Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд AirBit Club: цей шахрай

 1. Бізнес-модель AirBit Club
 2. Хто такі шахраї за AirBit Club?
 3. Якщо ви хочете отримувати повідомлення, коли цей блог оновлюється, підпишіться нижче ...

AirBit Club, який фактично розміщений на BitBackOffice.com, а не AirBitclub.com, або щось погане, спроба обдурити інвесторів через операцію типу Понці. AirBit Club насправді популярний в Росії і Колумбії, де масове число жертв, які втратили гроші для цього, нібито виходять.

Тому, навіть коли ви читаєте цей огляд веб-сайту AirBit Club, щоб зібрати докази того, чому здається професійним і чесним Bitcoin не слід довіряти платформі генерації, пам'ятайте, що BitBackOffice.com вже вкрав досить біткойнов у інвесторів, які прибувають з вищезазначених частин земної кулі.

Примітка: для списку рекомендованих роботів Cryptocurrency торгових роботів, зайдіть сюди .

Вони стверджують, що їхня робота полягає в тому, щоб генерувати більше біткойнов для членів через спеціального торгового бота, який ніколи не втратить ніяких грошей.

Вони також стверджують, що цей робот торгує найпопулярнішими в світі кріптотермінамі з найвищим обсягом щоденних торгів.

Тепер, головна причина, чому це схема ponzi і шахрайство криптовалюта інвестиційне підприємство пов'язано з тим, що вони не тільки заявляють, що торгують від вашого імені, але також стверджують, що величезна прибуток може бути отримана з їх дочірніх рівнів.

NB: Чи зацікавлені в Mining Bitcoin і інші кріптово-валютні кошти для прибутку? Тепер ви можете краще, швидше і розумніші заробляти більше прибутку з готовністю до використання, «високої продуктивності» і схвалені IQ Mining BTC Cloud Service для шахтарів. За допомогою цієї гірської служби ви отримаєте 128% Щорічна рентабельність інвестицій від Mining Bitcoins Alone без необхідності купувати будь-які дорогі апаратні засоби і програмне забезпечення! Не тільки це, ви отримаєте свою першу виплату за перші кілька годин після покупки плану з IQ Mining. Вам також надається виділений фахівець з облікових записів після того, як ви купите план, який допоможе вам з найкращими можливостями розподілу рахунків і настройками облікового запису, щоб отримати максимальну віддачу від вашої покупки.

Вам також надається виділений фахівець з облікових записів після того, як ви купите план, який допоможе вам з найкращими можливостями розподілу рахунків і настройками облікового запису, щоб отримати максимальну віддачу від вашої покупки

Будучи потенційним претендентом на цю програму, вам пропонується відвідати тіньової сайт тут BitBackOffice.com, щоб вибрати будь-який з планів членства в 3. Згідно з сайтом, ця програма використовує передові технології, щоб гарантувати, що для генерації і рівного розподілу біткойнов для філій, які придбали будь-які зі своїх планів 3, можна використовувати тільки першокласні інструменти.

Примітка. Ви також можете почати генерувати більше біткойнов добувати їх тут .

Іншими словами, AirBit Club прагне надати своїм членам важкодоступну можливість генерувати більше біткойнов на автопілоті.

Бізнес-модель явно помилкова і не має довгострокового бачення на сайті. Там є серйозна інвестиційне підприємство Cryptocurrency з довгостроковою дорожньою картою про те, як все буде зроблено в 2018, а в наступні роки AirBit Club не надає ніякої значущої інформації про свій сайт, а також про роботу.

Замість цього єдине, що у нас є, це передбачувані вклади від членів, які придбали один зі своїх планів. Це повинно узаконити їх операції, «довівши», що дійсно AirBit Club є реальною угодою.

Згідно веб-сайту AirBit Club, 50% нарахованої біткойни буде виплачуватися членам. Інший 50% буде присвячений роботі, пов'язаної з розширенням і розширенням торгового програмного забезпечення. Крім того, цей бюджет буде також використовуватися для фінанси компанії, які зацікавлені в роботі з технологією генерації біткойнов в світі.

Тепер це звучить як фактичне визначення схеми Понці. Схема понзі не повинна мати чітку дорожню карту операції. Передбачається, що схема понзі покладається на невизначеність і навіть помилкову відгуки в деякій мірі.

Відгуки користувачів на популярних форумах навіть підтвердили, що AirBit Club є незаконним сайтом. Вони крадуть біткойн, а не генерують його. Зіткнувшись з цим питанням, AirBit Club і навіть відмовляється бути прозорим щодо того, що відбувається на цьому веб-сайті.

Бізнес-модель AirBit Club

Тут немає форми торгівлі. Реальність полягає в тому, що ця афера залежить від нових реєстрацій, щоб обманювати членів з прибутком. Те, що вони платять, насправді становить невелику частину того, що вони збирають.

Розумієте, тут є плани 3. Перший план коштує $ 250. Другий і третій - $ 500 і $ 1000. відповідно.

Коли ви приєднуєтеся до цієї схеми Понці, ви по суті робите внесок у скарбницю схеми понзі. Зробити прибуток неможливо, не кажучи вже про відновлення вашого основного балансу.

Якщо вам не вдасться підписатися на новий член, ви не зможете зробити тут одну монету. Зверніть увагу, що немає ніякої гарантії, що ви коли-небудь отримаєте когось, хто зареєструється під вами.

Багато людей намагалися приєднатися до AirBit Club і не змогли зробити жодного цента, чому? Тому що вони сподівалися, що ця схема ponzi зробить їм трохи грошей, навіть якщо вони не зможуть найняти інших (оскільки цей веб-сайт стверджує, що вони торгують Bitcoin від імені своїх інвесторів). Вони фактично заперечують, що 100% їх доходу надходить від нових членів.

Щоденна прибутковість інвестицій - 0.2% і 1.2% (в залежності від вашого плану). Як ви можете бачити, цих повернень недостатньо навіть для беззбитковості. Ви по суті заробляєте арахіс протягом деякого часу, перш ніж сайт перестане видавати виплати.

Ви по суті заробляєте арахіс протягом деякого часу, перш ніж сайт перестане видавати виплати

Вони також стверджують, що їх бізнес-модель слід за «матричних рівнем комісії». Але насправді це пірамідальна схема. Тут більше нічого не відбувається.

Передбачається, що розмір грошей залежить від пакета, який ви купили. AirBit Club стверджує, що виконавчий план підтримує до рівня 3, а корпоративний рівень підтримує до рівня 7. Про план підтримує до рівня матриці 18 - це те ж саме, що і піраміди.

На даний момент ви повністю погодитеся з нами в тому, що AirBit Club - це шахрайство, а не серйозне інвестиційне підприємство.

На додаток до цього, вони стягують плату за продовження для інвестиційного циклу. Це 35% від сукупної віддачі від інвестицій, виплачених протягом конкретного інвестиційного циклу.

Найсмішніше, що AirBit Club навіть пропонує план виходу на пенсію, який привертає плату від $ 150 до $ 300. Інформації про цей так званий умовами програми пенсійного забезпечення немає. Ви можете дізнатися тільки після того, як станете активним учасником схеми Airbit Club ponzi.

Як завжди, будь-який, хто приєднується до схеми Понці, завжди втрачає свої гроші з-за вкрай нестійкою бізнес-моделі, використовуваної цими веб-сайтами. Немає ніякої можливості, щоб схема Ponzi, така як AirBit Club, підтримувалася більш ніж за 6 місяців. Він досягає точки, де вони просто закриваються і тікають з народними грошима.

Хто такі шахраї за AirBit Club?

Інформація про власність важко знайти. Ви можете довіряти нам, коли ми говоримо, що це стосується шахрайства, такого як AirBit Club.

На веб-сайті не розкривається інформація про власника точно так же, як вони не змогли розкрити свій фірмовий стиль. Крім того, шахраї надзвичайно розпливчасті в своїй бізнес-моделі. Тут просто відсутня прозорість, тому що багато чого ще не має сенсу.

Крім того, шахрайство не показує, ким є власник цього домену. Ми перевірили дані who.is і виявили, що домен був зареєстрований в приватному порядку. Це унеможливлює відстеження власника веб-сайту AirBit Club.

Хоча ми отримали деякий натяк на те, що AirBit Club є власністю двох хлопців, яких називають пан Ренато Родрікес і Гутемберг, немає ніякої інформації, щоб довести, що це так. Тому ми не можемо коментувати те ж саме.

Ми вже бачили, що тут немає біткойнов. Той, хто хоче торгувати біткойнов, повинен взяти справу в свої руки фактично торгується з роботом , Що стосується цих шахраїв, про них нічого хорошого не можна сказати.

Справа в тому, що уникайте їх, як чуми, тому що вони тут, щоб вкрасти ваш біткойн і зникнути через пару місяців.

Ми вже надали вам альтернативний варіант інвестицій. Уникайте цього шахрайства з криптовалюта, будь ласка.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення, коли цей блог оновлюється, підпишіться нижче ...

висновок

рецензент

Уоррен

Дата перегляду

2018-01-17

Найменування товару

клуб AirBit

Автор Рейтинг

NB: Чи зацікавлені в Mining Bitcoin і інші кріптово-валютні кошти для прибутку?
Багато людей намагалися приєднатися до AirBit Club і не змогли зробити жодного цента, чому?
Хто такі шахраї за AirBit Club?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: