієнтування: моделі пристроїв, операційні системи і країни.
 • Вибір WordPress категорій і посад для відображення реклами.
 • Різне розміщення оголошень в постах: на початку / в центрі / в кінці або вибір місць всередині тексту. Плюс є можливість налаштування параметрів реклами в кожній окремій записи.
 • Наявність шорткода для вставки коду в будь-якому місці сторінки.
 • Завдання альтернативного вмісту при спрацьовуванні AdBlock.

Недоліки AdsPlace'r Pro:

 • Єдиним мінусом даного модуля можна назвати витрати на покупку. Однак вони з часом окупляться при грамотному використанні таргетингу рекламних на сайті.

WP125

WP125

переваги плагіна WP125 :

 • Вміє рахувати дату закінчення банера і автоматично його прибирати. Під час установки реклами ви вказуєте як довго вона повинна відображатися і плагін подбати про все інше коли вийде її термін. Вам не потрібно використовувати будь-які напомінатель або десь записувати дату закінчення (як це на свій сором роблю я :).
 • Легка настройка і вибір типу вікна. Ви можете вибрати загальна кількість рекламних банерів і задати число колонок, HTML код плагін згенерує сам.
 • Деактивация банерів, але не їх видалення. Ви можете легко відновити стару рекламну кампанію. (Я точно не зрозумів, що хотів сказати автор, можливо, тут більше про те, що банери після терміну відображення не відображаються, а ось рекламне місце може зайняти заглушка, що ведуть на сторінку реклами).
 • Підрахунок кліків. Єдиний недолік що при цьому посилання вказується з перенаправленням, що виглядає трохи недобре. Функцію можна відключити.

Недоліки WP125:

 • Тільки 125х125. Судячи з назви плагіна ви, напевно, вже здогадалися, що він підтримує лише банери розміром 125 пікселів по ширині і висоті. Для інших форматів або Adsense плагін WP125 не підходить.
 • У рекламних посиланнях можна вказати тайтли. Автор вважає за краще додавати якесь опис (нехай і короткий) для реклами у вигляді банерів.

плагін WPAds

плагін WPAds

переваги модуля WPAds :

 • Працює для банерів, Adsense і будь-яких типів реклами. Ніколи не доведеться міняти плагін для розміщення якогось нового типу або формату реклами.
 • Підрахунок показів. Даний плагін вважає кількість показів банера і може автоматично його прибрати після певного числа.
 • Рекламні зони з вагою (в%). Ви можете додавати в одну рекламну зону кілька банерів, а також задавати для них пропорційне число відображень щодо інших оголошень.

Недоліки WPAds:

 • Необхідність писати HTML код самому. Щоб додати зображення або flash ви повинні будете самі написати потрібно HTML конструкцію. Це не складно, але комусь незручно.
 • Кількість переглядів для блогів не головне в рекламі. Відображення числа показів банера річ цікава, але в блогосфері склався тренд продажу реклами по місяцях.
 • Не було оновлень з січня 2007. Власне тільки в цьому моменті зауважив, що стаття автора датована 2008 роком :) Загалом, він хвилюється щодо сумісності з новими версіями системи, наприклад WordPress 2.6 :) На WordPress 3.0 я його не пробував, але на 2.8.4 все працює нормально. Та й, по суті, чому там не працювати, плагін простіше простого.

Загалом, я якось несподівано відкрив для себе, що стаття досить стара, хоча мені і допомогла. Плагін WP125 більшою мірою підходить для англомовних блог, так як там це формат мало не найпопулярніший. У нас його використовують не дуже часто, але іноді він може стати в нагоді. Що стосується WPAds, то повторюся - встановив і налаштував без проблем.

Установка і настройка WPAds

У далекому 2007 з розробкою все було набагато простіше, плагіни не мали купою непотрібних функцій, які не важили мегабайти, а спокійно робили свою роботу :) Так і WPAds можна сказати на сайті розробника який захостити плагін на безкоштовному сховище файлів Box.net . Розмір модуля аж 6 Кб! Складається він з 3х файалов, які разом з папкою wpads заливаєте в wp-content / plugins.

Далі в адмінці wordpress активуєте плагін WPAds, після чого в меню з'явиться відповідний пункт. У ньому і відбувається створення банерів.

У ньому і відбувається створення банерів

Щоб додати банери натискаємо на посилання Add New. Відривається сторінка де потрібно буде ввести опис, HTML код, назва рекламної зони, пропорційне відношення до інших банерів і максимальне число переглядів, якщо потрібно. Дану процедуру виконуємо скільки потрібно раз.

Після цього ви отримаєте код для вставки в пост або wordpress шаблон, наприклад щось на зразок:

<? Php wpads ( 'TopBan'); ?>

<? Php wpads ( 'TopBan'); ?>

Тут TopBan назва моєї рекламної зони. Навпаки банерів вказується кількість показів. Нічого складного в принципі немає, установка, настройка і статистика - простіше простого.

Цікаво, а чи є у плагіна WPAds новіша альтернатива?

PS Постовий. Тим, хто цікавить заробітком на сайтах рекомендую почитати статтю BestMasterіZація - історія реального заробітку на ігровому сайті.
Втомилися працювати, хочете відпочити? - екскурсійні тури в Австрію зі знижками і вигідними пропозиціями те, що потрібно!
The site has portfolio of russian brides for single men and marriage.

Php wpads ( 'TopBan'); ?
Php wpads ( 'TopBan'); ?
Цікаво, а чи є у плагіна WPAds новіша альтернатива?
Втомилися працювати, хочете відпочити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: