Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Персоналізація пошуку Яндекса. Просування сайтів з урахуванням пошукової видачі Яндекса

 1. Оновлення пошукової видачі Яндекса - що враховується під час пошуку?
 2. «Калінінград» - нова пошукова платформа Яндекса. Коли включається персоналізація видачі?
 3. Відмінності персональної видачі в Яндексі користувачів з різними інтересами
 4. Оновлення пошукової видачі Яндекса - грамотні технології застосування

C Днем Росії, з 12 червня 2019!

C Днем Росії, дорогі друзі! Вітаємо вас з головним державним святом нашої країни - Днем Росії!


C Днем Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, з 9 Травня 2019!

C Днем Перемоги, дорогі друзі! Нехай завжди буде чисте небо над головою. Ми ніколи не забудемо, тих хто воював за нашу Батьківщину.

Порівняно недавно 12.12.2012 року компанія «Yandex» продемонструвала нову пошукову платформу «Калінінград», яка при пошуку враховує індивідуальні переваги кожного конкретного користувача. Як правило, персональна видача Яндекса включена за замовчуванням для всіх користувачів і складається з наступного списку елементів:

 • Індивідуальні підказки, що формуються з урахуванням запитів користувачів з аналогічним поведінкою - всього можна виділити 400 тисяч типів користувача поведінки;
 • Індивідуальні результати пошукової видачі для кожної окремої людини - швидкий доступ до пріоритетних сайтам (релевантні вказуються більш популярні сайти) і персональна видача за характерними для користувача словами.

Офіційні прес-релізи показують, що пошукова платформа «Калінінград» підвищила процентне співвідношення витрат на пошукову видачу на 14%.


Оновлення пошукової видачі Яндекса - що враховується під час пошуку?

 1. В першу чергу, персональна видача Яндекса враховує смислове складову запитів-уточнень. Пошукова система грунтується на уточнюючих запитах, які вводить людей. Наприклад, якщо в запитах переважають такі слова як «безкоштовно», «в подарунок» або «даром», в персональній видачу переважатиме посилання на безкоштовний контент. Якщо Ви використовуєте такі уточнення, як «дивитися в HD-якості» і «онлайн» - в пошуковій видачі Яндекс буде показувати переважно сайти з медіаконтентом.
 2. Оновлення пошукової видачі Яндекса враховує повернення в видачу та кліки по посиланнях. Більш популярні для окремого користувача сторінки зникають з області видимості при поверненні користувача в видачу; класифікуються більш релевантними в разі, коли користувач не повертається видачу. Відповідно сторінки, на які користувач не заходить, опускаються нижче в результатах пошукової видачі. Якщо користувач за різноманітними запитами в персональної видачі Яндекса кілька разів перейшов на різні сторінки одного сайту, то в його пошуку даний сайт буде релевантним навіть за тими ключовими запитами, за якими він відсутній на першій сторінці пошукової системи без персоналізації пошуку Яндекса. Однак, це працює тільки в разі, коли користувач не повертається на сторінку видачі або повертається, але через деякий час (різний період для різних сайтів і запитів).
 3. Конкретні дії людини на сайті не враховуються в персоналізації пошуку Яндекса. Зовсім не важливо, які дії вчиняв користувач на сайті - дивився в одну точку протягом 5 хвилин або переходив по сторінках сайту - важливо тільки, чи повернувся він на сторінку видачі, і якщо повернувся, то, через яку кількість часу.


«Калінінград» - нова пошукова платформа Яндекса. Коли включається персоналізація видачі?

 1. Мінімальний алгоритм пошуку - 10 пов'язаних запитів і 20 переходів. Однак, існує важлива вимога - всі 10 запитів повинні бути взаємопов'язані.
 2. Зв'язок запиту з історією пошуку являє собою необов'язкове вимога. На ділі дуже часто персоналізація пошуку Яндекса може включатися для запитів, які ніяк не пов'язані з історією пошуку - як правило, це загальні ВЧ запити.
 3. Низькочастотні запити найменше схильні до персоналізації пошуку Яндекса. Наприклад, якщо користувач цікавиться біологією і ботанікою, за запитом «ромашка» у нього будуть посилання на сайти про рослини. Але в разі уточнення запиту (наприклад, «магазин парфумерії ромашка»), персональна видача може відключитися, а в пошуку з'явиться стандартна видача з контактною інформацією про магазин парфумерії.
 4. Для початку роботи персональної видачі Яндекса може знадобитися від 12 до 72 годин. Індивідуальні підказки можуть включатися відразу, тоді як персональні результати пошуку - через деякий час, при цьому залежно включення персоналізації пошукової видачі від активності окремого користувача немає.


Відмінності персональної видачі в Яндексі користувачів з різними інтересами

Всі основні відмінності можна розділити на кілька груп:

 1. Як правило, загальні запити (визначення, дії, предмети і т.д.) є одними і тими ж сторінками, просто мінливими місцями - зміст топів відрізняється 1-2 сайтами, іншими словами в пошукову видачу Яндекса «підмішуються» сайти за інтересами, правда , невелика кількість і не завжди в першу п'ятірку.
 2. Назви та імена власні (наприклад, «русь», «Геракл», «константинополь» і т.д.) в результатах пошукової видачі є різними сайтами з перетином 2-3 сторінок.
 3. Ділові пропозиції від, що складаються з 2-ух і більш слів, перемішуються у видачі.

Оновлення пошукової видачі Яндекса - грамотні технології застосування

Щоб сайт при персоналізації пошуку Яндекса ранжирувався вище у видачі якомога більшого числа цільових користувачів, компанія «Optima-Promo» рекомендує використовувати наступне:

 1. Максимальне розширення семантичного ядра. Тут важливо пам'ятати, що розширювати семантичну складову варто тільки на підставі цільових ключових запитів, на які може послатися сайт. Пошукова оптимізація веб-ресурсу за списком нецільових слів може привести до великої кількості повернень на сторінку видачі і, відповідно, зниження релевантності сайту.
 2. Підвищення показника КЕП (CTR) сайту в персональної видачі Яндекса. Слід робити такі сніппети (наприклад, текст мета-тега «Discription»), які затримають увагу користувача на сайті. Як показує практика, якщо на сниппет НЕ будуть кликати, видимість веб-ресурсу по великому числу запитів не допоможе - в пошуковій видачі Яндекса сайт може втрачати позиції.
 3. Необхідно утримати цільового користувача на сайті. Наслідки повернення на сторінку видачі слід не допускати - в цьому випадку сайт в персональної видачу конкретного користувача взагалі може перестати бути показані.
 4. Пошукове просування нових сайтів слід орієнтувати на ключові запити середньої і високої частоти. Перш за все, слід потрапити в стандартну видачу, а цього найпростіше добитися, просуваючись по багатослівним ключових запитах, які найменше піддаються персоналізації пошуку.
 5. Слід користуватися комплексними метриками. Потрібно аналізувати і конверсію, і відмови, і трафік, і позиції і т.д. Наприклад, якщо у веб-ресурсу хороші позиції, але відсутній трафік, слід перевірити сніппети. Якщо трафік якісний, але є тенденція низької конверсії - слід перевірити якість посадкових сторінок.

Компанія «Optima-Promo» може запропонувати наступний ряд послуг:

«Optima-Promo» - це команда кваліфікованих фахівців, що гарантує позитивні і своєчасні результати пошукового просування з урахуванням персональної видачі Яндекса.


Зателефонуйте або напишіть Нам через форму замовлення і отримаєте безкоштовний аналіз і індивідуальну комерційну пропозицію з розрахунком вартості ефективного просування і підтримки вашого сайту.


Оновлення пошукової видачі Яндекса - що враховується під час пошуку?
Коли включається персоналізація видачі?
Оновлення пошукової видачі Яндекса - що враховується під час пошуку?
Коли включається персоналізація видачі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: