Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Opera Mini на PC

 1. MicroEmulator
 2. Opera Mini 4
 3. Налаштування Opera Mini 4
 4. Парочка рад і хитрощів
 5. Режими роботи Opera Mini
 6. Контекстне меню
 7. Opera Bookmarks
 8. Opera Speed ​​Dial
 9. Opera Link

назад  Автор:  Mister Nobody  Багато з наших читачів давно вже використовують Opera Mini на своїх мобільних пристроях - стільникових телефонах і комунікаторах назад
Автор: Mister Nobody
Багато з наших читачів давно вже використовують Opera Mini на своїх мобільних пристроях - стільникових телефонах і комунікаторах. Але розвиток пристроїв не стоїть на місці, мобільність захоплює все більшу кількість сучасних людей. Орієнтація браузера на доступній web-контенту з будь-якого пристрою при значній економії трафіку зацікавила користувачів субноутбуков, таких як ASUS EEE PC з невеликим розміром екрану, так і користувачів ноутбуків, які бажають отримати прийнятну швидкість по каналах GPRS / EDGE. Дана стаття в першу чергу показує можливість зручного використання Opera Mini в таких умовах, а також описує різні настройки і режими роботи браузера.

MicroEmulator

Для запуску браузера нам знадобиться емулятор мобільного редакції Java - MicroEmulator ( www.microemu.org ), Це java-додаток працює на будь-якій платформі, де є віртуальна Java-машина, так що ваш ноутбук може працювати під будь операційною системою - Windows, Linux, OSX. За замовчуванням в дистрибутиві емулятора йде набір пристроїв з різним розміром дозволів, але ми будемо використовувати універсальне рішення, що йде в тестовій версії програми, тому качаємо цей снапшот. Завантаживши архів, розпакуємо його в будь-яку папку, після цього переконавшись, що у нас стоїть Java-машина, наприклад, від SUN, запускаємо microemulator.jar, перед нашими очима повинна з'явиться наступна картинка.

Пам'ятаючи, що ми завантажили спеціальний дистрибутив, через меню програми ми замінимо пристрій за умовчанням на пристрій із змінним розміром екрану, для цього додамо microemu-device-resizable.jar у вікні вибору пристрою.

Тепер переходимо до нашої основної мети - встановлення та запуску Opera Mini на емуляторі. Попередньо нам треба завантажити з сайту www.operamini.com дистрибутив браузера в кількості двох файлів * .jar і * .jad, так як емулятор не вміє безпосередньо встановлювати архіви JAVA. Скопіюємо збережені файли в папку apps емулятора і через меню виберемо jad-файл.

Хотілося б звернути увагу, для роботи Opera Mini ваш комп'ютер повинен мати прямий вихід в інтернет, і перед запуском браузера переконайтеся, що в емуляторі варто галка, роздільна мідлетам доступ до мережі.

Opera Mini 4

Вуаля, після недовгих підготовок у нас встановилася російська версія Opera Mini 4, подальше оповідання буде присвячено тільки їй з урахуванням, що всі операції проводяться з пристроєм, що має довільний розмір екрану.

Налаштування Opera Mini 4

Розберемо настройки, які ми будемо міняти в процесі нашого огляду, і на які в першу чергу варто звернути увагу, працюючи на мобільному комп'ютері.

Перша настройка, що впливає на вигляд сторінок і обсяг трафіку - це "Завантажити зображення", сама настройка зрозуміла всім, але має кілька режимів якості, два з яких "Низька" і "Середня" (Орфографія і морфологія оригінальна, борців за чистоту російської мови прошу відписати в Opera Software з гнівними протестами) змінюють розмір зображення і перетискають його з гіршою якістю, третій режим - "Висока" має на увазі високу якість стиснення і оригінальний розмір зображень. Звертаю увагу, що браузер не підтримує flash-анімацію, і робить з роликів статичний знімок, правда частина посилань працює, але потрапите ви по таких посиланнях, куди хотіли, зовсім не факт.
"Розмір шрифту" дозволяє вибрати розмір побільше, що цілком актуально для пристроїв з великими екранами, щоб менше напружувати очі, так що підберіть по їхньому смаку.
"Спеціальні ефекти" - для любителів анімації, я відразу відключаю це налаштування - і пам'яті вона більше їсть, та й мельтешение рекламних роликів в інтернеті тепер вже дістало.
"Протокол" визначає за яким протоколом браузер виходить в інтернет, якщо у вас стоїть файервол, то краще вибрати "http", з ним проблем доступу практично не буває, якщо ж у вас пряме з'єднання, то можна вибрати "Socket" - швидше і трафік витрачає трохи економічніше.
Крім клієнтських налаштувань браузера, існує також можливість налаштувати і серверну сторону, для цього при введенні адреси потрібно ввести opera: config .

При цьому буде завантажено так звані "Power-User settings", з невідомих причин для всіх редакцій вони англійською мовою.

Всі настройки мають короткий опис для чого вони призначені, але також не по-російськи. На зображенні вказані мої настройки.
"Large placeholder for images" - робити оригінального розміру кольорові прямокутники замість картинок в режимі без завантаження цих самих картинок.
"Fit text to screen" - вписувати текст в екран, на телефоні різниця практично не відчувається, але на великому екрані краще поставити.
"Show feedindex" - показувати стрічки новин, я не читаю стрічок взагалі, у мене опція вимкнена.
"Fold RSS feed bodies" - показувати лише заголовки стрічок, розкривати повідомлення при натисканні на заголовок.
"Fold linklists" - згортати довгі списки посилань, не використовую, так як мої улюблені сайти суціль з посилань.
"Phonenumber detection", "Minimum phone number length" - визначення номерів телефоном із зазначенням мінімальної довжини оних, так як дуже коряво і немає потреби, вимикаю. Краще б посилання в тексті визначали.

Парочка рад і хитрощів

Крім opera: config , Мені відома адреса opera: about , Який показує версію серверної платформи.

Щоб кожен раз не писати адресу заново, який ви не занесли в посилання, є можливість при введенні адреси відкрити попередні введені адреси, вибрати потрібний і перейти по ньому.

Режими роботи Opera Mini

Напевно ви звернули увагу, що в настройках браузера були описані кілька позицій. Звичайно, я про них не забув, це було зроблено спеціально, так як від цих налаштувань буде залежати, що побачите на екрані.
Якщо ви знімете галку з пункту з дивною назвою "Моб.від", то наш диво-браузер буде відображати сторінки також як якби ви сиділи за простій Opera на своєму улюбленому комп'ютері. При цьому буде завантажено так звані "Power-User settings", з невідомих причин для всіх редакцій вони англійською мовою.

Але, так як при цьому маленький екран мобільного пристрою не може вмістити розміри сучасних сайтів, то для цієї опції є парна (що незрозуміло з меню налаштувань, рознесені вони далеко, мабуть, щось у авторів з логікою) - під, в черговий раз , суперхітрющім назвою "Показати огляд". При переходу за адресою ви бачите оглядовий вид сайти з прямокутником, який переміщує в потрібну вам область сторінки, при виборі дана область у вас розгортається в повний екран.

У повному екрані у вас внизу праворуч поруч кнопкою "Назад" з'являється піктограма зменшення зуму, що зручно в пристроях із сенсорними екранами, а також при управлінні мишею.

Установка ж дивною галки "Моб. Вид" призводить до переформатування сторінки для відображення сторінки в одну колонку, що дуже зручно на маленьких екранах, та й трафіку витрачається менше, але для нашої задачі ця галка не так актуальна, та й ефективність і зручність різко падає .

Якщо приємніше працювати з пристроєм в ландшафтному режимі, то досить поставити аналогічну галку в налаштуваннях, або натиснути * #, в принципі, з затиснутим Shift'ом зручно.

Контекстне меню

Щоб кожен раз не лазити в меню, в Opera Mini 4 є контекстне меню, яке викликається по клавіші "1", дозволяє оновити сторінку, дізнатися відомості про неї, переключити вид, подивитися куди веде посилання, або перейти по ній.

Opera Bookmarks

Закладки в Opera Mini - це вам не просто закладки, а цілий набір сервісів.

Перший - це закладки в звичайному розумінні, ви їх можете створювати, редагувати, видаляти, змінювати порядок.

Opera Speed ​​Dial


Другий сервіс - це швидкий набір, дуже актуальний на стільниковому телефоні або комунікаторі - на кожну цифрову клавішу призначається свій сайт і викликається через * Nº.

Opera Link

Третій сервіс - це конвергенція всіх закладок, які тільки у вас є - в Opera Mini, Opera під будь-яку операційну систему на ваших комп'ютерах, закладки з набору швидкого доступу, посилання в сервісі link.opera.com. останній сайт і є загальним сховищем.

Авторизація відбувається через загальну обліковий запис my.opera.com , Тому попередньо ви повинні бути зареєстровані на ньому.

Повідомлення про успіх синхронізації, також як серверні налаштування чомусь тільки англійською мовою.

Десять секунд і всі мої закладки з комп'ютера тепер в моєму мобільному пристрої і, навпаки, в комп'ютері, якщо я синхронізується на ньому, і навіть в будь-якій точці світу, якщо я зайду на сайт link.opera.com .
На цьому наш обзорчик в картинках закінчений. Швидкого серфінгу по просторах інтернету на будь-якому пристрої в будь-якій точці Землі.

Оригінал статті опубліковано на веб-сайті Operafan .
Оригінал статті опубліковано на веб-сайті  Operafan назад

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: