Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Не горить ДСЛ на модемі причини. Не горить DSL

 1. Намагаємося усунути неполадку самостійно
 2. Трохи теорії, або чому пропадає DSL з'єднання
 3. Коментарі:

З кожним роком кількість абонентів, підключених за технологією FTTB все росте і росте. Цей факт не може не радувати, адже все більше і більше людей підключається значно до більш стабільного зв'язку. Але, тим не менш, величезна кількість людей як і раніше підключений по ADSL (АДСЛ) і іншої альтернативи не має. На жаль, технологія ADSL вкрай вимоглива до умов експлуатації.

Форуми, офіційні і неофіційні, багатьох провайдерів буквально забиті постами «у мене не горить DSL що робити?»
Що ж може зробити абонент в цьому випадку?


Більшість людей відразу ж дзвонить в техпідтримку, і ... по суті правильно поступає, тому що в 90% випадків проблема на стороні провайдера. Причому дуже часто народ починає грішити на обладнання Широкосмугового Доступу провайдера, клянучи ні в чому неповинні DSLAM'и на чому світ стоїть - треба відзначити абсолютно безпідставно. За кілька років активної роботи з великим «звіринцем» обладнання ШПД різних виробників - лише 0.01% ушкоджень був пов'язаний з проблемами самого обладнання обладнання.
сама часті проблеми виникають на ділянці від розподільчої коробки до абонента і безпосередньо в самому приміщенні абонента. Пов'язано це з тим, що ці ділянки схильні до пошкоджень найбільше.
І якщо ділянка від розподільної коробки до абонента обслуговується лінійним монтером, то кімнатна проводка по квартирі - це вже зона відповідальності абонента.
Отже, у нас немає сигналу DSL або він нестабільний. Спробуємо локалізувати наявну проблему.
Насамперед перевіряємо схему підключення. По-перше нагадаю що схема повинна бути така:


Причому зазначу, що багато абонентів цю схему або ігнорують, підключаючи паралелі до спліттера, або взагалі не використовують спліттер. В цьому випадку відчіплюватися все паралелі і підключаємо модем в першу розетку від введення.
Якщо схема підключення правильна відключаємо спліттер і замість нього приєднуємо модем. При цьому в обох випадках модем треба підключати свідомо справним проводом. Якщо на вході DSL все одно не горить - звертайтеся сміливо в техпідтримку. Якщо горить і при цьому стабільно і без розривів, то проблема виразно в кімнатній проводці або сплітері. Перевіряємо спочатку спліттер, підключаючи модем через нього свідомо справним кабелем. Якщо спліттер справний, то залишиться лише знайти пошкодження в проводі від спліттера до модему, або просто замінивши його.

Звичайно як варіант - може бути несправний DSL-модуль модему. Щоб це перевірити доведеться або шукати у друзів / знайомих / рідних справний модем, або нести свій модем на 100% -во справну лінію.

Нестабільна робота інтернету по технології ADSL , Як правило, пов'язана з падінням DSL линка. У 95% випадків дана проблема виникає через неякісну телефонної лінії та / або при неправильній топології підключення модему в квартирі.

Решта 5% припадають на збій станційного або абонентського обладнання (несправний модем або спліттер). У цій статті я постараюся розповісти вам, як можна зробити з'єднання більш стабільним.

Намагаємося усунути неполадку самостійно

Якщо ви помітили, унаслідок нестійкого линка, ви можете спробувати самостійно вирішити проблему. Ось кілька порад:

 • Перевірте у себе в квартирі, чи правильно підключений модем. Схему підключення можете подивитися. Дуже часто абоненти встановлюють додатковий телефонний апарат на ділянці схеми перед сплиттером, результат - і під час розмови пропадає лінк. Чому? Знята трубка = коротке замикання лінії;
 • Перевірте всі скручування мідних проводів в квартирі, можливо контакт десь не дуже хороший. Якщо виявили таке з'єднання, зачистите дроти, з'єднайте і замотайте скрутку ізоляційною стрічкою;
 • Можливо, несправний спліттер. Щоб зрозуміти, чи так це, підключіть лінію з телефонної розетки безпосередньо в модем і поспостерігайте.

Якщо описані вище способи не дали результатів, то зверніться в технічну підтримку вашого інтернет-провайдера, вони відправлять електромонтера для усунення неполадок. Повірте, зробити щось ще своїми силами, у вас швидше за все не вийде.

Трохи теорії, або чому пропадає DSL з'єднання

На кожен ADSL порт подається з АТС на телефонну лінію, встановлюється ADSL профіль. Профіль цього визначає ЛІНКОВА швидкість, тобто ту швидкість, на яку залінкуется модем. І якщо лінія поганої якості, то вона не буде витримувати той профіль, для якого потрібно лінія більш хорошої якості або меншою протяжності. Розумію, зрозуміти складно, але ви вже спробуйте.

У чому сенс? Так в тому, що якщо профіль не витримується, то лінк буде постійно пропадати, тому що модем намагається залінковаться на той профіль, який виставлений на порту.

Наведу приклад. На скріншоті нижче вкладка Status, з WEB-інтерфейсу ADSL модему D-LINK. 8128 Кбіт / с - це швидкість, на яку залінковался модем. А профіль на порту виставлено 10000 Кбіт / с. Лінк буде падати.


У такій ситуації (та й взагалі майже у всіх ситуаціях) проблеми з лінком можна вирішити шляхом зміни профілю, на більш відповідний для вашої тел. лінії. Правда, є одне АЛЕ! ЛІНКОВА швидкість повинна бути хоча б на 1 Мбіт / с вище швидкості тарифного плану абонента. Ну і звичайно, зробити це можуть тільки співробітники тих. підтримки (за допомогою спеціального софту, яким вони модерують обладнання на АТС). Ну а якщо ви абонент, то запросто зійде за свого, блиснувши такою інформацією при дзвінку в ту ж тих. підтримку.

Повернемося до скриншоту. Я виставив на порту профіль 8064 Кбіт / с. Усе! Тепер з'єднання буде стабільним. До пори до часу звичайно, поки параметри лінії не стануть ще гірше.


До пори до часу звичайно, поки параметри лінії не стануть ще гірше

Всім дякую за увагу. Питання?

Коментарі:

Георгій 2014-10-30 3:08:01

Доброго дня! Виникло три питання. Живу під Петербургом, підключений Ростелеком ADSL, але він частенько вирубувався навіть при швидкості в 4 Мбіт / с. Порадили перейти на швидкість в 2 Мбіт / с через те, що канал не витримує навантаження. Але зараз і цей інтернет вирубується через час або взагалі не підключається, постійно блимає DSL. У ТП сказали, що сигнал є і треба перевірити моє обладнання, хоча я вже перевірив робочий модем і робочий роутер. У сусідньому будинку цей же інтернет з цими ж модемами працює нормально. 1-ий питання - чи може швидкість впливати на розриви з'єднання DSL? 2-ий питання - як і де виставити швидкість на порту, описану в статті, і чи допоможе це? 3-ий питання - чи варто мучити ТП з перевіркою кабелів на горищі будинку?


[Відповісти] [Скасувати відповідь] Admin 2014-10-30 8:38:02

1. На розриви впливає навантаження на лінію, коли модем намагається залінковаться на швидкість, яку лінія не витримує. Відповідь - так, можна і так сказати.
2. Швидкість може виставити тільки ТП провайдера, у Вас вже швидше за все виставлена ​​2 Мбіт, раз вони порадили знизити швидкість тарифного плану. Відповідь - так, швидше за все допоможе, але швидкість доведеться ще знижувати.
3. Проблеми найімовірніше саме з лінією, а ось мучити провайдера чи ні - вирішувати Вам. Протяжність, цілісність і загальний стан мідної пари - це три кити, на яких тримається ADSL. Зателефонувати в ТП і дати заявку, в будь-якому випадку, варто.


[Відповісти] [Скасувати відповідь]

1. На модемі не горить індикатор DSL:

1.1. Відсутня контакт в роз'ємі, кабелі або шнурі. Відновіть контакт, замініть з'єднувальні шнури;

1.2. Невірно включений фільтр (спліттер). Можливо телефонний кабель, що йде до модему, і кабель, що йде до телефонного апарату, поміняли місцями. Перший повинен приходити в роз'єм спліттера DSL (або MODEM), другий - в роз'єм PHONE. Приходить міська лінія повинна бути в роз'ємі LINE;

1.3. На телефонної лінії встановлена ​​охоронна (пожежна, тривожна) сигналізація, блокіратор, міні-АТС. Підключати модем (спліттер) необхідно до зазначених пристроїв. Необхідний виїзд фахівця технічної служби провайдера;

1.4. Несправність фільтра (спліттера). Замініть фільтр (спліттер);

1.5. Несправність ADSL порту модему. Замініть модем;

1.6. Несправність ADSL порту на стороні провайдера. Необхідний виїзд фахівця технічної служби провайдера на телефонний вузол.

2. На модемі індикатор DSL блимає, але не загоряється - модем намагається з'єднатися (тестує лінію):

2.1. Поганий контакт в роз'ємі, кабелі або шнурі. Відновіть контакт, замініть з'єднувальні шнури;

2.2. Наявність паралельних телефонних апаратів або лінійних відводів, в т.ч. НЕ навантажених телефонних ліній (паралельна лінія без телефону) до фільтра (спліттера). Всі телефони мають включатися після спліттера (спліттеров), від'єднайте паралельні лінії, включені до цих фільтрів;

2.3. Поганий контакт в розетці, поганий контакт в скручування жил кабелю квартирної / офісної телефонної проводки. Замініть розетки, пропоїти скручування місцевого телефонного проводки;

2.4. При відключеному модемі ADSL є перешкоди на тел. лінії (шум, тріск, сторонні розмови, чутно «радіо»). Зверніться в Ваше телефонне бюро ремонту для перевірки телефонної лінії;

2.5. Параметри існуючої телефонної лінії не задовольняють вимогам технології ADSL. Замініть місцеву квартирну / офісну телефонну проводку (т.зв. «локшина») на симетричну виту пару UTP. Зверніться в Ваше телефонне бюро ремонту для перевірки телефонної лінії;

2.6. Параметри існуючої телефонної лінії не задовольняють вимогам технології ADSL. Можна спробувати поміняти тип модуляції на порту клієнта на відповідному модемном пулі;

2.7. Несправність фільтра (спліттера). Замініть фільтр (спліттер);

2.8. Несправність ADSL порту модему. Замініть модем;

2.9. Несправність ADSL порту на стороні провайдера. Необхідний виїзд фахівця технічної служби провайдера на телефонний вузол.

Для діагностики корисна наступна інформація:

 • модем, включений в телефонну лінію без фільтра (безпосередньо, замість телефону) повинен працювати (індикатор DSL світиться);
 • телефон, включений в роз'єм спліттера MODEM (або DSL, залежить від фільтра) повинен працювати;
 • модем, включений в роз'єм спліттера PHONE (або TEL, залежить від фільтра) працювати не буде (індикатор DSL не світиться);
 • телефон буде працювати, навіть якщо помилково поміняти місцями підключення до гнізд LINE і PHONE. Модем при цьому працювати не буде.

3. На модемі не горить індикатор LAN або ETHERNET (в залежності від марки модему), тобто немає зв'язку модему з комп'ютером або з будь-яким проміжним пристроєм (світч та ін.):
3.1. Поганий контакт в роз'ємі, кабелі або шнурі. Відновіть контакт, замініть з'єднувальні шнури;
3.2. Вийшов з ладу мережевий адаптер (Мережева карта) на комп'ютері або порт на проміжному устаткуванні;
3.3. Ні харчування на проміжному устаткуванні;
3.4. Несправність Ethernet порту модему. Замініть модем.

4. Модем налаштований відповідно до інструкції, все індикатори горять в робочому режимі, але з'єднання з Інтернет відсутній:
4.1. ADSL модем - складне програмно-апаратний пристрій, що має власну операційну систему . Не виключайте можливість його «підвисання». При появі будь-яких проблем почніть c перезавантаження модему (вимкніть модем на кілька секунд і увімкніть його харчування). Після включення живлення модему почекайте близько двох хвилин, для встановлення робочого режиму модему (потрібно близько однієї хвилини для самотестування і завантаження модему і ще близько хвилини для встановлення DSL з'єднання);
4.2. Після включення і перезавантаження модему перезавантажте ПК;
4.3. Уточніть кількість мережевих карт на ПК. Якщо їх кілька, то настройки за інструкцією необхідно проводити на тій карті, до якої підключений ADSL модем. Пуск - Налаштування - Мережеві підключення - Підключення до локальної мережі, Властивості - Протокол Інтернету TCP / IP, Властивості. На різних мережевих картах не повинно бути однакових IP-адрес;
4.4. Переконайтеся в правильності установки драйвера мережевої карти . У диспетчері пристроїв іконка мережевої карти повинна бути без знака питання «?». У розділі Пуск - Налаштування - Панель управління - Система, Устаткування, Диспетчер пристроїв - Мережеві плати - Ваша_сетевая_карта, Властивості. Повинно бути написано: «Пристрій працює нормально, Цей пристрій використовується (включено)»;
4.5. Настроюється мережева карта повинна бути програмно включена. Пуск - Налаштування - Мережеві підключення - Підключення до локальної мережі, Стан: Включено. В іншому випадку в контекстному меню (викликається правою кнопкою миші) мережевої карти виберіть: «Включити»;
4.6. Перевірте правильність налаштувань ПК за допомогою контрольних команд. Пуск - Виконати - Відкрити: cmd (натисніть Enter або OK). У чорному вікні емуляції MS-DOS набираємо:

ДЛЯ VPN-КОРИСТУВАЧІВ
- ipconfig
- ping адресу основного шлюзу ENTER


інакше
Статистика Ping для адреса основного шлюзу:
- ping vpn.brk.ru (адреса VPN-сервера) ENTER
Якщо пакети отримані (успішне завершення) переходимо до наступного пункту. Якщо пакети втрачені, можливо збилися налаштування на модемі або існують якісь технічні проблеми з боку провайдера.
- tracert vpn.brk.ru
Дана команда призначена для визначення маршрутів прямування даних в мережах TCP / IP. Відображає шлях прямування пакетів від користувача до будь-якого адреси в мережі.
tracert vpn.brk.ru
Трасування маршруту до vpn.brk.ru
з максимальним числом стрибків 30:
1 1 ms 1 ms 1 ms 192-168-4-1.nets..168.4.1]
2 1 ms 1 ms 1 ms vpn.brk.ru
Трасування завершена.

Якщо на якомусь етапі трасування з'являються символи *, то ми можемо зробити висновок, на якому вузлі мережі варто шукати можливу проблему.

- ping www.yandex.ru

www.yandex.ru www.yandex.ru

ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ З РЕАЛЬНИМИ IP-адреси

- ipconfig ENTER (з'ясовуємо необхідні параметри налаштувань мережевої карти: ip-адреса, маска мережі, основний шлюз, адреси DNS-серверів);
- ping адресу основного шлюзу ENTER
Про успішне завершення можна судити за статистикою команди:
Статистика Ping для адреса основного шлюзу:
Пакетів: відправлено = 4, отримано = 4, втрачено = 0 (0% втрат),
інакше
Статистика Ping для адреса основного шлюзу:
Пакетів: відправлено = 4, отримано = 0, втрачено = 4 (100% втрат),
Якщо пакети отримані (успішне завершення) переходимо до наступного пункту. Якщо пакети втрачені, перевірте настройки мережевої карти відповідно до інструкції. Пуск - Налаштування - Мережеві підключення - Підключення до локальної мережі, Властивості - Протокол Інтернету TCP / IP, Властивості.

- ping www.yandex.ru ENTER (при підключеному інтернеті)

Якщо пакети отримані (успішне завершення), але в браузері сторінки не завантажуються, то слід перевірити його налаштування, перевстановити його або встановити альтернативний Інтернет-браузер.

Якщо пакети втрачені, і ми бачимо рядок «заданий вузол недоступний», потрібно перевірити, чи прописані в налаштуваннях мережевої карти адреси DNS-серверів провайдера (89.249.48.158 та 89.249.49.158). В даному випадку пінг повинні йти до цифрового аналога www.yandex.ru - 93.158.134.3. Якщо адреси DNS-серверів прописані, але пінг до ресурсу все одно видають відповідь «заданий вузол недоступний», потрібно перевірити чи йдуть пакети до самих адрес DNS-серверів. Якщо пакети йдуть, значить служба DNS на Вашому ПК не працює. Необхідно перевстановити мережеві компоненти Windows. Можливо це наслідок роботи встановлених на ПК програм, які дії шкідливих програм (вірусів). Зверніться в службу, яка обслуговує Ваш ПК. Якщо пінг до DNS-серверів не проходять, швидше за все проблема на стороні провайдера.

Якщо пакети втрачені, і ми бачимо рядок «Перевищено інтервал очікування для запиту», можливо проблеми на стороні провайдера або на сервері сайту www.yandex.ru, зробіть трасування до вузла www.yandex.ru або спробуйте пропінгувати інший ресурс.


Чому?
У чому сенс?
Питання?
Ий питання - чи може швидкість впливати на розриви з'єднання DSL?
Ий питання - як і де виставити швидкість на порту, описану в статті, і чи допоможе це?
Ий питання - чи варто мучити ТП з перевіркою кабелів на горищі будинку?
У диспетчері пристроїв іконка мережевої карти повинна бути без знака питання «?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: