Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Одруження в Італії

10 СЕРПНЯ 2006

ОКСАНА ТОЛОМЕЛЛІ (ІТАЛІЯ)
.

ІТАЛІЯ ЯК ВОНА Є
ОСОБЛИВОСТІ ОДРУЖЕННЯ В ІТАЛІЇ
ПРОДОВЖЕННЯ Дев'ять шматків
.
ІТАЛІЯ ЯК ВОНА Є  ОСОБЛИВОСТІ ОДРУЖЕННЯ В ІТАЛІЇ  ПРОДОВЖЕННЯ  Дев'ять шматків
. В Італії існують два типи одруження: церковне і цивільне, обидва типи рівноправні, церковний шлюб визнається державою. Після укладення шлюбу в муніципалітеті за бажанням подружжя (які для церкви не є подружжям) можна провести церемонію в церкві (причому бажання може виникнути і через 10 років). Після ж укладення шлюбу в церкві вже не проводять громадянську церемонію в муніципалітеті.

Громадянська церемонія проводиться в муніципалітеті, палаців одруження тут немає, та й в цьому немає необхідності: всі муніципалітети розташовані в історичних будівлях минулих століть і самі по собі багато декоровані. За бажанням пари (і за додаткову оплату) одруження може бути проведено в готелі, в історичних будівлях, на природі і т.п.

Після подачі документів на шлюб * на стенд оголошень муніципалітету вивішується повідомлення про бажання таких-то одружитися, де воно повинно провисеть не менше 10 днів, включаючи 2 неділі. Робиться це для того, щоб ті, хто має що-небудь проти шлюбу, могли пред'явити свої претензії і незгоди, тому що під час громадянської церемонії вже ніхто не питає у присутніх: «Якщо хто-небудь знає про причини неможливості цього шлюбу нехай говорить зараз або ніколи! ». Після цих 10 днів шлюб повинен бути укладений протягом 180 днів.
Зал для одруження - це зазвичай один із залів муніципалітету, переважно той, що використовується для нарад, квітів там немає, і кожна пара повинна сама подумати про його оздобленні. Зазвичай укладається договір з найближчим квітковим магазином, де завжди є кілька альбомів фото, Ви можете вибрати те, що Вам сподобалося або скласти свої квіткові композиції. У потрібний день, за 2 години до церемонії, флористи привозять квіткові композиції, вази, деревця в діжках, трав'яні доріжки, пелюстки троянд, стрічки і т.п. і прикрашають ними зал.
Теоретично, вести церемонію може і сам мер міста, але робить він це тільки в особливих випадках, зазвичай церемонію веде один з його заступників - ніякого довгої сукні або особливої ​​зачіски, може бути щось більш ошатне в порівнянні зі звичайною робочим одягом, але не більш того. Оскільки одяг реєстратора може бути звичайною, для того щоб виділитися з натовпу, представник влади завжди надягає триколірну (кольори італійського прапора) стрічку. У його роботі йому допомагає помічниця, в обов'язки якої входить стежити за правильно підписаними документами, їх відкривати, закривати, тому що документи для підписування є листи у величезній книзі актів реєстрації шлюбів (приблизно 80 х 60 см).

У його роботі йому допомагає помічниця, в обов'язки якої входить стежити за правильно підписаними документами, їх відкривати, закривати, тому що документи для підписування є листи у величезній книзі актів реєстрації шлюбів (приблизно 80 х 60 см)

Під час церемонії сидять не тільки гості, але й самі молодята. Вони встають тільки для підпису документів, які кладуть на стіл перед ними, і для обміну кілець.

Вони встають тільки для підпису документів, які кладуть на стіл перед ними, і для обміну кілець

Сама церемонія не відрізняється душевністю, її, швидше за, можна визначити як ділову, після питань: «Вас звати так-то?», Реєстратор відразу починає ... читання глав цивільного кодексу про сімейні стосунки. Потім слід питання: «Чи згодні Ви .....?», Обмін кільцями і підпис документів. Все, церемонія закінчена. Ніяких душевних розмов про складність шлюбу і про довгий довгому шляху разом, про необхідність розуміти і підтримувати один одного ...

Потім настає деяке замішання, тому що всі розуміють, що треба підійти до молодят і їх привітати, але тут ніхто не дає сигнал: «А тепер, шановні батьки, привітайте молодих!» Тому спочатку всі мнуться, а потім натовпом підходять до молодят.
Італійці вважають громадянську церемонія другорядною, тому наречена не одягає весільну сукню, а звичайне / ошатне плаття / костюм по погоді. Якщо Ви плануєте тільки громадянську церемонію, що не позбавляйте себе задоволення надіти справжню весільну сукню, ну і що, що зазвичай ніхто це не робить, а ось у Вас воно буде. (До слова сказати, весільні сукні в Італії коштують дуже дорого від 1500 євро, тому привозите плаття з Росії).

Одруження в церкві - найбільш часта форма укладення шлюбу. Підготовка до церемонії починається задовго до призначеної дати. Абсолютно нормальне явище - призначати весілля за рік вперед. При всіх церквах є підготовчі курси для бажаючих вступити в шлюб, і вони є обов'язковими для відвідування. Зазвичай курс підготовки до шлюбу майбутні молодята проходять в церковному приході за місцем проживання одного з майбутнього подружжя. Курс триває 4-5 тижнів, в ході яких необхідно відвідати 10 уроків-лекцій. Церква радить починати відвідувати курс, щонайменше, за 3 місяці до весілля. Проводиться він у вечірній або денний час - для того, щоб всі, хто працює або непрацюючі мали час для його відвідин. Курс зачіпає етичні, психологічні та виховні проблеми і, звичайно ж, питання релігії. Серед тем - сексуальне виховання (!) (Ця тема залишилася з минулих століть, коли в шлюб вступали незайманими, і церква брала на себе сексуальна освіта; зараз же церква «просуває» свої ідеї про те, що секс існує для репродукції, але не для задоволення, що не можна робити аборти і т.п.), роз'яснення важливості подружньої вірності і питання виховання дітей. На думку священиків, одружитися в церкві повинні істинно віруючі люди, але більшість італійців робить це тому, що церемонія в церкві більш емоційна, піднесена, гарна і запам'ятовується.

На думку священиків, одружитися в церкві повинні істинно віруючі люди, але більшість італійців робить це тому, що церемонія в церкві більш емоційна, піднесена, гарна і запам'ятовується

При деяких церквах є спеціальні курси підготовки і для Ваших свідків. Для них проводиться окремий курс, щось типу «Як стати і бути гідним свідком», де роз'яснюється роль свідків у життя нової сім'ї.
Церковна церемонія триватиме близько години, половина з якого присвячена розповіді про релігійному сенсі шлюбу і молитвам. Як і в муніципалітеті, молоді основну частину церемонії сидять на банкетке.

Як і в муніципалітеті, молоді основну частину церемонії сидять на банкетке

Після релігійної церемонії церква відсилає в мініціпалітет за місцем проживання одного з подружжя повідомлення про що відбувся одруження, на підставі якого видається свідоцтво про шлюб. Свідоцтво про шлюб являє собою звичайний аркуш паперу формату А4 з гербом міста і маленькою печаткою. Ніякої обкладинки, водяних знаків і т.п. немає. Надрукують Вам цих свідоцтв про шлюб скільки хочеш - яка проблема: вставив лист в принтер та й друкуй хоч 100 штук. Тож не дивно, що тут дуже часто вимагають не копію, а саме оригінал свідоцтва, яке дійсно тільки 3 місяців, потім треба віддрукувати нове - з новою датою видачі (за цей термін людина може подати документи на розлучення і бути вже не в шлюбі, а в стані "separato").
Після вступу в шлюб дружина не може взяти прізвище чоловіка і залишається при своїй. Діти, народжені в шлюбі завжди носять прізвище чоловіка.

Документи для вступу в шлюб для іноземців:
1. Закордонний паспорт
2. Свідоцтво про народження з апостилем (ставиться в головному управлінні ЗАГСА Вашого міста), перекладене на італ. мова і легалізоване або в Росії в консульстві, або посольстві Італії, або в Італії в консульстві, або посольстві Росії. Другий варіант категорично не рекомендую: до консульств додзвонитися, приїхали особисто - вони заявляють, що на легалізацію треба записуватися заздалегідь, а як це зробити, якщо ніхто не відповідає за телефонами, незрозуміло ... Не знаю, що твориться в Москві в посольстві Італії , але в Петербурзі в відділі легалізації працюють досить приємні російські дівчата, можна домовитися зробити документи швидше і плата досить помірна.
www.conssanpietroburgo.esteri.it - за даними телефонами попросіть з'єднати Вас з відділом легалізації, на даний момент години прийому: 9.30 -12.30 понеділок, середа, п'ятниця. Проблема може бути в тому, що консульство обслуговує тільки жителів Північно-Західного округу Росії. Легалізують чи документи для інших жителів Росії, не знаю.
Свідоцтво про народження потрібно для того, щоб мати можливість записати в документи місто, в якому Ви народилися (в російських закордонний. Паспортах країна пишеться латинськими літерами, а місто - російськими).

3. Nulla osta per matrimonio - документ, що підтверджує відсутність перешкод для одруження. Видається тільки консульствами Російської Федерації в Італії (не витрачайте свій час і не ходите в свій ВВІР для того, щоб вони поставили Вам в закордонний паспорт штамп про те, що у внутрішньому паспорті відміток про реєстрацію шлюбу немає: цей штамп нікому не потрібний). Для отримання цього документа в консульство необхідно надати внутрішній паспорт, засвідчує про народження, якщо є свідоцтво про розлучення і свідоцтво про зміну прізвища). Як сказано вище, до консульств додзвонитися, але намагайтеся це зробити - іншого виходу немає, пошліть Факс з проханням записати Вас на видачу цього документа; запис на видачу Nulla osta йде, як мінімум, за 2 місяці. Якщо не вийшло, то доведеться їхати на удачу, мені, наприклад, вдалося отримати Nulla osta в той же день (але тільки тому, що в той день було записано не так багато народу, і хтось не прийшов). Головне, зайти в консульство: в Мілані воно оточене високим парканом і в маленьку хвіртку охоронець пускає по 5-7 осіб, скажіть, що Ви приїхали спеціально для того, щоб записатися, а потім вже будете просити співробітницю відділу легалізації видати Вам документ в той же день.
Nulla osta має бути легалізоване (поставлений апостиль) в префектурі Вашого міста (для підтвердження підпису консула). Ще один важливий момент: кожен італійське місто «обслуговується» певним консульством, тобто збираючись зареєструвати шлюб в Генуї, не можна отримати Nulla osta в Римі, вірніше отримати то можна, але Вам його НЕ легалізують, тому що певні міста мають оригінали підписів тільки тих консулів, до компетенції яких вони відносяться.
Permesso di soggiorno - документ, який підтверджує, що ви перебуваєте легально на території Італії, не потрібно. Теоретично його повинні питати в Консульстві, але особисто у мене його не було потрібно.

Якщо ви збираєтеся виходити заміж в церкві, то обов'язковим документом для пред'явлення є свідоцтво про Ваш хрещенні, видане в російській церкві, перекладене на італійську мову і, по всій видимості, легалізоване в італійському консульстві в Росії (це питання краще уточнити в церкві, де буде укладений шлюб).

Після реєстрації шлюбу - ні церква, ні муніципалітет не посилає ніяких повідомлень ні в консульство Росії, ні тим більше в Росію про те, що синьйора ...... вийшла заміж, тому для Росії ви залишаєтеся незаміжня.

Російський громадянин / громадянка, який уклав шлюб з громадянином / громадянкою Італії в італійських органах РАГС і бажаючий узаконити своє громадянське стан в рамках російського законодавства, повинен надати в паспортний стіл за місцем прописки в Російській Федерації свідоцтво про шлюб, видане в мерії італійського міста, де цей шлюб був зареєстрований. Це свідоцтво повинно бути легалізовано шляхом штампа «Апостиль» в компетентної Префектурі і забезпечено офіційним перекладом на російську мову.

ДАЛІ: ІТАЛІЯ ЯК ВОНА Є: ІТАЛІЙСЬКЕ ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

АВТОР: ОКСАНА ТОЛОМЕЛЛІ (ІТАЛІЯ)
ДЖЕРЕЛО: newwoman.ru

написати автору

Відгуки надсилайте на адреса редакції

Опубліковано в жіночому журналі "WWWoman" - http://www.newwoman.ru 10 серпня 2006

ІНФОРМАЦІЯ ПО КРАЇНАХ

ЗАМІЖ ЗА КОРДОН

РУССКИЕ В ІТАЛІЇ, ЖИТТЯ В ІТАЛІЇ, ЗАМУЖ ДО ІТАЛІЇ

Попередня публікація Оксани Толомеллі:
Особливості національного туризму або Benvenuti in Italia!

Сама церемонія не відрізняється душевністю, її, швидше за, можна визначити як ділову, після питань: «Вас звати так-то?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: