Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд PhoneRescue - проста і ефективна утиліта для відновлення видалених даних з iPhone

 1. Що таке PhoneRescue
 2. 1. Відновлення даних з iOS-пристроїв
 3. 2. Вилучення даних з резервної копії iTunes
 4. 3. Витяг даних з резервної копії iCloud
 5. 4. Відновлення iOS-пристрої з програмною помилкою
 6. Плюси і мінуси PhoneRescue

Чи реально відновити вилучені файли з iPhone?

Від втрати даних з iPhone або iPad не застрахований ніхто. Цінну інформацію або важливий файл можна видалити зовсім випадково, або ж втратити в разі програмного збою. Все стає ще гірше, якщо пристрій одержав серйозну поломку або зовсім було втрачено. Чи існує утиліта, здатна впоратися з будь-яким з цих проблемних випадків? Ми докладно протестували програму PhoneRescue і прийшли до висновку, що вона такою і є.

Що таке PhoneRescue

PhoneRescue - це універсальна утиліта для PC і Mac, яка дозволяє:

 • Відновлювати видалені дані з iPhone і iPad, включаючи фото, відео, повідомлення, контакти і т.д.
 • Отримувати дані з резервних копій iOS-пристроїв в iTunes або iCloud.
 • Відновлювати iPhone і iPad, пошкоджені в результаті програмних збоїв.

З кожною своєю функцією PhoneRescue справляється з максимальною ефективністю, в чому і полягає головна особливість утиліти. Який би метод відновлення даних ви не вибрали б, з високою ймовірністю вам вдасться повернути «з того світу» весь необхідний контент. І мова йде не тільки про віддалених недавно файлах, але і про тих, з якими ви, здавалося, назавжди розпрощалися вже давно. Останнє твердження PhoneRescue повністю підтвердила в нашому тестування, представленому трохи нижче.

Перед тим, як приступити до пильного вивчення можливостей PhoneRescue, хочемо відзначити один неочевидний, але вкрай приємний момент. PhoneRescue спростовує усталену думку про те, що у програм для відновлення файлів обов'язково складний і заплутаний інтерфейс. Утиліта вітає користувача ось таким простим вікном, на якому чітко виділені чотири її основні функції:

При виборі кожного елемента нижня частина вікна змінюється. На ній з'являється опис зазначеного режиму відновлення, а також найбільш часті сценарії, в яких вони можуть знадобитися. Від користувача потрібно лише вибрати потрібний режим і запустити сам процес відновлення - ніяких додаткових налаштувань робити не потрібно.

Втім, на реальних прикладах можливості PhoneRescue будуть показані куди більш наочно. Отже, що ж може програма.

1. Відновлення даних з iOS-пристроїв

ключова можливість PhoneRescue - відновлення видалених даних з iPhone і iPad. Утиліта здатна повертати до життя десятки різних типів файлів, включаючи контакти, історію дзвінків, повідомлення, нагадування, події календаря, закладки Safari, замітки, фото і відео, музику, вкладення і файли сторонніх додатків, історію листування в месенджерах і багато іншого.

Після вибору режиму відновлення даних прямо з iPhone або iPad, PhoneRescue пропонує ознайомитися з повним списком типів контенту, які утиліта зможе виявити. Уже на цьому етапі PhoneRescue показує себе дуже гнучкою програмою. Ви не повинні проводити повноцінне сканування свого пристрою і витрачати зайвий час в тому випадку, якщо хочете відновити якісь конкретні дані. Просто вибирайте необхідний тип файлів, наприклад, контакти та запускайте пошук.

До пошуку PhoneRescue переходить відразу ж, як тільки ви визначилися з тим, які віддалені файли необхідно відновити. Ніяких проміжних параметрів вказувати не потрібно. Процес сканування можна назвати тривалим, але все залежить від об'єму вбудованої пам'яті вашого iPhone або iPad. У випадку зі 128 і 256-гігабайтними моделями, зрозуміло, доведеться почекати довше.

Коли сканування і аналіз даних завершиться, PhoneRescue запропонує ознайомитися зі списком готових до відновлення даних. Приготуйтеся побачити великий список! На щастя, різні типи файлів розташовані в своїх окремих категоріях, тому блукати по «звалищі» з віддалених колись файлів не потрібно.

Що ж PhoneRescue вдається відновити? Як можна бачити на скріншоті, програма виявила сотні різних файлів. Перерахуємо найцікавіші позиції:

 • 50 заміток, частина з яких датована ще 2015 роком
 • 113 фотографій, більшість з яких зроблені на початку 2016 року
 • 1 серія «Ігри престолів» вагою 1,3 ГБ (!)
 • Дистанційні вкладення Viber
 • Робочий архів з документами, віддалений сім місяців тому

Робочий архів з документами, віддалений сім місяців тому

Саме відновлення PhoneRescue може виконати як відразу на iPhone або iPad, так і на комп'ютер. Важливо відзначити, що на мобільний пристрій прямо з програми можна перенести тільки контакти, повідомлення, події календаря, нагадування, замітки, історію і закладки Safari, фото, відео, а також збережені сторонніми додатками мультимедійні дані. Весь інший контент спочатку необхідно завантажувати на комп'ютер. В останньому випадку PhoneRescue запропонує після відновлення перейти в папку зі збереженими даними.

2. Вилучення даних з резервної копії iTunes

Функція відновлення даних з резервних копій iTunes і iCloud допоможе у випадках, коли ваше iOS-пристрій було втрачено або їм були отримані серйозні ушкодження несумісні з «життям». Відновлення даних з резервної копії iTunes через PhoneRescue відрізняється від попереднього способу лише тим, що після запуску режиму потрібно буде вказати з якого саме бекапа необхідно витягнути інформацію.

Порада! Для запуску процесу відновлення в PhoneRescue може знадобитися вказівку папки з зберігається резервною копією вашого iPhone або iPad. Зберігаються ці папки за наступними шляхами:

 • Windows: C: \ Users \ [ім'я користувача] \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup
 • macOS: ~ // Бібліотеки / Application Support / MobileSync / Backup /

Далі ж все ідентично першим способом - потрібно вибрати типи даних для відновлення і дочекатися його закінчення.

3. Витяг даних з резервної копії iCloud

Третій режим відновлення даних за допомогою PhoneRescue дає можливість отримувати доступ до всіх файлів та інформації з резервних копій iCloud. Процес відновлення передбачає всього три кроки. Авторизацію в PhoneRescue через дані вашого профілю Apple ID:

Завантаження цікавить резервної копії з сервера Apple на комп'ютер:

Завантаження цікавить резервної копії з сервера Apple на комп'ютер:

Уже знайомий по двом попереднім способам вибір потрібних типів файлів і їх відновлення:

Коли мова заходить про необхідність вказувати дані облікового запису Apple ID в сторонніх сервісах, більшість користувачів, зрозуміло, відносяться до такої перспективи з обережністю. У випадку з PhoneRescue боятися дійсно нічого - утиліта була випущена дуже давно і має масу позитивних відгуків.

4. Відновлення iOS-пристрої з програмною помилкою

Фінальна можливість PhoneRescue - усунення програмних помилок iPhone і iPad, які можуть виникати в результаті невдалої установки нових версій iOS. Звісно мобільного пристрою на логотипі Apple, циклічні перезавантаження, вимога гаджета про підключення до iTunes - з будь-якої з подібних проблем місцевий режим «ремонту» справляється з дивовижною легкістю.

Все, що потрібно від користувача - підключити iPhone або iPad до комп'ютера, запустити PhoneRescue і пройти простий інструкції. Утиліта визначить в якому стані знаходиться пристрій, допоможе перевести його в режим відновлення при необхідності і усуне програмну помилку шляхом відновлення або поновлення iPhone або iPad.

У PhoneRescue існує два способи відновлення системи - простий і просунутий. Перший передбачає просте оновлення iPhone або iPad до актуальної версії iOS з видаленням всіх наявних на пристрої даних. Другий же не дарма носить звання просунутого. Він постарається виправити програмну помилку таким чином, щоб на вашому пристрої залишився весь колишній контент. Починати роботу по відновленню пристрої, зрозуміло, рекомендується саме з другого способу.

Справедливості заради відзначимо, що обидва таких режиму відновлення є і у iTunes. Однак утиліта від Apple не те що не веде користувача за руку, вона навіть не дає натяків на те, яким чином необхідно правильно виконувати оновлення або відновлення iOS-пристроїв.

Плюси і мінуси PhoneRescue

підсумок

PhoneRescue можна поставити тверді п'ять балів просто тому, що програма працює. Вона дійсно відновлює видалені або втрачені файли з iOS-пристроїв, причому навіть ті, що, здавалося, зникли давно і назавжди. Робить вона це дуже швидко, а разом з цим ефективно - мало кому знадобиться витратити на роботу з програмою більше 10-15 хвилин за один сеанс. Додаткові можливості, наприклад, вилучення будь-яких файлів з резервних копій або гнучкий вибір необхідних типів даних для відновлення тільки покращують враження від програми.

У зв'язку з цим не дуже сильно бентежить і платність PhoneRescue. За $ 60, в які оцінюється утиліта, ви отримаєте засіб, здатний по-справжньому врятувати ваше життя, адже загублених можуть найважливіші дані. Звичайно, після відновлення інформації необхідність в PhoneRescue різко впаде, але, по крайней мере, у вас з'явиться чудова підстраховка на випадок непередбачених ситуацій в майбутньому.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Огляд PhoneRescue - проста і ефективна утиліта для відновлення видалених даних з iPhone

Чи існує утиліта, здатна впоратися з будь-яким з цих проблемних випадків?
Що ж PhoneRescue вдається відновити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: