Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Особистий кабінет Запсибкомбанк

 1. Вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк
 2. «Особистий кабінет» Запсибкомбанк інтернет-банк
 3. Реєстрація в «Особистому кабінеті» Запсікомбанка
 4. «Особистий кабінет» Запсибкомбанк і «Мобільний банк»
 5. Вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк для фізичних осіб
 6. Можливості користувача в «Особистому кабінеті» Запсибкомбанк
 7. Поради щодо безпечного використання функціоналу інтернет-банку
 8. Авторизація в особистому кабінеті Запсибкомбанк
 9. Мобільний додаток Запсибкомбанк і його можливості
 10. клієнтська підтримка
 11. Правила безпеки і конфіденційності

Запсибкомбанк пропонує клієнтам скористатися широкими можливостями по управлінню рахунками. Заходячи в «Особистий кабінет» на сайті банку, користувач зможе відкривати рахунки і отримувати позики на вигідних умовах, без необхідності тривалого очікування в офісі компанії. На сайті інтернет-банку розташовується зручна система підказок і інструкцій, що дозволяють виконувати грошові операції в найкоротші терміни. Клієнти можуть отримувати докладні виписки за поточними рахунками і вчиненим операціями за будь-який період.

позики

Вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк

Підключити інтернет-банк і виконати вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк можна при наявності чека, роздрукованого в фірмовому банкоматі. Оформити заяву і отримати карту банку можна в офісі кредитної організації. Після заповнення простої ознайомчої анкети співробітник фінансової компанії видасть клієнтові договір і ознайомить з правилами безпечного використання електронного сервісу. Клієнту буде потрібно тримати пароль і логін в недоступному для оточуючих місці і не повідомляти стороннім особам коди, що приходять на телефонний номер.

«Особистий кабінет» Запсибкомбанк інтернет-банк

Щоб зайти в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк інтернет-банку, користувачеві потрібно ввести в вільні поля логін і пароль. Після цього на його стільниковий номер прийде одноразовий код ідентифікації. В результаті коректного введення отриманої числової комбінації, відбудеться відкриття персонального профілю. Час дії пароля, що надходить на телефон, обмежена. Якщо клієнт не зможе вказати код протягом декількох хвилин після надходження, йому буде потрібно запросити новий ідентифікатор. Якщо код не приходить на номер мобільного телефону протягом декількох хвилин, необхідно звернутися в службу технічної підтримки.

Реєстрація в «Особистому кабінеті» Запсікомбанка

Фактична реєстрація «Особистого кабінету» Запсікомбанка відбувається в офісі кредитної організації. Після включення в реєстр нового клієнта банківський працівник видає йому договір і конверт з ідентифікаційної інформацією. Співпраця з компанією дає фізичній особі можливість переглядати свої рахунки і отримувати докладні розшифровки останніх дій, фіксувати суми майбутніх платежів на місяць. Фізичні особи можуть здійснювати управління позиками, переглядати інформацію по залишку заборгованості і графіку гасіння кредиту .

«Особистий кабінет» Запсибкомбанк і «Мобільний банк»

Якщо клієнт робить вклади , «Мобільний банк» допоможе йому виконувати моніторинг відкритих рахунків і надійшли на них коштів. Користувачам доступні графіки нарахувань за вкладами, можливість зміни процентної ставки і сервіс, який розраховує очікуваний дохід по обраному вкладу. За допомогою універсального електронного калькулятора клієнт зможе порівняти умови вкладів та оцінити потенційний прибуток, вибрати найбільш вигідні пропозиції без ризику втрати особистих грошових коштів.

Вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк для фізичних осіб

Будь-які операції по рахунках і кредитах проходять після того, як громадянин відкриє свій персональний профіль. Успішний вхід в «Особистий кабінет» Запсибкомбанк для фізичних осіб і ідентифікація за кодом, що надійшов на телефон, дозволить клієнтові підтвердити свою особистість і переглянути список доступних банківських дебетових карт . Якщо користувачеві потрібно отримати довідкову інформацію, він може зберегти історію операцій по картковому і поточному рахунку на комп'ютер і роздрукувати її. Реквізити вивантажуються з бази даних в форматі PDF.

Можливості користувача в «Особистому кабінеті» Запсибкомбанк

Кредитна організація пропонує громадянам скористатися широким спектром фінансових послуг. Можливості користувача в досить широкі:

 • випуск основних, додаткових і віртуальних карт;
 • настройка лімітів за картками;
 • редагування назви карти;
 • використання бонусів і підключення програм лояльності для своїх і чужих карт;
 • управління операціями через мобільний банк;
 • відстеження статистики витрат за будь-який період;
 • створення сповіщень;
 • перегляд списку частих операцій.

Поради щодо безпечного використання функціоналу інтернет-банку

Під час реєстрації нових клієнтів банківські працівники дають їм поради щодо безпечного використання функціоналу інтернет-банку. Їх інформують про можливість активації режиму інкогніто, що дає можливість приховувати і відкривати баланси. Кредитна організація надає всім зареєстрованим особам право змінювати пароль від профілю, підтверджуючи виконані операції шляхом введення одноразового коду. На електронній сторінці можна підключити оповіщення про всі нові пропозиції компанії, які будуть надходити на електронну поштову скриньку клієнта.

Авторизація в особистому кабінеті Запсибкомбанк

Для входу в свій обліковий запис потрібно перейти на сайт Запсибкомбанк. Спершу система попросить вас ввести логін і пароль, отримані при реєстрації від менеджера банку або роздруковані в чеку з банкомату. Далі буде потрібно ввести капчу і чотиризначний код, який прийде в смс-повідомленні на ваш (вказаний в договорі з банком) номер телефону.

Якщо всі дані були введені вірно, система перенаправить вас в особистий кабінет Запсибкомбанк в качес тве повноправного користувача.

Мобільний додаток Запсибкомбанк і його можливості

Будучи клієнтом Запсибкомбанк, ви можете з легкістю і зручністю управляти своїми рахунками і грошовими операціями за допомогою телефону або планшета. Запсибкомбанк розробив мобільний додаток для пристроїв на базі операційних систем Android і iOS з адаптованим інтерфейсом і дизайном. Користування мобільним додатком за функціоналом не відрізняється від роботи в Особистому кабінеті на ПК або в браузері мобільного пристрою, але сам процес стає набагато комфортніше.

Ви так само зможете встановлювати призначені для користувача настройки, переглядати здійснені операції, створювати шаблони для платежів і користуватися багатьма іншими функціями.

Так, в мобільному додатку клієнт банку може:

 • замовити виписку за певний період на свою електронну поштову скриньку;
 • контролювати рух грошей на рахунку і стежити за залишком на балансі;
 • переказувати кошти і оплачувати онлайн-покупки;
 • переглядати історію платежів;
 • відкривати і закривати вклади, знімати кошти з них;
 • оплачувати кредитні заборгованості з балансу карти;
 • змінювати логін і пароль користувача Особистого кабінету;
 • блокувати картку при втраті або крадіжці.

Щоб користуватися мобільним додатком, Особистий кабінет потрібно спершу зареєструвати. Далі потрібно встановити програму на свій смартфон або планшет - найзручніше це буде зробити в офіційному магазині додатків Google Play або App Store. Також потрібні файли можна знайти на офіційному сайті Запсибкомбанк.

Після установки програми її потрібно запустити і ввести логін, пароль і чотиризначний код з СМС-повідомлення.

клієнтська підтримка

Всі клієнти Запсибкомбанк можуть звернутися на безкоштовну гарячу лінію з будь-яких питань, пов'язаних з реєстрацією та авторизацією в системі інтернет-банкінгу. Оператори служби підтримки допоможуть вирішити проблему, візьмуть скарги і пропозиції по роботі банку і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Номер гарячої лінії для клієнтів Запсибкомбанк:

8 800 100 50 05

Дзвінок безкоштовний на всій території Російської Федерації. Як з мобільних, так і зі стаціонарних телефонів.

Контакт-центр працює цілодобово і без вихідних.

Також з питанням, побажанням або претензією можна звернутися за адресою електронної пошти банку [email protected] або через спільноти Запсибкомбанк в соціальних мережах (ВК, Facebook).

Правила безпеки і конфіденційності

Щоб максимально убезпечити себе від крадіжки даних і засобів з рахунку, користувачам Особистого кабінету рекомендується:

 1. Підключити сервіс «Мобільний банк». Це платно, але завдяки такій послузі ви будете знати про кожну виконану операцію по карті (зняття, поповнення або переказ коштів), а значить, зможете швидко відреагувати на дії шахраїв.
 2. Змінити логін і пароль при першому вході в банк. Пароль не повинен бути банальним і легко вгадуваним.
 3. Нікому не повідомляти дані для авторизації в системі. Не варто також записувати їх і зберігати в загальнодоступному місці.
 4. Звертати увагу на адресу сторінки, на якій вводяться дані. Шахраї можуть використовувати фішингові адреси для збору даних клієнтів банку. Завжди стежте, щоб url сторінки повністю збігався з оригінальним.
 5. Оновлювати свій антивірус і не викачувати на комп'ютер підозрілі і шкідливі файли.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: