Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Платіжна система Webmoney Transfer - реєстрація в Вебмані, платежі, гаманці

 1. Реєстрація в системі Вебмані
 2. Робота з WebMoney Keeper Classic

Платіжна система WebMoney Transfer - це електронна система, за допомогою якої Ви можете здійснювати миттєві розрахунки в мережі Інтернет. Зареєструватися в системі Вебмані зможе будь-хто. Важлива характеристика платіжної системи, завдяки якій вона настільки зручна і корисна для нас з вами - це наявність російськомовного інтерфейсу.
Для розрахунків використовуються титульні знаки WebMoney (WM). Всі титульні знаки WM, наявні в системі, знаходяться на електронних рахунках (гаманцях) учасників платіжної системи.
 • R-гаманці використовуються для зберігання російських рублів, проведення розрахунків з ними в системі (титульний знак - еквівалент російського рубля - називається WMR);
 • Z-гаманці - для зберігання та розрахунків в американських дoллaрах (WMZ);
 • E-гаманці - для зберігання та розрахунків в євро (WME);
 • U-гаманці - для зберігання та розрахунків в українських гривнях (WMU);
 • B-гаманці - еквівалент білоруських рублів (WMB);
 • Y-кошелькі- для зберігання і розрахунків узбецьких сум (WMY);
 • WMC і WMD - еквівалент WMZ використовуваний для кредитних операцій на С- і D-гаманцях.

Переказ грошей в платіжній системі Вебмані можна робити тільки на однотипні гаманці, а якщо Вам буде потрібно обміняти одні титульні знаки на інші, то для цього існує сервіс автоматичного обміну wm.exchanger.ru.
Через платіжну систему можна розраховуватися з іншими учасниками, здійснювати покупки в електронних магазинах, створювати власні магазини, що займаються on-line-продажами в Інтернет. Всі платежі в системі є безвідкличними, тобто їх не можна скасувати або відкотити.
Для реєстрації в WebMoney Вам потрібно вибрати одну з двох версій клієнтської програми WM Keeper - Classic або Light.
WM Keeper Light не потребує установки програми на комп'ютер користувача і завантажується на сервері додатків системи. Результати роботи передаються в браузер клієнта по захищеному https-з'єднанню (використовується 128-розрядний SSL).
Для роботи з WM Keeper Light достатньо буде встановити на комп'ютер сертифікат WebMoney Transfer і запустити браузер. WM Keeper Light підтримує різні версії браузерів, тому можлива робота з платіжною системою на будь-якій платформі.
Переваги Light-версії клієнтської програми - відсутня необхідність в додатковому програмному забезпеченні; менш жорсткі вимоги до ресурсів комп'ютера, ніж у Classic-версії.
Недоліки Light-версії - обмеженість наявних вбудованих сервісів і функцій: відсутня підтримка кредитних операцій, відсутня функція активації.
WM Keeper Classic реалізований у вигляді окремої програми, яка встановлюється на комп'ютері користувача.

Програмне забезпечення Telepat використовується для проведення розрахунків в режимі реального часу за допомогою мобільних пристроїв.
Переваги Classic-версії клієнтського додатка - повнофункціональний на відміну від Light-версії.
Недоліки Classic-версії - жорсткі вимоги до ресурсів комп'ютера. Необхідність зберігання файлів ключів і гаманця на комп'ютері користувача - при пошкодженні або втраті файлу ключа Вам доведеться оплатити процедуру відновлення вашого гаманця.

Кожному учаснику Вебмані виставляється так званий бізнес-рівень системи (Business Level, BL). BL - це публічна Cуммарная характеристика рівня ділової активності власника WM-ідентифікатора, яка вираховується на основі даних про:

 • тривалості активного використання WebMoney Transfer;
 • кількості кореспондентів, з якими у користувача були трансакції;
 • обсязі проведених трансакцій;
 • наявності претензій або позитивних відгуків на адресу користувача з боку інших учасників системи Вебмані
Значення BL можна перевірити в діалозі програми WM Keeper при роботі з конкретним контрагентом, а також на сторінках сервісів системи. Свій BL Ви можете дізнатися в своєму WM паспорті.

Реєстрація в системі Вебмані

Для того, щоб зареєструватися в WebMoney Transfer, виконайте наступні кроки:
 1. Скачайте на Ваш комп'ютер програму установки WM Keeper.
 2. Запустіть програму установки. В процесі інсталяції виконуйте інструкції, які з'являтимуться на екрані.
 3. Після інсталяції запустіть програму на виконання, клікнувши на значку WM Keeper в меню «Пуск» ( «Start») панелі завдань (лівий нижній кут екрану). У діалоговому вікні Вам буде запропоновано або зареєструватися в системі, або увійти в систему. Виберіть реєстрацію в системі.
 4. Далі Вам запропонують вказати папку для зберігання файлів з секретним ключем і гаманцями і встановити пароль для запуску програми. Заповніть поля та виберіть «Створити».
 5. Процес реєстрації буде проведений автоматично. Вам буде присвоєно унікальний 12-значний WM-ідентифікатор, необхідний для входу. Запишіть його, пароль до нього і обов'язково створіть резервну копію файлу з ключем.
 6. Після установки програма сама створить гаманці всіх описаних вище типів, які Ви зможете використовувати для проведення розрахунків в системі Вебмані Трансфер.

Після завершення реєстрації на e-mail, вказаний вами при реєстрації, прийде лист з кодом, необхідним для активації рахунку в Вебмані. Завершивши активацію, Ви отримуєте доступ до рахунку.
Для початку використання WebMoney Keeper Light виконайте наступні кроки:
- Зайдіть на сайт реєстрації в WM Keeper Light: www.wmcert.com.
- Заповніть реєстраційну форму на сторінці і прочитайте інструкцію з отримання персонального цифрового сертифікату в системі (використовуйте посилання на реєстраційній сторінці праворуч).
- Після отримання персонального цифрового сертифікату створіть його резервну копію (у файл .p12 або .pfx), а потім повторно його в сховище в соотвeтствіі з нашими рекомендаціями.
- Для запуску WM Keeper Light зайдіть на сайт light.webmoney.ru і виберіть персональний сертифікат з вашим WMID.

Передбачено також варіант використання системи авторизації enum для реєстрації та входу в систему.

Робота з WebMoney Keeper Classic

Запуск програми WM Keeper Classic відбувається зі стартового меню. На екрані з'явиться стилізоване зображення WM-сейфа. Виберіть «Вхід» і введіть свій ідентифікатор і пароль. Дочекайтеся підключення програми до сервера сертифікації (стан Online), і Ви отримаєте доступ до ваших гаманців і операцій в системі Вебмані.
Для проведення платежів Вам потрібно вказати партнеру НОМЕР ВАШОГО гаманця. WM-ідентифікатор (WMID) для цього не потрібен.

Комісія при здійсненні платежів

За кожну транзакцію (за винятком операцій з гаманцями одного ідентифікатора), а також при виведенні коштів, системою стягується комісія за послуги в розмірі 0.8% від суми платежу, але не менше ніж 0.01 WM і не більше 50 WM для гаманців типу Z і E , не більше 1500 WM для гаманців типу R і не більше 250 WM для гаманців типу U.
За проведення кредитних угод з власників гаманців типу D стягується комісія в розмірі 0.1% від суми кожного наданого ними кредиту, але не менше 0.01 WMZ.

Введення / висновок грошових коштів

Введення і виведення грошових коштів можна зробити безліччю способів. Найпопулярніші способи введення-виведення Вебмані - через обмінні пункти або WM-дилерів і банківським переказом в рублях. Для отримання можливості виводити кошти з webmoney на банківський рублевий рахунок буде потрібно:
 1. Отримати формальний атестат Вебмані (опис типів атестатів і шляхів їх отримання дивіться тут);
 2. Авторизувати свій R-гаманець;
 3. Закачати скан паспорта та вказати свої реквізити (на розгляд ськана представниками системи йде зазвичай один день).
Звучить все це досить складно, але насправді проходить швидко і просто, причому ця процедура виконується один раз для кожного WMID.

Безпека трансакцій

Наведу деякі заходи безпеки, які використовуються в системі.
 1. Для входу в програму WM Keeper необхідне знання унікального 12-значного WM-ідентифікатора користувача, його особистого пароля (встановлюється користувачем), а також місця розташування в пам'яті комп'ютера файлів з секретним ключем і гаманцями.

  Увага! В останніх версіях Keeper Classic (від версії 2.4.0.1 і вище) впроваджено додаткову ступінь безпеки: кожному користувачеві WebMoney Transfer необхідно мати резервну копію файлу ключів на змінному носії! При перевстановлення Вашої ОС або зміні її параметрів кіпер при підключенні зажадає шлях до резервної копії і відновить з неї файл ключів. У разі відсутності резервної копії доступ до гаманця буде закритий і для його відновлення доведеться пройти платну процедуру відновлення.

 2. Архітектура системи виключає несанкціонований доступ до WM-гаманців користувачів і не дозволяє проводити розрахунки з використанням WM-гаманців, на яких немає коштів.
 3. Всі операції в WebMoney Transfer - зберігання титульних знаків на гаманцях, платежі, розрахунки між учасниками, обмін повідомленнями - відбуваються в закодованому вигляді, з використанням алгоритму захисту інформації, подібного RSA з довжиною ключа більше 1040 біт. Для кожного сеансу використовуються унікальні сеансові ключі, що забезпечує гарантовану конфіденційність здійснення операцій і обміну інформацією.
 4. На системному рівні забезпечується стійкість по відношенню до обривів зв'язку. Якщо будь-яка операція користувачем була успішно завершена, вона не враховується системою. При проведенні трансакції в Вебмані Трансфер кошти завжди знаходяться або на WM-гаманці відправника, або на WM-гаманці одержувача. Проміжного стану в системі не існує. Таким чином за визначенням не може бути ситуації, коли WM-засоби будуть втрачені.
 5. Крім вбудованих технологічних механізмів в системі підтримуються додаткові сервіси, налаштування яких виконується користувачами самостійно. Детальніше про них Ви можете дізнатися на сайті системи в розділі «Безпека» або тут .

Важлива інформація! Про захист рахунку в платіжній системі від злому .
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: