Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

msiexec.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з msiexec.exe
 2. Інформація про фото msiexec.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з msiexec
 5. msiexec сканер

Справжній файл msiexec.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

MsIExec - це абревіатура від M icro s oft I nstaller Exec utable

Msiexec.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є msiexec.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з msiexec.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Установник Windows Installer. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи msiexec.exe.

Інформація про фото msiexec.exe

процес Установник Windows® Installer або інсталятор Windows або AED0 або C63w1f4WS або Installateur Windows належить програмі Windows Installer - Unicode або Windows Installer - Þíèêîä або q5e730L97 або lperfvcfed від Microsoft (Www.microsoft.com) або Hamrick Software або cfrdrtgbvf .

Опис: Це програма-установник Microsoft's Windows Installer, яка перетворює файли установки програмного продукту в формат .MSI. Зазвичай вона запускається подвійним клацанням на файл .MSI (або автоматично як складова процесу установки). Чи не переривайте цей процес, якщо він вже запущено, інакше це може порушити весь хід установки програми.

Докладний аналіз: msiexec.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Msiexec.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 73,216 байт (40% всіх випадків), 78,848 байт і ще 16 варіанта .
Назва сервісу - msiserver: Дозволяє додавати, змінювати або видаляти програми, надані пакетом установника Windows (* .msi). Якщо ця служба вимкнено, будь-які служби, які явно залежать від неї, не можуть бути запущені.
Додаток не видно користувачам. Це заслуговує на довіру файл від Microsoft. Тому технічний рейтинг надійності 11% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з msiexec.exe

Чи є msiexec.exe вірусом? Ні, це не вірус. Справжній файл msiexec.exe - це безпечний системний процес Microsoft Windows, який називається "Монтажник Windows Installer". Проте, автори шкідливих програм, таких як віруси, черв'яки, і трояни навмисно називають процеси таким же ім'ям, щоб уникнути виявлення. Віруси з тим же ім'ям файлів: наприклад, Mal / Generic-S (визначається антивірусом Sophos), і Artemis! 7535C01C6EA4 (визначається антивірусом McAfee).
Щоб переконатися, що працює msiexec.exe на вашому комп'ютері - це шкідливий процес, натисніть тут, щоб запустити Перевірку на віруси .

Як розпізнати підозрілі процеси?

 • Якщо msiexec.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 8% небезпеки. Розмір файлу 73,216 байт (71% всіх випадків), 128,000 байт і ще 4 варіанти . Це заслуговує на довіру файл от Microsoft. Додаток не видно користувачам.
 • Якщо msiexec.exe знаходиться в підпапках «C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 60% небезпеці. Розмір файлу 1,572,864 байт. Додаток не видно користувачам. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: DEFAULT \ Runonce, Run, MACHINE \ Run, RunOnce). Це не системний файл Windows. Msiexec.exe здатний маніпулювати іншими програмами.
 • Якщо msiexec.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 92% небезпеки. Розмір файлу 1,188,352 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як msiexec.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл msiexec.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

я намагаюся встановити дубольгіс, а мені така маза що мовляв немає у тебе такого файлу msiexec.exe в загальному я розумію що я погано знаю всю цю комп'ютерну хрень, і мені від цього не весело і не сумно та й начебто не приємно що по суті все просто !!! ну а причина то в тому що у мене моя улюблена порядок навела в компі і після цього у мене багато незрозумілого відбувається такого плану! ще іноді бути першим так приємно !!! в росії жити треба осозновая майбутнє наше !!! поки
Ніколос Зловив вірус з сайту, відкрив картинку, пішла завантаження, замість вибору відповіді на помилку просто все по закривав, почистив все тимчасові файли зняв з автозавантаження файл "рлагін, ехе" - англійською канеша, що знаходяться в папці користувача ... ... "темп" і в С / програм файл / ... начебто допомогло працював норм. Через добу не один браузер не робочий, опара ссилаеться на відсутність файлу в користувач ... ... темп / текстовий файл якийсь ... мозила і експалоурер просто лаються і вилітають .. У процесах не завжди, але з'явився новий, це msiexec .exe. Пишу просто так, зрозуміло що зараза, буду шукати як вилікувати.
Ренат З періодичністю 1 раз в 10 хвилин починається багаторазовий безперервний (15-20 звернень) опитування floppy-диска. При цьому в "диспетчері завдань" в "процесах" з'являються додатково 1 або 2 процесу "msiexec.exe", зупинити не виходить.
Hasck зловив вірус-фарбований файли завантаження програм, вибиває експлорер, помилка роботи msiexec.exe ім'я помилки BEX
nai2007 у мене така ж проблему як і у Hasck
Diesel96 вообщето я думав що в мене цей процес пов'язаний з встановленою веб камерою MSI .... хмм потрібно подумати
Димон Виявив в "Диспетчері" цей процес, зацікавився, став шукати, пошук видав: знаходиться в "system32" і в "Prefech", з "Prefech" видалив, в "Диспетчері" процес пропав.
Rigz У мене з'явився після установки гри криза, а разом зним з'явився процес PnkBstrA-анти чит програма.
Stas відключіть Касперського нафіг !!!
azzex у мене просто сист. прога
Ден Це файл з'являється при запуску служби * msi - Windows Installer
Алекс таже проблема як і у Rigz'а. Тока я його не видаляв із папки (палевно). Покамісь видаляю його з процесів. Шукаю далі опис про нього.
Kane Це жахливий вірус. У мене зайняло дуже багато часу і сил, щоб вилікувати від нього комп'ютер. Не могла зайти в інтернет з хворого компа взагалі. ЦЕЙ ВІРУС ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ. Знайшла як лікувати на форумі боард кому в темі з назвою не завантажується інтернет експлорер. МакКафе вірус той в компі не знайшов, нортон від Сімантек новітній цього року - не знайшов, і аваст його теж не знайшов. Ось хороший форум попався, побродила програмістскімі стежками, комп'ютер видужав. Слава Богу!
Айша У мене розмірчик цих msiexec.exe не так як тут сказано, а обчислюється на КБ! Всього два таких файлу в процесах. Один вагою один важить 6316 КБ, інший 12520 КБ
Юлія я включаю комп через кілька секунд виходить ошіька зателей касперский видає (193ехе потенційно небезпечна програма) я натискав огнарічеть, заблокувати, так довіряю але все таки комп моментом відключається (виходить синій екран з какімето цифрами. Що мені робити але це відбувається тільки коли подключон інет !!! а коли він відключений тоді все норм
Кайрат це установник виндовс. він за допомогою нього встановлюються програми в форматі .msi
Костки У якийсь момент комп почав моторошно гальмувати, менеджер процесів показав, що завантаження проца до 100% цим процесом. Пошук по диску С показав наявність 2-х схожих файлів: один- дійсно віндовий (лежить в C: \ Windows \ system32 і система розуміє що це за файл), інший - MSIEXEC.EXE-2F8A8CAE.pf. комп його НЕ розпізнає ( "невідомий формат файлу"), важить 59Кб, знаходиться в С: \ Windows \ Prefetch
Крайт Монтажник пакетів .msi
IamVit53 Хммм !!! Оновлення встановлювалися що то бук довантажити, дивлюся з'явилася ця хрень. Оновлення встановилися і пропала !!!
Jet КРАЙТ, в мене та ж історія зараз - невідомий, назва, папка. Тільки розмір - 36. До цього браузер гальмував. Зараз видалив - все нормально стало))
Наіль У мене в "Настанови і Видаленні програм" взагалі немає цього Windows Installer. Але тим не менш у мене на компі файлів "msiexec.exe" 8 штук. Розміри у них: 125 кб (2 штуки) 72 кб (2 штуки) 2 кб (4 штуки). Спробую видалити всі нафіг. подіваюся від цього все не злетить?
Лілія Удалил одну програму (Cezurity Сканер), згодом з'явився за допомогою диспетчера задач msiexec. exe, вирубав, т.к. на даний момент у мене нічого не завантажувалося (А може, він віруси мені скачував), вирубав і нічого поганого не случілось.Лучше його вирубувати, якщо нічого не скачується.
White_Cat Вчора виявив цей процес у себе в диспетчері, маленько зацікавився, що це, так як раніше його в списку процесів не бачив. Про всяк випадок, я від гріха подалі його вирубав, перевірив комп'ютер на віруси АВАСТ. Він щось виявив, я це видалив, але сьогодні, як я помітив, нічого не змінилося. У мене від нього почав спочатку спотворюватися, потім пропадати звук з колонок і багато іншого. Пошук на диску C: msiexec.exe нічого не дав взагалі. Цей файл у мене там абсолютно відсутня, хоча по суті є системним ...
Альберт

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото msiexec.exe: - на основі 23 голосів з 23 відгуками.

47 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. 6 користувачів дали, як здається безпечним. 4 користувачів дали, як нейтрально. 7 користувачів дали, як здається небезпечним. 4 користувачів оцінили, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з msiexec

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з msiexec. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процеса msiexec.exe на ваш комп'ютер: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

msiexec сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Exe вірусом?
Як розпізнати підозрілі процеси?
?подіваюся від цього все не злетить?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: