Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд GSM-телефону Siemens C60

 1. Дизайн і конструкція
 2. Управління та функції
 3. Враження й висновки

C60 - один з представників лінійки моделей Siemens, оголошеної цього літа поряд з бюджетним камерафоном MC60 і апаратом початкового рівня А52. Ця модель покликана посилити середній клас в модельному ряду Siemens, до сих пір представлений тільки моделлю M55. Одна з очевидних причин випуску ще однієї моделі - необхідність представити телефон, альтернативний по дизайну досить-таки радикальному M55 і, відповідно розширити цільову аудиторію мейнстрім-моделей Siemens, щоб утримати якомога більшу частку ринку.

За традицією Siemens моделі під номерами, кратними 10, належать до свого роду «проміжним» лінійок, який формується за рахунок доопрацьованих, забезпечених додатковими функціями, прототипів з попередньої лінійки з позначенням, кратним 5. Раніше такі моделі виходили епізодично, сьогодні ж потрібно масштабне оновлення лінійки раз на півроку, і тому з'являються цілі серії з круглими номерами. Зауважимо, що ринок вимагає не заміни існуючої лінійки два рази в рік, а анонсів цілих серій продуктів частіше одного разу на рік, що відповідає нинішній продуктової політики Siemens. «Зимова» лінійка, в яку входять ключові продукти, представляється на CeBIT, а в «літню», анонсований окремо, входять доповнюють і нішеві моделі. Таким чином, С60 заміщає / доповнює в модельному ряду Siemens модель С55 і призначена для підтримки продажів в середньому сегменті до весни, коли, судячи з тенденції, що намітилася, повинна вийти принципово нова модель - можна припустити, що вона буде називатися С65.

Судячи з попередніх даних, С60 повинен практично повторювати М55 за функціональними можливостями. Однак на ділі це не зовсім так - швидше його можна розглядати як С55, оснащений кольоровим екраном.

Дизайн і конструкція

Siemens C60 являє собою моноблочний телефон з кольоровим екраном і поліфонічним дзвінком. Його дизайнерське і конструктивне рішення типово для мейнстрімних і бюджетних телефонів Siemens, практично ніяких нововведень тут немає. Апарат все так же має змінний корпус, що складається з двох половинок, разом повністю охоплюють базовий блок, залишаючи незакритих тільки невелику частини ззаду знизу. Як показує практика, це вдале рішення, що не викликає ніяких проблем ні з заміною, ні з зносостійкість. У даній моделі застосовується двоколірна розфарбування передньої і задньої панелей, «присмачена» дзеркальною вставкою біля екрану, як в М50. Клавіатура в стандартному постачанні повністю пластикова - аналогічна використовується в С55. Там вона менш вдала, оскільки недостатньо щільно лежить в пазах і характерно клацає при натисканні. У С60 натискають штирі кожної клавіші потрапляють в досить глибокі «колодязі» навколо контактних майданчиків. Це обмежує руху блоку клавіатури з боку в бік і глушить звуки, що виникають при натисканні, так що клавіатура приємніша в роботі.

Дещо несподіваними для нас стали габарити С60. Він більше, ніж А55 і С55, більш того, він трохи довшою і ширшою, ніж С45 / А50. Не можна сказати, що через це страждає ергономіка апарату, дивує лише номінальне співвідношення розмірів, так як до сих пір вважалося, що новий продукт повинен бути менше, ніж той, який він заміщає. Можна також зауважити, що розміри знімного корпусу більше базового блоку забезпечують деякий запас, він має у верхній частині зазор приблизно в 2 мм, хоча люфту і не утворюється за рахунок того, що елементи кріплення виступають всередину оболонки. Це означає, що можливо, виробникам сумісних корпусів (або самої Siemens) вдасться трохи «втиснути» апарат до габаритів C45 / A50.

Клавіатура С60 складається з цифрового блоку, чотирьохпозиційної кнопки-джойстика, пари софт-клавіш і кнопок виклику і відбою. Всі вони виконані окремо, ніяких модних останнім часом гойдаються клавіш і інших об'єднань немає, і завдяки цьому клавіатура зручна в роботі, не дивлячись на малі розміри софт-клавіш і не зовсім оптимальний їх розміщення. Загалом, ергономіка клавіатури С60 хороша.

Телефон обладнаний типовим для останньої лінійки Siemens 4096-кольоровим екраном з роздільною здатністю 101 × 80 точок. Якість його не найкраще, хоча, як нам здалося, дисплей все ж мінімально перевершує ті, що встановлені в M55, SL55 і MC60 . Характерні для екранів телефонів Siemens недоліки - порівняно мала контрастність і насиченість кольорів, помітний «догляд» в бік теплих тонів - присутні і тут, хоча з урахуванням позиціонування вони не так критичні, як, скажімо в MC60 або SL55. На сонці екран сильно вицвітає. Без підсвічування він теж практично не читається. У С60 останній недолік обходять вже давно відомим, але не скрізь застосовуваним способом - за допомогою інверсного чорно-білого скринсейвера-годин, який добре читається і без позсветкі.

С60 забезпечений літій-іонним акумулятором ємністю 700 мАг. Його конструкція, кріплення, а також гніздо SIM-карти, типові для телефонів Siemens - від конструктиву С45 / А50 модель С60 відрізняється тільки горизонтальним розташуванням SIM-карти і наявністю зсувний притискної планки.

Управління та функції

Управління в Siemens C60 виконується стандартним для моделей цієї марки способом. Для виклику меню служить права софт-клавіша, або відхилення кнопки-джойстика вправо. Головне меню двовимірне, пиктографическое, виділеним за замовчуванням є центральний пункт (Messages). Перебір пунктів довільний, в горизонтальному і вертикальному напрямку (на відміну від MC60, де пункти прокручуються послідовно, тільки в двох напрямках), але не циклічний, тобто, дійшовши до крайньої піктограми в рядку або стовпці, далі рухатися в тому ж напрямку не можна.

Вибір потрібного пункту виконується натисканням правої софт-клавіші або джойстика в правому напрямку. Для скасування або виходу на попередній рівень потрібно відхилити джойстик вліво (природно, операції з джойстиком доречні тільки у вкладених меню, так як в головному вони застосовуються для навігації) або натиснути на кнопку відбою. Для швидкого виходу в режим очікування служить довге натискання на ту ж клавішу, вимкнути телефон тим же способом можна тільки повторним довгим натисканням, вже з режиму очікування.

Siemens C60 має вбудовану телефонну книгу на 100 записів, в кожній з яких може зберігатися тільки один номер. У 50 записів можна додати ще й адресу e-mail. До цього слід додати ємність SIM-карти і 10 «захищених» осередків, які можуть формуватися на ній. Цих можливостей буває досить для недосвідченого користувача, проте в порівнянні з іншими телефонами середнього класу вони здаються зайво скромними, так як всі сучасні моделі вартістю від $ 150 оснащені розширеними адресними книгами, так що небагаті можливості С60 зі зберігання контактної інформації доведеться визнати недоліком моделі.

Записи можна сортувати по групах, в апараті предустановленно 4 групи (Сім'я, Друзі, VIP, Інші), їх можна перейменовувати, але видаляти або додавати нові не можна.

За замовчуванням записи з вбудованої пам'яті і телефонної книги на SIM-карті відображаються в єдиному списку, але при бажанні можна обмежити висновок тільки однією з них. Голосовий набір в даній моделі відсутній.

Пункт Списки викликів містить стандартні опції обліку останніх прийнятих, пропущених, викликів і набраних номерів, а також вартості розмов. При натисканні клавіші виклику з режиму очікування відображаються тільки набрані номери.

Меню Surf & Fun містить традиційно зібрані в єдиний каталог WAP-броузер і гри. Телефон підтримує Java; для установки ігор, а також на інші цілі є трохи менше 2 МБ пам'яті. У нашому апараті була предустановленна гра Stack Attack - оновлена ​​з урахуванням можливостей кольорового екрану аркадна головоломка, що встановлювалася в попередні моделі Siemens, цілком ймовірно, що в серійних зразках набір ігор буде розширено.

Окремим пунктом меню йдуть Мелодії. Фактично, він містить всі настройки сигналів виклику. Тут можна встановити мелодії для дзвінків від абонентів з телефонної книги (як зазвичай для Siemens), окремо для всіх інших викликів, індивідуальні мелодії для груп (з меню телефонної книги це зробити не можна), регулювати гучність і визначити необхідність використання вібродзвоника. Телефон оснащений поліфонічним синтезатором сигналів виклику, які працюють з форматом MIDI.

За допомогою меню Повідомлення відкриває доступ до SMS і MMS. Апарат підтримує багатосторінкові повідомлення MMS. Як і всі останні моделі Siemens, С60 дозволяє вводити букви кирилиці в текстах повідомлень і всіх інших доступних для введення полях в пам'яті телефону.

Пункт Камера призначений для управління зйомкою за допомогою приєднується камери, аналогічної тій, що може використовуватися з моделями S55 і SL55. Без камери, цей пункт, природно, не працює.

Далі слід пункт Ще (в оригіналі - Extras), в якому знаходяться будильник, калькулятор і секундомір. Будильник в С60 найпростіший, він дозволяє задати тільки одне нагадування, можливість програмування повторюваного нагадування з вибором днів спрацьовування, стандартна для всіх моделей Siemens, з С60 прибрана.

Пункт Свої (в оригіналі - Own stuff) практично являє собою відомий за іншими телефонами Siemens файловий броузер, за допомогою якого можна подорожувати по файлової структурі пам'яті телефону, переглядаючи зберігається там інформацію в доступних форматах. Основними розділами броузера є папки з картинками, анімаціями і звуками, в кожній з них є підрозділи, що дозволяють окремо зберігати завантажені з WAP і отримані по EMS / MMS файли.

Останнім в головному меню йде пункт Налаштування, за допомогою якого можна керувати установками телефону і функціями мережі. Набір функцій практично повністю стандартний для Siemens. Окремо варто зупинитися на налаштуванні профілів - не тому, що вона нетипова, а тому, що Siemens пропонує досить логічну особливість: в опціях профілів відсутні установки мелодій дзвінка. Тут вони можуть бути задані тільки для груп користувачів, всієї телефонної книги і абонентів, що не входять в неї. Це цілком виправдано, тому що рідко хто змінює установки мелодій в різних профілях, зазвичай вони фіксовані. Ще однією особливістю С60 (втім, присутньої в телефонах Siemens ще починаючи з А50) є можливість відображення меню в стилі «один екран - один пункт», по всій видимості, в наслідування Nokia, але оригінальна система Siemens здається нам більш вдалою.

У східноєвропейської версії ПО крім російської та англійської присутні латвійський, литовський, естонський, польський і український мови. Локалізація проведена на середньому рівні. Деякі приклади невдалого перекладу пунктів головного меню російською ми вже привели, у вкладених меню є й інші недоліки. Випадки неадекватної слововживання є і в українській версії (Messages = Звiсточкі замість Повiдомлення, Melodies = Дзвоник замість Мелодii і т. Д.).

Враження й висновки

Siemens C60 демонструє типове для сучасних телефонів якість зв'язку, достатню для умов міста. Гучності динаміка вистачає для нормальної чутності в будь-яких умовах, в яких ще можна вести звичайну розмову. Якість звуку не викликає ніяких претензій.

Поліфонічний сигнал має приємний звучанням, хоча попередньо встановлені мелодії не дуже цікаві. Максимальна гучність звуку приблизно така ж, як у інших моделей Siemens, як на теперішній час вона вже може вважатися недостатньою, так як Samsung, LG і ряд інших виробників пропонує дзвінки з набагато більш високою гучністю. Вібродзвінок досить слабкий, нижня частина телефону коливається в поперечному напрямку з невеликою амплітудою і високою частотою. Все це говорить про те, що в шумних місцях або в зимовому одязі можна пропустити виклик, апарат краще носити ближче до тіла.

Від повного заряду акумулятора телефон пропрацював трохи більше трьох діб при 10-15 хв розмов в день. Це прийнятний результат.

Переглядаючи наведений вище список функцій, неважко виявити, що можливості Siemens C60 надто обмежені. Більш того, модель «урізана» навіть у порівнянні з Siemens C55 (!). Проста телефонна книга, хоч і збільшена в обсязі з 50 записів до 100, не може вважатися достатньою хоча б тому, що у всіх конкуруючих моделей є розширений контакт-лист на 3 і більше полів для кожного абонента. З тієї ж причини серйозним недоліком ми визнали відсутність календаря-органайзера - незалежно від того, користуються ним більшість власників чи ні, всі інші телефони середнього класу календарем оснащені. У порівнянні з С55 відсутні диктофон, голосовий набір номера, список завдань, можливість запису мелодій дзвінка з мікрофона, обмежені можливості будильника. Ці обмеження не призводять до зниження собівартості виробництва і є типовими засобами позиціонування моделі, демонстративно зменшують її функціональність у порівнянні з більш дорогими побратимами. Ми сумніваємося в доцільності їх застосування з наступних причин. С60 передбачається продавати за первісною ціною $ 150-160. При цьому більш дешевий С55 ($ 120-130) виявляється функціональніша нової моделі, єдиною перевагою якої є кольоровий екран - хоч і не дуже якісний, але все ж дозволяє формально зарахувати С60 до більш дорогому класу. Все б нічого, якби за $ 170-180 не була доступною модель М55, функціональні можливості якої практично в незмінному складі взяті від бізнес-телефону S55 і отже, набагато перевершують такі у С60. Економію в $ 20 в такій ситуації складно визнати розумної, хіба що дизайн М55 здається зовсім вже неприйнятним.

Що стосується телефонів інших марок, то С60 поступається за можливостями практично всім моделям останнього покоління з кольоровим екраном і поліфонією, але зате і трохи дешевше їх. Слабшими є тільки Motorola C350 і Panasonic GD67 , На сьогодні вже гранично дешеві, а тому практично не конкурують з С60. Приблизно ідентичний продукту Siemens тільки LG G3100, пропонований за аналогічною ціною. Цікаво, що у функціональному відношенні ці два телефони прямо протилежні одна одній: у LG є розширена адресна книга, календар-органайзер, більш якісний екран і відмінна поліфонія, яких немає у С60, зате продукт Siemens може похвалитися підтримкою MMS, Java, відтворенням MIDI- мелодій, чого в свою чергу немає у G3100. Виходить, що LG G3100 в більшій мірі орієнтований на не надто «просунутого», мейнстримного покупця, а Siemens C60 призначений для «технологічною», більш екстравагантної молоді. Ці відмінності відповідають дизайнерським рішенням моделей.

Таким чином, Siemens C60 покликаний задовольнити миттєву потребу покупців, лояльних до марки Siemens, в недорогому телефоні з кольоровим екраном. Конкурентних переваг перед моделями інших марок у нього небагато, так що просування цієї моделі можливо хіба що за рахунок активної реклами і агресивного ціноутворення. Довготривалі перспективи С60 вельми хиткі, так як вже через місяць-два після початку його продажів можна очікувати появи А60 - ще однієї моделі з кольоровим екраном, яка спочатку повинна бути ще дешевше ($ 100-120). Навіть якщо її «уріжуть» ще сильніше, принципово це нічого не змінить, оскільки важливі для економного споживача функції вже і так мінімізовані, а ось ціна С60 за час, що залишився навряд чи знизиться до цієї позначки, і молодша модель «уб'є» продажу старшої.


Дякуємо інтернет-магазин « АльтТелеком »За наданий телефон
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: