Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Перевірка кросбраузерності, платформ та інших помилок

Про технічні помилки багато говорилося в п'ятому розділі, присвяченій оптимізації сайту . Нижче ми наведемо основні приклади технічних помилок в розрізі юзабіліті. Кросбраузерність - здатність сайту відображатися і працювати у всіх популярних браузерах коректно і показувати матеріал з однаковим ступенем читабельності.

1. Помилки кросбраузерності, платформ і помилки тестування. Часто буває, що сайт робиться без урахування кросбраузерності і тестується тільки в одному браузері, а в інших - один шар сайту наповзає на інший. Якщо ресурс зроблений в «гумовому» шаблоні, тобто ширина сайту змінюється в залежності від дозволу монітора, обов'язково потрібно перевірити його в різних браузерах і дозволах екрану. При низькій роздільній здатності одні елементи можуть наїжджати на інші. Здійснити перевірку кросбраузерності можна за допомогою спеціалізованих сервісів, наприклад, BrowserShots.org .

Кросплатформеність - це здатність сайту повноцінно працювати на всіх пристроях і операційних системах, які використовує відвідувач.

Кросплатформеність - це здатність сайту повноцінно працювати на всіх пристроях і операційних системах, які використовує відвідувач

2. Динамічна навігація - це прийом, при якому навігація по ресурсу, тобто вертикальне і горизонтальне меню, змінюється в залежності від сторінки. Якщо навігація складна, то користувач, заплутавшись, покине ресурс, так і не відправивши заявку. При роботі з юзабіліті сайту потрібно пам'ятати, що чим простіше і звичніше організований ресурс, тим вище ймовірність вдалою транзакції. Меню, як вертикальне, так і горизонтальне, має зберігати однаковість на всьому сайті.

Меню, як вертикальне, так і горизонтальне, має зберігати однаковість на всьому сайті

3. Помилки в випадаючому меню. Поширеною помилкою є спливаюче меню без затримки зникнення. Наприклад, користувач навів курсор на один з пунктів бокового меню, і з'явився новий рівень меню; при спробі вибрати одне з посилань з цього підміню воно зникає. Користувач, ймовірно, повторить операцію кілька разів, але, я не перейду нікуди в межах сайту, піде з нього. Інший технічний момент, пов'язаний з випадає меню, - великий список за межами першого вікна екрану. Це також ускладнює вибір необхідного пункту і порушує візуальну закінченість сайту. Рух користувача по ресурсу не повинно бути складно, зайві дії та кліки видаляють відвідувача від здійснення покупки.

Рух користувача по ресурсу не повинно бути складно, зайві дії та кліки видаляють відвідувача від здійснення покупки

4. Відсутність основних пунктів меню в системі навігації. Наприклад, відсутність «хлібних крихт» ускладнює перехід з нижнього рівня сайту на верхній. Користувача також дезорієнтує відсутність вказівки на приналежність сторінки до певного пункту меню.

Користувача також дезорієнтує відсутність вказівки на приналежність сторінки до певного пункту меню

5. Логотип не веде на головну сторінку. Логотип компанії повинен вести тільки на головну сторінку. Цей нюанс побудови сайту починається з розвитку рунета і, зокрема, пошукової системи Яндекс , Де логотип завжди вів на головну сторінку сайту. Якщо посилання з логотипу веде користувача не на головну сторінку, це може викликати у нього замішання і навіть роздратування. Також логотип, який не є посиланням, створює для користувачів додаткові труднощі в навігації по сайту.

Також логотип, який не є посиланням, створює для користувачів додаткові труднощі в навігації по сайту

6. Наявність спливаючих вікон. Спливаюче рекламне вікно, яке раптово з'являється на сайті і блокує подальшу роботу, викликає у користувача бажання якомога швидше закрити його, і часто він закриває відразу весь сайт. Щоб не втрачати відвідувачів, налаштуйте на своєму ресурсі відкриття спливаючих вікон тільки при натисканні користувача.

Щоб не втрачати відвідувачів, налаштуйте на своєму ресурсі відкриття спливаючих вікон тільки при натисканні користувача

7. Головна сторінка вибивається із стилістики сайту або несе дуже низьку смислове навантаження. Прийом з «сторінкою входу» (на якій користувач, наприклад, вибирає мову або місто) виправданий тільки для великих, широко відомих компаній. Потрапляючи на ресурс компанії BMW користувач не задається питанням, чим займається дана компанія. Потрапляючи ж на малоінформативними вхідні сторінку невідомої фірми, користувач, не отримавши відомостей про напрямки роботи цієї організації, залишає сайт. Головна сторінка повинна містити графічний і текстовий контент, що дозволяє відвідувачеві сайту зрозуміти напрямок діяльності компанії.

Головна сторінка повинна містити графічний і текстовий контент, що дозволяє відвідувачеві сайту зрозуміти напрямок діяльності компанії

8. Неписьменне оформлення сторінки 404 помилки. Якщо користувач випадково переходить на сторінку з неіснуючим URL, він бачить сторінку 404 помилки. При попаданні на неї відвідувач повинен відразу зрозуміти, що він знаходиться в неіснуючій частини сайту; чим швидше відбудеться дана ідентифікація, тим краще. Яндекс рекомендує обмежитися інформацією про те, що дана сторінка не існує, і запропонувати користувачеві перейти на головну сторінку, не розміщуючи докладний меню і безліч банерів. Щоб користувач розумів, що він не покинув ресурс, рекомендується на сторінці 404 помилки також додати логотип компанії.

Щоб користувач розумів, що він не покинув ресурс, рекомендується на сторінці 404 помилки також додати логотип компанії

9. Занадто велика кількість опцій. Дана помилка може ставитися до таких функціональних елементів, як форма заявки, фільтр товарів, пошук по сайту і т.д. Наприклад, форма відправки заявки повинна містити вказівку на основні пункти (послуга, яку замовляє клієнт, і його контактні дані) і необов'язкові (індекс, опис замовлення і т.д.). Кількість полів в формі замовлення повинно бути необхідним і достатнім, щоб ви могли доставити покупку, але користувач при цьому не був стомлений заповненням веб-форми. Про те, як налаштувати веб-форму, читайте в книзі «Введення в генерацію лідів» .

Про те, як налаштувати веб-форму, читайте в книзі  «Введення в генерацію лідів»

10. Недоречне використання технічних елементів або їх непрацездатність. На сайті все повинно вести користувача до основної мети ресурсу. Якщо на шляху до цієї мети розставлені перешкоди у вигляді непотрібної анімації, рекламних банерів, спливаючих вікон, непрацюючих кнопок і посилань, то очікувати лояльності відвідувача не варто. Уявіть, що користувач уже готовий оформити замовлення, але кнопка «Купити» не було натиснуто! Всі елементи сайту повинні нормально функціонувати, їх використання повинно бути продуманим. На прикладі нижче представлено меню з прокруткою, яке розташоване поверх картинки, хоча в даному випадку підійшов би просто випадає на білому тлі.

На прикладі нижче представлено меню з прокруткою, яке розташоване поверх картинки, хоча в даному випадку підійшов би просто випадає на білому тлі

Щоб перевірити сайт на предмет технічних юзабіліті-помилок, позначте всі можливі шляхи замовлення товару або послуги і пройдіть по ним самі, не забуваючи використовувати сервіси для перевірки кросбраузерності і платформ. Знайдені помилки виправте якомога швидше, щоб отримати якомога більше клієнтів з сайту.


Повернутися назад: Юзабіліті сайту Читати далі: Помилки в дизайні сайту


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: