Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Оновлення до Windows 10 після 29.07.2016 (Як оновити Win 7, 8.1)

 1. Як оновитися з Windows XP на Vista
 2. Як оновитися з Vista на Windows 7
 3. Як оновитися з Windows 7 / 8.1 до Windows 10

Якщо ви хоча б раз самостійно встановлювали нову операційну систему, то напевно помічали пункт «Оновлення», який був доступний нарівні з опцією «Установка». Як нескладно здогадатися, дана функція дозволяє відновити діючу операційну систему без необхідності виконувати чисту установку на чистий жорсткий диск. При цьому всі параметри системи, налаштування, об'єкти робочого столу будуть перенесені на нову систему як є, без змін. У цій статті я розповім, як оновити будь-яку версію ОС Windows до нової Windows 10.

Прагнення Майкрософт перевести своїх користувачів на найостанніші версії операційних систем цілком зрозумілі й обґрунтовані. Актуальна стабільна підтримка, випуск нових оновлень і патчів, розробка нового програмного забезпечення на мінімальне число підтримуваних систем - всі ці «плюшки» зайняли гідне місце в політиці компанії, і завдяки такій рекламі користувачі все частіше кидають свої поточні версії систем і переходять на більш нові та сучасні . Більшість версій Windows оновлюється ітераційно і поступово, тобто можна перейти переважно лише на наступний білд, запустивши спеціальну утиліту-advisor, але є і виключення.

Ще один важливий нюанс: оновитися можна лише з більш старої на новішу версію ОС, але ніяк не навпаки. Так що, якщо ви встановили десятку, то оновитися з неї на Віндовс 7 не вийде ( можна зробити відкат , Але протягом 30 днів після поновлення) - доведеться встановлювати заново систему з нуля. Також не вийде оновити 32-розрядну операційну систему на 64-бітну, і навпаки: x86 і x64 версії систем не сумісні між собою.

Як оновитися з Windows XP на Vista

Якщо ви до цих пір користуєтеся XP, то перейти на десятку безпосередньо з XP не вийде. Щоб оновитися на Windows 10, спочатку доведеться запустити оновлення до Vista, потім до сімки, і лише потім стане можливим перехід на версію під номером 10. Можливо, в цьому випадку буде більш доречною інсталяція системи Windows 7 або 8.1 заново, на чистий жорсткий диск, з подальшим апгрейдом до Windows 10, щоб не виконувати всі ці проміжні кроки послідовно. Але припустимо, що ви все ж вирішили піти по першому шляху - спочатку оновитися з XP на Vista. Що ж робити в цьому випадку, і як це зробити?

Спочатку поговоримо про те, з якої версії на яку можна здійснити оновлення.

 • c XP Professional можна оновитися до Vista Ultimate або Vista Business;
 • з XP Home - на Vista Ultimate, Vista Business, Vista Home Premium або Vista Home Basic;
 • c XP Media Center - на Vista Ultimate або Vista Home Premium;
 • з XP Tablet PC - на Vista Ultimate або Vista Business.

Перш, ніж приступати безпосередньо до процедури оновлення, збережіть всі важливі дані в надійному безпечному місці. Оптимальним варіантом буде перенесення документів на інший жорсткий диск, зовнішній HDD-накопичувач або USB-носій. Пам'ятайте, що якщо ви цього не зробите, дані можуть безповоротно зникнути, в результаті чого ви позбудетеся важливої ​​інформації.

Варто сказати, що установка Vista відрізняється від процесу інсталяції XP. Під час інсталяції Vista замість копіювання файлів дистрибутива на внутрішній накопичувач, виконується перенос на системний розділ всього завантажувального образу DVD. Після цього установник Vista здійснює сканування файлів поточної версії XP і формує копії резервного характеру всіх актуальних істотних даних. Після того, як копії будуть створені, ваша діюча версія XP буде замінена на нову Vista.

Отже, щоб почати оновлення, запускаємо інсталяційний EXE-файл з диска. З'являється форма запрошення почати процедуру установки або оновлення. Вибираємо пункт «Встановити».

Розпочнеться процедура підготовки до процесу інсталяції. На першій яка постала перед нами формі майстер запропонує ввести ліцензійний ключ для активації системи. Якщо у вас є такий ключ, введіть його зараз. Якщо ж ні - залиште поле порожнім і натисніть кнопку «Далі».

Ми зможемо активувати Віндовс і пізніше за допомогою ключа активації, а поки що залишимо все як є, і підемо далі. Перед нами з'явиться попередження про можливу втрату даних і необхідності повторної перевстановлення Віндовс. Погоджуємося з цим, вибравши опцію «Ні» і слідуємо вперед.

Далі нам пропонується вибрати версію встановлюється операційки. Якщо ви хочете отримати максимум продуктивності і функціональних можливостей, вибирайте варіант «Ultimate» - це найбільш повний і розгорнутий дистрибутив (оскільки, ми все це робимо з цілю перейти на Windows 10, рекомендую цей варіант). Якщо ж ви тільки встановлюєте систему на підприємстві і можете задовольнятися злегка обмеженим функціоналом системи, зупиніться на версії "Business" або "Home Premium". Як би там не було, яку б версію ви не вибрали, відзначте галочкою поле «Обраний придбаний випуск Windows», в іншому випадку інсталятор може неправильно сприйняти вашу копію системи, і буде потрібно повторна перевстановлення Вінди. Зрозуміло, цього може і не статися, але краще підстрахуватися, поставивши цю галочку.

У наступному вікні погодимося з ліцензією, прийнявши її умови, і натиснемо «Далі».

У черговому вікні ми зможемо почати саму процедуру оновлення. Для цього варто вибрати опцію «Оновлення». Якщо ж ви віддасте перевагу функції «Повна установка», то інсталяція почнеться з чистого аркуша.

На наступній ітерації може виникнути форма, що отримала назву «Звіт про сумісність». Тут перераховані ті програми, які в новій Vista можуть працювати з проблемами, або не запускатися зовсім. Все це можна вирішити установкою нових драйверів і нових версій конфліктуючих додатків.

Ну ось і все, що стосується поновлення з XP на Вісту. Якщо ви виявите, що в новій системі буде запущено програму або роботі з певними апаратними комплектуючими виникає ряд проблем, поновіть драйвера всіх проблемних компонентів з офіційних сайтів компанії-розробника і переустановите непрацюючі програми. Після того всі подібні неприємності повинні зникнути.

Як оновитися з Vista на Windows 7

Сімка - одна з найпопулярніших сімейств лінійки Віндовс на сьогоднішній день. Підтримка безпеки системи і, відповідно, випуск нових латочок триватиме до 2020 року, тому Win 7 ще рано списувати з рахунків. Дуже актуальним буде перехід на Seven з Вісти, оскільки по своїй надійності і швидкості роботи Віста істотно поступається своєму наступнику. Нижче я розповім, як оновитися з Windows Vista на 7.

В цілому, процедура дуже схожа з тією, яка була описана для переходу з XP на Вісту, але є деякі відмінності. В першу чергу, запустіть невелику утиліту Windows 7 Upgrade Advisor, попередньо скачавши її з офіційного ресурсу ось за цією адресою . Запустити її слід від імені адміністратора, оскільки цей рівень доступу необхідний для коректного звернення до апаратним комплектуючих вашого ПК.

Запустити її слід від імені адміністратора, оскільки цей рівень доступу необхідний для коректного звернення до апаратним комплектуючих вашого ПК

Ця мініатюрна софтіна просканує всі використовувані в системі апаратні складові частини і периферію на предмет їх сумісності з Windows 7 - дуже корисна функція, якщо ви не впевнені, чи буде працювати ваше залізо в «сімці». Перед запуском Upgrade Advisor'а підключіть до комп'ютера всі використовувані вами в системі пристрої (сканери, принтери, геймпади, MP3-програвачі та ін.).

)

Це дозволить вам отримати найбільш точний список результатів. Запасіться терпінням, на перевірку може піти кілька хвилин.

Запасіться терпінням, на перевірку може піти кілька хвилин

Переконавшись, що конфліктні пристрою в вашому системному блоці відсутній, можна приступати до самого процесу оновлення. Якщо ж такі є, заздалегідь перевірте, чи можна на офіційних сайтах виробників зазначених у списку конфліктних комплектуючих знайти оновлений драйвер під «сімку». Якщо він там є, значить ніяких проблем не передбачається. Якщо ж ні, швидше за все, з роботою проблемного девайса виникнуть труднощі.

Якщо ж ні, швидше за все, з роботою проблемного девайса виникнуть труднощі

Знову ж таки, пам'ятайте про те, що перед оновленням слід зберегти всі важливі файли і документи, щоб не втратити їх при переході на нову операційну систему. Для початку запустимо інсталяційний файл setup.exe з завантажувального диска Win 7, або клацнемо двічі на піктограму логічного диска лазерного накопичувача.

У стартовому меню вибираємо опцію «Встановити».

При запиті завантажити на ПК поновлення для інсталяції переважно вибрати варіант із завантаженням апдейтів, оскільки вони можуть містити оновлені бібліотеки, в результаті чого у вашому розташуванні виявляться оновлені драйвери апаратних пристроїв.

На наступній формі прокрутити договір про ліцензії вниз і ставимо галочку про прийняття умов ліцензії.

Нарешті, в черговий ітерації буде запропоновано почати процедуру оновлення, натиснувши відповідну графічну кнопку. Ініціюємо цю процедуру і спостерігаємо за процесом оновлення.

На самому початку може виникнути форма зі звітом про сумісність, де будуть вказані ті компоненти, які в новій версії ОС можуть працювати некоректно. Варто відзначити, при заміні драйверів всі ці помилки «підуть нанівець», тому особливо на цей звіт можна не звертати уваги.

Тепер приходить черга основної рутини копіювання та застосування файлів для сімки. Можна заварити чашку міцного чаю і дочекатися, поки всі файли опиняться на жорсткому диску.

Через 20-30 хвилин операція завершиться, і ви побачите робочий стіл Win Seven.

Як оновитися з Windows 7 / 8.1 до Windows 10

Відразу ж після виходу Віндовс 10 друком представники компанії заявили, що оновлення на десятку з Win 7 або 8.1 буде безкоштовним протягом одного року . І дійсно, в старих системах в панелі завдань регулярно з'являлися попередження про те, що безкоштовний перехід діє до 29.07.2016, і вам негайно пропонують оновити свою ОС абсолютно безкоштовно.

Той, хто прислухався до цієї поради, благополучно перейшов на десятку, і вже давним-давно освоїв всі принади та переваги цієї системи. Що ж робити іншим: тим, хто не встиг оновитися або просто не хотів розлучатися зі своєю рідною «сімкою», залишаючись прихильником цієї, вже стала практично класичної ОС? Невже їм вже не буде можливості оновитися до Вин 10 без будь-якої оплати? Зрозуміло, оновитися все ще можливо, і далі я розповім, як це зробити.

Також рекомендую:

Майкрософт залишила маленьку лазівку в своїй політиці, дозволивши оновитися до Windows 10 після 29.07.2016 людям з обмеженими можливостями. Якщо у вас є які-небудь сумніви в тому, чи варто використовувати таку пролом в політиці компанії, залишимо цей моральний вибір за вами, а ми ж підемо далі, і опишемо процедуру поновлення в технічному плані.

Важливо відзначити, перед переходом на Windows 10 користувачам Windows 8 необхідно оновитися до 8.1 (KB 2919355), і лише після цього починати процес.

Спочатку нам потрібно завантажити помічника з оновлення, зайшовши на офіційну сторінку цієї акції тут . Викачуємо утиліту, натиснувши на кнопку «Оновити зараз».

Викачуємо утиліту, натиснувши на кнопку «Оновити зараз»

Запускаємо завантажену утиліту для оновлення системи.

Запускаємо завантажену утиліту для оновлення системи

Приймаємо угоду, після чого утиліта перевірить можливість поновлення вашого ПК, а саме, чи задовольняє ваша апаратна платформа системним вимогам операційки. Детально про технічні характеристики і системних вимогах на офіційній сторінці .

Детально про технічні характеристики і системних вимогах на  офіційній сторінці

Після цього програма тут же почне завантаження з мережі останнього билда «десятки». На момент написання статті ця була версія 1607 гілка Redstone1, що відповідає Windows Anniversary Update (тобто, ювілейного оновлення Windows 10). Детальніше про версіях можете почитати в статті: Все про версіях Windows 10. Що таке Threshold1, Threshold2 і Redstone .

Що таке Threshold1, Threshold2 і Redstone

Після перевірки цілісності образу помічник почне підготовку застосування самого оновлення.

Після перевірки цілісності образу помічник почне підготовку застосування самого оновлення

Коли підготовка буде завершена, на екрані з'явиться попередження про те, що комп'ютер необхідно перезавантажити. Здійснюємо перезавантаження і продовжуємо інсталяційний процес.

Здійснюємо перезавантаження і продовжуємо інсталяційний процес

Якщо ваш HDD працює швидко і без лагів, процедура копіювання файлів в цілому займе 10 хвилин. Якщо ж вінчестер не дуже швидкісний, рутина може затягнутися на 30-40 хвилин, після чого ви побачите напис про успішне завершення процедури оновлення.

Невеликий інформативний коментар для тих, кого не приваблює можливість установки нової ОС поверх попередньої. Оновивши Windows 10 через Асистента по оновленню, операційка не тільки активується автоматично на основі облікової інформації вашої попередньої інсталяції, але і збереже на серверах Мікрософт дані про це. Які вигоди це нам принесе? Якщо пізніше вам знадобиться перевстановити систему з чистого аркуша, навіть шляхом форматування HDD-накопичувача, то не варто вводити при цьому серійний номер під час інсталяції - там є малопомітна кнопочка «Зробити це пізніше». Відзначте це поле галочкою, і наступного разу ОС самостійно зв'яжеться з серверами компанії, «побачить», що на даному комп'ютері Віндовс 10 вже проходила процедуру активації, і зробить активацію нової системи повністю автоматично.

Сміємо сподіватися, що описану вище можливість поновлення старих систем до «десятки» Майкрософт не може заблокує, і ця пропозиція буде безстроковим.

Механізми поновлення систем Windows 7 і 8.1 до Windows 10 практично не відрізняються один від одного, тому сміливо можу рекомендувати оновлюватися користувачам обох цих систем.

Якщо ви перейшли на Windows 10 стандартним шляхом, і ОС вимагає активації: Як активувати Windows 10 після 29.07.2016 .

Читайте також:

Що ж робити в цьому випадку, і як це зробити?
Що ж робити іншим: тим, хто не встиг оновитися або просто не хотів розлучатися зі своєю рідною «сімкою», залишаючись прихильником цієї, вже стала практично класичної ОС?
Невже їм вже не буде можливості оновитися до Вин 10 без будь-якої оплати?
Які вигоди це нам принесе?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: