Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Перевірка кросбраузерності

 1. Ручна перевірка
 2. Де перевірити кроссбраузерность
 3. Мінуси використання веб-сервісів

Від автора: практично кожен власник сайту рано чи пізно замислюється про необхідність перевірити свій сайт на відображення в різних веб-браузерах

Від автора: практично кожен власник сайту рано чи пізно замислюється про необхідність перевірити свій сайт на відображення в різних веб-браузерах. Насправді, якщо у нього самого все добре, то це не означає, що у всіх інших сайт теж відобразиться нормально. Давайте подивимося, де в інтернеті доступна перевірка кросбраузерності сайту, але спочатку потрібно згадати і найпростіший спосіб.

Ручна перевірка

Найпростішим способом є ручна перевірка. Якщо у вас на комп'ютері встановлено більше трьох браузерів, то для початку можна подивитися на свій проект в них. Непогано також зайти на ресурс з планшета і мобільного телефону. Звичайно, повноцінний аналіз кросбраузерності можливий тільки за допомогою спеціальних сервісів, які ми розглянемо нижче.

Далі можна попросити друзів і знайомих зайти на ваш сайт і надіслати ваш скріншот. Для них це буде напевно нескладно. У кого-то варто Opera, у другог - Mozilla, а третій взагалі сидить на старому IE. Люди використовують різні веб-оглядачі і якщо попросити їх про невелику послугу тестування, то ви можете отримати досить непоганий охоплення браузерів.

Але такий спосіб, звичайно, годиться тільки для перевірки особистого блога, на якому вам не обзязательно реалізовувати повноцінну кроссбраузерность. Якщо ж мова йде про більш менш професійному сайті, то варто враховувати увагу навіть на дрібниці, а їх важко виявити методом ручної перевірки. Так ми підходимо до необхідності використовувати спеціальні програми і інструменти.

Де перевірити кроссбраузерность

http://browsershots.org/ - багато хто називає цей сайт кращим безкоштовним сервісом для перевірки кросбраузерності. На головній сторінці відразу ж видно безліч різних браузерів і їх версій. Потрібно вказати галочками потрібні і відправити все це на аналіз. Скільки можна чекати результатів? Дуже довго, іноді більше півгодини.

Дуже довго, іноді більше півгодини

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

дізнатись детальніше

Мал. 1. Сайт дозволяє безкоштовно отримати скріншоти з безлічі веб-оглядачів.

На жаль, з огляду на свою популярність, сервіс дуже сильно завантажений і ним користуються багато. На виході ви отримаєте скріншот сайту в обраних вами браузерах. В цілому, заради цього можна і почекати - просто поставити свій запит в чергу і займатися своїми справами.

Цей сервіс підійде для тих, хто не хоче платити за перевірку кросбраузерності.

http://crossbrowsertesting.com/ - особливість цього сервісу в тому, що на ньому потрібно зареєструватися, перш ніж починати тестування. Насправді в більшості своїй це платний сервіс і ним користуються зарубіжні веб-розробники.

Відповідно, якість сервісу на висоті. За гроші можна перевірити сайт більш ніж в ста різних версіях веб-оглядачів. Тут можна отримати не тільки скріншоти, а й самому протестувати сайт в різних браузерах, а це набагато цікавіша можливість, тому що ви можете зайти на різні сторінки на своєму сайті.

IETester - вже багато разів я писав про цю програму, але в статті про перевірку кросбраузерності без неї просто нікуди. Це безкоштовна програма для windows. Завантаживши і встановивши її можна вільно перевірити зовнішній вигляд сайту в Internet Explorer 6-8.

Завантаживши і встановивши її можна вільно перевірити зовнішній вигляд сайту в Internet Explorer 6-8

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

Програма потрібна тим розробникам, яким постійно необхідно адаптувати шаблон під ці версії.

Browserling.com - на цьому сайті ви можете записатися в чергу, щоб подивитися на свій сайт в різних версіях IE, починаючи від 5.5 і закінчуючи 9. Є можливість подивитися і в інших популярних веб-браузерах. Як ви розумієте, охочих багато і кожному дають всього 5 хвилин на тестування.

Сервіс хороший тим, що ви не просто бачите скріншот, а можете покликати по веб-сторінкам, дійсно протестувавши їх. Загалом, ще один непоганий безкоштовний інструмент.

Multiple IE - це такий інструмент, який дозволяє перевірити шаблон в найстаріших версіях IE (3, 4, 5). Я не знаю, чи потрібно це комусь сьогодні, але про всяк випадок можна згадати і його.

Мінуси використання веб-сервісів

На момент написання я хотів написати сюди ще кілька сервісів, але вони вже припинили своє існування. Як ви розумієте, потрібний вам веб-сервіс може раптово пропасти в будь-який момент. Безкоштовні варіанти вимагають чекати в черзі, а платні можуть бути досить дорогими.

Наприклад, crossbrowsertesting, на мій погляд, найкращий сервіс. Перевірка кросбраузерності в ньому дозволить отримати уявлення про відображення сайту в сотнях веб-оглядачів. Але і ціни там немаленькі, все-таки зарубіжний ресурс. Але для професіоналів саме те. Якщо ж вам не потрібна глибока перевірка, то безкоштовними інструментами можна цілком обійтися.

Якщо ж вам не потрібна глибока перевірка, то безкоштовними інструментами можна цілком обійтися

Мал. 2. У crossbrowsertesting можна перевірити сайт в більш ніж 900 браузерах!

Перевірка це добре, але як виправити проблеми з відображенням сайту, якщо вони вже виявлені. Можна звернутися до фахівця, а можна спробувати самому. Про це написано в іншій статті (тут вставити посилання на статтю як зробити кроссбраузерность).

Тепер у вас є уявлення, як перевірити сайт на кроссбраузерность. Вирішуйте самі, наскільки багато часу потрібно присвячувати цьому питанню. Великі інтернет-компанії просто зобов'язані мати кросбраузерності ресурс, інакше вони можуть втратити репутацію, авторитет і потенційних клієнтів.

На особистому блозі досить реалізувати кроссбраузерность на базовому рівні (з підтримкою хоча б в останніх версіях всіх оглядачів). На щастя, більшість користувачів все-таки оновлюють своє програмне забезпечення, тому немає сенсу сильно турбується.

Моніторинг кросбраузерності є всього лише одним з параметрів, які показують якість вашого інтернет-проекту. Читайте наш блог і отримуйте ще більше знань про сайтобудування.

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

Скільки можна чекати результатів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: