Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Повернення грошей за ммм

 1. Як повернути борги МММ?
 2. повернення боргів
 3. Втрата грошей після втрати грошей
 4. Як протистояти шахраям
 5. Відгуки стануть у пригоді тим, хто не в курсі
 6. реальні відгуки
 7. Нові варіанти шахраїв від МММ
 8. Оновлення статті від 17 грудня.
 9. МММ-2016. продовження

Рубрика: каса Повернення Опубліковано 19.10.2013 · Коментарі: 284 · На читання: 10 хв · Перегляди:

5 Пробіг: 150


Отже, тема виявилася дуже популярною, шахраї діють дуже активно, з розмахом, нахабно, нічого не боячись.

Розповім коротко, як я бачу розвиток подій.

МММ розвалилася або її спеціально розвалили , вже не важливо. Багато простих людей втратили відчутні суми грошей , І це шокує, як спритно і технічно нас кинули.

Я втратив в системі близько 100 тисяч, і це тільки номінал, багато втратили (віддали добровільно, як студент циганці на вокзалі) у багато разів більше. Які б виправдання не говорив Мавроді зараз, факт очевидний - система МММ спрацювала в зворотному порядку - ті, хто мріяв вирватися з фінансового рабства, став ще біднішими, і по вуха в боргах .

Система була розформована на структури, я потрапив в структуру платинум , Але вона теж розвалилася, був в касі повернення платинум - теж звалилася.

Тому мене, як і більшість тих, хто брав участь в МММ, цікавить (цікавив) найбільше одне питання -

Як повернути борги МММ?

Про це знають ті, хто хоче заробити на нас, офіційно і неофіційно . Є попит, є і пропозиція. Важко сказати, хто з них «мошенністей».

На хвилі стрімко спадає популярності МММ всі хочуть заробити, а заробити можна, тільки пообіцявши людям те, чого вони хочуть найбільше -

повернення боргів

І кожен раз, щоб їх повернути і зробити виплати боргу, потрібно лише одне - вкласти знову. Я зараз знаю тільки одне - тільки живі відгуки реальних людей, хто через це реально пройшов, можуть прояснити ситуацію.

Противно, що не гребують нічим, щоб встигнути заробити, і не зупиняються ні перед чим, і не мають насичення і совісті.

Наталя, відвідувач мого блогу, коментар до статті про фонд повернення від 17 Жовтня:

Шаталов Борис Миколайович- вставляв такі фрази, як: "хіба я можу обдурити мати з трьома дітьми?"; "Як же я потім перед Богом буду?"; "Так я" мерзотою останньої "буду якщо ваш питання не вирішу!"; "Так я краще недоїдками харчуватися буду, ніж обманювати!", "Я не розумію: як мужик з руками, ногами може займатися обманом!". Я його благала, після 3 перекладу (вже було переведено 77000руб.) - "я вагітна, дайте мені спокій", він дзвонив ще місяць-заспокоював, "налаштовував на позитив" - і взяв ще 107000! І хто він після цього?

Навіть не знаю, що сказати після цього. Але бачу результати - люди читають мій блог (чесно кажучи, 2-3 місяці тому хотів його закинути) і це приносить реальну користь - жертв у шахраїв стає набагато менше.

Втрата грошей після втрати грошей

Дивуюся тільки, що люди переводять величезні суми в КРО, ЦКВ, і т.п., не поцікавившись в інтернеті або у знайомих, чи варто це робити. Я прекрасно розумію, чому. Елементарний сором, ніхто не хоче бути лохом, думають - ось зароблю купу грошей, потім розповім, який я крутий.

Я теж такий, до сих пір нікому не розповів, куди вляпався. Але в інтернеті анонімність, потрібно цим користуватися!

Як протистояти шахраям

Сьогодні продовжую публікувати відгуки тих, хто заплатив дорогу ціну (реальними грошима, в рублях) за ці відгуки. Шахраї продовжують дзвонити, надсилати смс, і якщо хоча б 1% піддасться на їх хитрощі, їм вже буде досить.

Адвокат, який візьметься за цю справу (безкоштовно), отримає хорошу безкоштовну рекламу і посилання на свій сайт.

Хто хоче мені допомогти, напишіть, докладніше на сторінці Про блозі . Допомога, яку може надати кожен - розмістити посилання зі свого соц.сети (кнопочки в кінці кожної статті).

Відгуки стануть у пригоді тим, хто не в курсі

Велике спасибі тим, хто знайшов в собі мужність розповісти про те, як втратив гроші. Схема тепер зрозуміла - під різними приводами вимагати переказів грошей знову і знову.

Коментарі взяті зі статті про шахраїв з Фонду повернення боргів МММ , Сподіваюся, що прочитавши їх, ви доповніть їх своїми відкликали про шахраїв від МММ.

Ігор:

Так, я теж влетів як дитина!

07.10.2013 року приблизно о 17-00 подзвонили з телефону + 74956416971, представилися як Тимошин Євген Павлович. Пояснили що зараз підійшла моя черга по виплаті боргу за вкладом в МММ за 2012 рік. Пояснили що борг за моїми вкладенням зріс до 271 700 рублів, і що система може зараз мені перерахувати ці гроші.

Для того щоб мені їх отримати потрібно зробити переклад на ім'я Енгельгардт Юлія Валеріївна (паспорт 2201 476909 м Самара) 25% від суми, тобто 67925 рублів. А потім після перекладу, до мене в свою чергу надійдуть гроші від нижчестоящих людей. Після мого перекладу Енгельгардт Юлії Валеріївні о 19 годині 15 хвилин 07.10.2013 року через систему Золота корона на суму 67925 рублів, мені надійшов дзвінок від Тимошина про те, що виплати мені почнуться починаючи з завтрашнього ранку. Вранці на початку десятого мені подзвонив Тимошин і сказав що через пару годин на мою карту надійдуть гроші.

О 10 годині 21 хвилину 08.10.2013 мені прийшло смс від MoneyTrans про те, що мені перераховані 721700 рублів. Я передзвонив Тимошин і сказав, що вийшла якась помилка і мені перерахували більше грошей. (Про те, що не прийшло СМС повідомлення про зарахування на мою карту Ощадбанку коштів не подумав). Через 15 хвилин прийшло смс від MoneyTrans про те, що транзакція припинена. Тимошин подзвонив і сказав, про те що хтось переплутав переклад і відправив мені 721700 руб. І на даний момент цю суму заморозили в банку, тому що вона не відповідає тій сумі, спочатку поставленої для перекладу. Далі все розгорнули таким чином, що через те що платіж був зроблений помилково і переклад зупинений. Довелося заморозити весь ланцюжок по виплатах боргів. І мені запропонували варіант щодо внесення ще 25% від перерахованої суми (721 700 р.) Мінус внесену мною раніше суму (67925 р.), Що склало 112400 рублів. Цю суму в 112400 рублів необхідно перерахувати Барбашова Денису Вікторовичу (паспорт 2556 002369 р Краснодар).

Після цього нібито всю суму розморозять і мені переведуть всю ту суму помилкового переказу в 721700 рублів, а там я свої заберу, а залишок відправлю. Головне швидко розморозити, щоб банк не ініціалізувати деталізацію рахунку. І якщо його керівництво дізнається про допущені помилки його звільнять з роботи. Мені стало шкода людини, в банківській справі розбираюся мало сильно, і повівся на доводи шахраїв. Я перевів 112400 рублів Барбашова Денису Вікторовичу о 13 годині 52 хвилини 08.10.2013 року через систему Золота корона. До вечора були мені періодичні дзвінки від Тимошина, він нібито тримав мене в курсі справи по розморожуванні грошових коштів. Приблизно о 18 годині 10 хвилин Тимошин повідомив, що кошти розморожені, але тепер банк без виплати страховки 15% від розмороженої суми в 721 700 рублів (що складає 108 255 рублів) не може мені перерахувати гроші. Це так нібито банки борються з хакерами які крадуть гроші. Якщо я переведу 108255 рублів, то ця сума повернеться назад як разом з основною сумою 721700 рублів.

Тимошин сказав що зараз мені подзвонить його начальник який конкретно пояснить що і чому. Мені зателефонував чоловік по телефону <+ 7 495 669-15-92> представився Едуард Борисович і довго пояснював, що це така практика банків брати страховку і в цьому немає нічого страшного. Я сказав що вже пізно і банки закриті і якщо я навіть захочу, то нічим не допоможу. На що Едуард Борисович відповів що технічну сторону справи він бере на себе. Він через цілодобову службу все владнає. Через деякий час подзвонив Тимошин сказав що затримається на роботі, щоб допомогти мені. О 20 годині 50 хвилин від Тимошина прийшло СМС про те, що 108 255 рублів треба перерахувати Ющенко Геннадію Анатолійовичу в м Москва. На що я в черговий раз повівся як дитина і перевів 108 255 рублів через Золоту корону Ющенко Геннадію Анатолійовичу.

На наступний день приблизно о 9 годині 30 хвилин зателефонував Тимошин і сказав що все добре і до обіду всі проблеми вирішаться. Протягом дня Тимошин імітував бурхливу діяльність, постійно телефонував і нарікав на бюрократизацію в банківській системі, що повинні зателефонувати з Центробанку і дати остаточне добро. Потім на телефон мені прийшла СМС з нібито резервного фонду: «Конфіденційно. Для Вас виділено осередок RezFond номіналом 1537000 рублів за ставкою 13%. У терміновому порядку зв'яжіться з керівництвом фонду повернення ». 16 годин 15 хвилин зателефонувала жінка по телефону +7 495 782-58-34 (додатковий один тисячі двісті двадцять сім) померла Сатіна Вікторія Андріївна співробітник Центробанку і запитала хто мені і на які цілі переводить таку велику суму. Я сказав що дізнаюся і передзвоню. Подзвонив Тимошин, він сказав що все з'ясує у КРО (Едуарда Борисовича). І почалася нова розводка, заплати 13% і отримай всю суму! Я сказав вистачить, мені це набридло.

Увечері я пробив номер ЦІЄЇ співробітниця Центробанку, виявилося дзвонили з Балашихи мкр-н Дзержинського 32, ТОВ Валерія. Там знаходиться салон краси. Дзвонив потім і Тимошин і по іншим телефонами і іне всюди з нахабством відповідають, що це я не захотів отримати виплати. Пригрозив поліцією, кажуть що нам все обіцяють!

На моє глибоке переконання коріння у цієї банди і в Золотий Короні, через яку йдуть проплати на одних і тих же людей по всіх містах країни. Ну і поліція як завжди в стороні не варто. Коли вже більше двох місяців грабують довірливих людей (лохів) до яких і себе зараховую і нічого не бояться, це значить знають, що якщо і будуть шукати їх, то зроблять так, щоб пошуки закінчилися нічим. Ваш блог я знайшов дуже пізно для себе !!!
Моя адреса [email protected]

Unknow

Неодноразово приходили смски з наступним змістом: "Формується чергу в групу № 4 на виплату. Сайт www.bit.ly/fondm »« Ви сформовані в чергу № 8 »« Ви сформовані в чергу № 9 »і т.д. При цьому вказувався телефон то мобільний то міський. Вирішив зателефонувати. Трубку зняв якийсь ара, представився Артем Юрійович Соколов. Відразу насторожив акцент і російські дані ПІБ. Почав мені чесати, що він керівник, що відлучається до Мавроді на другий поверх, типу Пантелееіч його викликає і т.д.
Так ось багато розписувати не буду, скажу точно, що це шахраї. Ознаки такі:
1. Типовий кавказький акцент, а ПІБ каже російські. Чути навколо гул (очевидно це якийсь колл-центр, де дзвонять і розводять на бабки)
2. Стверджують, що саме Ви витягли щасливий квиток на виплату
3. Вимовляють всі ваші дані (вклади, вся історія надання допомоги, прізвища, навіть знають кодове слово і просять, щоб ви його назвали, знають всі реквізити банківських карт). Загалом у них повна інформація по вашій діяль-ти в МММ 2011 і 2012
4. розпитувати про вас і вашу родину, втираються в довіру
5. Розповідають, що у вас інформаційний голод і ви не в курсі, що виплати вже йдуть 4 місяці
6. Потім розповідають схему отримання боргу по МММ. Мовляв переведіть 25% від суми боргу і буде вам щастя
7. Дуже терміново просять зробити переклад (мене просили Бліц або Колібрі), говорять, що потрібно встигнути до 17.00 інакше - пиздец, ви пролітаєте
8. Дають реквізити для переказу: паспортні дані та ПІБ одержувача (мені було вказано якийсь Барбашов Денис Вікторович паспорт 7009 150587) та суму. Мене просили перевести суму в розмірі 57 000.
9. Називають паспортні дані та ПІБ того, хто вам переведе гроші (назвали мені якусь Терехова Тетяну Сергіївну паспорт 3576 315770). АЛЕ тільки після того, як я зроблю переклад в розмірі 25%, тобто 57 тис. Руб. типу авансом 🙂

Можливо у вас будуть інші дані. Так ось, люди! не ведіться! Це розлучення! Ці пидораси наживаються на чужому горі !!!
Будьте пильні!

Сподіваюся, хтось поділиться досвідом не тільки втрати грошей, а й реальними історіями виплат, як гроші були повернуті, а шахраї були покарані. Звичайно, це важко, але дорогу здолає той, хто йде. Потрібно шукати способи, наше діло праве. Обіцяю публікувати все, що стосується цієї теми.

реальні відгуки

У будь-якій справі безліч відгуків, і реальна картина складається лише тоді, коли вислухаєш всіх, або сам будеш всередині. Якраз сьогодні подивився фільм, дуже цікаво і правдиво.

Фільм Протоколи війни

Зверніть увагу, як артисти вжилися в ролі, сценічна майстерність і мова на 5+

Уявляєте, як це - на очах кількох тисяч бійців пристрелити генерала! Фільм для того, щоб зрозуміти - є проблеми в житті і густіше!

Нові варіанти шахраїв від МММ

Дані на листопад 2013.

З'явилися нові сайти у шахраїв з КРО, ЦКВ, Фонду повернення (все це одна банда): www.es-2013.com, s2011.100proc.com і www.fondorm.com. Шлють СМС, де обіцяють багато грошей, варто тільки зареєструватися на цих сайтах. Чесно кажучи, мені зовсім ніколи досліджувати цих та писати відгуки. Хто що дізнається про них - прошу в коментарі.

Оновлення статті від 17 грудня.

Моя активна читачка, під псевдонімом Мадам Кошкіна, звернулася до відповідних органів, які повинні (були) розібратися в проблемі.

Читайте коментарі до цієї статті від 2, 4, 13, 17 грудня.

Що з цього вийшло:

Що з цього вийшло:

Відповідь відписка з Адміністрації Президента

Що ж, кому охота нами займатися?

МММ-2016. продовження

Справа Мавроді живе. МММ 2016 продовжує повертати борги! Звичайно, це сарказм ... Але люди вірять, що в 2016 році МММ нарешті запрацює! А шахраї продовжують наживатися ...

Як повернути борги МММ?
Як же я потім перед Богом буду?
І хто він після цього?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: