Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Особистий досвід: Як боротися зі стресом на роботі?

 1. Наталія Кіріакіді
 2. Євген Лебідь
 3. Шухрат Джаббаров
 4. Андрій Пирін
 5. Хочете стати частиною дружної команди Центру підтримки клієнтів «Білайн»? Пишіть про себе на пошту:...

Медитувати, правильно дихати, штовхати м'яч і інші способи впоратися зі стресом.

У партнерському матеріалі з Воронезьким Центром підтримки клієнтів «Білайн», який 24/7 обслуговує мільйони клієнтів по всій Росії, редакція Даунтаун попросила шістьох людей різних професій поділитися Лайфхак для боротьби зі стресом.

На мені лежить організація всіх процесів в моєму закладі: робота з персоналом і його мотивацією, стратегічне планування, а також в цілому робота з розвитку проекту. Найбільш стресовий момент для мене - необхідність спілкуватися з великою кількістю людей, постійно налагоджувати контакт і підтримувати діалог. Іноді не дуже хочеться це робити, але я змушений, бо я особа свого проекту. Мені, в силу мого замкнутого характеру, доводиться надягати маску і створювати ілюзію, що я всім радий і всіх люблю. Це складно. Крім цього, я повинен спілкуватися на не дуже приємні теми з співробітниками: вказувати на недоліки в роботі, лаяти і направляти їх в потрібну сторону. Розмежувати особисті та робочі моменти не завжди легко, тому що мої співробітники - в той же момент мої друзі.

Стрес - це непогана складова рутини. Він дозволяє рухатися вперед, постійно тримати себе в напрузі, залишатися мотивованим.

Найкраще справлятися зі стресом мені допомагає медитація - так залишаєшся наодинці з самим собою і можеш зануритися у власні думки і мрії. Особливо добре, коли це відбувається в подорож: серед гір або де-небудь в теплому місці. Ще я дистанціюється від проблем, коли дивлюся футбол або граю в нього. І, звичайно ж, іноді допомагає спілкування з дівчатами.

Мені здається, коли люди зрозуміють, як виключити зі свого життя стрес, - це буде прорив в психології і взагалі у всіх аспектах життя. Для себе я цього поки не зрозумів. Та й стрес - це непогана складова рутини. Він дозволяє рухатися вперед, постійно тримати себе в напрузі, залишатися мотивованим. Не варто безпосередньо уникати його, а тільки намагатися мінімізувати.

Не варто безпосередньо уникати його, а тільки намагатися мінімізувати

Наталія Кіріакіді

Співробітник Центру підтримки клієнтів «Білайн»

Я працюю в «Білайн» вже 12 років. Зараз я старший фахівець в групі маркетингових досліджень. Проводжу опитування з клієнтами b2b, b2c і клієнтами VIP-сегмента. Наша група проводить опитування, щоб визначити поточні показники NPS (готовності клієнта рекомендувати бренд - Прим. Ред.), Проблемні зони, потреби клієнта. В нашій роботі немає проблем, які неможливо вирішити. Саме тому з категорії «сама стресова» ситуація неминуче переходить в «просто стресову» і «решаемую». Наведу приклад: є клієнти, яким нам доводиться дзвонити регулярно з метою контролю якості. До них відносяться клієнти категорії VIP. Такі абоненти цінують кожну хвилину і не завжди приймають наш дзвінок як щось важливе. Тому в перші секунди потрібно швидко підвищити пріоритетність дзвінка і переконати в необхідності зворотного зв'язку. І ми з цим справляємося.

Важливим для мене є і умови, в яких я працюю. У нашому офісі створено все для амортизації негативних емоцій: естетичний комфортабельний офіс в еко-стилі, масажне крісло, в якому можна розслабитися, і кавоварка з ароматною кавою.

Будь-яка стресова ситуація - це привід мобілізуватися і знайти рішення. Я можу віднести себе до тієї категорії співробітників, які вважають за краще зробити з молока сметану і не піти на дно - саме цьому вчать у нас в Центрі підтримки клієнтів з перших днів роботи. Стрес - це ще одна можливість підвищити свою компетентність і отримати новий досвід.

Колектив - це головний антистрес. У нашому Центрі підтримки клієнтів треба постаратися, щоб зустріти похмурого співробітника. У нас особлива атмосфера, нагадує студентство. У такій обстановці я не відчуваю часу. Важливим для мене є і умови, в яких я працюю. У нашому офісі створено все для амортизації негативних емоцій: естетичний комфортабельний офіс в еко-стилі, масажне крісло, в якому можна розслабитися, і кавоварка з ароматною кавою. Все це допомагає відмінно впоратися зі стресом. У нього просто немає шансів.

Ще ми з роботою відволікаємося один від одного за допомогою улюблених занять. Для мене це відпочинок з сім'єю, похід в тренажерний зал, знову ж таки, спілкування, але тільки не з клієнтами, а з близькими людьми. Можна і просто полінуватися від душі і з задоволенням.

Головний стрес для мене, коли хтось починає щось робити не так, а мені доводиться придумувати, як викручуватися з ситуації. Спочатку в голові є план, в якому все чіпляється одне за інше і в результаті виходить готовий продукт. А коли хто-небудь один накосячілі, все починає ламатися, і очікування не відповідають дійсності.

У мене є кілька правил, як уникнути стресу. Найголовніше - залишати вдома всі свої проблеми. Це правда дуже важливо. Коли з дому виходиш розлюченим або скривдженим, нічим хорошим на роботі це не скінчиться. Правильніше за все розібратися з усім дому та йти на роботу веселим.

Я в певний момент усвідомив, що не все в житті гладко. Є певний відсоток, коли можуть бути косяки, і це нормально. Потрібно зупинитися і подумати: цей косяк вплине на твоє життя? Через рік ти взагалі згадаєш про нього?

Стрес найкраще переживається, коли обговорюєш проблему з кимось. Наш мозок має властивість неправильно інтерпретувати ситуацію, наприклад, через вузького кругозору для певного сценарію. Коли потрапляєш в стресову ситуацію, ти не знаєш, як з неї виходили інші люди, у тебе немає їх досвіду. А якщо обговорити з іншою людиною, то з'явиться як мінімум в два рази більше варіантів, як на цю ситуацію подивитися.

Важливо навчити себе ставитися до всього простіше. Я в певний момент усвідомив, що не все в житті гладко. Є певний відсоток, коли можуть бути косяки, і це нормально. Потрібно зупинитися і подумати: цей косяк вплине на твоє життя? Через рік ти взагалі згадаєш про нього?

Ще дуже важливий момент - дихання. Потрібно зробити дуже глибокий вдих і видих повільніше. Коли знаходишся в стресі, ти майже не дихаєш. Організм сковується, і ти такий «бах» - і помираєш. Краще взяти паузу, відійти і спокійно подихати.

Євген Лебідь

Керівник кінофестивалю «Новий обрій»,
начальник відділу з розвитку молодіжного підприємництва «Обласного молодіжного центру»

Я працюю в Обласному молодіжному центрі начальником відділу з розвитку молодіжного підприємництва. Також займаюся кілька проектів, головні з яких міжнародний молодіжний кінофестиваль «Новий обрій» і кіновікторини «Кіно-shot». Моя функція - керувати людьми і координувати їх, щоб вони зробили все вчасно. Мені доводиться спілкуватися з різними людьми. Коли вони адекватні - це одне, а коли людина починає спілкування з посилу, що йому хочеться самоствердитися, то це викликає неприємні емоції. До того ж для мене стресово, коли змінюються обставини. Ти налаштувався на одне, а за день говорять, що потрібно терміново все поміняти. У цей момент важливо не відволіктися на емоції, а вчасно скоординуватися і все швидко зробити.

Який сенс рвати на собі волосся, якщо від тебе нічого не залежить? Це справі не допоможе.

Коли щось йде не за планом, я намагаюся зрозуміти, чи можу я щось в даний момент поміняти в кращу сторону. Наприклад, якщо гість фестивалю відмовляється приїхати з об'єктивних причин, то тут я нічого не зміню. Якщо можливо, треба знайти йому заміну або змиритися. Який сенс рвати на собі волосся, якщо від тебе нічого не залежить? Це справі не допоможе. Краще потім проаналізувати, чому це могло статися, щоб витягти з проблеми користь. Умовно кажучи: купив квиток на літак, але не прорахував, що цей рейс весь час затримується. Зате наступного разу візьмеш квитки на інший літак або взагалі на поїзд.

В ідеалі при стресі треба займатися спортом, щоб витратити негативну енергію, яка накопичилася. Ось зараз я граю в волейбол. Там можна м'ячик зайвий раз штовхнути - йому-то не страшно. Або можна побити що-небудь, наприклад, подушку. Хтось бігає, але я поки не можу себе до цього привчити. Ще недавно скачав гру на телефон - це теж допомагає відволіктися.

Шухрат Джаббаров

Співробітник відділу цільових продажів в «Білайн»

На роботі я спілкуюся з різними людьми, презентую їм послуги і тарифні плани компанії. В умовах конкуренції і діджіталізаціі у нових тарифів більш вигідні умови в порівнянні з тими, на які абонент підключився 2-3 роки тому. Я розповідаю про ці переваги людям, які часто говорять мені «спасибі» за це. Звичайно, завжди приємно слухати слова щирої вдячності і розуміти, що для конкретного клієнта ти створив маленьке диво.

Я забуваю про складне контакті і починаю робити те, що я зазвичай роблю в хорошому настрої: посміхатися, тихенько співати пісеньки і спілкуватися з наступним клієнтом веселим і бадьорим голосом.

Перебувати в стресі через невдалий дзвінка я можу максимум 2-3 хвилини, інакше при наступному дзвінку клієнт відчує моє поганий настрій і не захоче скористатися нашими послугами. Тому я просто забуваю про складне контакті і починаю робити те, що я зазвичай роблю в хорошому настрої: посміхатися, тихенько співати пісеньки і спілкуватися з наступним клієнтом веселим і бадьорим голосом. Новий позитивний розмова повністю захоплює мене і легко витягає зі стресової ситуації. До того ж в офісі у нас є масажні крісла - 20 хвилин релаксу, коли ти повністю відключений від цього світу, дають заряд бадьорості на залишок дня.

У вихідні я намагаюся виспатися - відпочив мозок менше звертає увагу на дрібні неприємності. Щосуботи у нас з друзями є хороша традиція: ми збираємося ввечері один у одного по черзі і граємо в різні ігри, також за вечерею в невимушеній обстановці обговорюємо минулий тиждень і плануємо наступну. А неділя - це час для дітей. Ми з сім'єю обов'язково вибираємося на свіже повітря. Любимо в парку «Динамо» взимку покататися на ватрушках, а влітку влаштувати пікнік.

Андрій Пирін

Організатор вечірок, засновник бару «Нігіліст»

Я вигадую заходи і складаю їх програми, трохи займаюся дизайном. В основному моя робота пов'язана з людьми творчих професій і їх координацією. Часто щось іде не за планом: вибивається з термінів або хтось косячіт, а в підсумку це відбивається на мені. Я несу відповідальність за підрядників та інших людей, пов'язаних з моїми проектами, навіть часом за відвідувачів заходу. Мені потрібно довіряти людям, але при цьому врахувати можливі косяки і вміти оперативно їх вирішувати. Ще часті супутники моєї діяльності - фактор «очікування / реальність» і відповідальність за комерційні ризики.

Невеликий стрес - це дурниця, він завжди є. Головне розуміти, що це вже сталося, і переживати через це немає сенсу, і просто займатися пошуком вирішення проблеми.

При великому стресі у мене на деякий час виникає занепадницького настрій: іноді хочеться просто все скасувати і злитися з проекту. Але це триває недовго. Я продовжую працювати і шукаю варіанти вирішення проблеми. Коли працюєш, немає часу стрессовать і грузиться. А невеликий стрес - це дурниця, він завжди є. Головне розуміти, що це вже сталося, і переживати через це немає сенсу, і просто займатися пошуком вирішення проблеми.

Впоратися зі стресом мені допомагає душ. Стоячи під втікає в небуття водою, краще виходить сконцентруватися, все продумати і знайти вихід. Коли здається, що занадто багато проблем, ні з чим не справляєшся, не вистачає часу, і єдине бажання - взяти валізу і полетіти подалі, я беру маркерну дошку або записну книжку. У них я все структурую, розкладаю по поличках, тобто візуалізують проблеми. Виявляється, що не все так погано. Варто почати вирішувати дрібні проблеми, і стане відразу легше.

Коротко: Як боротися зі стресом? Радять співробітники Центру підтримки клієнтів «Білайн»

Радять співробітники Центру підтримки клієнтів «Білайн»

1.

Щоб комфортно себе почувати протягом дня, ми в Центрі підтримки клієнтів самі вибираємо зміни: жайворонки - ранкові, сови - вечірні, студенти - часткову зайнятість. 2. Зарядитися порцією позитивних емоцій нам допомагають корпоративи на відкритому повітрі з іграми, квестами, а ще участь в конкурсах і вікторинах, де можна отримати брендовані подарунки та різні ласощі. 3. У перервах на роботі обов'язково балакаємо з друзями про останні новини, зустрічаємося в зоні відпочинку на диванах у плазми з x-box. Ще можемо подрімати на пуфику, полежати в масажному кріслі, зайнятися спортом на кардиотренажерах, пограти в хокей, «Дженга» або «свиней». 4. Дуже допомагає програма BeeFREE - віддаленої роботи з дому. 5. Лайфхак від інтровертів: попити смачну каву і з'їсти свіжий сендвіч з снек-автомата, усамітнившись на кухні. 6. Треба встати зі стільця: пройтися, потягнутися, поприседать. Фізичне навантаження, нехай навіть сама мінімальна, відволікає. 7. Часто під час діалогу з клієнтом Центру підтримки нічим зайняти руки, тому в хід йдуть розфарбування-антистрес або будь-який аркуш паперу, де можна малювати. 8. Після роботи допомагає переключитися участь в суспільному житті Центру підтримки клієнтів: організація заходів, участь в проектах по просуванню «Білайн» в зовнішніх соціальних мережах - Білайнери, і в Школі лідерства для майбутніх керівників.

Хочете стати частиною дружної команди Центру підтримки клієнтів «Білайн»? Пишіть про себе на пошту: [email protected] або телефонуйте на гарячу лінію: 8 (800) 700-40-23.

Фотографії: надані героями
Матеріал підготовлений в партнерстві з Центром підтримки клієнтів «Білайн»

3947

Потрібно зупинитися і подумати: цей косяк вплине на твоє життя?
Через рік ти взагалі згадаєш про нього?
Потрібно зупинитися і подумати: цей косяк вплине на твоє життя?
Через рік ти взагалі згадаєш про нього?
Який сенс рвати на собі волосся, якщо від тебе нічого не залежить?
Який сенс рвати на собі волосся, якщо від тебе нічого не залежить?
Коротко: Як боротися зі стресом?
Хочете стати частиною дружної команди Центру підтримки клієнтів «Білайн»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: