Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Пам'ятки Москви з фото, назвами і описом

 1. Лабіринти московських вулиць
 2. Пам'ятки в околицях Московського кремля
 3. Архітектурні пам'ятки Москви
 4. Поклонна гора
 5. ВДНХ

Подорожуючи по Росії, неминуче порівнюєш одне місто з іншим: звичаї, звичаї, простір площ і чистоту вулиць. Кожен російський місто має унікальні риси, зумовлені історично, і лише один - поєднує в собі все різноманіття Росії , Як вона є - Москва. Так може здатися лише на перший погляд, коли замислюєшся, що наша столиця - сучасний Вавилон, що простягнув в самому серці країни, але насправді - Москва унікальний, неповторний місто, особливо якщо не обмежуватися уторованими стежками Садового кільця.

Лабіринти московських вулиць

Шум і гамір не вщухає, навіть якщо залишити площу одного з десятка столичних вокзалів. Потрапивши на одну з вулиць Москви, розташованих в центрі, можна з легкістю наштовхнутися на помітну або приховану пам'ятка, а іноді самі вулички є ними. Так, наприклад, вийшовши з Білоруського вокзалу, можна опинитися відразу на Тверській, в лабіринті старовинних вулиць, де в давнину панські садиби були сусідами з Ямська.

Прогулюючись по Тверській вулиці в сторону центру, в результаті впираєшся в головні символи столиці - Московський кремль, Червона площа, Мавзолей, Храм Василя Блаженного, Охотний ряд, Великий театр і завжди яскраве і розкішна будівля ГУМу. Тим, у кого поїздка в Москву відбудеться вперше, ці місця неодмінно слід відвідати.

Подорожуючи по Росії, неминуче порівнюєш одне місто з іншим: звичаї, звичаї, простір площ і чистоту вулиць

Площа трьох вокзалів куди більш жвава і невибаглива, але навряд звернувши за поворот можна опинитися посеред величезного парку або навіть виявитися на одній з вузьких вуличок Китай-міста. Колись цей район вважався частиною Червоної площі, але тепер окремий історичний і мальовничий шматочок Москви, в якому знімали такі фільми, як «Червона спека», «Літак президента» і «Будь кмітливим». Іллінка, Варварка і Микільська - три головні вулиці, на яких зосереджено чимало архітектурних пам'яток і розкішних історичних будівель.

Іллінка, Варварка і Микільська - три головні вулиці, на яких зосереджено чимало архітектурних пам'яток і розкішних історичних будівель

Найвідоміша і найбільш улюблена мною московська вулиця - Арбат - довга пішохідна дорога з сотнями сувенірних крамниць, кафе і магазинів на будь-який смак. Тут же постійно відбуваються імпровізовані концерти музикантів та виступи артистів всіх мастей, які заробляють таким нехитрим способом гроші. Всюди миготять скульптури відомих особистостей - Булата Окуджави, А.С. Пушкіна з дружиною та інші.

Пам'ятки в околицях Московського кремля

Дійшовши до початку Арбата, не слід зупинятися - попереду Олександрівський сад і стіни древнього Кремля. Цей маршрут зручний тим, що якщо з'явиться бажання оглянути одну з найбільших фортець Європи зсередини - вхід прямо тут, через ворота Боровицької вежі. Якщо є трохи більше часу, то можна зазирнути:

 • В Мавзолей Леніна - режим роботи з 10:00 до 13:00 крім понеділка і п'ятниці. Відвідування безкоштовне.
 • Історичний музей працює з 10:00 до 18:00 крім вівторка. Вартість дорослого квитка 350 рублів, студентам - 100 р., Дітям до 16 - безкоштовно.
 • В Алмазний фонд Московського кремля можна потрапити через Боровицкие ворота. Музеї відкриті щодня крім четверга з 10:00 до 17:00. На огляд дається всього 20 хвилин, з екскурсією - 40 хвилин. Квитки вартістю 500 рублів для дорослих відвідувачів і 100 рублів для школярів, студентів та пенсіонерів можна замовити онлайн або купити в павільйоні №4 або 5 в Олександрівському саду.
 • У Збройна палата пускають в усі дні окрім четверга, режим роботи з 10:00 до 12:00 і з 14:30 до 16:30, ціни на квитки - 700 рублів (студентам, школярам і пенсіонерам - 300 рублів) можна купити в касах у Кутафьевой вежі. При цьому кількість квитків обмежена, тому їх необхідно купувати за 45 хвилин до початку сеансу.

Свій улюблений маршрут по Москві я починаю з Арбата, потім іду до Кремля, звідти спускаюся до Луб'янки і тримаю шлях до Чистих ставків (місце, де відбувалася дія книги «Майстер і Маргарита»). За час прогулянки встигаю оглянути пристойну кількість знакових пам'яток і познайомитися ближче з атмосферою міста. Запасний, але не менш цікавий варіант - спуститися з Червоної площі в бік фабрики шоколаду Червоний Жовтень, перейти через міст і опинитися поблизу храму Христа Спасителя і Пушкінського музею.

Запасний, але не менш цікавий варіант - спуститися з Червоної площі в бік фабрики шоколаду Червоний Жовтень, перейти через міст і опинитися поблизу храму Христа Спасителя і Пушкінського музею

Архітектурні пам'ятки Москви

У Москві неймовірно багато цікавих будівель, які стали легендами свого часу: храми, монастирі, театри, університети і навіть житлові будинки. Кожна така архітектурна пам'ятка - важливе нагадування про культуру та історію країни. Завдяки тому, що більша частина цих будівель розташовується в центрі міста, можна з легкістю скласти план екскурсій на весь день, але тільки якщо пощастить з погодою.

Найдавніші з них - московські палаци і садиби - справжні прикраси столиці. Любителям розкішних резиденцій безумовно сподобається відвідування бездоганно виконаних перлин архітектури:

 • Петровський шляховий палац;
 • Царицинський палац;
 • Садиба в Кусково;
 • Садиба Шереметьєвих в Останкіно;
 • Коломенський палац;
 • Ізмайловський кремль.

Казково прекрасні московські монастирі, приховані в самих мальовничих місцях, а деякі з них заслуговують на особливу увагу. Найпершим слід відвідати Новодівочий монастир, розташований на березі Москви-ріки. Любителі архітектурних надмірностей оцінять, наскільки дивовижно виглядає стиль бароко в оформленні будівель. Протягом історії в монастирі брали постриг імениті персони, а в його стінах замкнули чимало привілейованих дам, однією з яких була велика княжна Софія. Також обов'язково варто відвідати Донський і Свято-Данилівський монастир.

Також обов'язково варто відвідати Донський і Свято-Данилівський монастир

Не менш вражають сталінські висотки - МЗС і будівля МДУ - грандіозні будівлі радянських часів. Всього в Москві є сім таких масштабних будівель, але найбільш привабливими мені здалися саме ці два. Поруч з будівлею МДУ розташовується оглядовий майданчик, звідки відкривається чудова панорама міста.

Поруч з будівлею МДУ розташовується оглядовий майданчик, звідки відкривається чудова панорама міста

Нарешті, ще один символ столиці і значне архітектурна споруда сучасності - Останкінська вежа. Мало хто знає, але ця будівля замислювалося, як перевернутий квітка лілії. Конструкція телевежі витягнулася на 540 метрів і видно з будь-якої точки Москви в межах садового кільця, але поблизу вона виглядає найбільш вражаюче. З оглядового майданчика Останкінської вежі відкривається кругова панорама Москви.

Поклонна гора

Колись дуже давно на місці уклінної гори розташовувався пологий пагорб, звідки відкривався чудовий вид на всю Москву. У стародавні часи мандрівники, які слідували в столицю, приходили на це місце, щоб поклонитися місту. Саме тому пагорб заслужив таку назву. В даний час Поклінна гора - це цілий комплекс, що складається з паркової зони з фонтанами, грандіозного меморіалу, військового музею, церкви і безлічі історичних пам'ятників і скульптур.

На території Поклонній гори найбільший інтерес викликають військові пам'ятники:

 • стела «богиня Ніка» злітає в небо;
 • музей з експонатами, присвяченими Великій Вітчизняній Війні, серед яких присутній прапор, піднятий над Рейхстагом;
 • військова техніка - літаки, вертольоти і винищувачі.

У святкові дні (на 23 лютого, 9 травня і День міста) звідси запускають найяскравіші салюти.

[Blockquote_gray »] [Blockquote_gray »]  Хоч Москва воістину неосяжна і багато хто називає її державою в державі, але все ж варто подивитися і іншу, не столичний Росію Хоч Москва воістину неосяжна і багато хто називає її державою в державі, але все ж варто подивитися і іншу, не столичний Росію. З Москви зручно переходити до огляду визначних пам'яток так званого Золотого Кільця. Наприклад, ви можете ознайомитися з культурою невеликих, але древніх Сергієва Посада або Переславля-Залеського . [/ Blockquote_gray]

ВДНХ

У Москві чимало відмінних парків, таких як Музеон зі своїм унікальним набором скульптур, Нескучний сад і оновлений Парк Горького з романтичними видами на річку, але тільки одне місце викликає у мене трепетні почуття - ВДНГ і його колоритні виставкові павільйони.

У Москві чимало відмінних парків, таких як Музеон зі своїм унікальним набором скульптур, Нескучний сад і оновлений Парк Горького з романтичними видами на річку, але тільки одне місце викликає у мене трепетні почуття - ВДНГ і його колоритні виставкові павільйони

Прогулюючись по цій прекрасній зоні відпочинку і розваг, можна зустріти знакові пам'ятки:

 • фонтан Дружби народів;
 • копія ракети Ю. Гагаріна;
 • скульптуру «Тракторист і колгоспниця»;
 • легендарний лайнер Як-42.

ВДНХ - це неймовірно атмосферне шматочок столиці, прогулянки по якому з кожним роком стають все цікавіше.

За свої майже дев'ять століть Москва зберегла для нащадків тисячі пам'яток з різних історичних періодів. Це і старовинний кремль, і вишукані садиби, і масивні сталінські висотки і красивий Московський метрополітен. Я впевнена, що у кожного, хто хоча б раз відвідав це місто, склався свій власний список улюблених місць і маршрутів, якими захочеться поділитися.

Ірина Сергєєва, автор.

Ірина Сергєєва, автор

Стаття не претендує на повне охоплення пам'яток, в ній відбито індивідуальний досвід нашого блогера.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: