Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Повернення надміру сплачених митних платежів: термін, заява

 1. Що таке повернення митних платежів?
 2. Коли платіж має бути повернуто?
 3. Як повернути митні платежі?
 4. Процедура повернення переплати
 5. Заява на повернення надміру сплачених митних платежів
 6. Термін повернення митних платежів

Велика частина торгових операцій, так чи інакше, пов'язані з імпортом або експортом продукції. Ці процедури вимагають дотримання ряду правил. Одним з них є оплата митних платежів. Нерідко зустрічаються такі ситуації, коли сума внесених до бюджету держави коштів перевищила суму, що підлягає до сплати. Саме для подібних випадків законодавством Російської Федерації передбачається таке поняття, як повернення надміру сплачених митних платежів. Варто розглянути цей термін детальніше.

Зміст статті

Що таке повернення митних платежів?

Як вже було сказано вище, повернення митних платежів є передачу платнику авансового чи іншого митного платежу, який є надмірно сплачених і не може бути внесений до бюджету держави Як вже було сказано вище, повернення митних платежів є передачу платнику авансового чи іншого митного платежу, який є надмірно сплачених і не може бути внесений до бюджету держави.

Митна служба розглядає заяву особи на отримання надміру сплачених грошових коштів і приймає остаточне рішення. Якщо буде визнано, що кошти є дійсно «зайвими», вони будуть повернуті платнику податків. В іншому випадку, заява буде відкинуто.

До платежів, які тісно пов'язані з даним поняттям і надлишок яких може бути повернений, відносяться:

 • митні збори;
 • митні збори;
 • податок на додану вартість;
 • акцизи на ввезення.

Важливо правильно заповнити заяву на повернення платежів.

Виникла проблема? Зателефонуйте нашому фахівцеві з митних питань:

+7 (499) 350-97-43 (дзвінок безкоштовний)

Коли платіж має бути повернуто?

Термін може використовуватися в самих різних випадках. Нерідко співробітники митниці просто не можуть відразу точно визначити розмір державного мита. А затримувати продукт вони не мають ніякого юридичного права. Тільки з часом можна встановити точний розмір податку для конкретного випадку. Після можуть бути зроблені як повернення, так і доплата.

Економіка розвивається стрімко, що тягне за собою зміни в торгівлі. Режим роботи і функціонування митних органів може постійно змінюватися. Як правило, подібні зміни в першу чергу зачіпають саме процедуру знаходження внесків при імпорті або експорті. Цим і можуть бути викликані неточності в розмірах коштів і, отже, переплата.

Кожен громадянин Російської Федерації має право на отримання пільг. Для цього необхідно належати до певної групи пільговиків. Такі громадяни можуть як повністю, так і частково позбутися від податкових зобов'язань. Якщо пільги були отримані платником податків тільки після внесення грошових коштів до бюджету митного органу, він може подати заяву на залік митних платежів.

Валюта постійно втрачає або набуває свою цінність. Цим і обумовлюються досить часті скачки у вартості багатьох товарів. Так як при визначенні митних внесків враховується ціна перевезеного продукту, при найменших змінах змінюється і кінцевий розмір податку.

Працівники митниці не захищені від помилок при оформленні документів, розрахунків та інших процедур. Вони можуть помилитися, що призводить до некоректного нарахування внеску.

Необхідно завжди самостійно розраховувати за офіційною формулою розмір податку перед його оплатою, щоб мати приблизний орієнтир і не переплачувати.

При виникненні підозр про неправильне нарахування платежу краще звернутися до митного органу для перевірки даних.

Як повернути митні платежі?

Повернення митних платежів - процедура, яка складається з декількох послідовних кроків. Як вже було сказано вище, відповідна інстанція повинна розглянути заяву платника податків і прийняти рішення про необхідність подальших дій.

Процедура повернення переплати

Процедура повернення коштів виконується поетапно.

 • Перший етап - встановлення факту переплати митних платежів. Як правило, ініціатором даного кроку є сам платник. Але нерідко під час різних перевірок митний орган виявляє порушення і вживає заходів щодо їх усунення.
 • Другий етап - точне визначення переплаченої суми. Для цього необхідно заново розрахувати податок і порівняти отриманий результат з внесеними раніше засобами.
 • Третій етап - подача до відповідного органу пакету документів. Цей крок є актуальним для тих випадків, коли помилку виявив безпосередньо сам платник.
  Обов'язковою папером в цьому пакеті документів є заява. Зразок заповнення заяви на повернення митних платежів прикріплений нижче. Документи можна подати як за допомогою особистого звернення до відділення органу за місцем проживання, так і поштою.
 • Четвертий етап - отримання рішення від співробітників митниці. Воно може бути як позитивним, так і негативним. В останньому випадку відмова має бути чітко і ясно аргументований.
 • П'ятий етап - безпосередньо отримання грошових коштів.

Якщо митний орган неправомірно відмовив у поверненні коштів, платнику необхідно подавати позов до місцевого суду.

При покупці авто за кордоном росіяни повинні платити  утилізаційний збір на автомобілі При покупці авто за кордоном росіяни повинні платити утилізаційний збір на автомобілі . Як розрахувати збір, читайте в нашій статті.
Скільки коштує розмитнення авто з Калінінграда докладніше тут . Для зручності скористайтеся митним калькулятором.

Заява на повернення надміру сплачених митних платежів

Заповнення заяви повинно проводитися строго відповідно до загальноприйнятих правил Заповнення заяви повинно проводитися строго відповідно до загальноприйнятих правил. Документ повинен містити наступну інформацію:

 • Дані платника (ім'я, прізвище та по батькові фізичної особи, ІПН і найменування організації або підприємства та т. Д.).
 • Прізвище, ім'я та по батькові начальника митного органу.
 • Дані платіжного документа (номер, сума оплати, дата внесення грошових коштів і т. Д.).
 • Причина, відповідно до якої сталася переплата.
 • Сума, яка підлягає поверненню.
 • Дані про додаються до заяви документах і т. Д.

Дуже важливо грамотно заповнити заяву. Будь-які помилки можуть привести до втрати юридичної сили документа. Складання заяви може здійснюватися кількома способами: самостійно або за допомогою грамотних фахівців.

Якщо ви вирішили заповнювати документ самостійно, необхідно зібрати всю потрібну інформацію і ретельно її перевірити. Для грамотного складання краще скористатися зразком заяви на повернення .

Для того щоб уникнути можливих помилок, краще звернутися до фахівців. Вони грамотно складуть всю необхідну документацію. Так можна істотно заощадити час і знизити ризик серйозних помилок, які можуть призвести до втрати юридичної сили паперу. Юристи дадуть відповідь на всі виниклі питання і допоможуть уникнути підводних каменів при здійсненні повернення. З мінусів можна виділити тільки оплату послуг таких фахівців.

Термін повернення митних платежів

Передбачені терміни повернення митних платежів. Платник податків може подати заяву про переплату протягом 3 років після внесення відповідної грошової суми в бюджет інстанції. Після закінчення цього терміну заяву розглядатися не буде.

Згідно із законодавством Російської Федерації, всі ці процедури повинні бути виконані співробітниками відповідної інстанції протягом одного календарного місяця.

За відведений за законом час співробітники митниці виконують такі процедури:

 • Розгляд співробітниками пакета документів.
 • Спільне прийняття рішення.
 • Повернення «зайвих» грошей (в разі прийняття позитивного рішення).

Якщо платник податків у найближчому майбутньому буде здійснювати торговельні операції, пов'язані з імпортом або експортом продукції, то надлишок коштів може піти на погашення нових внесків.

Додаткова інформація про процедуру повернення надміру сплачених митних платежів в цьому відео:

Додаткова інформація про процедуру повернення надміру сплачених митних платежів в цьому відео:

Отже, повернення митних платежів - справа клопітка, але цілком здійсненне. Завдання платника - правильно скласти заяву і зібрати всі необхідні для процедури паперу. Але не у всіх випадках суб'єктам ЗЕД, які зазнали фінансових збитків, вдається повернути переплачені гроші назад. Деякі їхні заяви відхиляються або й зовсім не розглядаються співробітниками відповідної інстанції. В такому випадку необхідно подавати позов до судових органів для відкриття справи.

Ви можете знайти додаткову інформацію по темі в розділі Митні платежі .

Безкоштовна консультація по телефону:

+7 (499) 350-97-43 (дзвінок безкоштовний)

Що таке повернення митних платежів?
Коли платіж має бути повернуто?
Як повернути митні платежі?
Виникла проблема?
Як повернути митні платежі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: