Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

обнулення картриджа

 1. Обнулення картриджа: прийнятний спосіб
 2. Обнулення картриджа: допустимий спосіб

Самостійна заправка картриджа HP не є гарантією його повноцінного використання, в зв'язку з чим деякі користувачі задаються питанням: почемуне друкує картридж після заправки HP?

В даному випадку треба враховувати, що наповнити чорнилом картридж - це півсправи, так як має бути ще процес його обнулення для того, щоб принтер зміг з ним працювати. При цьому існує два способи досягнення необхідного результату.

По-перше, вже згадане обнулення. По-друге, відключення функції, яка контролює рівень чорнила, що передбачає звернення до програмного способу вирішення завдання. Будь-картридж HP має в своєму складі електронний чіп, який представляє собою свого роду лічильник, що враховує кількість надрукованих аркушів. Саме він є бар'єром, що обумовлює те, що не друкує старий картридж після заправки HP.

Коли буде досягнуто n-ну кількість копій, чіп передасть сигнал з приводу зупинки друку і необхідності інформування користувача щодо заміни картриджа. У підсумку на принтері з'явиться відповідне повідомлення, а монітор комп'ютера відобразить значок, що представляє собою перекреслений картридж.

Звичайно, в даному випадку можна потурбуватися покупкою оригінального картриджа, але основна маса користувачів віддасть перевагу заправку старого і часто власними силами. В результаті може виникнути ситуація, коли не виконує друк картридж після здійсненої заправки HP, що пов'язано з функціонуванням вбудованого чіпа. Для повторного використання картриджа необхідно знати, як зняти блокування, що встановлюється чіпом, тому розглянемо на практиці суть процесу, щоб зрозуміти, що до чого.

Обнулення картриджа: прийнятний спосіб

Як уже було згадано, є два способи вирішення завдання щодо обнулення картриджа, де перший - це найбільш підходящий варіант в плані безпеки, який, правда, вимагає пильного ока і достатньої кількості тимчасових витрат Як уже було згадано, є два способи вирішення завдання щодо обнулення картриджа, де перший - це найбільш підходящий варіант в плані безпеки, який, правда, вимагає пильного ока і достатньої кількості тимчасових витрат. Другий же відрізняється простотою, але обумовлено можливою втратою офіційної гарантії на принтер. Тепер по порядку ...

Зокрема, почнемо з безпечного обнулення картриджа, що передбачає роботу виключно з електронними контактами, розташованими на торці контейнера. Тобто спробуємо прошити картридж і обнулити лічильник, щоб уникнути ситуації, коли не друкує картридж після заправки HP.

Суть цього процесу полягає в поступовій блокування контактів картриджа, що передбачає наявність скотча і ножиць. Всю роботу при цьому можна розбити на три етапи.

 1. Перший етап. Розміщуємо картридж так, щоб контакти дивилися на вас. Після цього слід вирізати зі скотчу невеликий квадратик для блокування першого контакту, який на малюнку виділено червоним.

Потім картридж слід помістити в принтер, який здійснить тестування і видасть зразок печатки.

 1. Другий етап. Витягуємо картридж для подальшої з ним роботи, викликаної тим, що не друкує картридж після заправки HP. На цьому етапі слід підготувати ще один квадратик зі скотчу для блокування контакту, відображуваного синім кольором. Потім повторюємо дії, описані в кінці першого етапу, тобто встановлюємо картридж і чекаємо сторінки тесту.
 2. Третій етап. Заключний момент так званої прошивки - це блокування відразу двох контактів. На малюнку вони позначені зеленим кольором. Тестуємо, витягаємо картридж, прибираємо всі наклейки зі скотчу та вимикаємо принтер.

Трохи почекавши, близько 5 - 10 хвилин, слід включити принтер і перевірити можливості і якість друку. Якщо всі вищенаведені етапи були виконані зі скрупульозною точністю, то не повинно виникнути такого роду проблеми, що не печатаетпрошітийкартрідж після самостійної заправки принтера HP. Принтер після обнулення сприйме знову заправлений картридж в якості нового елемента.

Наведений спосіб - це правильне рішення завдання, так як в даному випадку електронним чіп залишається працездатним, що дозволяє уникнути втрати контролю над рівнем чорнила.

Обнулення картриджа: допустимий спосіб

Якщо існують обставини, що призвели до того, що не виконує друк картридж після правильно виробленої заправки принтера HP, а часу на вирішення завдання немає, то можна піти дещо іншим шляхом. А точніше, скористатися ризикованим підходом в плані безпеки, але дозволяє домогтися моментального результату.

До речі, в даному випадку передбачати не обнулення картриджа як таке, а відключення на програмному рівні системи, що контролює рівень чорнила. При цьому не передбачається розбір обладнання, тобто принтера, або звернення до спеціальним програмним рішенням.

Єдине, що треба зробити в даній ситуації, щоб не дивуватися, чому не друкує картридж після заправки HP, - це натиснути кнопку STOP з подальшим її утриманням в такому положенні протягом декількох секунд. Перше відключення функції з перевірки чорнила не блокує її назавжди. Тільки після повторної операції з іншим картриджем функція контролю перестане діяти, що спричинить за собою втрату гарантії на принтер.

Зайвий раз подумайте, чи варто використовувати цей підхід до справи або все ж слід виділити час і провести більш якісне обнулення, подібне до того, що описано в цій статті - перший спосіб.


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: