Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд пристрою ECI B-FOCuS O-4F2P

 1. Комплектація
 2. Зовнішній вигляд і специфікації
 3. Огляд веб-інтерфейсу
 4. SSH і Telnet доступ
 5. продуктивність NAT
 6. замість висновку

При підключенні до провайдера за технологією FTTh (оптика в квартиру (не буду називати його назву, але більшість надають такий пристрій при підключенні за вказаною технологією)) я отримав цей «чудовий» девайс. Хороших оглядів російською мовою в Мережі я не знайшов, тому вирішив написати цей.

Докладний огляд дивіться під катом. Увага, трафік!

Комплектація

Пристрій йде в noname-коробці, маркованої лише наклейкою зі штрих-кодом і нанесеним на неї назвою. У комплекті йде сам пристрій, блок живлення, патч-корд для підключення до ПК і оптичний патч-корд. Ніяких документацій і мінлива в комплекті немає. Але якщо комусь потрібно, викладаю PDF з офіційною документацією англійською мовою, знайдений на сайті виробника цього пристрою тут .

Зовнішній вигляд і специфікації

При підключенні до провайдера за технологією FTTh (оптика в квартиру (не буду називати його назву, але більшість надають такий пристрій при підключенні за вказаною технологією)) я отримав цей «чудовий» девайс

B-FOCuS O-4F2P B-FOCuS O-4F2P  Задня стінка Задня стінка

Як видно на представлених картинках, пристрій містить 4 порту Ethernet (для підключення ПК), два POTS (для підключення VoIP-телефонів), кнопку скидання, коннектор для підключення живлення і оптичний порт.

Оптичний інтерфейс підтримує швидкості до 1244 Мбіт / с (висхідний потік) і 2488 Мбіт / с (низхідний потік).

Увага! З чотирьох Ethernet портів в режимі роутера працюють тільки Eth1 і Eth2. Eth3 і Eth4 працюють тільки в режимі моста (bridge). Максимальна швидкість по Ethernet - 100 Мбіт / с (Fast Ethernet).

У роутере є вбудований, але досить неадекватний DHCP-сервер, що видає IP-адреси підключеним пристроям автоматично. Включений за замовчуванням.

Решта специфікації Ви можете переглянути в PDF з документацією, викладеному вище.

Огляд веб-інтерфейсу

Тепер приступимо до найцікавішого і найважливішого - огляду святая-святих будь-якого роутера - веб-інтерфейсу.

Веб-інтерфейс надзвичайно примітивний (ще ніколи не бачив настільки примітивні інтерфейси) і використовує фрейми. З його допомогою даного інтерфейсу можна налаштувати лише кілька функцій, а деякі і взагалі не працюють (де це бачено, щоб ряд особливо важливих і значимих функцій не працював).

За замовчуванням веб-інтерфейс «висить» на IP 192.168.1.251, логін: root, пароль: admin.

Тепер розглянемо всі пункти веб-конфігурувати по порядку:

Status -> Device Info

Status -> Device Info

Status -> Device Info

Показує коротку інформацію про пристрій, версію заліза і софта (прошивки), а також MAC-адресу та поточний час (про час пізніше).

Status -> WAN Status

Status -> WAN Status

Status -> WAN

Показує інформацію про підключення до мережі провайдера: присвоєний IP, маску підмережі, шлюз і DNS-сервери (основний і вторинний).

Network -> LAN

Network -> LAN

Network -> LAN

На цій сторінці Ви можете:

 1. змінити IP пристрою у жахливого стандартного IP 192.168.1.251 на будь-який інший в діапазоні 192.168.1.1 - 192.168.254.254;
 2. налаштувати DHCP-сервер: включити його, або вимкнути, вказати максимальну кількість видаваних адрес (за замовчуванням 254) і максимальний час оренди IP-адреси (за замовчуванням 3 дні).

Network -> WAN

Network -> WAN

Network -> WAN

Дозволяє налаштувати з'єднання з мережею провайдера. Підтримуються варіанти: DHCP (настройки видаються провайдером автоматично; логін і пароль не вимагається), PPPoE (найбільш часто використовуваний пункт - потрібно вказати лише логін і пароль, інші настройки будуть автоматично привласнені провайдером) і Static IP (те саме, що і PPPoE, але всі настройки, включаючи IP, Subnet Mask, Gateway і DNS Ви повинні ввести вручну).

Advanced -> SNTP

Advanced -> SNTP

Advanced -> SNTP

Дозволяє налаштувати SNTP-клієнт на пристрої для відображення точного часу на сторінці Status -> Device Info і в балках. SNTP - це спрощена реалізація протоколу синхронізації часу NTP (Simple NTP). Тут можна включити синхронізацію часу, або вимкнути, а також вибрати сервер, з яким буде здійснюватися синхронізація, а також вказати тимчасову зону, в якій знаходиться обладнання.

Advanced -> DDNS

Advanced -> DDNS

Advanced -> DDNS

Інструменти з цієї сторінки дозволять Вам налаштувати роутер на використання сервісу динамічних DNS. Підтримуються: dyndns.org і tzo.com.

Advanced -> Port Forwarding

Advanced -> Port Forwarding

Advanced -> Port Forwarding

Напевно, найважливіша з усіх сторінок для більшості користувачів даного пристрою. Тут можна прокинути порт на свій ПК для різних серверів, або для торрентів (якщо Ви любитель торрентів, то читайте нижче).

Тут все дуже просто (простіше я не бачив ні в одному іншому роутере):

 1. В поле «Application» вкажіть назву сервера. Допускаються малі латинські букви і цифри.
 2. В поле «Start-End Port» вкажіть діапазон прокидаємо зовнішніх портів (якщо потрібно прокинути один порт, то вкажіть в обох полях однаковий номер порту).
 3. У «Protocol» виберіть «TCP«, «UDP«, або «BOTH» (обидва відразу). Завжди рекомендується вибирати тільки «BOTH«.
 4. У «Start-End Port» вкажіть діапазон прокидаємо внутрішніх портів. Рекомендується сюди писати аналогічні значення Start-End Port для внешніх.Еслі потрібно прокинути один порт, то вкажіть в обох полях однаковий номер порту.
 5. Встановіть прапорець в чекбокс «Enable«, щоб включити дане правило.

Після закінчення не забудьте натиснути кнопку «Apply«.

Advanced -> Firewall

Advanced -> Firewall

А на цій сторінці (Firewall) розробники зібрали все, що не влізло на інші, а вбудованого брандмауера (брандмауера) в пристрої немає. Розглянемо по порядку:

 1. Web Access from LAN - дозволити чи доступ до даного веб-інтерфейсу з локальної мережі. Якщо поставите значення «Disable«, то ніколи більше сюди не ввійдете (допоможе тільки апаратний скидання всіх налаштувань на заводські).
 2. Web Access from WAN - дозволити чи доступ до веб-інтерфейсу з Інтернету. Цікаво, що розробники курили, коли робили її? Причому дана настройка працює ЗАВЖДИ, навіть якщо її значення варто в «Disable«. Тобто будь-який користувач Інтернету, знаючи Ваш IP-адресу, може побігати по налаштуваннях Вашого роутера і навіть змінювати їх на свій розсуд. На парольний захист не сподівайтеся - читайте далі 😉.
 3. DMZ і DMZ Host - дозволяє включити DMZ - перенаправлення всього вхідного трафіку роутера на вказаний в полі «DMZ Host» внутрішній IP.
 4. UPnP - дозволяє включити, або вимкнути UPnP (Universal Plug and Play). Її включення можуть зажадати деякі ігри наприклад. Технологія дозволяє виробляти налаштування віддалено за однойменним протоколу.

Maintain -> Password

Maintain -> Password

Maintain -> Password

Найзабавніша сторінка з усіх. Теоретично вона дозволяє змінити пароль в веб-інтерфейс, але, як Ви напевно вже здогадалися, не працює! Пароль зберігається тільки на поточний сеанс, а після перезавантаження пристрою знову змінюється на «admin«. Таким чином, до цього девайсу завжди відкритий доступ ззовні, а також відомі логін і пароль, тому про яку безпеку тут йде мова?

На прошивці версії 3.3.4 пароль змінити можна, але його довжина повинна бути не більше 8 символів.

Maintain -> Factory Default

Maintain -> Factory Default

Дозволяє скинути налаштування пристрою на заводські. Аналогічна натискання протягом 5 секунд кнопки «Reset» на задній стінці роутера.

Maintain -> Reboot Device

Maintain -> Reboot Device

Maintain -> Reboot Device

Дозволяє перезавантажити пристрій.

Maintain -> Upgrade

Maintain -> Upgrade

Maintain -> Firmware

Дозволяє оновити прошивку пристрою. На даний момент доступна прошивка версії 3.3.4, яку можна завантажити тут . Усуває проблеми з торрентами, виправляє помилку з неможливістю змінити пароль через веб-інтерфейс.

SSH і Telnet доступ

Доступ по SSH або Telnet можливий лише при відключеному оптичному кабелі. Після підключення через ssh 192.168.1.251 або telnet 192.168.1.251, введіть в консолі enable для активації можливості введення команд і управління пристроєм (є функція входу в інженерне меню). Для виходу введіть exit.

продуктивність NAT

Спочатку хотів назвати «ECI B-FOCuS o-4F2P і торренти», але потім передумав ;-). Продуктивність NAT настільки жахлива, що дешеві длінкі в порівнянні з цим девайсом здаються пристроями преміум-класу за пару тисяч доларів.

Пристрій зависає намертво після 4-10 хвилин активного використання торрентів (використовувався клієнт Transmission і KTorrent для Linux). Я для прикладу запустив стрибка популярного дистрибутива Ubuntu. Пристрій зависло через 7 хвилин скачування / роздавання. Потім я запустив скачування свежевишедшего дистрибутива Linux Mint KDE. Пристрій зависло через 5 хвилин.

Таким чином, можна зробити висновок, що торренти і ECI B-FOCuS o-4F2P з прошивкою версії нижче 3.3.4 не сумісні.

Якщо ECI B-FOCuS o-4F2P у Вас також зависає, Вам доведеться оновити прошивку пристрою до версії 3.3.4. Завантажити її можна тут . Увага! Оновлюєте прошивку Ви на свій страх і ризик. Вся відповідальність за можливе пошкодження пристрою лежить тільки на Вас.

PS У цьому пристрої є функція автоматичного оновлення прошивки і через деякий час він може самостійно оновитися на стару версію, в якій присутні проблеми. Якщо це сталося, то Вам доведеться знову зайти в веб-інтерфейс і оновити прошивку ще раз.

замість висновку

Позитивні аспекти:

 • простий кидок портів;
 • видається безкоштовно провайдером.

негативні:

 • зависання пристрою при роботі з торрентами (вирішено в прошивці> = 3.3.4);
 • занадто убогий простий веб-інтерфейс;
 • відкритий доступ до веб-інтерфейсу ззовні;
 • неможливість змінити пароль до веб-інтерфейсу (вирішено в прошивці> = 3.3.4);
 • відсутній вбудований файрвол (брандмауер);
 • відсутня можливість створення резервної копії налаштувань роутера і їх відновлення з неї;
 • доступний ззовні FTP зі стандартними авторизаційними даними (admin: admin);
 • постійне обнулення всіх початкових установок (в середньому раз на два тижні);
 • можливість налаштувати обмежена кількість правил проброса портів;
 • занадто нестабільна робота.

Цікаво, що розробники курили, коли робили її?
Таким чином, до цього девайсу завжди відкритий доступ ззовні, а також відомі логін і пароль, тому про яку безпеку тут йде мова?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: