Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд Acronis Disk Director 12

 1. Огляд Acronis Disk Director
 2. Огляд Acronis Disk Director 12: оцінка Softpedia

Огляд менеджера розділів Acronis Disk Director 12. Корисний додаток для досвідчених користувачів ПК, які часто перенастроюють жорсткі диски на комп'ютерах і ноутбуках

Acronis Disk Director - професійне додаток для управління дисками, яке дозволяє користувачам легко виконувати операції з томами. Більшість з них знаходяться в черзі очікування і всі завдання будуть автоматично виконуватися після підтвердження. До цього можливі скасування та повернення завдань. Зазвичай завдання виконуються швидко.

Можливості програми:

 • Створення, видалення, зміна розміру, об'єднання, поділ, віддзеркалення і конвертація томів
 • Зміна типу розділу
 • Редагування і дефрагментація дисків
 • Перевірка на наявність помилок цілісності диска
 • Очікування черги з кнопками скасування та повернення
 • Acronis Recovery Expert відновлює видалені томи
 • Створення завантажувальних носіїв
 • Перегляд подробиць в журналі
 • Швидкі завдання

Огляд Acronis Disk Director

Менеджери розділів - це дуже корисні додатки для досвідчених користувачів ПК, які часто перенастроюють свої жорсткі диски, будь то внутрішні або зовнішні. Деякі цікаві назви в цій області- AOMEI Partition Assistant і Paragon Partition Manager.

Інше відоме додаток - Acronis Disk Director . Має в своєму арсеналі набір різних типів дискових операцій, програма допомагає користувачам легко реструктурувати свої жорсткі диски, зокрема, шляхом створення, зміни розмірів, переміщення, копіювання, об'єднання і розділення томів. До ваших послуг чергу очікування за обраними завданням, які будуть виконані всі підряд за згодою користувача. Крім того, вбудований модуль, названий Acronis Recovery Expert, робить спроби відновити вилучені томи, через які не завантажується операційна система. Версія 12 забезпечує роботу в Windows 8/8 .1, на машинах з UEFI і в Win PE 4.0 / 5.0.

У демо-версії немає обмеження за часом дії. Однак кілька функцій обмежені, наприклад, конвертація MBR-дисків в диски GPT і навпаки, конвертація базового диска в динамічні і навпаки, а також клонування базових дисків. Користувачі можуть їх розблокувати, купивши повну версію за 49.99 доларів або 39.95 євро (для одного ПК) або 79.99 доларів або 69.95 євро (для трьох ПК).

Примітка: Acronis Disk Director 12 був перевірений на Intel Core i5-3470 CPU @ 3.20GHz з 12 Гб ОЗУ, працюючи в Windows 8.1 Pro.

Щоб встановити програму виконується дуже швидко і вимагає мінімального уваги. Інтерфейс акуратно організований і трохи нагадує одну з версій EaseUS Partition Master.

Відображені всі жорсткі диски

Відображені всі жорсткі диски

Список, який показує всі жорсткі диски, заповнюється відразу при запуску, відображаючи також їх загальний обсяг, вільне місце, тип, файлову систему і стан. У нижній частині екрана відображається карта диска з базовими і логічними томами поряд з не розмічені простором.

Створення нових томів і настройка параметрів

Нові томи можна легко створювати за допомогою простого майстра. Крім створення основного, Acronis дає користувачам можливість створення простого, складеного, чередуемих або дзеркального розділу, в залежності від потрібний тип виділення дискового простору. Є можливість задати файлову систему, розмір тому і розмір кластера, незайняте простір перед і після створюваного тому разом з типом томи, буквою і міткою.

Зміна існуючих томів і настройка параметрів

Розміри томів можуть бути змінені за рахунок вказівки розмірності, вихідного або підсумкового незайнятого простору. Все незайняте дисковий простір може бути додано до того, в той час як додатковий вільний простір може бути вилучено з інших дисків при необхідності. Більш того, тому може бути перетворений в інший тип (наприклад, простий, складовою).

Копіювання томів і настройка параметрів

Щоб перемістити або скопіювати те, необхідно вибрати тип томи (базовий, простий, складовою, чередуемих, дзеркальний), місце призначення (незайняте простір) а також розмір розділу, мітку і тип (активний або неактивний основний або логічний диск).

Об'єднання і поділ томів

Об'єднання і поділ томів

Для злиття двох або більше розділів потрібно виконання двох кроків: вибір елементів для приєднання, і вибір розділу, до якого будуть додані інші. Тим часом, поділ томи проводиться шляхом вибору вихідного або нового розміру тому. Щоб спростити весь процес, користувачі можуть дати команду Acronis перемістити вибрані файли в новий том, використовуючи базове деревоподібна відображення.

Зміна типу розділу і редагування диска

Інші інструменти управління дисками націлені на створення дзеркальної копії томи, редагування міток диска і букв, створення активних, неактивних та логічних розділів, зміна їх типу (наприклад, DOS 12-розрядний FAT, кореневий XENIX), видалення томів для перерозподілу вільного дискового простору і зміна розміру кластера.

Крім того, є можливість форматування і дефрагментірованія томів, їх приховування, перевірки дисків на помилки з можливістю спробувати виправити їх і будь-які пошкоджені сектори, а також редагування томів за допомогою дослідження шістнадцятирічних даних, таблиці розділів, завантажувального сектора FAT16, завантажувального сектора FAT32 або FS Info, завантажувального сектора NTFS або режиму FAT Folder. Також можна використовувати деревоподібна відображення.

Виконання незакінчених операцій і перегляд подробиць в журналі

Більшість операцій не виконуються відразу. Замість цього вони ставляться в чергу очікування, після чого для виконання всіх обраних завдань знадобиться підтвердження від користувача. У цій черзі відображається зведення по кожній задачі, наприклад число жорсткого диска, буква диска, файлова система, мітка тому і розмір при видаленні томи. На жаль, Acronis не реалізує механізм перестановки вже зазначених операцій. Однак користувачі можуть відновити кожен крок, скасовуючи і повертаючи дії.

Вся дія програми записуються в журнал, який містить дату і час кожної події поряд з подробицями завдання. Або всі події, або тільки вибрані можуть бути експортовані в формат XML для більш уважного вивчення.

Відновлення видалених томів і створення завантажувальних носіїв

Відновлення видалених томів і створення завантажувальних носіїв

Acronis Recovery Expert - спеціальний компонент, розроблений для повного відновлення видалених томів, особливо якщо ОС перестала завантажуватися. У нього є автоматичний режим, який ідентифікує всі жорсткі диски, підключені до ПК. У тих випадках, коли він перестає працювати, для вибору вільного простору, щоб побачити втрачений розділ, поряд з пошуковим методом (швидким або розширеним) можна використовувати ручний режим.

Нарешті, що не менш важливо, в Acronis реалізований інструмент для створення завантажувального диска на основі ядра Linux або Windows PE. Тут користувачам доведеться завантажити компоненти сторонніх виробників.

Огляд Acronis Disk Director 12: оцінка Softpedia

Огляд Acronis Disk Director 12:  оцінка Softpedia

переваги

За нашою оцінкою додаток працювало без збоїв на 64-розрядної Windows 8.1 Pro. Більшість завдань було виконано швидко, в той час як для швидких операцій (НЕ таких, як дефрагментація) ресурси ЦП і ОЗУ використовувалися мінімально.

Довідкова документація всебічно пояснює Disk Director, підказки виводяться на екран у всьому інтерфейсі.

Acronis Disk Director дає користувачам можливість вибрати для виконання дискових операцій переважну ОС. Більшість з них знаходяться в черзі очікування, таким чином дозволяючи користувачам передумати, а також залишити робочу станцію без нагляду на тривалий час при виконанні численних і довготривалих завдань.

Всі дії програми можна переглянути в файлах журналу.

недоліки

Під час тестів Softpedia тестери зіткнулися з кількома помилками (наприклад, намагаючись створити дзеркальну копію томи ), І Disk Director один раз завис, коли ми спробували з журналу переключитися назад на режим управління дисками .

Загальна оцінка

Незважаючи на те, що опції акуратно структуровані, Acronis Disk Director не підходить в якості початкового вибору для недосвідчених користувачів, які хочуть швидко виконувати дискові операції. Додаток явно орієнтоване на фахівців, які хочуть докладно управлятися з кожним параметром настройки.

Переклад на російську мову: Олександр Рябов

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: